İstinye Otelleri

İstanbul Boğazı’nın en güzel manzarasına sahip olan İstinye, hem ekonomik, hem de lüks konaklama seçenekleriyle öne çıkıyor…İstinye Otelleri ve İstinye Otel Fiyatları

İstanbul Boğazı'nın en güzel manzarasına sahip olan İstinye, hem ekonomik, hem de lüks konaklama seçenekleriyle öne çıkıyor…

İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı olan İstinye, şehrin sahil semtlerinden biri. İlçe merkezine 13 km mesafede bulunan İstinye'nin çevresinde Yeniköy ve Emirgan bulunuyor. İstanbul Boğazı'nın en büyük koylarından birine sahip olan İstinye, konaklama yapabileceğiniz pek çok otele de ev sahipliği yapıyor.

İstinye otellerinde konakladığınız süre boyunca, İstanbul'un en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan İstinye Park'ta keyifler vakitler geçirebilirsiniz.

Zaten İstinye otellerinin büyük bir çoğunluğu da İstinye Park'ın yakınlarında konuşlanmış durumda. Bazı İstinye otelleri ise İstinye Marina'ya oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. İstinye otellerinin en büyük avantajlarından biri de, ulaşım açısından fazlasıyla kolay bir noktada bulunuyor olmaları. İstinye otelleri, geniş ve ferah konaklama birimleriyle, konforunuzu ön planda tutacak tüm detaylara yer veriyor.

İstinye otellerinde konaklarken, Emirgan Korusu'nu da görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Herhangi bir sebepten dolayı yolunuz İstanbul'a düştüğünde, konaklamak için İstinye'yi tercih edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan ekonomik ve lüks İstinye otellerini inceleyebilir ve size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un en keyifli konaklama bölgelerinden biri olan İstinye'de, her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün…

İstanbul'un sahil semtlerinden biri olan İstinye, Sarıyer ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Çevresinde Yeniköy ve Emirgan'ın bulunduğu İstinye, Sarıyer Merkez'e 13 km mesafede. İstinye, İstanbul Boğazı'nın en güzel göründüğü yerlerden biri aynı zamanda. Bununla birlikte boğazın en büyük koylarından birine de ev sahipliği yapıyor.

İstanbul'un en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan İstinye Park, bu semte yer alıyor. İstanbulluların en çok vakit geçirdiği yerlerden biri olan İstinye Park, İstinye otellerinde konakladığınız süre boyunca mutlaka uğramanız gereken yerlerden biri. Bununla birlikte Emirgan Korusu da, bir diğer ziyaret noktanız olmalı.

Tüm bu özelliklerinden dolayı İstinye, İstanbul konaklamalarında en çok tercih edilen semtlerden biri olma özelliği taşıyor. İstinye'de hem ekonomik, hem de lüks konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif mevcut. İstinye otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve otelin sağladığı olanaklara göre değişiyor daha çok. Otelin bulunduğu konum da, İstinye otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan biri. Boğaz manzaralı otellerin fiyatları ise oldukça pahalı. İstinye'nin iç kısımlarında bulunan otellerde, daha uygun fiyatlarda konaklama yapabilirsiniz.

Turistik ya da iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için İstinye'yi tercih edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinden 2017 İstinye otel fiyatlarını inceleyebilir ve bütçenize uygun olan bir İstinye otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın