Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kasımpaşa Otelleri

Kasımpaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Kasımpaşa Otelleri

Kasımpaşa Otelleri

Kasımpaşa Otelleri

Kasımpaşa İstanbul'da yer alan nadide bir semt olarak karşımıza çıkıyor. Beyoğlu ilçesinde bağlı olan semt, Haliç kıyısına yakın konumuyla dikkat çekiyor. İstanbul'un neredeyse her yerine yakın olarak bilinen semt, nüfus bakımından oldukça kalabalık. Avrupa Yakası'nda yer alan Haliç ulaşım, gezilecek mekanlara sahip olması ve başka gezilebilecek yerlere de yakın olması bakımından oldukça gözde bir yer olarak görülüyor. Özellikle Taksim'e yürüme mesafesinde olması yönüyle bile fazlasıyla tercih ediliyor. Kasımpaşa, İstanbul için çok önemli bir semt. Çünkü her yıl ziyaretçilerin ve turistlerin uğramadan ayrılmadıkları mekanlara sahip. Kasımpaşa, pek çok açıdan bakıldığında oldukça önemli bir merkezde yer alıyor. Oldukça elverişli bir konuma sahip olan Kasımpaşa, konaklama bakımından da pek çok seçenek sunuyor. Rotasını İstanbul'a çevirmiş olanlar için elverişli ve uygun alternatfiler sunan Kasımpaşa, her yıl birçok insanı buradaki otellerinde ağırlıyor. İstanbul'un hemen her yerine yakın ve elverişli konumu ile dikkat çeken Kasımpaşa, burada konaklayanlara ulaşım kolaylığı sağlıyor. İstanbul gibi trafiği yoğun ve kalabalık bir metropol için ulaşımın önemi oldukça fazla. Ayrıca ziyaretçilere konaklama bağlamında da kolaylık sağlayan Kasımpaşa otelleri sayı bakımından da konsept bakımından da oldukça fazla seçenek sunuyor. Kasımpaşa'ya gelmiş ya da gelmeyi planlıyor iseniz oldukça şanslısınız. Çünkü Kasımpaşa'da uzun saatler kalacak yer aramak zorunda kalmaz ve kısa sürede kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel seçeneği bulabilirsiniz.

Kasımpaşa Konaklama

Kasımpaşa Konaklama

İstanbul'un en işlek ve en kalabalık semtlerinden biri olan Kasımpaşa, bu nadide şehri tanımaya başlamak için oldukça doğru bir nokta. Kasımpaşa, ziyaretçilere sunduğu imkanlar doğrultusunda İstanbul'a gelenler tarafından en sevilen ve fazla tercih edilen noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kasımpaşa, merkez sayılabilecek bir noktada bulunan, sevimli, işlek ve aynı zamanda da oldukça sakin bir ortama sahip olan semtlerden biri. Tatil seçeneğinizi değerlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda da iş seyahatleriniz ve kısa süreli kaçamaklar için de uygun olan İstanbul'a gelmişseniz ya da gelmeyi planlıyor iseniz Kasımpaşa'ya uğramadan gitmemenizi öneriyoruz. Hatta konaklama bakımından size pek çok seçeneği bir arada sunan Kasımpaşa'ya gelerek kalacak yerinizi de buradan ayarlayabilirsiniz. Çünkü Kasımpaşa konaklama anlamında oldukça fazla sayıda ve konsepte sahip elverişli seçenekleri ile hizmet ediyor. İstanbul'a gelen ziyaretçilerin, turistlerin ve iş insanlarının pek çoğu otel tercihini Kasımpaşa'dan yana kullanıyor. Böylelikle hem gideceği hiçbir yere geç kalmıyor hem de gezme olanağı buluyor. Çünkü Kasımpaşa, İstanbul'a hakim olan bir noktada yer alarak ulaşım kolaylığı ve çeşitliliği sağlıyor. Ayrıca İstanbul'un en gözde ve işlek mekanlarına yakın olması avantajı ile hem eğlence ve gezmeye ayrılan zamanınızı uzatıyor hem de güvenli imkan sağlıyor. Şayet rotanızı tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu İstanbul'a çevirmiş iseniz Kasımpaşa bu şehrin adeta göbeği. Kasımpaşa otelleri de emrinize amade bir şekilde misafirlerini bekliyor.

