Koşuyolu Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Koşuyolu Hakkında

Koşuyolu Gezilecek Yerler

Koşuyolu Otel Fiyatları

Sıcacık ortamı, yemyeşil parkı, birbirinden kaliteli restoran ve kafeleriyle Koşuyolu, İstanbul'un en yaşanılası semtlerinden biri…

İstanbul'un en yaşanılası köşelerinden biri olan Koşuyolu, eskiden şimdiki haline göre fazlasıyla yeşillik barındırıyordu içerisinde. Fakat son yılarda çeşitli firmaların semte akın etmeye başlaması, semtte çok katlı binaların yükselmesine neden oldu. Ancak nezih ortamından hiçbir şey kaybetmedi Koşuyolu.

Yaşayanların kendini müthiş huzurlu ve güvende hissettiği, Anadolu Yakası'nın güzide semti Koşuyolu, İstanbul'un en yeşil ve doğal ortamlarından biri aynı zamanda…

Bununla birlikte ana caddede birbiri ardına açılan restoran ve kafeler, Koşuyolu'nu İstanbul'un sayılı yeme – içme mekanlarından biri haline getirdi. Bu durum Koşuyolu'nun eski sakin yapısını önemli ölçüde etkilese bile, hala daha İstanbul'un en kaliteli ve güvenli semti olarak görülüyor bu güzide yer.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, Koşuyolu'nun iş amaçlı konaklamaların yanı sıra keyifli konaklamalar için de tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bu anlamda Koşuyolu otelleri, her türlü zevke ve konaklama amacına uygun hizmetler sunuyor. 3 ve 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere, büyük kent otellerinden butik otellere kadar pek çok seçenek yer alıyor Koşuyolu otelleri arasında.

Ulaşım alanında da misafirlere büyük bir kolaylık sağlayan Koşuyolu otelleri, merkezi konumları nedeniyle de tercih sebebi. İş merkezlerine ve İstanbul'un merkezi sayılan Kadıköy semtine bir minibüsle gidebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz Koşuyolu otellerinde konaklayarak.

Eğer siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'da konaklamayı planlıyorsanız, Koşuyolu otellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Huzurlu olmasının yanı sıra toplu taşıma imkanlarının da bir hayli fazla olması, Koşuyolu'nu konaklama açısından da tercih edilebilir bir bölge haline getirdi. Öyle ki Kadıköy'e ve Üsküdar'a 10 dakika içerisinde ulaşabilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz Koşuyolu otellerinde konaklayarak. Bununla birlikte yemyeşil parkı ve Validebağ Korusu'nda keyifli yürüyüşler gerçekleştirebilir ve İstanbul'un göbeğinde olmanıza rağmen huzura doyabilirsiniz.

Bununla birlikte ana caddede birbiri ardına açılan restoranlar ve kafeler, Koşuyolu'nu İstanbul'un sayılı yeme – içme mekanlarından biri haline getirdi. Ayrıca Capitol AVM ve Tepe Nautilus gibi alışveriş merkezlerine yakın olması da, Koşuyolu'nu konaklama açısından tercih edilebilir kılıyor.

Tüm bu faktörler Koşuyolu otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Otelin hizmet kalitesi, misafirlere sunduğu olanaklar, konumu gibi etmenler, Koşuyolu otel fiyatlarının değişmesine neden oluyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Koşuyolu'nda. 5 yıldızlı otel ve büyük kent otellerinin fiyatları biraz daha yükseklerde seyrederken, butik otellerin fiyatları biraz daha uygun olabiliyor. Genel olarak 2019 Koşuyolu otel fiyatlarına baktığımızda 40 TL ile 315 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de bütçenize uygun olan bir Koşuyolu otelini tercih edebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Koşuyolu otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Koşuyolu Otel Yorumları

10

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu - Ülker Arena

Gizem Günaydın - 26 Kasım 2019, Salı 11:44

Dünyanın en güzel yerlerinden biri

Sarısı, laciverti, yeşili, atmosferi, havası ve taraftarıyla dünyanın en güzel yerlerinden biri...

