Kadriye Otelleri

Antalya Belek’e bağlı Kadriye'nin bir köşesi çam ormanlarına dayanırken bir köşesi de Akdeniz’in mavi sularına uzanıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kadriye Otelleri

Toplam 9 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Müşteri memnuniyeti"

"Otelin tek iyi yönü"

2.5

Misafir yorumu

2 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 62 79

"Aile ile gidilir"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Ak Palace Belek
Ak Palace Belek

Etstur

En uygun oda fiyatı

204 TL

En Uygun Fiyata Git

"Odaları konforluydu"

"Yönetimin işletme anlayışı"

10

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Gayet sakin, düzenli"

"Temiz aile oteli"

7.9

Misafir yorumu

9 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kadriye Otelleri ve Kadriye Otel Fiyatları

Antalya Belek'e bağlı Kadriye'nin bir köşesi çam ormanlarına dayanırken bir köşesi de Akdeniz'in mavi sularına uzanıyor.

Kadriye semti, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde yer almaktadır. Akdeniz ikliminin ve Akdeniz doğasının tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran bu bölgede yer alan Belek Kadriye otelleri yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kadriye; Serik ilçe merkezine 15 kilometre, Belek merkeze ise 6 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Kadriye otelleri, Antalya ilinin tüm tarihi antik kentlerine, doğal güzelliklerine ve alternatif aktivitelerin yapıldığı lokasyonlara yakın bir konumdadır.

Kadriye semtinin altın rengi kumsalı ve tertemiz denizi gelen herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Belek Kadriye bölgesine Sultan Hamit, Girit'ten getirttiği ve yerleştirdiği yaklaşık yetmiş aileden sonra, Bulgaristan ve Kıbrıs bölgelerinden gelenler de buraya yerleşmeye başlamışlardır. Tüm bu göçlerden sonra Kadriye bölgesinde çeşitli etnik gruplar kendi kültürlerini yansıtmaya başlamıştır.

Ilıman iklime sahip olan bu bölgede yer alan Belek Kadriye otelleri yılın her dönemi misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Tatilini bu bölgede geçirmek isteyenlere tavsiyemiz Kadriye otelleri dolmadan erken rezervasyon yapmalarıdır.

Kadriye, Akdeniz'in tertemiz sularının ve çam ağaçlarının ortasında kalan Belek'in turizm noktalarından sadece biridir.

Türkiye'nin turizm cenneti olarak nitelendirilen Antalya'nin Serik ilçesine bağlı Kadriye, sınırları içinde birçok ünlü otele ev sahipliği yapmaktadır. Belek Kadriye bölgesinde yer alan ve standartların çok üzerinde hizmet veren dünyaca ünlü tesisler yılın her dönemi misafirlerine hizmet vermektedir.

Kadriye bünyesinde bulunan tesislerin birçoğunda golf sahaları bulunmaktadır. Bu sahalarda yılın belli dönemlerinde düzenlenen golf turnuvalarına dünyanın her yerinden sporcular katılmaktadır. Golfçülerin özellikle ilgi gösterdiği bu turnuvaların düzenlendiği dönemlerde Kadriye otel fiyatları biraz artmaktadır.

Ayrıca yaz sezonunda yurt içinde ve yurt dışında bulunan turizm firmaları Kadriye bölgesindeki tesislere yoğun bir şekilde ilgi göstermektedir. Bu yoğun ilgi ve bilinirliliğin sonucunda yaz sezonunda Kadriye otel fiyatları diğer sezonlara göre değişiklik göstermektedir.

Kadriye otel fiyatları, tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve tesisin sınıfına, yıldızına göre de değişiklik göstermektedir.

Belek'e bağlı Kadriye mevkide tatilini geçirmek isteyenlere tavsiyemiz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır. Her tesisin özelliklerine göre farklılık gösteren Kadriye otel fiyatları içinde tatil bütçenize uygun bir otel mutlaka bulacaksınızdır.

Kadriye otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Havuz güzel

Kocaeli Gebze'den geldik. Biraz tereddütlü geldik, internetten yer ayırttık ama umduğumuzdan daha güzel bulduk. Çok temiz, ilgi güzel, personel güzel, yemekler güzel, havuz güzel, deniz güzel. Herkese önerebilirim. Seneye kısmetse yine gelebilirim. 5 kişi geldik, belki daha fazla kişiyle gelebiliriz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarp Hotels Belek
Sarp Hotels Belek

-

Çok güzel

Otel yeni açılmış ve çok güzel. Diskosu, barları süper. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)