Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kadriye Otelleri

Kadriye için {{ (filteredHotels).length}} / 13 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Kadriye Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antalya Belek'e bağlı Kadriye'nin bir köşesi çam ormanlarına dayanırken bir köşesi de Akdeniz'in mavi sularına uzanıyor.

Kadriye semti, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde yer almaktadır. Akdeniz ikliminin ve Akdeniz doğasının tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran bu bölgede yer alan Belek Kadriye otelleri yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kadriye; Serik ilçe merkezine 15 kilometre, Belek merkeze ise 6 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Kadriye otelleri, Antalya ilinin tüm tarihi antik kentlerine, doğal güzelliklerine ve alternatif aktivitelerin yapıldığı lokasyonlara yakın bir konumdadır.

Kadriye semtinin altın rengi kumsalı ve tertemiz denizi gelen herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Belek Kadriye bölgesine Sultan Hamit, Girit'ten getirttiği ve yerleştirdiği yaklaşık yetmiş aileden sonra, Bulgaristan ve Kıbrıs bölgelerinden gelenler de buraya yerleşmeye başlamışlardır. Tüm bu göçlerden sonra Kadriye bölgesinde çeşitli etnik gruplar kendi kültürlerini yansıtmaya başlamıştır.

Ilıman iklime sahip olan bu bölgede yer alan Belek Kadriye otelleri yılın her dönemi misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Tatilini bu bölgede geçirmek isteyenlere tavsiyemiz Kadriye otelleri dolmadan erken rezervasyon yapmalarıdır.

Kadriye, Akdeniz'in tertemiz sularının ve çam ağaçlarının ortasında kalan Belek'in turizm noktalarından sadece biridir.

Türkiye'nin turizm cenneti olarak nitelendirilen Antalya'nin Serik ilçesine bağlı Kadriye, sınırları içinde birçok ünlü otele ev sahipliği yapmaktadır. Belek Kadriye bölgesinde yer alan ve standartların çok üzerinde hizmet veren dünyaca ünlü tesisler yılın her dönemi misafirlerine hizmet vermektedir.

Kadriye bünyesinde bulunan tesislerin birçoğunda golf sahaları bulunmaktadır. Bu sahalarda yılın belli dönemlerinde düzenlenen golf turnuvalarına dünyanın her yerinden sporcular katılmaktadır. Golfçülerin özellikle ilgi gösterdiği bu turnuvaların düzenlendiği dönemlerde Kadriye otel fiyatları biraz artmaktadır.

Ayrıca yaz sezonunda yurt içinde ve yurt dışında bulunan turizm firmaları Kadriye bölgesindeki tesislere yoğun bir şekilde ilgi göstermektedir. Bu yoğun ilgi ve bilinirliliğin sonucunda yaz sezonunda Kadriye otel fiyatları diğer sezonlara göre değişiklik göstermektedir.

Kadriye otel fiyatları, tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve tesisin sınıfına, yıldızına göre de değişiklik göstermektedir.

Belek'e bağlı Kadriye mevkide tatilini geçirmek isteyenlere tavsiyemiz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır. Her tesisin özelliklerine göre farklılık gösteren Kadriye otel fiyatları içinde tatil bütçenize uygun bir otel mutlaka bulacaksınızdır.

Kadriye Hakkında

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı, muhteşem çam ormanlarının görüntüsü ve sahilinin doğal güzellikleri bakımından en güzel beldesidir Kadriye...

Kadriye, Sultan Hamit'in 1914 yıllarında yaklaşık 70 hanenin Girit'ten Antalya'ya getirilip bölgeye yerleştirilmesiyle kurulmuştur. Kadriye ismi yerleşimi kuran Sultan Hamit'in kızlarından birine ait olduğundan bölgeye verildiği söylenmektedir. İlk yerleşimi İzgara- Grid'de iskan edilmiştir. Tarım alanlarının ise hane sayısına eşit olarak dağıtıldığı görünmektedir.

İlerleyen yıllarda Kıbrıslılar, Bulgaristan göçmenleri ve Yörükler de bölgeye yerleştirilmiştir. Bölge 1960 yılında Akınlar adını almıştır. Fakat 1994 yılında belde olması sonucu Akınlar ismi mahalle ismi olarak kalmış, beldeye eski adı olan Kadriye ismi verilmiştir.

Belde teşkilatı kurulduktan sonra esnaf ve turistik tesislerin koordineli çalışması ve katkılarıyla geçimini tarımdan sağlayan halk, turizm beldesi konumuna gelmiştir.