Kasımpaşa Otel Fiyatları

Kasımpaşa Otel Fiyatları

İstanbul gibi kozmopolit olan bir şehrin göbeğinde yer alan Kasımpaşa, tarihi dokusu ve sıcak ortamı ile gelen ziyaretçilerini kucaklıyor. İstanbul'a gelen ziyaretçilerin çoğu da özellikle Kasımpaşa'yı seçiyor. Çünkü Kasımpaşa pek çok olumlu olanağı bir arada sunuyor. Ziyaretçiler için oldukça önem taşıyan, ulaşım olanakları, sakinlik, merkezi konum ve gezilecek mekanlara yakınlık bunlardan sadece birkaçı. Kasımpaşa kozmopolit ve renkli yapısı dolayısıyla pek çok farklı türden otel seçeneğine sahip bir yer. Bol seçeneklerinin olması sadece size zaman kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda da bu alternatifler arasından seçim yapabilme olanağı tanıyor. Böylelikle hem zamanınız hem de bütçenizi aşmayacağınız için paranız yanınıza kar kalıyor. Bazı önemli noktalara bakılarak belirlenen Kasımpaşa otel fiyatları arasından cebinize en uygun olanını seçebilme şansına sahipsiniz.

  • Otelin konumu bu noktada bakılacak en önemli unsurlardan biri. Otel ne kadar merkezi konumda ise fiyatı da o derece yüksek olabilmekte.
  • Otelin konsepti
  • Yemek hizmeti
  • Konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi. Tatil dönemlerinde ve özellikle yaz aylarında, kış aylarına ve iş günlerine oranla fiyatlar biraz daha yüksek olabiliyor.

Kasımpaşa Gezilecek Yerler

Kasımpaşa Gezilecek Yerler

İstanbul'un Haliç kısmında yer alan bu şirin ve tarihi semte kadar gelmişken gezip görme imkanı bulabileceğiniz pek çok elverişli seçeneği de bir arada bulabilirsiniz. Kasımpaşa, elverişli konumu ve size sunduğu pek çok imkan ile tatillere ve gezintilere renk katan bir nokta oluyor. Kasımpaşa'dan başlayarak tüm İstanbul'u doyasıya gezebilirsiniz. Aktiviteler:· Kasımpaşa Sosyal Tesisleri· Sururi Park· Tarihi İnebolu Köy Pazarı· Turabibaba Kütüphanesi· Kasımpaşa Büyük Hamam· Kasımpaşa Büyük Camii· Cezayirli Hasan Paşa ParkıKasımpaşa'ya gelmişken sadece bunlarla yetinmeyip pek çok farklı noktaya daha erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik sadece Avrupa Yakası'nı değil, Anadolu Yakası'nı da gezip görme imkanına sahipsiniz. Kasımpaşa'dan yola çıkıp Eminönü ya da Karaköy vapur seferlerini kullanabilir ve buralardan Anadolu Yakası'na geçiş sağlayabilirsiniz. Bu bağlamda bakıldığında konaklama yapacağınız nokta oldukça önemli ve Kasımpaşa pek çok yönden avantajlı bir seçenek. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takip ederek Kasımpaşa ucuz otel seçeneklerini yakalayabilirsiniz. Anılarınıza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız Kasımpaşa tüm güzelliği, sakinliği, tarihi mekanları, kendine has kültürü, renkli ortamları ve avantajlı otel seçenekleri ile siz değerli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Kasımpaşa Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Kasımpaşa için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Kasımpaşa otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Kasımpaşa otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Tepebaşı, Taksim, Galata, Cihangir semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.