search icon
Giriş
09 Ağustos Pts.
Çıkış
10 Ağustos Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

İstinye Otelleri

İstinye için 10 otel listelendi.

Nish Suite Ataşehir

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
İstinye merkezine 14.6 km uzaklıkta
285 TL445 TL
%56 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:285 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
İstinye merkezine 14.8 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
379 TL
Jolly Tur
TatilBudur.com
400 TL
379 TL'den başlayan fiyatlarla

Yeditepe Suite

Butik Otel
Neredekal.com
2.5/5
İstinye merkezine 16.9 km uzaklıkta
188 TL190 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:188 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
İstinye merkezine 15.1 km uzaklıkta
850 TL850 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:850 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
630 TL
Setur
Otelz.com
850 TL
630 TL'den başlayan fiyatlarla

Pasha Palace Hotel

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
5/5
İstinye merkezine 18.4 km uzaklıkta
179 TL179 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:179 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
179 TL
TatilBudur.com
Otelz.com
194 TL
179 TL'den başlayan fiyatlarla

The Green Park Hotel Bostancı

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.4/5
İstinye merkezine 17.6 km uzaklıkta
349 TL349 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
349 TL
Jolly Tur
Tatil.com
349 TL
349 TL'den başlayan fiyatlarla

Plus Hotel Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4/5
İstinye merkezine 17.3 km uzaklıkta
403 TL403 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:403 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
271 TL
Otelz.com
TatilBudur.com
403 TL
271 TL'den başlayan fiyatlarla

Zikon Suite Otel

Apart Otel
İstinye merkezine 16.5 km uzaklıkta
184 TL190 TL
%3 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:184 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Cityloft 81 Hotels

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.6/5
İstinye merkezine 17.2 km uzaklıkta
252 TL252 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:252 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
249 TL
Odamax
Tatil.com
252 TL
249 TL'den başlayan fiyatlarla

Cityloft 161 Suites

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
İstinye merkezine 17.7 km uzaklıkta
284 TL305 TL
%7 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:284 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
273 TL
Odamax
TatilBudur.com
284 TL
273 TL'den başlayan fiyatlarla

İstinye Otelleri

İstinye Otelleri

İstinye, İstanbul'un kıyı semtlerinden biri olarak Avrupa Yakası'nda yer alıyor. Sarıyer ilçesine bağlı olan İstinye İstanbul'un sevilen semtlerinden biri. Sahip olduğu doğal güzellikler, ferah yapısı ve deniz kenarında olması gibi özellikleriyle İstinye yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan bir bölge. Turistlerin ilgisi yoğun olan bir bölge olduğu için İstinye'de konaklama olanakları da oldukça geniş. Bu açıdan İstinye otel ve pansiyon çeşitliliği sayesinde konaklama imkanları ile geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Eğer İstinye'de konaklıyorsanız veya İstinye'ye yakın bir yerlerde bulunuyorsanız İstinye ve çevresinde yapabileceğiniz etkinlikler ve gidebileceğiniz mekanlar oldukça çeşitli. İstinye otelleri ise size bu gezi sırasında üstün hizmet kalitesi ile eksiksiz bir konfor alanı sağlıyor. Biz de bu yazımızda gezip görülebilecek mekanları, gidilebilecek yerleri, cazip etkinlikleri ve İstinye'da yapılabilecek diğer pek çok şeyi sizler için derledik. Eğer İstinye'de veya yakınlarında konaklamayı düşünüyorsanız birbirinden farklı seçeneklerle istediğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

İstinye Butik Oteller

İstinye Butik Oteller

İstinye bulunduğu konum, semtteki günlük hayat ve mimari yapısı gereği bir yaşam alanı olarak nitelenebilir. Bu nedenle bölgede kısa süreli konaklama ihtiyacını karşılayan çok sayıda ve farklı çeşitlerde oteller mevcut. İstinye butik oteller ise bu konaklama yerleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri. Bölge turistik olarak öne çıkmasa da bir yaşam merkezi olarak çok sayıda insanın yaşadığı ve bulunduğu bir yer. Bu nedenle butik oteller turistik amaçlı otellere nazaran ağırlıkta bulunuyor ve sağladıkları imkanlarla öne çıkıyor denebilir. Butik otellerin ağırlıkta olması ilçede her şey dahil imkanlara sahip ve lüks olarak nitelenebilecek otellerin olmadığı anlamına gelmiyor. Kendisi de nezih bir yerleşim olup ve lüks imkanlara sahip olan İstinye'de çok sayıda her şey dahil hizmet sunan konaklama yeri bulunuyor. Avrupa Yakası'nın ormanlık alanlarında bulunduğu göz önüne alınırsa kalacağınız otelin yeşilin hakim olduğu bir yerde bulunması da mümkün. Bu açıdan İstinye size uygun fırsat ve imkanları misafirlerine sunuyor diyebiliriz. Önceliklerinizi göz önünde bulundurarak ve konaklamak istediğiniz otelin konumunu, konaklama hizmetlerini ve diğer özellikleri göz önüne alarak sizin için en iyi otelleri ve pansiyonları bulmanız mümkün. Şehirdeki trafik yoğunluğunu göz önüne aldığımızda toplu taşımaya yakın bir yerde konaklamak ulaşım açısından yararlı olabileceği gibi trafik gürültüsünden uzak bir yerde konaklamak isteyen misafirlerin daha sakin bölgelerdeki otelleri seçmeleri uygun olabilir.