Kadriye otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Yemekler çeşit çeşit

Kesinlikle çok güzel bir tatil geçirdik. Ailemle beraber dolu dolu geçirdiğim ilk tatilim. Animasyon ekibi çok iyi ve eğlenceliydi. Yemekler çeşit çeşit ve çok lezzetli. Çocuk kulübündeki çalışanlara çok teşekkür ederim. Tüm çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü, tekrar görüşmek üzere, teşekkürler Ak Palace Belek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Yemekler harika

Ailecek geldiğimiz bu tatilde çok eğlendik. İyi ki burayı tercih etmişiz. Yemekler harika, Mahmut ustaya çok teşekkürler. En önemlisi de çocuklarımızla daima birebir ilgilenen, aktivitesiz bir gün bile geçirmeyen animasyon ekibine hayran kaldık. Çok teşekkür ediyoruz, bu kadar aktif ve eğlenceli bir animasyon ekibi daha önce görmemiştik. Süper bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Havuzları, aquaparkı, restoranı

Eşim ve kızlarımla gittiğimiz Ak Palace Belek'te ailecek tatil yapılabilecek, sessiz, sakin, ilgili personeli ve lezzetli yemekleriyle memnun kaldığımız bir tatil köyü oldu. Denizi dışında tesisin içerisindeki havuzları, aquaparkı, restoranı, vb. yerlerinden memnun kaldık. Ailecek huzurlu bir tatil yapmak isteyenlere öneririm. Ama en çok animasyon ekibini anlatacağım. Yakup kardeşimiz ve bütün ekibiyle hem çocuklara olan ilgileri hem bizim sıkılmamamız için yaptıklarıyla bizden takdirleri topladılar. Bir otel için olması gereken en önemli ekip onlar bence. Hepsine çok selamlarımı iletiyorum tekrar. Teşekkürler Ak Palace Belek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Her öğün balık

Otel, başka isimdeki bir otelden çevirme. Yönetim ve işletme yine aynı ekip tarafından yapılıyormuş, dolasıyla eski yorumlara da bakmanızı tavsiye ederim. Eski yorumlara bakıp gitmemeyi düşünüyorduk ama yeni yorumlar bizi aldattı, el değiştirmiştir, bir şans verelim dedik ama yanılmışız maalesef. Odalar: Çok eski, temizlik kötü vaziyette. Çarşaflar üzerinde lekeler mevcut idi. Yatak hayatımda yattığım en kötü yataktı, resmen yayların üzerinde yattık. Konuyu hemen ertesi gün resepsiyona bildirdik ama tabi ki ilgilenen/arayan, soran olmadı. Havuz: Havuzlar temiz değil. Aquapark olarak 2 adet kaydırak mevcut, bir tanesinden pek kaymak da mümkün değil, dolayısıyla tek bir seçeneğiniz var. Bayanlar bölümü tam bir fiyasko imiş. Bir adet binanın etrafını çevirmişler ve kaydırak içinde havuz kenarına şişme plastik kaydırak koymuşlar. Kaydırak yanına bir kova koymuşlar, kaymak isteyen kovayı su doldurup, yukarıdan boşaltıp sonra kendisi kayıyormuş. :) Yemekler: Her öğün balık ve bir adet et yemeği var ama balıkların kokusu bir garip, et yemekleri genellikle pişmemiş veya lezzetsiz. Mesela köfte yiyorsunuz ama tadı tam olarak köfte tadı değil. Kahvaltı çok başarısız, her gün aynı çeşit gıdalar. Sahil: Güya kadınlar için ayrı bir plaj yapılmış ama denize erkekler ile yan yana giriliyor. Denize girip 2-3 metre açılınca kadınlar plajı, güneşlenme alanı da olduğu gibi gözükmekte. Bizim gittiğimiz döneme mi denk geldi bilmiyorum ama deniz devamlı dalgalı idi. Buradaki en büyük problem ulaşım. Sahile ulaşım sadece tekneler ile sağlanıyor. Tekneler günün belirli saatlerinde saat başı kalkmakta ve dönmekte. Ama mesela sabah 10 gibi başlayıp 18'de bitiyor. Öğle arasında 2 saat tekne yok. Yaklaşık 15 dakika sürüyor yolculuk. Sahilde yiyecek olarak uyduruk hamburger ve hazır tavuk döner var sadece. Tek teselli çalışanların güler yüzlü ve yardımsever olması. Yani işin özeti çok başarısız olduğu ve muhtemelen zarar ettiği için birkaç havuzun etrafını branda ile kapatıp, alkolü kaldırıp, muhafazakar otelim diye fiyatlarını da 2-3 katına çıkartarak bu konularda hassas insanları sömürmeye çalışan tipik uyanık esnaf zihniyetli bir otel. Otelle ilgili tek olumlu söylenecek şey çalışanlar. Her ne kadar eksik olsalar da çalışanlar güler yüzlü ve yardımsever.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Max Hotel
Green Max Hotel

