Giriş
30.01.22
Çıkış
31.01.22
Kişiler
2
0
Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kozbeyli Butik Otelleri:

Kozbeyli için 0 otel listelendi.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Kozbeyli Butik Otelleri

Taş evleri, tarihi yapıları, huzurlu ve sakin yaşamı, nefis dibek kahvesi ile ziyaretçilerini bekleyen Kozbeyli butik otelleri, İzmir'in Foça ilçesinde sakin bir tatil imkanı sunuyor. Kozbeyli butik otel fiyatları da ilçeyi daha da cazip kılıyor. Şehir merkezine olan yakınlığıyla İzmir seyahatleri için de Kozbeyli butik otelleri en uygun seçenek olabilir. Hem şehre hem doğaya yakın olmak istiyorsanız hiç düşünmeden Kozbeyli butik otelleri konaklamanızı planlamaya başlasanız iyi edersiniz!

Kozbeyli butik otelleri özellikle hafta sonu şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Kozbeyli butik otelleri en uygun konumları ve dinginlik sunan alternatifleriyle İzmir, İstanbul ve Ankara'dan fazlaca misafir çekiyor. Mübadele sürecinde yapısı tamamen değişen Kozbeyli bu özelliğiyle çeşitli kültürlerin ortak buluşma noktası. Böylece Kozbeyli butik otelleri yerli-yabancı turistlerin uğrak yeri olmuş durumda. Tertemiz havası, sessiz ve huzurlu sokakları, taş evleri, restore edilen tarihi yapıları ve Kozbeyli butik otelleriyle unutulmaz bir tatilin kapıları sonuna kadar açılıyor.

Tatil anlayışında dinlenme ve doğayla buluşmayı ilk sıraya koyanlar için Kozbeyli butik otelleri doğru bir adres. Son yıllarda doğaya dönüşün revaçta olması sebebiyle Kozbeyli butik otelleri en uygun tercihler arasında bulunuyor. Günlük, haftalık, aylık olarak kiralanabilen Kozbeyli butik otellerinin odaları kalıcı misafirler için uygun. Kozbeyli butik otel fiyatları sezonluk kiralamalar gibi farklı seçeneklere göre değişiyor. Yazlık gibi kullanabileceğiniz Kozbeyli butik otelleri müdavimi olacağınız bölgeye her sene rutin olarak gelme isteğinizi fazlasıyla karşılıyor.

Kozbeyli Butik Otel Fiyatları

Kozbeyli Butik Otelleri

Her ne kadar çokça turist tarafından tercih edilse de bu durum Kozbeyli butik otel fiyatlarına pek yansımamış. Ticari kaygılardan çok keyifli ve dostça bir ortam sağlamak amacıyla hizmet veren Kozbeyli butik otelleri genelde köyün sakinleri tarafından işletiliyor. Hem tatilci yapısını hem köyün sakinliğini korumak için Kozbeyli butik otelleri işletmecileri fabrikasyondan ve samimiyetsiz otelcilikten uzak kalmış oldukça samimi işletmeler arasında bulunuyor. Ev konforunu yaşamak, aile dostlarınızla birlikte gibi hissedeceğiniz bir tatil süreci yaşamak için Kozbeyli butik otelleri doğru adres.

Tamamen organik ürünlerden hazırlanmış sabah kahvaltısı genelde tüm Kozbeyli butik otel fiyatları dahilinde. En nihayetinde bir köy olduğu için lüks restoran ve kahvaltıcı imkanı yok. Bu sebeple Kozbeyli butik otellerinin hemen hemen hepsinde yeme-içme imkanı sunan kafeler ve restoranlar bulunuyor. Alternatifsiz olmak bu konuda da Kozbeyli butik otel fiyatlarına olumsuz etki etmemiş oluyor. Menüler oldukça ucuz ev ekonomik oluyor. Kalite ve fiyatlandırma konusunda kendinizi gönül rahatlığıyla Kozbeyli butik otellerinin insafına bırakabilirsiniz.

Şehrin hızına alışmış insanlar uzun süreli Kozbeyli butik otelleri tatillerinde muhtemelen çevreyi keşfetmek istiyorsunuz. Bu konuda da Kozbeyli butik otellerinin konumları gezilecek yerlere ulaşım açısından avantajlı noktalarda. Çevre beldelere ve şehir merkezlerine yakınlığıyla Kozbeyli butik otelleri otobüs güzergahlarında ve otobüs sayısının fazlalığı ile rahat rahat gezebilmeniz için uygun koşullara sahip. Şahsi aracınızla planladığınız Kozbeyli butik otelleri tatilinde içiniz çok daha rahat olabilir çünkü hem otopark sıkıntısı çekmeyeceksiniz hem de Kozbeyli butik otel fiyatları oldukça uygun olduğundan yaptığınız tasarrufla benzin parasını dert etmeyeceksiniz!

Kozbeyli Gezilecek Yerler

Kozbeyli Gezilecek Yerler

Kafa dinlemek ve sakin bir tatil geçirmek için Kozbeyli butik otelleri en uygun seçeneklerden oluyor. Haliyle köydeki sakinliğin gezilecek pek yer olmamasından da kaynaklandığını söyleyebiliriz. Bu eksiklik Kozbeyli butik otellerinin Foça ve İzmir'e oldukça yakın olmasıyla kapanıyor ve tatil süresince yakın bölgelere günübirlik geziler düzenlemenize olanak sağlıyor.


  • Foça Antik Tiyatrosu
  • Foça Frigya Tepesi
  • Phokaia Antik Kenti

Kozbeyli'de diğer konaklama alternatiflerine göz atmak için Kozbeyli Otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kozbeyli Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kozbeyli bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kozbeyli bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kozbeyli Butik Otelleri - Uygun Kozbeyli Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kozbeyli Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kozbeyli Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kozbeyli Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kozbeyli Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.