Kadriye Otelleri

Antalya Belek’e bağlı Kadriye'nin bir köşesi çam ormanlarına dayanırken bir köşesi de Akdeniz’in mavi sularına uzanıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kadriye Otelleri

Toplam 9 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Kadriye Otelleri ve Kadriye Otel Fiyatları

Antalya Belek'e bağlı Kadriye'nin bir köşesi çam ormanlarına dayanırken bir köşesi de Akdeniz'in mavi sularına uzanıyor.

Kadriye semti, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde yer almaktadır. Akdeniz ikliminin ve Akdeniz doğasının tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran bu bölgede yer alan Belek Kadriye otelleri yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kadriye; Serik ilçe merkezine 15 kilometre, Belek merkeze ise 6 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Kadriye otelleri, Antalya ilinin tüm tarihi antik kentlerine, doğal güzelliklerine ve alternatif aktivitelerin yapıldığı lokasyonlara yakın bir konumdadır.

Kadriye semtinin altın rengi kumsalı ve tertemiz denizi gelen herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Belek Kadriye bölgesine Sultan Hamit, Girit'ten getirttiği ve yerleştirdiği yaklaşık yetmiş aileden sonra, Bulgaristan ve Kıbrıs bölgelerinden gelenler de buraya yerleşmeye başlamışlardır. Tüm bu göçlerden sonra Kadriye bölgesinde çeşitli etnik gruplar kendi kültürlerini yansıtmaya başlamıştır.

Ilıman iklime sahip olan bu bölgede yer alan Belek Kadriye otelleri yılın her dönemi misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Tatilini bu bölgede geçirmek isteyenlere tavsiyemiz Kadriye otelleri dolmadan erken rezervasyon yapmalarıdır.

Kadriye, Akdeniz'in tertemiz sularının ve çam ağaçlarının ortasında kalan Belek'in turizm noktalarından sadece biridir.

Türkiye'nin turizm cenneti olarak nitelendirilen Antalya'nin Serik ilçesine bağlı Kadriye, sınırları içinde birçok ünlü otele ev sahipliği yapmaktadır. Belek Kadriye bölgesinde yer alan ve standartların çok üzerinde hizmet veren dünyaca ünlü tesisler yılın her dönemi misafirlerine hizmet vermektedir.

Kadriye bünyesinde bulunan tesislerin birçoğunda golf sahaları bulunmaktadır. Bu sahalarda yılın belli dönemlerinde düzenlenen golf turnuvalarına dünyanın her yerinden sporcular katılmaktadır. Golfçülerin özellikle ilgi gösterdiği bu turnuvaların düzenlendiği dönemlerde Kadriye otel fiyatları biraz artmaktadır.

Ayrıca yaz sezonunda yurt içinde ve yurt dışında bulunan turizm firmaları Kadriye bölgesindeki tesislere yoğun bir şekilde ilgi göstermektedir. Bu yoğun ilgi ve bilinirliliğin sonucunda yaz sezonunda Kadriye otel fiyatları diğer sezonlara göre değişiklik göstermektedir.

Kadriye otel fiyatları, tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve tesisin sınıfına, yıldızına göre de değişiklik göstermektedir.

Belek'e bağlı Kadriye mevkide tatilini geçirmek isteyenlere tavsiyemiz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır. Her tesisin özelliklerine göre farklılık gösteren Kadriye otel fiyatları içinde tatil bütçenize uygun bir otel mutlaka bulacaksınızdır.