-

Yemekleriyle muhteşem

Green Max Hotel güler yüzlü personeli, ilgi, alaka, özellikle de yemekleriyle muhteşem. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 01.09.2017-05.09.2017 tarihleri aralığında konakladık ve çok memnun kaldık. Volkan'ın dart oyunlarını, Deniz'in danslarını çok özleyeceğim, çok teşekkür ederim. Green Max Hote tek kelime ile muhteşemdiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Odaları güzel

Merhaba, bazen gören insanların bir yerler hakkında yorum yapmasını isterdim. Tabii ki hayatında ilk defa bir şeyi görenlerin değil. Ak Palace Belek, odaları güzel, yemekleri mükemmel ama temizlik için bin kere söylemeniz lazım ki gelsinler. Sahile servis yapan tekneler resmen antika. Sahil kirli, umarım başta odaların temizliği olmak üzere sahil ve tekneler de bir düzene girer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Yemekler süper

Hollanda'dan geldik. 5 günlük tatilimizin son günü bugün. Hollanda'dan geliyoruz çok memnun kaldık. Yemekler süper, herkes çok güler yüzlü ve özellikle animasyon ekibi (Yakup Bey başta olmak üzere Şafii, Ahmet, Yusuf, Reyhan, Afra, Aslı, Nur, ve bizi müzikleriyle coşturan DJ'imiz Tümay) harika. Tekrar gelmek için can atacağız. Herkese şiddetle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Hizmet kalitesi çok iyi

Ailece ilk defa geldiğimiz İslami konsepte uygun bir otel. Otele giriş yaptığımız andan itibaren güler yüzlü, iş disiplini olan çalışanları memnuniyet verici. Bayanlar havuzu büyük, güneşlenme, temizlik, hizmet kalitesi çok iyi. Bayanlar havuzunda spor, dans ve yarışmaların olduğu kaliteli vakit geçirebilecek ortam oluşturulmuş. Reyhan, Afra etkinlikleri koordine eden, güler yüzlü, samimi ve iş disiplini olan kızlarımızı çok başarılı buldum, bir eğitimci olarak. Yemek kalitesi çok çeşitli. Akşamları çocuklar için yapılan animasyonlar çok başarılı. Büyükler için de farklı programlar yapılıyor. Havuz başında kalabalığa rağmen kıvamında ve köpüklü kahveleri unutmayacağım. Kısacası otelden yarın memnuniyetle ayrılacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Fiyata göre iyi

Fiyatına göre güzel, bira sulu bira değil. Şezlong sünger yatakları var. Yemek iki üç çeşit ama temiz, kalite. Tatlı, meyve iki üç çeşit ama güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Odalar günlük temizleniyor

Genel anlamıyla güzel bir otel. Ailecek rahat hissedebileceğiniz bir otel. Odalar geniş, standart odada kaldık, aile odası gibiydi. İki odadan oluşuyor, birinde iki tekli yatak, TV, diğerinde çift kişilik yatak ve koltuk vardı. Odalar günlük temizleniyor. Otelde bir sürü havuz var, havuz keyfini doyasıya yaşıyorsunuz. Özellikle site gibi 8-10 eve bir havuz düşüyor. Bayanlar havuzu da güzel ve eğlenceli. Yemeklerde çeşit var ama tatlılar önceki günün tatlıları gibi duruyordu çoğunlukla. Yemekhanede çalışanlar da genellikle yardımcı oluyorlar. Animasyon ekibi çok eğlenceli. Özellikle ismini hatırlayamadığım sunucu bey bayağı eğlendiriyor. Çocuklar da çok eğleniyorlar. Deniz uzak ama her daim denizi kullanmayacak olan için sıkıntı değil, her saat başı denize dere üzerinden teknelerle gidiş var. Böylece tekne turu da yapmış oluyorsunuz. Genel anlamda bu küçük sıkıntıları görmezden gelebilen için rahat ve başarılı bir otel. Hala otelde konaklamaktayız, ben çok otel araştırdım, o yüzden gelmek isteyenlere yardımcı olmak istedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Yemekleri çok güzel

Ailenizle birlikte tatil yapabileceğiniz güzel bir mekan. Yemekleri çok güzel, harika animasyon ekibine sahip, Ak Palace Belek'de tatil çok keyifli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Her akşam etkinlik var

Otel genel itibariyle iyi. Yemekler çeşitlilik ve lezzet olarak çok iyi. Odalar geniş ve ferah. Oda temizliği gayet iyi. İki eksik keşfettik. Birincisi bayanlar havuzuna 7 yaşında çocuklar sokuluyor. Geçen sene Kumluca'da kaldığım otelde 4 yaş üstü erkek çocuk sokulmuyordu ve ayrıca bayanlar tarafında çocuk havuzunun olmadığını belirtti eşim. İkincisi ise plaj. Plaj da iskele yok. Yani suya özgürce atlayamıyorsunuz. Erkeklerin yüzdüğü yerden bayanlar tarafı gözüküyor. Bayanlar kesinlikle mayo ile yüzemezler hatta mayo ile güneşlenmeleri bile zor. Ancak haşema ile yüzebilirler. Bu arada hamamda sauna olmaması da bir eksiklik. Yine de güzel bir tatildi. Animasyon ekibi gayet iyi. Her akşam etkinlik var. Teşekkürler Ak Palace Belek