İstinye Otel Fiyatları

İstinye Otel Fiyatları

İstinye, sahip olduğu nüfus ve merkezi konumu gereği çok sayıda butik oteli bulunduran bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Bölgeye kısa süreli ziyaret yapanların ve zamanını daha çok gezerek geçirmek isteyenler de butik otelleri sık tercih ediyor. Genellikle konaklama ihtiyacı için tercih edilen butik oteller arasında yemek hizmeti sunan ve sunmayanlar bir arada bulunuyor.

 • Bu otellerin fiyatları göz önüne alınırsa yemek hizmeti veren otellerin daha yüksek ücretlerde olacağı söylenebilir. Bunun yanı sıra kaç öğün yemek hizmeti olduğu, odaların büyüklüğü ve sunulan diğer hizmetler de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.
 • İstanbul için ulaşım önemi göz önüne alındığında otelin merkezi bir konumda olması ve metro, otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma hizmetlerine uzaklığı ücretleri belirleyen bir diğer önemli etken.
 • Otelinizin niteliği de fiyatı belirleyen etkenlerden biri. Örneğin süit otel standart bir otele göre daha yüksek fiyatla konumlanıyor ve genellikle tek bir yatak odasına ek olarak oturma alanı da ekleniyor.
 • Otellerin geneli orta ve üst segmentte yer alıyor olsa da İstinye ucuz otel imkanının da bulunabildiği bir yerleşim.
 • Denize göre konum da otel ücretlerine etki eden bir diğer önemli özellik. Otel deniz manzarasına sahip ise ücretlerin yükselmesi mümkün.
 • İstinye otel fiyatları ayrıca otelde bulunan ve kişisel ihtiyaçları karşılayan hizmetler tarafından da belirlenebiliyor.

Ancak ilçeye ve semte genel olarak baktığınızda dilediğiniz ölçekte bir otel bulmanız oldukça mümkün görünüyor. Dilerseniz lüks, dilerseniz de daha mütevazı ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleri bulabilirsiniz. Bölgede uygun İstinye otelleri size dilediğiniz imkanları sunmayı başarıyor.

İstinye'de Gezilecek Yerler

İstinye'de Gezilecek Yerler

Sarıyer yüzyılları aşkın tarihi ve kültürel yapısıyla birçok gezilecek yere ve birçok etkinliğe sahip bir ilçe iken çevresinde bulunan ilçeler de İstinye'de konaklarken gidilebilecek mekanlar bulunduruyor. Hem turistik gezi yapmak hem de alışveriş ve şehir merkezinde gezmek için çok sayıda imkan barındıran İstinye ve çevresinde gezilecek yerler ve aktiiteler içinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Emirgan Korusu bölgenin en güzel manzaralı yerlerinden biri. Koruda serin bir yürüyüşe çıkıp koru içerisinde bulunan sosyal tesis köşklerinde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Köşk hem iç hem de dış mekanda hizmet sunuyor.
 • Belgrad Ormanı bölgede bulunan bir başka doğal değer. Uçsuz bucaksız ormana dilerseniz pikniğe dilerseniz de koşuya gidebilirsiniz.
 • Duatepe Parkı çok az kişinin bildiği fakat muhteşem manzarasıyla büyüleyici bir yer. Denk gelirseniz parktaki seyyar çay satıcılarından çay alıp manzarayı izleyebilirsiniz.
 • Milli Parklar Kuş Gözlem Kulesi daha önce yaşamadığınız bir deneyim sunuyor. Dilerseniz buraya çıkıp kuşları gözlemleyebilirsiniz.
 • Atatürk Arboretumu şüphesiz ki bölgenin en güzel yerlerinden biri. Özellikle bahar aylarında çiçeklerin ve yaprakların renkleriyle büyüleyici bir havaya bürünen orman nefes almanızı sağlayacak bir deneyim yaşamanıza yardımcı oluyor.
 • Sahip olduğu değerli eserlerle Sakıp Sabancı Müzesi gezilebilecek yerlerden bir diğeri.

İstinye, İstanbul'da konaklamak için en uygun seçeneklerden biri olması sayesinde tatilinizin her anını kolayca planlamanızı sağlarken birçok konaklama alternatifi sayesinde konforlu bir tatil yaşamanıza olanak tanıyor.

İstinye Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstinye Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
İstinye Otelleri - En Uygun İstinye Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 190 TL - 850 TL
İstinye bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
İstinye bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri İstinye Otelleri - En Uygun İstinye Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
İstinye Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
İstinye Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
İstinye Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
İstinye Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.