Kadriye otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Odaları konforluydu

Çok güzel bir hoteldi, odaları konforluydu, yiyecekler güzeldi. Vermiş oldukları hizmet güzeldi. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Gayet sakin, düzenli

Gayet sakin, düzenli ve eğlenceli bir yer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Temiz aile oteli

Kurban Bayramı'nda ailece 3 gece kaldık, her şeyinden çok memnun kaldık, tavsiye edebilirim fiyatı da çok iyi, yemekleri güzel, temiz tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Yönetimin işletme anlayışı

1 haftalık 10 kişilik gurup halinde tatile geldik. Oodaların temizliği bu fiyata göre yemekler güzel. Su kaydırakları havuz ve deniz harika, her şeyden önemlisi yönetimin ilgisi, çalışanların işlerini profesyonelce yapmaları, güler yüzleri ile bizler çok memnun kaldık, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Yemekleri güzel

1 haftalık 10. Kişilik grup tatil yaptık. Günlük odaların temizliği, yemekleri güzel, yönetimin ilgisi, çalışanların profesyonelce çalışmaları, güler yüzleri ile su kaydırakları ve deniz çok temiz. Güzel bir tatil yaptık. Yönetime ve çalışanlarına ilgi, alakalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotel Kadriye
Sarp Hotel Kadriye

-

Odaların temizliği

1 hafta 10 kişilik grubumuzla çok güzel bir tatil geçirdik. Günlük odaların temizliği, yemekleri güzeldi. Yönetim mükemmel. Çalışanları ise bir harika. Güler yüzlü ve tatlı dilli, profesyonel çalışma sergilediler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Odalar güzel

Otel ve konum on numara. Odalar güzel, havuz orta. Birkaç personel, başta barmen Cemali, animasyoncu Uğur, DJ Uğur, ismini bilmediğim resepsiyon görevlileri, kahvaltıda omlet, sahilde gözleme yapan abla hariç gerisini turizmden uzak tutun ya da şef olduğunu unutup da komplekse girmiş. O adamlardan kurtulursanız personeli kurtarabilirsiniz. Bunlar düzeldiğinde gidilmeyecek bir otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Max Hotel
Green Max Hotel

-

Müşteri memnuniyeti

Otel yönetimi olarak ne kadar dikkate alırsınız bilmiyorum ama ben yine de şansıma denemek istiyorum. Daha tatilin 2. gününde otelinizden soğudum. Ve bu yorumu yazmamdaki sebep bugün beach barda yaşadığım bir olay. Böyle halkla ilişkilerde nasıl iletişim kurmasını bilmeyen ve agresif konuşmaları olan bir kişiyi nasıl çalıştırabiliyorsunuz? Beyefendi ne sanıyor ki kendini ve nasıl böyle bir taviz verebiliyorsunuz? Böyle insanları bence daha arka planlarda çalıştırmalısınız. İşletmecilerin en baş politikası müşteri memnuniyetidir. Şimdilik tatilimin bitmesini bekliyorum. Bakalım daha neler yaşayıp göreceğim?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Max Hotel
Green Max Hotel

-

Otelin tek iyi yönü

Otelde konaklayan birisi olarak şöyle bir değerlendirme yapayım... Otel kişisel fikrim Belek'in en kötü otellerinden. Aynı bölgede Kervansaray Otel, Kremlin Palace, Kaya Otel, Grand Ring Otel gibi otellerde birer hafta kalmış birisi olarak açık söyleyeyim içlerindeki en kötüsü... Banyoda perde koymuşlar her an ıslak iğrenç kokan bir zemin oluşuyor. Balkonda iki kişi yan yana durmanızın imkanı yok. Aquapark var diye gelecekseniz sadece 10:00-12:00 ile 14:00-16:00 saatlerinde çalışıyor. (üstelik çocuklarınki de aynı)... Yemekler kötü ve ucuz... Yemekhane sistemleri berbat. Sen daha yemek yerken alelacele masayı toplamak için seni sürekli taciz ediyorlar. Hatta yemek yerken bulunduğun bölümün ışıkları azaltılarak kapatılırsa şaşırma. Biz yaşadık bunu. Gece hayatını sevenler zaten hiç uğramasın... Saat 23:30 otel kararmaya başlıyor... Yemin ederim açık kalan tek barın yanındaki lobinin ışıkları 23:30 da kapanıyor. Sonra da yandaki otelin eğlence müziklerini dinlemeye başlıyorsun... Peki neden 5 üzerinden 2 verdim. Otelin tek iyi yönü çocuklarla ilgilenen mini clup üyeleri ve barlardaki garsonlar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Güler yüzlü personel