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Personel çok ilgili ve güler yüzlü

Ailenizle birlikte huzur dolu ve sakin bir tatil geçirmek için ideal. Otelin bulunduğu alan çok geniş olduğu için kimse kimseyi görmüyor bile. O nedenle kendinize ait özel villada konaklamış gibi hissediyorsunuz. Personel çok ilgili ve güler yüzlü umarım ilerleyen yıllarda da bu hizmet kalitesi devam eder. Yeni İslami konsepte geçen otelde her şey yenilenmiş ancak banyolar eski. Ayrıca nehir kenarı ve sazlık olduğu için sivrisinek çok odalarda ama çözüm için hemen ilgileniyorlar. Nehir üzerinden her saat başı tekne ile plaja gidiliyor. En güzel yanı da plajı. Diğer otellerden tamamen bağımsız. 4 gündür oteldeyim iyiki gelmişim diyorum. İslami konseptte huzur dolu bir tatil geçirmeyi düşünenler tercih edebilir. Konaklamamın 5. gününde birkaç önerimi ve eleştirimi de eklemek istiyorum. Otel odalarında wi-fi çok zayıf hatta Turkcell bile tek diş çekiyor. Animasyonların da İslami konseptte uygun seçilmesini tercih ederdim açıkçası. Bu konuda ciddi kafa yorulması lazım. Çocuklar için mini club var ancak çok yeterli görmedim. 5 yıldızlı otelde, çocuklar için hazırlanan oyun salonunun ve bir köşede öylece duran zıpzıpın ayrıca ücretli olmasına pek bir anlam veremedim. Temizlik ve hizmet konularında genel anlamda memnun kaldığım otelin belirttiğim birkaç hususu da göz önünde bulundurması durumunda daha başarılı olacaklarını düşünüyorum. Hassasiyetleri nedeniyle diğer konsept otellere kıyasla daha fazla ücret ödeyerek bu tarz tatili seçen insanların bunu otelde daha çok hissetmeleri gerektiğini düşünüyorum. Daha yolun çok başındalar her geçen gün üstüne katarak ilerlerler ve bu alandaki açığı kapatırlar. Genel müdürü ve personeli bu konuda çok istekli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Beklentilerimizin üzerinde bir tatil geçirdik

Beklentilerimizin üzerinde bir tatil geçirdik. Arkadaş grubumuz olan 3 aile ile oradaydık geçen hafta. Aslında ilk senesi olduğu için biraz tereddüt ettik, satış uzmanları Esra Hanım bize öyle güzel şeylerden bahsetti ki, biraz rahatladık ve rezervasyonumuzu yaptırdık. Otel genel anlamda 10 üzerinden 10, hizmet anlamında da 10 üzerinden 10, personel anlamında 10 üzerinden 9, temizlik anlamında 10 üzerinden 7. Bunun sebebini otel yöneticileri şu şekilde açıkladı. Mevcut olan temizlik ekibinden çok şikayet aldıklarından, hemen bir yenisi ile değiştirdiklerini ve son 4 gün resmen odalarımız bal dök yala şeklinde temizlendi. Çok teşekkür ederiz çalışanlara. Yemeklere hele denecek bir şey yok harikaydı. Bazı olumsuz yazılar okudum onun üzerine yazıyorum bu yorumu temizlik konusunda çok ciddi eleştiriler var ama haklıydılar. Şu an her şeyin yolunda olduğunu biliyorum. Çünkü içerde 4 oda daha akrabalarımız var. Onlara da hayırlı ve mutlu tatiller diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Her şey güzel

Şu anda otelde konaklıyoruz. Her şey gayet güzel. Bu fiyata Belek'te böyle tatil bence çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Keyifli bir tatildi

Bir kere daha tatile gitsem yine Ak Palace Bebek olurdu. Ailece gittiğimiz tatilimizden 2 gün önce döndük çok fazla yazmama gerek yok, sıkıntısız ve keyifli bir tatildi. Çocuklarıma çok iyi davranan animasyon ekibine ayrı teşekkürlerimi sunarım. Allah'a emanet olun. Artık bizim otelimiz Ak Palace. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Farklı ve güzel bir tesis

