search icon
Giriş
01 Ağustos Paz.
Çıkış
02 Ağustos Pts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kasımpaşa Otelleri

Kasımpaşa için 10 otel listelendi.

Pyrgos Otel Burgazada

Butik Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
4.7/5
Kasımpaşa merkezine 17.6 km uzaklıkta
594 TL600 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:594 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Büyükada Princess Hotel

Butik Otel
Neredekal.com
3.9/5
Kasımpaşa merkezine 21.4 km uzaklıkta
665 TL665 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:665 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Büyükada Prenses Koyu Hotel

Butik Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.9/5
(35 değerlendirme)
Kasımpaşa merkezine 22.2 km uzaklıkta
593 TL593 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:593 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Yalı Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Kasımpaşa merkezine 21.6 km uzaklıkta
478 TL478 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:478 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
477 TL
Otelz.com
Tatil.com
478 TL
477 TL'den başlayan fiyatlarla

Ada Palas Butik Otel

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Kasımpaşa merkezine 21.5 km uzaklıkta
805 TL805 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:805 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
805 TL
Tatil.com
Otelz.com
855 TL
805 TL'den başlayan fiyatlarla

Mimoza Butik Otel

Pansiyon
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
Kasımpaşa merkezine 21.5 km uzaklıkta
447 TL447 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:447 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Çenar Konak Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.8/5
Kasımpaşa merkezine 21.5 km uzaklıkta
653 TL681 TL
%4 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:653 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
440 TL
Odamax
Otelz.com
653 TL
440 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Çankaya Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Kasımpaşa merkezine 21.3 km uzaklıkta
709 TL709 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:709 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
587 TL
Odamax
Otelz.com
709 TL
587 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Prinkipos

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.6/5
Kasımpaşa merkezine 21.4 km uzaklıkta
200 TL200 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
199 TL
Otelz.com
Tatil.com
200 TL
199 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Apart Otel Karadağ

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.2/5
(26 değerlendirme)
Kasımpaşa merkezine 21.7 km uzaklıkta
771 TL771 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:771 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Kasımpaşa Otelleri

Kasımpaşa Otelleri

Kasımpaşa İstanbul'da yer alan nadide bir semt olarak karşımıza çıkıyor. Beyoğlu ilçesinde bağlı olan semt, Haliç kıyısına yakın konumuyla dikkat çekiyor. İstanbul'un neredeyse her yerine yakın olarak bilinen semt, nüfus bakımından oldukça kalabalık. Avrupa Yakası'nda yer alan Haliç ulaşım, gezilecek mekanlara sahip olması ve başka gezilebilecek yerlere de yakın olması bakımından oldukça gözde bir yer olarak görülüyor. Özellikle Taksim'e yürüme mesafesinde olması yönüyle bile fazlasıyla tercih ediliyor. Kasımpaşa, İstanbul için çok önemli bir semt. Çünkü her yıl ziyaretçilerin ve turistlerin uğramadan ayrılmadıkları mekanlara sahip. Kasımpaşa, pek çok açıdan bakıldığında oldukça önemli bir merkezde yer alıyor. Oldukça elverişli bir konuma sahip olan Kasımpaşa, konaklama bakımından da pek çok seçenek sunuyor. Rotasını İstanbul'a çevirmiş olanlar için elverişli ve uygun alternatfiler sunan Kasımpaşa, her yıl birçok insanı buradaki otellerinde ağırlıyor. İstanbul'un hemen her yerine yakın ve elverişli konumu ile dikkat çeken Kasımpaşa, burada konaklayanlara ulaşım kolaylığı sağlıyor. İstanbul gibi trafiği yoğun ve kalabalık bir metropol için ulaşımın önemi oldukça fazla. Ayrıca ziyaretçilere konaklama bağlamında da kolaylık sağlayan Kasımpaşa otelleri sayı bakımından da konsept bakımından da oldukça fazla seçenek sunuyor. Kasımpaşa'ya gelmiş ya da gelmeyi planlıyor iseniz oldukça şanslısınız. Çünkü Kasımpaşa'da uzun saatler kalacak yer aramak zorunda kalmaz ve kısa sürede kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel seçeneği bulabilirsiniz.