10.08.2016'da ailecek kaldık. Oldukça memnun ayrıldık. Güler yüzlü personel, sınırsız ikram, havuz, deniz, hepsi bence güzeldi. Parasına değdi. Tavsiye ederim. İnşallah seneye yeniden aynı otele gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Güler yüzlü personel

25-30 Temmuz'da ailecek kaldık. Oldukça memnun ayrıldık. Güler yüzlü personel, sınırsız ikram, havuz deniz hepsi bence güzeldi. Parasına değdi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Umduğumuzdan daha iyi

Her şeyden önce otele ilk girişimden son ayrıldığım güne kadar her şey yolunda ve umduğumuzdan daha iyi bir tatil geçirdik. Odalar temiz ve modern dizayn edilmiş. Yiyecek ve içecekler iyi ve kaliteli. Alakart restoranı mutlaka tavsiye ederim, resepsiyondan rezervasyon yaptırarak gerçekleştirebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Restoranı hiç açılmadı

Yemekleri yenmez durumda. 5 gece kaldım ama daha önce gidip de beğenmediğim yerlerden özür dilerim burası yanında diğer eleştirdiğim oteller mükemmel kalır. Animasyon tam bir facia, sakın muhatap olmayın. Tatilvitrini aile yeri olduğunu söyledi fakat asla öyle değil. Birçok kişi ile tanıştım otelde. Gelen çoğu misafire fikrini sordum ve hepsinden aynı yorumu aldım. "bir daha asla gitmem". birçok sebebi var. Personel tecrübesiz ve eksik. Alacarte restoran hiç açılmadı, çoğu zaman barda personel yok. Şef garson dedikleri zaten müşteri azarlama makinesi. Aileden çok bekar erkek etrafta cirit atıp ilk kez tatile gelmenin saçmalığını yaşıyorlar. Orada tanıştığım birkaç aile olmasa 2 gece dayanamazdım. Havuz pis, deniz çok uzak. 2 defa ciddi kavga çıktı. Yabancı turistler bile memnun değildiler. Kısaca paranız ile rezil olmayın. Ben zaten artık gitmem fakat sizin için yazıyorum. İnanmayan zaten kendisi görecektir. Lakin bir an evvel bir kahraman müdür vs çıkıp oteli adam ederse bilemem. Umarım öyle olur yoksa otel sahibi ve personel bu durumda fazla dayanamaz.3 yılık bir otelin bundan daha iyisini vermesi gerekirken hayret ki daha kötüsü olsun diye gayret etmişler. :) İnan ya da inanma size kalmış. Aile yeri değil gitmeyin pişman olmayın..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Havuz güzel

Kocaeli Gebze'den geldik. Biraz tereddütlü geldik, internetten yer ayırttık ama umduğumuzdan daha güzel bulduk. Çok temiz, ilgi güzel, personel güzel, yemekler güzel, havuz güzel, deniz güzel. Herkese önerebilirim. Seneye kısmetse yine gelebilirim. 5 kişi geldik, belki daha fazla kişiyle gelebiliriz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Çok güzel

Otel yeni açılmış ve çok güzel. Diskosu, barları süper. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
River Garden Holiday Village
River Garden Holiday Village

-

Her şey gayet güzel

Her şey gayet güzel ancak eğlencesi az, animasyon, vs…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
River Garden Holiday Village
River Garden Holiday Village

-

Tatil bitsin istemeyeceksiniz

Harika bir yer. Personel, hizmetleri ve yönetim kadrosu olağan üstü bir hizmet veriyor. Sayamadım kaç tane havuzu var. Yemekler harika, yerli-yabancı mutfağı dahil her damağa hizmet veriyor. Tatil bitsin istemeyeceksiniz eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
River Garden Holiday Village
River Garden Holiday Village

-

Şirin otel

Çok şirin bir yer, çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pearl Golf Villas
Pearl Golf Villas

-

Aile ile gidilir

Ailenizle birlikte tatilinizi geçirebileceğiniz harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)