Oteli eşim buldu internet üzerinden. Aslında rezervasyon yaparken biraz şüpheliydik ama rezervasyon tutarının %20'si kapora olarak geri kalan kısmı otelde ödeme yapabileceğimizi söylediklerinde biraz rahatladık. Otele geçen hafta girdik ve dün çıkış yaptık. Tek kelimeyle teşekkürler Ak Palace Belek. Tesis bu sene hizmete açılmış ama önemli ve ciddi hiç bir sorun yoktu. Otel müdürü ile tanışma imkanım oldu. Eksiklerini ve misafirlerin isteklerini önemsediklerini ve hemen her isteğin mantık çerçevesinde düzeltileceğini söylediler. Çok da mutlu oldum. Daha önce bir çok muhafazakar otele gittim ama hiç bir otel müdürünün misafirler ile bu kadar ilgilendiğini görmedim. Personel farkını hissettiriyor. Herkes güler yüzlü en önemlisi hepsinin üniforması pırıl pırıl, tertemiz. Bu da bize ne kadar değer verdiklerini gösteriyor. Odaların konforu 5 üzerinden 5, temizliği namaz kılınabilecek kadar temiz. Kısacası güzeldi. Çocuklarım ve eşim çok mutlu ayrıldık. Ben de iş stresinden ve betonarme yapılardan uzak ve sakin bir ortamda dinlenme keyfini yaşadım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Çok memnun kaldık

Bu sene akrabalarımızla birlikte tatil yapmaya karar verdik ve uzun bir araştırmanın ardından Ak Palace Belek'te karar kıldık. Otele geldiğimizde resepsiyondaki arkadaşların güler yüzlü ve misafirperver karşılamaları ile içimiz rahatladı. Tesise gelmeden önce birçok olumlu yazı okudum, elbette az da olsa olumsuz yazılar da vardı. Hızlı bir şekilde odalarımıza alındık. Öğle yemeği vaktiydi odamıza eşyaları bıraktık ve restorana gittik. Çok kalabalıktı çünkü otel doluydu ama ona rağmen ciddi bir aksaklık yoktu. Yemeklerle alakalı bir iki yorum okudum kötü diye. Vallahi biz 7 aile, tam 25 kişi oradaydık yemekler hakkında bizim düşüncemiz, kesinlikle çok güzel. Büfede kırmızı etin her çeşidi, balıklar 2 - 3 çeşit, tavuklar 3 - 4 çeşit, döner, tatlılar, sulu yemekler, et haşlamalar bence süper ötesiydi. Ustalarının ellerine sağlık. Biz standart odada konakladık. Geniş, ferah ve kocaman bir balkonu vardı. Temizlik konusunda her otelde olduğu gibi 3 günde bir çarşaflar değişiyordu ve temizdi. Bayanlar bölümünde yetkililerin söylemesine rağmen kendisi bone kullanmıyor ve ardından havuzda saç kılları var diye şikayet eden bayanlar gördüm. Akşam eğlenceleri ve animasyon gerçekten çok hoştu biz eğlendik. Plajda bayanlar haşama ile denize girebiliyor. Önceden kapalıymış ama fırtına yıkmış kapattıkları yeri yetkililer öyle söylüyor. Kısacası biz şikâyet edecek çok önemli bir konu bulamadık. Allah'tan bir mani olmaz ise gelecek yıl da Ak Palace Belek'teyiz. Tekrar teşekkürler Ak Palace Belek…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Personelleri güler yüzlü

Temiz bir tesis. Personelleri güler yüzlüydü. Kusursuz hizmet vardı. Hep bir şeyler daha vermek isteyen bir personel grubu vardı. Konumu güzeldi. Hizmetle alakalı bir kusur olmadı. Özellikle animasyon ekibi çok hareketliydi. Çok aktiflerdi. Çocuklarla çok yakından ilgililer, özel bakım bile yapıyorlar 4 yaş altına. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Animasyon ekibinin harika şovları

Çok tesadüf ve çok hızlı bir düşünceyle son anda karar verip bayram tatili için geldim. Dışarıda müthiş bir Latin çalıyor. Bavulu, vs. atıyorum, müziğe koşuyorum. İşte bu, tatil başladı diyorum. House keepinge not yazıyorum sabah; boyun fıtığım var, daha alçak bir yastık istiyorum. O gün anında kaz tüyü yastıklar da dahil 2-3 tane değişik seçenek bırakılıyor odama. Kız üşenmiyor beni buluyor, memnun musunuz diye soruyor. Kardeşim bu kadar güzel yemek çıkarılır mı her gün. 24 saat yedik-içtik. Mutfakta her öğünü mükemmel yetiştiren ustama ve ekibine sonsuz teşekkürler. Hele animasyon ekibinin harika şovları. Şapka çıkarıyorum size. Animasyon ekibi harikaydı. Daha önce pek çok otelde kaldım, böyle animasyon ekibi görmedim. Sürekli ilgi, alaka... Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Konforu çok iyiydi

