search icon
Giriş
12 Ağustos Per.
Çıkış
13 Ağustos Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Karaköy Butik Otelleri

Karaköy için 10 otel listelendi.

Manesol Boutique Galata

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
Karaköy merkezine 0.1 km uzaklıkta
309 TL309 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:309 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
308 TL
Otelz.com
Tatil.com
309 TL
308 TL'den başlayan fiyatlarla

Golden City Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
Karaköy merkezine 0.1 km uzaklıkta
828 TL828 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:828 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
582 TL
Jolly Tur
TatilBudur.com
828 TL
582 TL'den başlayan fiyatlarla

Peninsula Galata Boutique Hotel

Butik Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Karaköy merkezine 0.4 km uzaklıkta
472 TL611 TL
%29 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:472 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
472 TL
Otelz.com
Odamax
489 TL
472 TL'den başlayan fiyatlarla

The Haze Karaköy Hotel

Butik Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Karaköy merkezine 0.3 km uzaklıkta
449 TL495 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:449 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Büyükada Princess Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.9/5
(67 değerlendirme)
Karaköy merkezine 21.3 km uzaklıkta
691 TL691 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:691 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
658 TL
Otelz.com
Etstur
691 TL
658 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Prenses Koyu Hotel

Butik Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.9/5
(35 değerlendirme)
Karaköy merkezine 22.1 km uzaklıkta
649 TL649 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:649 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
552 TL
Odamax
Otelz.com
649 TL
552 TL'den başlayan fiyatlarla

Yalı Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Karaköy merkezine 21.6 km uzaklıkta
410 TL410 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:410 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
406 TL
Otelz.com
Tatil.com
410 TL
406 TL'den başlayan fiyatlarla

Ada Palas Butik Otel

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Karaköy merkezine 21.4 km uzaklıkta
815 TL815 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:815 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
702 TL
Etstur
Tatil.com
815 TL
702 TL'den başlayan fiyatlarla

Masal Otel

Pansiyon
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Karaköy merkezine 21.5 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Mimoza Butik Otel

Pansiyon
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
Karaköy merkezine 21.4 km uzaklıkta
525 TL525 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:525 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
525 TL
Etstur
Odamax
525 TL
525 TL'den başlayan fiyatlarla

Karaköy Butik Otelleri

Karaköy Butik Otelleri

İstanbul'un liman semtlerinden biri olan Karaköy, Avrupa Yakası'nda yer alıyor. Haliç'te yer alan semt eşsiz bir İstanbul manzarasına sahip. Tarih boyunca aktif bir ticaret limanı olmuş bölge bu sayede zengin bir kültür birikimine de şahit olabilirsiniz. Osmanlı zamanında ticaret ve finans merkezi olarak kullanılmış bölge tarihi caddeler ve yapılarla dikkat çekiyor. Farklı din ve kültürden insanların da yaşamış olduğu bölgede eşsiz bir kültür mirası yatıyor. Bölgeye kendi özel aracınızla veya toplu taşıma yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz Keyifli bir tramvay yolculuğu sonrası Karaköy'e ulaşmak mümkün. Şimdilerde modern kafeler, restoranlar, alışveriş alanları olan Karaköy, eşsiz tarihi yapıları modern kullanımlara sunulduğu bir bölge görüntüsünde. Eşsiz sahil manzarası ile kullanılabilir bir sahil şeridine sahip bölgede Haliç'in keyfini çıkarabilmek mümkün. Karaköy'de unutulmaz bir tatil fırsatı sizleri bekliyor. Karaköy'ün farklı noktalarında konaklama hizmeti sunan Karaköy otelleri bulabilirsiniz. Bölgede konaklama hizmetleri sunan Karaköy butik otelleri tatiliniz için tercih edebileceğiniz işletmeler olarak ön plana çıkıyor. Butik otellerde tatiliniz boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her dönem hizmet veren otellerde güvenle konaklayabilirsiniz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla planlamak istediğiniz bir tatil için bu oteller rahatça tercih edebilirsiniz. Bölgede hizmet veren bu otellerden sizin için uygun olan otelde tatilinizi geçirebilirsiniz. Bölgede farklı tatil tiplerine uygun konaklama seçenekleri bulabilmek mümkün.

Karaköy Butik Otel Fiyatları

Karaköy Butik Otel Fiyatları

Farklı konseptleriyle bölgede hizmet sunan butik oteller keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Bölgede hizmet veren butik oteller fiyatlandırmalarını oluştururken bazı etkili noktalar olabilir. Karaköy butik otel fiyatları üzerinde etkisi olan değişkenleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Eşsiz bir konuma sahip Karaköy'de farklı noktalarda oteller bulabilmek mümkün. Bölgenin hareketli caddelerinde, canlı konumlarda konaklayabileceğiniz bir otel için ödemeniz gereken fiyat değişiyor. Sahil kenarında konaklayabileceğiniz keyifli oteller için de yüksek bir fiyat ödemeniz gerekiyor. İç kısımlarda konaklama ücretleri daha uygun olabiliyor.
 • Bölgede hizmet veren otellerde farklı konseptlerde konaklayabilirsiniz. Yarım pansiyon olarak günde bir defa yemek hizmeti alabileceğiniz veya tam pansiyon olarak günde üç öğün yemek veren oteller bulabilirsiniz. Tam pansiyon konaklamalarda tatil maliyetiniz değişiyor.
 • Bir sahil semti olan Karaköy muhteşem Haliç manzarasına sahip. Konaklayacağınız otellerde deniz manzaralı, unutulmaz bir tatil yaşayabileceğiniz odalarda konaklama ücretleri yüksek olabiliyor. Ayrıca ailenizle geçireceğiniz bir tatil için geniş bir süit odada rahatça konaklayabilirsiniz. Bu durumda da ödemeniz gereken fiyat değişiyor.

Farklı seçeneklerle konaklama hizmetlerini Karaköy'de bulabilirsiniz. Karaköy farklı bütçelere uygun konaklama seçenekleri bulabilmek mümkün. Tatil planınız ve bütçenize göre konaklayacağınız oteli seçebilirsiniz.

Karaköy Uygun Butik Oteller

Karaköy Uygun Butik Oteller

Her bütçeye göre tatil imkanları sunan butik otellerden size uygun olanı bulabilirsiniz. Butik otellerde alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor. Kendine has konseptleri ile eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Otellerde her dönem tatil yapabilirsiniz. Özellikle yaz döneminde ve tatil günlerinde bölgenin yoğunluğunun arttığını söyleyebiliriz. Bu durumda tatilleriniz için erken rezervasyon yapabilirsiniz. Karaköy uygun butik oteller erken rezervasyon yoluyla değerlendirilebilir. Ayrıca bu durumda istediğiniz odayı seçebilir rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Bölgede konaklayacağınız otelin, konum olarak gezmeyi planladığınız yerlere yakın olması sizin için bir kolaylık sağlayabilir. Ulaşımlarınızı kolayca sağlayıp dolu dolu gezme fırsatına sahip olabilirsiniz. Butik oteller uygun seçeneklerle konaklama hizmetleri sunuyor. Gezinti halinde olmayı planladığınız bir tatilde konaklayacağınız otelde fazla zaman geçirmeyecekseniz yemek hizmeti almadan konaklayabileceğiniz bir seçeneğe yönelebilirsiniz. Bu durumda yemek için otele bağlılığınız olmaz ve dışarıda olduğunuz süre boyunca bölgedeki farklı lezzetleri deneme imkanı da bulabilirsiniz. Karaköy ucuz butik otelleri bu şekilde konaklama hizmetleri alabileceğiniz işletmeler olabilir. Sizin için en uygun otelde konaklayabilir Karaköy'de unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Karaköy Gezilecek Yerler

Karaköy Gezilecek Yerler

Karaköy'e tatil için geldiğinizde bölgede gezebileceğiniz birçok yer bulunuyor. İşte bunlardan bazıları;

 • Arap Cami: Eskiden kilise olarak kullanılan yapı 1453 yılında İstanbul'un Osmanlı egemenliğine girmesiyle camiye olarak kullanılmaya başlanmış. Çeşitli restorasyonlar yaşayan bu caminin mimarisinde kilise izlerini görebilirsiniz.
 • Yeraltı Cami: Rivayete göre İstanbul'u kuşatan Arap ordularından şehit olan askerler değerli eşyalarla buraya gömülmüş. Osmanlı zamanında da camiye dönüştürülen, etkileyici bir mimariye sahip yapıyı ziyaret edebilirsiniz.
 • Bankalar Caddesi: Eşsiz mimarilere sahip, tarihi yapılardan oluşan caddeyi keyifle dolaşabilirsiniz.
 • Osmanlı Bankası Müzesi: Osmanlı Dönemi'nde özel bir kasa üzerine inşaa edilmiş yapı, bugün çeşitli resmi belgeler ve önemli tarihi unsurlar sergilenen bir müze halini almış. Tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabileceğiniz müzeyi ziyaret edebilirsiniz.
 • İstanbul Modern: 2004 yılında kurulan müze, Türkiye'nin ilk modern sanat müzesi olma özelliği taşıyor. Çeşitli sergileri gezebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.
 • Karaköy Perşembe Pazarı: Hırdavatçılar ve alet dükkanlarından oluşan bölgenin sıcak bir atmosfere sahip caddesini keyifle gezebilirsiniz. İstanbul'un ruhunu kaybetmemiş noktalardan bir tanesi.
 • Fransız Pasajı: Tarihi bir öneme sahip pasajı ziyaret edebilir, kafelerde ve restoranlarda dinlenip keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 • Aşkenaz Sinagogu: 1900 yılında Avusturyalı Yahudiler tarafından kurulan sinagog İstanbul'un aktif olan tek Aşkenaz Sinagogu olarak karşınıza çıkıyor.
 • Aya Panteleymon Rus Ortodoks Kilisesi: Kilise bir apartmanın son katındaki bir dairede yer alıyor. Şaşırtıcı olan bu kilise, etkileyici manzarasıyla ziyaret edebileceğiniz noktalar arasında.

Karaköy Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karaköy Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Karaköy Butik Otelleri - Uygun Karaköy Butik Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 309 TL - 691 TL
Karaköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Karaköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Karaköy Butik Otelleri - Uygun Karaköy Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Karaköy Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Karaköy Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Karaköy Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Karaköy Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.