Kasımpaşa Konaklama

Kasımpaşa Konaklama

İstanbul'un en işlek ve en kalabalık semtlerinden biri olan Kasımpaşa, bu nadide şehri tanımaya başlamak için oldukça doğru bir nokta. Kasımpaşa, ziyaretçilere sunduğu imkanlar doğrultusunda İstanbul'a gelenler tarafından en sevilen ve fazla tercih edilen noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kasımpaşa, merkez sayılabilecek bir noktada bulunan, sevimli, işlek ve aynı zamanda da oldukça sakin bir ortama sahip olan semtlerden biri. Tatil seçeneğinizi değerlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda da iş seyahatleriniz ve kısa süreli kaçamaklar için de uygun olan İstanbul'a gelmişseniz ya da gelmeyi planlıyor iseniz Kasımpaşa'ya uğramadan gitmemenizi öneriyoruz. Hatta konaklama bakımından size pek çok seçeneği bir arada sunan Kasımpaşa'ya gelerek kalacak yerinizi de buradan ayarlayabilirsiniz. Çünkü Kasımpaşa konaklama anlamında oldukça fazla sayıda ve konsepte sahip elverişli seçenekleri ile hizmet ediyor. İstanbul'a gelen ziyaretçilerin, turistlerin ve iş insanlarının pek çoğu otel tercihini Kasımpaşa'dan yana kullanıyor. Böylelikle hem gideceği hiçbir yere geç kalmıyor hem de gezme olanağı buluyor. Çünkü Kasımpaşa, İstanbul'a hakim olan bir noktada yer alarak ulaşım kolaylığı ve çeşitliliği sağlıyor. Ayrıca İstanbul'un en gözde ve işlek mekanlarına yakın olması avantajı ile hem eğlence ve gezmeye ayrılan zamanınızı uzatıyor hem de güvenli imkan sağlıyor. Şayet rotanızı tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu İstanbul'a çevirmiş iseniz Kasımpaşa bu şehrin adeta göbeği. Kasımpaşa otelleri de emrinize amade bir şekilde misafirlerini bekliyor.

Kasımpaşa Otel Fiyatları

Kasımpaşa Otel Fiyatları

İstanbul gibi kozmopolit olan bir şehrin göbeğinde yer alan Kasımpaşa, tarihi dokusu ve sıcak ortamı ile gelen ziyaretçilerini kucaklıyor. İstanbul'a gelen ziyaretçilerin çoğu da özellikle Kasımpaşa'yı seçiyor. Çünkü Kasımpaşa pek çok olumlu olanağı bir arada sunuyor. Ziyaretçiler için oldukça önem taşıyan, ulaşım olanakları, sakinlik, merkezi konum ve gezilecek mekanlara yakınlık bunlardan sadece birkaçı. Kasımpaşa kozmopolit ve renkli yapısı dolayısıyla pek çok farklı türden otel seçeneğine sahip bir yer. Bol seçeneklerinin olması sadece size zaman kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda da bu alternatifler arasından seçim yapabilme olanağı tanıyor. Böylelikle hem zamanınız hem de bütçenizi aşmayacağınız için paranız yanınıza kar kalıyor. Bazı önemli noktalara bakılarak belirlenen Kasımpaşa otel fiyatları arasından cebinize en uygun olanını seçebilme şansına sahipsiniz.

 • Otelin konumu bu noktada bakılacak en önemli unsurlardan biri. Otel ne kadar merkezi konumda ise fiyatı da o derece yüksek olabilmekte.
 • Otelin konsepti
 • Yemek hizmeti
 • Konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi. Tatil dönemlerinde ve özellikle yaz aylarında, kış aylarına ve iş günlerine oranla fiyatlar biraz daha yüksek olabiliyor.

Kasımpaşa Gezilecek Yerler

Kasımpaşa Gezilecek Yerler

İstanbul'un Haliç kısmında yer alan bu şirin ve tarihi semte kadar gelmişken gezip görme imkanı bulabileceğiniz pek çok elverişli seçeneği de bir arada bulabilirsiniz. Kasımpaşa, elverişli konumu ve size sunduğu pek çok imkan ile tatillere ve gezintilere renk katan bir nokta oluyor. Kasımpaşa'dan başlayarak tüm İstanbul'u doyasıya gezebilirsiniz. Aktiviteler:· Kasımpaşa Sosyal Tesisleri· Sururi Park· Tarihi İnebolu Köy Pazarı· Turabibaba Kütüphanesi· Kasımpaşa Büyük Hamam· Kasımpaşa Büyük Camii· Cezayirli Hasan Paşa ParkıKasımpaşa'ya gelmişken sadece bunlarla yetinmeyip pek çok farklı noktaya daha erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik sadece Avrupa Yakası'nı değil, Anadolu Yakası'nı da gezip görme imkanına sahipsiniz. Kasımpaşa'dan yola çıkıp Eminönü ya da Karaköy vapur seferlerini kullanabilir ve buralardan Anadolu Yakası'na geçiş sağlayabilirsiniz. Bu bağlamda bakıldığında konaklama yapacağınız nokta oldukça önemli ve Kasımpaşa pek çok yönden avantajlı bir seçenek. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takip ederek Kasımpaşa ucuz otel seçeneklerini yakalayabilirsiniz. Anılarınıza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız Kasımpaşa tüm güzelliği, sakinliği, tarihi mekanları, kendine has kültürü, renkli ortamları ve avantajlı otel seçenekleri ile siz değerli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Kasımpaşa Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kasımpaşa Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Kasımpaşa Otelleri - En Uygun Kasımpaşa Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 199 TL - 771 TL
Kasımpaşa bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kasımpaşa bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kasımpaşa Otelleri - En Uygun Kasımpaşa Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kasımpaşa Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kasımpaşa Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kasımpaşa Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kasımpaşa Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.