Temiz bir tesis. Personelleri güler yüzlüydü. Konforu çok iyiydi. Çocuklu ailelere uygun bir tesis. Çocuk aktiviteleri güzeldi. Animasyon ekibi harikaydı. Sürekli çocuklarımızla ilgilendiler. Büyükler için de akşam şovları mükemmeldi, her gece farklı bir aktivite vardı. Çok ama çok eğlendik. Animasyon ekibine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Tam bir balayı oteli

Tam bir balayı oteli, biz gelmeden önce odamız çok güzel süslenmişti. Otelin konumu, temizliği, yemeklerin tadı gayet başarılı idi. Özellikle animasyon ekibi bir harikaydı. Gerek şovları olsun, gerek gündüz yaptıkları aktiviteler olsun çok renkliler ve çok güler yüzlüler. Güzel ve kaliteli tatil yapmak isteyenlere tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Bütün ekibi ile şahane

Ailecek 5 günlüğüne otele geldik. İlk kez gelişimiz. Her şeyden çok memnun kaldık. Bütün ekibi ile şahane bir otel. Animasyon ekibi harika, on numara, işlerinde profesyoneller. Akşam şovları olsun, gün içindeki etkinlikler olsun çok aktiflerdi. Kesinlikle seneye tek tercihimiz burası olacaktır. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Animasyon ekibi harika

Balayı çifti olarak otele giriş yaptığımız andan itibaren bize ve diğer misafirlere gösterilen ilgiden çok memnun kaldık. Yeni evli çiftler için oteli kesinlikle öneririz. Tüm personelin ilgi, alakası bizi çok mutlu etti. Yeni sezonda tercih edeceğimiz otellerin arasında ilk sırada yer alıyor. Özellikle animasyon ekibi harika, ilgi, alaka on numara. Aktiviteler her saatte ve çok çeşitli. Hiç bos bırakmıyorlar. Akşam animasyon şovlarını kaçırmamak için yarışıyorduk resmen, harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Odaların rahatlığı

Güler yüzü eksik olmayan bir ekibi, çok güzel konumu, odaların rahatlığı, leziz yemekleri ve sayıca fazla havuzları olan muhteşem bir tesis. Animasyon ekibi de çok iyi, çok enerjik ve cana yakınlar. İslerinde çok profesyoneller gerçekten. Seneye tekrar düşünebileceğim bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Gerçekten anlatılmaz yaşanır

Merhabalar, hala oteldeyim. Gerçekten anlatılmaz yaşanır. Hele o yemekler, yemede yanında yat, çok ciddi anlamda müthiş bir otel. Temizlik konusunda çok titizim ve o kadar düzenli ve dezenfekteli ki oteldeki herkese ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Çalışanlar güler yüzlü

25 Temmuz-1 Ağustos arası ailemle beraber bu harika otelde konakladık. Hizmet çok iyi, tüm çalışanlar güler yüzlü, tam bir aile oteli. Animasyon ekibi mükemmeldi, çok eğlenceli bir tatil geçirdik sayesinde. Yemekler lezzetli ve bol çeşitti, hele balıklara bayıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Rahat ve ferah

Geçen hafta 4 gece konakladım. Hangi bilgileri okuduysam aynılarıyla karşılaştım. Yani ilgi, alaka gayet güzeldi. Odalar birçok otelin standart odasına göre çok rahat ve ferah. Haftaya biraderim de balayı için gelecek inşallah, onlar da memnun kalırlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Konum olarak çok güzel

Otel konum olarak çok güzel, yemekler idare eder, en azından Wome Deluxe'dan daha iyiydi. Bugün çıkış yaptık, personel güler yüzlü ve ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Temizlik çok güzeldi

Odalar konusunda temizlik çok güzeldi. Sadece doluluktan dolayı biraz yoğundu servis ancak her otel böyle. Memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Villalar çok hoş

Az önce yeni geldik. Muhafazakar otel olarak idare eder. Villalar çok hoş fakat resepsiyondaki beyefendi fazla ilgilenmedi ama her şey çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Her şey mükemmeldi

1 Temmuz itibari ile konaklama yaptık. Her şey mükemmeldi, hızlı servis yapan garsonlar vardı. Şeyda Hanım çok ilgilendi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Temizlik sıfır

Aldığı paranın dörtte birini bile hak etmiyor. Kesinlikle tavsiye etmem. Temizlik sıfır, yemek çeşidi bol ama lezzet yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Yemekleri güzeldi

Kadınlara özel plajı var diye söylendi. Fakat denize haşemasız girilmiyor. Herhangi bir koruma yok. Sadece arada bir tente var. Erkekler denizden güneşlenme yerlerini görebiliyor. Deniz konusunda hiç memnun kalmadım. Odalar da çok temiz değil. Yemekleri güzeldi. Akşamları eğlencesi de fena değildi. Bir daha tercih etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Yemekleri muazzam

