Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İslami Termal Oteller Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

İslami Termal Oteller

İslami Termal Oteller için {{ (filteredHotels).length}} / 29 termal otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

İslami Termal Oteller

İslam inancına göre düzenlenmiş olan termal tesislere verilen addır İslami termal otel. İslami termal oteller özellikle şifalı termal suya sahip bölgelerde misafirlerini ağırlamaktadır. İslami termal otelleri ve fiyatları bu sayfada bulabilirsiniz.

Termal oteller şifalı kaplıca sularının yer yüzüne çıktığı bölgelerde kurulan tesisler. Termal olma özelliğini sadece bu bölgelerde kurulmasından ve hizmet vermesinden değil içerisinde misafirlerin bu sulardan faydalanabileceği alanlara sahip olmasından almaktadır. Yani termal bir bölgede kurulmuş olanm her otel termal otel değildir. Termal olabilmesi için misafirlerin bu kaynak sularından otel içerisinde faydalanıyor olması gerekmektedir. Bu yüzden otel seçerken dikkatli davranmanızda fayda var.

İslam inancına uygun tesisler de gün geçtikçe ülkemizde hizmet vermeye ve kapılarını misafirlerine açmaya devam etmektedir. Muhafazakar kesimin özellikle tercih ettiği ve şifa aradığı tesis türü İslami termal oteller olmaktadır.

İslam inancına bağlı ve bunu yaşam tarzına taşıyan muhafazakar kesim için her adımın İslam'a uygun olması önemlidir. Bu noktada özellikle tatil için bir bölgeye gidenler gittikleri otellerde daha rahat ve inançlarına uygun bir konaklama olanağına sahip olabilmek için İslami termal oteller kategorisinde hizmet veren tesislerden birini tercih ediyorlar. Hem sularında şifalanabileceğiniz ve ağrılarından kurtulabileceğiniz hem de huzurlu ve dinlendirici bir tatil yapabileceğiniz otel türü olarak karşımıza çıkar İslami termal oteller.

İslam inancına göre düzenlenmiş olan İslami termal oteller, otelin ortak havuzlarında, SPA alanlarında kadın ve erkekler için ayrı alanlar sunduğundan dolayı hem daha rahat bir tatil geçirmenize olanak sağlar hem de şifalı havuzlardan tüm misafirlerin faydalanmasını sağlar.

İslami termal otellerin sunduğu hizmetlerden biri de mimari açıdan İslam inancına uygun olması demiştir. Bu mimari özelliğin biri de tüm İslami otellerde olduğu gibi İslami termal otellerde de misafirlerin ibadetlerini rahatça yerine getirebilmesi için mescitler bulunur.

Bu sayfada listelenen İslami termal oteller hem termal otellerin hem de İslami otellerin sahip olduğu tüm ayrıcalıklara sahiptir. Bu özel dizaynlı alternatif otellerde kadınların ve erkeklerin rahat kullanımı için ayrı şifalı havuzlar olduğu gibi sadece aile üyelerinin birlikte kalabileceği özel kapalı bölmelere sahip havuzlar, jakuziler ve masaj bölümleri mevcuttur. Tüm termal otellerde olduğu gibi İslami termal termal otellerde de konaklamanız boyunca sizinle ilgilenebilecek uzman fizyoterapistler bulunmaktadır.

Bu sayfadan tüm Türkiye’de hizmet veren İslami termal otelleri görebilirsiniz. Hatta tüm bu otelleri ayrıntılı olarak inceleyebilir ve beğendiğiniz, konaklamak istediğiniz tesisle iletişime geçebilirsiniz. Hatta ön rezervasyonunuzu bile yaptırabilirsiniz.