1

Emirtimes Hotel Kadıköy

Hande neftci - 22 Ekim 2019, Salı 11:43

Tavsiye etmiyorum

20 ekimde bir gece konaklama yaptık. Maalesef spor büstiyerimi odada unutmuşum. Haber bile vermeden çöpe attıkları gibi tavırları da kaba idi. Nereye şikayet ederseniz edin gibi bir üslup ile özür dilemek yerine daha önce arasaydınız denildi. Bilgilerimiz otelde mevcut olmasına rağmen bluzu çöpe atmışlar ve üste çıkabildiler. Pes!

5

Bossuite Kadıköy

Deniz Ören - 21 Ekim 2019, Pazartesi 21:21

Temizlik yetersiz

Bugün çıkış yaptım. 4 gün kaldım. Konum olarak iyi. Kadıköy çarşı içi her yere yakın. Rahatsız edici hiçbir şey ile karşılaşmadık. Resepsiyon çalışanları saygılılardı ama temizlik konusunda maalesef iyi bir yorum yapamayacağım. Bir sefer bile gelinmedi ve üstüne ben gidip havluları değiştirir misiniz demek zorunda kaldım maalesef.

10

Dedeman Bostancı Hotel

Duygunur il - 14 Ekim 2019, Pazartesi 10:23

Çalışanlar çok ilgili

İstanbul'a her gelişimizde Dedeman'da konaklıyoruz. İnanılmaz memnun kalıyoruz her seferinde. Çok ilgiliydi tüm çalışanlar. Özellikle kat görevlilerinden Ramazan Bey ve resepsiyon personeli Yaren Hanım'a ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim.

1

Kadıköy Port Hotel

Fikriye - 9 Ekim 2019, Çarsamba 18:07

Tavsiye etmem

Tam anlamıyla kötü bir yer. Çalışanlar da terbiyeli değil. Çarşaflar pislik içinde. Hiç tavsiye etmem.

1

Bağdat Otel

Mehmet - 1 Ekim 2019, Salı 21:28

İlgi yok

Otel çok kötü. Temizlik hiç yok. Kesinlikle gidilecek yer değil. İlgi hiç yok.

9

Hilton İstanbul Kozyatağı

Imam huseyin sahin - 1 Ekim 2019, Salı 11:20

Imam huseyin sahin tarafından...

Harika bir otel. 8.ayda biz iki hafta kaldık. Ben ve eşim 8.ayın 17'sinde 28'i ne kadar kaldık. Çok memnun kaldık. Çalışanların hepsine çok çok teşekkür ederiz. En çok da resepsiyonda çalışan arkadaşlara.

10

Güner Business Hotel

Doğan D. - 16 Eylül 2019, Pazartesi 15:02

Çözüm odaklı ve profesyonel

Kadıköy'deki oteller arasından tesadüfen seçtiğim ve çok beğenip memnun kaldığım, çalışanların güler yüzlü ve temizlik konusunda çok titiz olduğu bir otelle karşılaştım. Çözüm odaklı ve profesyonel bir tesis. Her konuyu sabırla karşılayıp civarda gezebileceğimiz güzel yerler için iyi tavsiyelerde bulundular. Önümüzdeki ay tekrar tercih edeceğim, görüşmek dileğiyle.

9

Kriton Curi Parkı

Süreyya Acar - 14 Ağustos 2019, Çarsamba 10:43

Yeşillikler içinde

Değerli çevrebilimci Kriton Curi'nn adına yakışır yeşillikler içinde güzel bir sosyal tesis/park. Yüksek apartmanlar arasında bir vaha görünümünde.

9

Khalkedon Otel

Ülker Muğlalı An - 9 Temmuz 2019, Salı 20:31

İstanbul’daki evimiz

İstanbul'daki evimiz. Çok rahat ettiğimiz bir yer. Çalışanlarından temizliğe tüm personel çok yardım sever. Sabah kahvaltısı gayet iyi.