Ak Palace Belek'e uğramadan geçmeyin. Yemekleri muazzam, havuzları ideal, odaları süper, temiz. Tam bir aile ortamı, anlatılmaz yaşanır...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Odalar pek iyi değil

Odalar pek iyi değil. Standart oda istememize rağmen aile odası verdiler ve oda kötüydü. Buzdolabı çalışmıyordu. Odayı değiştirdik. Burada da dolabımız çalışmıyor. Odalar konusunda sürekli bir aksilik yaşanıyor. Yemek bölümü çok güzel. Plajda da ilgi güzel. Dondurma bölümünde bir kişi çalışıyor. Haliyle yetişmiyor. Personel güler yüzlü. Ama beş yıldız hak etmiyor. %100 İslami kurallara uygun değil, mesela nargile veriliyor. 3 ayrı personele soru sorduk. Hepsi yeni ise başladıklarını ve bilmediklerini söyledi. Otel konsept değiştirmiş. Yeni geçmiş İslami otele. Ama tüm eksiklikleri tamamlayıp geçselerdi daha iyi olurdu. Galiba "oteli bir açalım da sıkıntılar yavaş yavaş hallolur" mantığına gidilmiş. Plajda cankurtaran var ama bir bot yok. Maalesef cankurtaran, kişi bulduktan sonra ancak ulaşır. Biz geldik, siz gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

-

Patiseri de sürekli dondurma var

Otelden 2 ay önce rezervasyon yaptırdık. Gitmeden birkaç gün önce internetten kontrol ettiğimde oda fiyatımızın düştüğünü öğrendik ve olumsuz bir önyargı ile otele giriş yaptık. Mini barımız doldurulmamış. 7 kere resepsiyonu aramama rağmen yine doldurulmadı. Otel'in konumu ve fiziksel özellikleri güzel. Sadece biraz eski. Yemekler çeşitli fakat lezzetlerini beğenmedik. Personellerin bazıları çok kibar ve ilgili, bazıları ise soğuk. Havuz sayısı gayet yeterli, havuzlar sakin çok güzel. Fakat havuz başlarında yiyecek ve içecek hiçbir şey yok. Yemek sırasında içecek servisini bazı personeller yapıyor, bazıları yapmıyor. Kahvaltıda personelden çay istediğimiz halde self servis efendim diyerek bize çay getirmedi. Suyun kalitesi hariç içecek kalitesi çok düşük. Patiseri de sürekli dondurma olması çok hoşumuza gitti. Deniz uzak olduğu için denize tekneyle gidiliyor. Fakat deniz çok dalgalı ve çakıllı olduğu için çok zevk alamadık. Akşamları mini disco fena değildi. Fakat komedi gecesi berbattı, animasyon çok kötü. Odanız restoran ve havuza uzaksa biraz yorucu olabiliyor. Kısacası boğazınıza fazla düşkün değilseniz, lüks aramıyorsanız, beklentiniz yüksek değil ise ve sakin bir tatil istiyorsanız birkaç günlüğüne tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Max Hotel
Green Max Hotel

-

İlgi mükemmel

Yapılan kötü yorumlar otel için büyük haksızlık. 10 gündür buradayız ve herkese teşekkür... Barlarda ve yemekhanelerde çalışan gençler çok gayretli. Her şey harika... Hele yemekler... İlgi mükemmel... Animasyon da... Daha ne olsun? Yapılan kötü yorumlara asla inanmayınız... Sanırım oteli çekemeyenler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
River Garden Holiday Village
River Garden Holiday Village

-

Kırgınlığım var otele

2014 senesinde 2 oğlumla gittim, Her şey çok güzeldi. Sadece 1 farkla, çok istememe karşın oğluma bir doğum günü pastasını yaptıramadım aşçıbaşına. O yüzden bir kırgınlığım var otele.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
River Garden Holiday Village
River Garden Holiday Village

-

Animatör ekibi

2015 ve 2016 yıllarında üst üste gittim. 2017 yılında da buraya gidecektim. Ama konsept değişikliği yüzünden 2017 yılında maalesef gidemeyeceğim. Bu yüzden çok üzüldüm. Personeli ve en son 2016 yılında gittiğimde değiştirilen animatör ekibi otele ayrı bir hava katmıştı. 2015 yılında gittiğimde otel müdürü Muammer Bey'e, "her şey çok güzel ama animatör ekibiniz canlıyı dahi öldürür" dememe istinaden olacak ki, 2016 yılında animatör ekibi süper olmuştu. İnşallah 2018 yılında yeniden konsept değişikliği olur da yeniden buraya giderim. Tabi ki Mevla'm uzun ömür ve sağlık verirse inşallah...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Odaları konforluydu

