Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Koşuyolu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Koşuyolu Otelleri

Koşuyolu için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Koşuyolu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sıcacık ortamı, yemyeşil parkı, birbirinden kaliteli restoran ve kafeleriyle Koşuyolu, İstanbul'un en yaşanılası semtlerinden biri…
Koşuyolu, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunuyor. Kadıköy ilçesine bağlı olan semt, Validebağ ve Altunizade semtleriyle de komşu. Tarihte, yeniçerilerin sefere çıkmadan önce buluşma yerleri olan çeşmeye de oldukça yakın bir mesafede yer alıyor Koşuyolu.

İstanbul'un en yaşanılası köşelerinden biri olan Koşuyolu, eskiden şimdiki haline göre fazlasıyla yeşillik barındırıyordu içerisinde. Fakat son yılarda çeşitli firmaların semte akın etmeye başlaması, semtte çok katlı binaların yükselmesine neden oldu. Ancak nezih ortamından hiçbir şey kaybetmedi Koşuyolu.

Bununla birlikte ana caddede birbiri ardına açılan restoran ve kafeler, Koşuyolu'nu İstanbul'un sayılı yeme – içme mekanlarından biri haline getirdi. Bu durum Koşuyolu'nun eski sakin yapısını önemli ölçüde etkilese bile, hala daha İstanbul'un en kaliteli ve güvenli semti olarak görülüyor bu güzide yer.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, Koşuyolu'nun iş amaçlı konaklamaların yanı sıra keyifli konaklamalar için de tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bu anlamda Koşuyolu otelleri, her türlü zevke ve konaklama amacına uygun hizmetler sunuyor. 3 ve 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere, büyük kent otellerinden butik otellere kadar pek çok seçenek yer alıyor Koşuyolu otelleri arasında.

Ulaşım alanında da misafirlere büyük bir kolaylık sağlayan Koşuyolu otelleri, merkezi konumları nedeniyle de tercih sebebi. İş merkezlerine ve İstanbul'un merkezi sayılan Kadıköy semtine bir minibüsle gidebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz Koşuyolu otellerinde konaklayarak.

Eğer siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'da konaklamayı planlıyorsanız, Koşuyolu otellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yaşayanların kendini müthiş huzurlu ve güvende hissettiği, Anadolu Yakası'nın güzide semti Koşuyolu, İstanbul'un en yeşil ve doğal ortamlarından biri aynı zamanda…
İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunan Koşuyolu, nezih ortamı, huzurlu parkları ve koruları ile bu şehrin en yaşanılabilir köşelerinden biri. Anadolu Yakası'nın merkezi bir konumunda olması burayı daha da bir yaşanılabilir kılıyor. İstanbul'un hızlı betonlaşması Koşuyolu'nu da etkiledi tabi ama hala daha yeşil ve doğal kalmak için direniyor bu nadide semt.

Huzurlu olmasının yanı sıra toplu taşıma imkanlarının da bir hayli fazla olması, Koşuyolu'nu konaklama açısından da tercih edilebilir bir bölge haline getirdi. Öyle ki Kadıköy'e ve Üsküdar'a 10 dakika içerisinde ulaşabilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz Koşuyolu otellerinde konaklayarak. Bununla birlikte yemyeşil parkı ve Validebağ Korusu'nda keyifli yürüyüşler gerçekleştirebilir ve İstanbul'un göbeğinde olmanıza rağmen huzura doyabilirsiniz.

Bununla birlikte ana caddede birbiri ardına açılan restoranlar ve kafeler, Koşuyolu'nu İstanbul'un sayılı yeme – içme mekanlarından biri haline getirdi. Ayrıca Capitol AVM ve Tepe Nautilus gibi alışveriş merkezlerine yakın olması da, Koşuyolu'nu konaklama açısından tercih edilebilir kılıyor.

Tüm bu faktörler Koşuyolu otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Otelin hizmet kalitesi, misafirlere sunduğu olanaklar, konumu gibi etmenler, Koşuyolu otel fiyatlarının değişmesine neden oluyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Koşuyolu'nda. 5 yıldızlı otel ve büyük kent otellerinin fiyatları biraz daha yükseklerde seyrederken, butik otellerin fiyatları biraz daha uygun olabiliyor. Genel olarak 2019 Koşuyolu otel fiyatlarına baktığımızda 40 TL ile 315 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de bütçenize uygun olan bir Koşuyolu otelini tercih edebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Koşuyolu otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın