Giriş
31.05.22
Çıkış
01.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel
İş Seyahati Oteli
Şehir Oteli
Yetişkin Oteli

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama
Oda-Kahvaltı

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Tesis Türü

Otel

Olanaklar

Araba Kiralama
Kuru Temizleme
Resepsiyon
Sigara İçme Alanı

Spa & Sağlık

Hamam

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Popüler Filtreler

Ortak Alanda TV

Karaköy Butik Otelleri:

Karaköy için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
4.1/5 Mükemmel
Karaköy merkezine 250 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
849 TL
Odamax
849 TL
En uygun fiyat
849 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
849 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Karaköy merkezine 500 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
3.7/5 Çok İyi
(10 değerlendirme)
Karaköy merkezine 1.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
550 TL
Setur
631 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Karaköy merkezine 1.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Karaköy merkezine 2.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.014 TL
Apart Otel
Şehir Oteli
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Karaköy merkezine 3.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
550 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Karaköy merkezine 5.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
628 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Henüz Puanlanmamış
Karaköy merkezine 8.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.352 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Karaköy merkezine 9.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.140 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4/5 Mükemmel
Karaköy merkezine 320 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
950 TL

Karaköy Butik Otelleri

Karaköy Butik Otelleri

İstanbul'un liman semtlerinden biri olan Karaköy, Avrupa Yakası'nda yer alıyor. Haliç'te yer alan semt eşsiz bir İstanbul manzarasına sahip. Tarih boyunca aktif bir ticaret limanı olmuş bölge bu sayede zengin bir kültür birikimine de şahit olabilirsiniz. Osmanlı zamanında ticaret ve finans merkezi olarak kullanılmış bölge tarihi caddeler ve yapılarla dikkat çekiyor. Farklı din ve kültürden insanların da yaşamış olduğu bölgede eşsiz bir kültür mirası yatıyor. Bölgeye kendi özel aracınızla veya toplu taşıma yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz Keyifli bir tramvay yolculuğu sonrası Karaköy'e ulaşmak mümkün. Şimdilerde modern kafeler, restoranlar, alışveriş alanları olan Karaköy, eşsiz tarihi yapıları modern kullanımlara sunulduğu bir bölge görüntüsünde. Eşsiz sahil manzarası ile kullanılabilir bir sahil şeridine sahip bölgede Haliç'in keyfini çıkarabilmek mümkün. Karaköy'de unutulmaz bir tatil fırsatı sizleri bekliyor. Karaköy'ün farklı noktalarında konaklama hizmeti sunan Karaköy otelleri bulabilirsiniz. Bölgede konaklama hizmetleri sunan Karaköy butik otelleri tatiliniz için tercih edebileceğiniz işletmeler olarak ön plana çıkıyor. Butik otellerde tatiliniz boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her dönem hizmet veren otellerde güvenle konaklayabilirsiniz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla planlamak istediğiniz bir tatil için bu oteller rahatça tercih edebilirsiniz. Bölgede hizmet veren bu otellerden sizin için uygun olan otelde tatilinizi geçirebilirsiniz. Bölgede farklı tatil tiplerine uygun konaklama seçenekleri bulabilmek mümkün.

Karaköy Butik Otel Fiyatları

Karaköy Butik Otel Fiyatları

Farklı konseptleriyle bölgede hizmet sunan butik oteller keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Bölgede hizmet veren butik oteller fiyatlandırmalarını oluştururken bazı etkili noktalar olabilir. Karaköy butik otel fiyatları üzerinde etkisi olan değişkenleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Eşsiz bir konuma sahip Karaköy'de farklı noktalarda oteller bulabilmek mümkün. Bölgenin hareketli caddelerinde, canlı konumlarda konaklayabileceğiniz bir otel için ödemeniz gereken fiyat değişiyor. Sahil kenarında konaklayabileceğiniz keyifli oteller için de yüksek bir fiyat ödemeniz gerekiyor. İç kısımlarda konaklama ücretleri daha uygun olabiliyor.
 • Bölgede hizmet veren otellerde farklı konseptlerde konaklayabilirsiniz. Yarım pansiyon olarak günde bir defa yemek hizmeti alabileceğiniz veya tam pansiyon olarak günde üç öğün yemek veren oteller bulabilirsiniz. Tam pansiyon konaklamalarda tatil maliyetiniz değişiyor.
 • Bir sahil semti olan Karaköy muhteşem Haliç manzarasına sahip. Konaklayacağınız otellerde deniz manzaralı, unutulmaz bir tatil yaşayabileceğiniz odalarda konaklama ücretleri yüksek olabiliyor. Ayrıca ailenizle geçireceğiniz bir tatil için geniş bir süit odada rahatça konaklayabilirsiniz. Bu durumda da ödemeniz gereken fiyat değişiyor.

Farklı seçeneklerle konaklama hizmetlerini Karaköy'de bulabilirsiniz. Karaköy farklı bütçelere uygun konaklama seçenekleri bulabilmek mümkün. Tatil planınız ve bütçenize göre konaklayacağınız oteli seçebilirsiniz.

Karaköy Uygun Butik Oteller

Karaköy Uygun Butik Oteller

Her bütçeye göre tatil imkanları sunan butik otellerden size uygun olanı bulabilirsiniz. Butik otellerde alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor. Kendine has konseptleri ile eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Otellerde her dönem tatil yapabilirsiniz. Özellikle yaz döneminde ve tatil günlerinde bölgenin yoğunluğunun arttığını söyleyebiliriz. Bu durumda tatilleriniz için erken rezervasyon yapabilirsiniz. Karaköy uygun butik oteller erken rezervasyon yoluyla değerlendirilebilir. Ayrıca bu durumda istediğiniz odayı seçebilir rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Bölgede konaklayacağınız otelin, konum olarak gezmeyi planladığınız yerlere yakın olması sizin için bir kolaylık sağlayabilir. Ulaşımlarınızı kolayca sağlayıp dolu dolu gezme fırsatına sahip olabilirsiniz. Butik oteller uygun seçeneklerle konaklama hizmetleri sunuyor. Gezinti halinde olmayı planladığınız bir tatilde konaklayacağınız otelde fazla zaman geçirmeyecekseniz yemek hizmeti almadan konaklayabileceğiniz bir seçeneğe yönelebilirsiniz. Bu durumda yemek için otele bağlılığınız olmaz ve dışarıda olduğunuz süre boyunca bölgedeki farklı lezzetleri deneme imkanı da bulabilirsiniz. Karaköy ucuz butik otelleri bu şekilde konaklama hizmetleri alabileceğiniz işletmeler olabilir. Sizin için en uygun otelde konaklayabilir Karaköy'de unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Karaköy Gezilecek Yerler

Karaköy Gezilecek Yerler

Karaköy'e tatil için geldiğinizde bölgede gezebileceğiniz birçok yer bulunuyor. İşte bunlardan bazıları;

 • Arap Cami: Eskiden kilise olarak kullanılan yapı 1453 yılında İstanbul'un Osmanlı egemenliğine girmesiyle camiye olarak kullanılmaya başlanmış. Çeşitli restorasyonlar yaşayan bu caminin mimarisinde kilise izlerini görebilirsiniz.
 • Yeraltı Cami: Rivayete göre İstanbul'u kuşatan Arap ordularından şehit olan askerler değerli eşyalarla buraya gömülmüş. Osmanlı zamanında da camiye dönüştürülen, etkileyici bir mimariye sahip yapıyı ziyaret edebilirsiniz.
 • Bankalar Caddesi: Eşsiz mimarilere sahip, tarihi yapılardan oluşan caddeyi keyifle dolaşabilirsiniz.
 • Osmanlı Bankası Müzesi: Osmanlı Dönemi'nde özel bir kasa üzerine inşaa edilmiş yapı, bugün çeşitli resmi belgeler ve önemli tarihi unsurlar sergilenen bir müze halini almış. Tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabileceğiniz müzeyi ziyaret edebilirsiniz.
 • İstanbul Modern: 2004 yılında kurulan müze, Türkiye'nin ilk modern sanat müzesi olma özelliği taşıyor. Çeşitli sergileri gezebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.
 • Karaköy Perşembe Pazarı: Hırdavatçılar ve alet dükkanlarından oluşan bölgenin sıcak bir atmosfere sahip caddesini keyifle gezebilirsiniz. İstanbul'un ruhunu kaybetmemiş noktalardan bir tanesi.
 • Fransız Pasajı: Tarihi bir öneme sahip pasajı ziyaret edebilir, kafelerde ve restoranlarda dinlenip keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 • Aşkenaz Sinagogu: 1900 yılında Avusturyalı Yahudiler tarafından kurulan sinagog İstanbul'un aktif olan tek Aşkenaz Sinagogu olarak karşınıza çıkıyor.
 • Aya Panteleymon Rus Ortodoks Kilisesi: Kilise bir apartmanın son katındaki bir dairede yer alıyor. Şaşırtıcı olan bu kilise, etkileyici manzarasıyla ziyaret edebileceğiniz noktalar arasında.

Karaköy Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karaköy Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Karaköy Butik Otelleri için 1 gecelik ortalama fiyat 849 TL - 849 TL
Karaköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Karaköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Karaköy Butik Otelleri - Uygun Karaköy Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Karaköy Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Karaköy Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Karaköy Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Karaköy Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.