Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İstanbul Arnavutköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

İstanbul Havalimanı Yakınındaki Oteller

İstanbul Arnavutköy için {{ (filteredHotels).length}} / 16 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

İstanbul Havalimanı Yakınındaki Oteller

En ideal havayolu ulaşımı alanı olarak değerlendirilen İstanbul Havalimanı uçuş yapan her yeni yolcu için farklı bir deneyim sunuyor.

76,5 milyon metrekarelik bir alana konumlanan İstanbul havalimanı şaşırtıcı büyüklükte. Şehrin birçok noktasından geçen Havaist yolcu taşıma aracı ile havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Havaist yolcu taşıma aracının güncel yolculuk bedeli kişi başı 25TL olarak belirlenmiş. Ancak dönerken tekrar aynı aracı kullanacaksanız yeniden 25TL ödeyerek rahatlıkla şehrin merkezi bir noktasına gidebilirsiniz. Bu ödemeleri yalnızca kredi kartı ya da İstanbulkart kullanarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Havalimanında yolculuğumuz dışında bazı beklenmedik durumlar nedeniyle otel arama ihtiyacı oluşabilir. İstanbul Havalimanı çevresinde yolcuların rahatlıkla konaklayabileceği oteller mevcut. Ertelenen ya da iptal olan uçak seferleri veya değişen planlar için kısa süreliğine konaklayabileceğiniz bu oteller gerçekten harika çözümler sunuyor! Size ise sadece neredekal.com’u ziyaret etmek kalıyor. Neredekal.com istediğiniz oteli, istediğiniz fiyatla size getiriyor!Resmi olarak açılışının 29 Ekim 2018'de yapıldığı İstanbul Havalimanı, 76,5 milyon metrekarelik bir alanda konumlanmaktadır. Şuan birinci faz kapsamında terminal binasının kapasitesi 2 pist ve 90 milyon yolcudur ve tüm fazların tamamlanması halinde yıllık 200 milyon yolcu ağırlama kapasitesine sahip olacağı öngörülmektedir. Dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyacak olan İstanbul Havalimanı, Avrupa Yakası'nda Tayakadın ve Akpınar köyleri arasında, Terkos Gölü'ne yakın bir alanda inşa edilmiştir.

Üç yüzden fazla destinasyona uçuşun gerçekleştirilmesi beklenen İstanbul Havalimanı'nın, ilk aşamada 16 bin, sonrasında 225 bin kişiye istihdam sağlaması beklenmektedir. Yolcuların konforu için hızlı geçiş sistemlerinden internet bağlantısına, akıllı otopark sistemlerinden yeme-içme alanlarına hatta büyük bir sağlık merkezine kadar pek çok detay yer alacak.

İstanbul Havalimanı'na ulaşım için ise birden fazla alternatif olması planlanmaktadır. İETT otobüslerinin yanı sıra 2021 yılında hızlı tren projesinin tamamlanmasıyla ziyaretçiler şehrin pek çok semtlerin kolaylıkla ulaşım sağlayabilecek. Böylece yolcular yeni havalimanından turistik semtlerden Taksim'e dilerse hızlı tren ile ulaşım sağlayabilecek ya da özel araçla yalnızca 15 dakikada varabilecek.

İstanbul Havalimanı Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları İstanbul Havalimanı Yakınındaki Oteller için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için İstanbul Havalimanı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için İstanbul Havalimanı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.