Çok güzel bir hoteldi, odaları konforluydu, yiyecekler güzeldi. Vermiş oldukları hizmet güzeldi. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Gayet sakin, düzenli

Gayet sakin, düzenli ve eğlenceli bir yer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Temiz aile oteli

Kurban Bayramı'nda ailece 3 gece kaldık, her şeyinden çok memnun kaldık, tavsiye edebilirim fiyatı da çok iyi, yemekleri güzel, temiz tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Yönetimin işletme anlayışı

1 haftalık 10 kişilik gurup halinde tatile geldik. Oodaların temizliği bu fiyata göre yemekler güzel. Su kaydırakları havuz ve deniz harika, her şeyden önemlisi yönetimin ilgisi, çalışanların işlerini profesyonelce yapmaları, güler yüzleri ile bizler çok memnun kaldık, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Yemekleri güzel

1 haftalık 10. Kişilik grup tatil yaptık. Günlük odaların temizliği, yemekleri güzel, yönetimin ilgisi, çalışanların profesyonelce çalışmaları, güler yüzleri ile su kaydırakları ve deniz çok temiz. Güzel bir tatil yaptık. Yönetime ve çalışanlarına ilgi, alakalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Odaların temizliği

1 hafta 10 kişilik grubumuzla çok güzel bir tatil geçirdik. Günlük odaların temizliği, yemekleri güzeldi. Yönetim mükemmel. Çalışanları ise bir harika. Güler yüzlü ve tatlı dilli, profesyonel çalışma sergilediler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Odalar güzel

Otel ve konum on numara. Odalar güzel, havuz orta. Birkaç personel, başta barmen Cemali, animasyoncu Uğur, DJ Uğur, ismini bilmediğim resepsiyon görevlileri, kahvaltıda omlet, sahilde gözleme yapan abla hariç gerisini turizmden uzak tutun ya da şef olduğunu unutup da komplekse girmiş. O adamlardan kurtulursanız personeli kurtarabilirsiniz. Bunlar düzeldiğinde gidilmeyecek bir otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Max Hotel
Green Max Hotel

-

Müşteri memnuniyeti

Otel yönetimi olarak ne kadar dikkate alırsınız bilmiyorum ama ben yine de şansıma denemek istiyorum. Daha tatilin 2. gününde otelinizden soğudum. Ve bu yorumu yazmamdaki sebep bugün beach barda yaşadığım bir olay. Böyle halkla ilişkilerde nasıl iletişim kurmasını bilmeyen ve agresif konuşmaları olan bir kişiyi nasıl çalıştırabiliyorsunuz? Beyefendi ne sanıyor ki kendini ve nasıl böyle bir taviz verebiliyorsunuz? Böyle insanları bence daha arka planlarda çalıştırmalısınız. İşletmecilerin en baş politikası müşteri memnuniyetidir. Şimdilik tatilimin bitmesini bekliyorum. Bakalım daha neler yaşayıp göreceğim?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Max Hotel
Green Max Hotel

-

Otelin tek iyi yönü

Otelde konaklayan birisi olarak şöyle bir değerlendirme yapayım... Otel kişisel fikrim Belek'in en kötü otellerinden. Aynı bölgede Kervansaray Otel, Kremlin Palace, Kaya Otel, Grand Ring Otel gibi otellerde birer hafta kalmış birisi olarak açık söyleyeyim içlerindeki en kötüsü... Banyoda perde koymuşlar her an ıslak iğrenç kokan bir zemin oluşuyor. Balkonda iki kişi yan yana durmanızın imkanı yok. Aquapark var diye gelecekseniz sadece 10:00-12:00 ile 14:00-16:00 saatlerinde çalışıyor. (üstelik çocuklarınki de aynı)... Yemekler kötü ve ucuz... Yemekhane sistemleri berbat. Sen daha yemek yerken alelacele masayı toplamak için seni sürekli taciz ediyorlar. Hatta yemek yerken bulunduğun bölümün ışıkları azaltılarak kapatılırsa şaşırma. Biz yaşadık bunu. Gece hayatını sevenler zaten hiç uğramasın... Saat 23:30 otel kararmaya başlıyor... Yemin ederim açık kalan tek barın yanındaki lobinin ışıkları 23:30 da kapanıyor. Sonra da yandaki otelin eğlence müziklerini dinlemeye başlıyorsun... Peki neden 5 üzerinden 2 verdim. Otelin tek iyi yönü çocuklarla ilgilenen mini clup üyeleri ve barlardaki garsonlar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Güler yüzlü personel

10.08.2016'da ailecek kaldık. Oldukça memnun ayrıldık. Güler yüzlü personel, sınırsız ikram, havuz, deniz, hepsi bence güzeldi. Parasına değdi. Tavsiye ederim. İnşallah seneye yeniden aynı otele gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)