search icon
Giriş
08 Ağustos Paz.
Çıkış
09 Ağustos Pts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

İçerenköy Otelleri

İçerenköy için 10 otel listelendi.

The Green Park Hotel Bostancı

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.4/5
İçerenköy merkezine 0.6 km uzaklıkta
349 TL349 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
349 TL
Jolly Tur
Tatil.com
349 TL
349 TL'den başlayan fiyatlarla

Plus Hotel Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4/5
İçerenköy merkezine 0.7 km uzaklıkta
894 TL894 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:894 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
271 TL
Otelz.com
Setur
894 TL
271 TL'den başlayan fiyatlarla

Zikon Suite Otel

Apart Otel
İçerenköy merkezine 0.6 km uzaklıkta
184 TL190 TL
%3 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:184 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Büyükada Princess Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.9/5
(67 değerlendirme)
İçerenköy merkezine 11.0 km uzaklıkta
550 TL550 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:550 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
660 TL
550 TL'den başlayan fiyatlarla

Büyükada Prenses Koyu Hotel

Butik Otel
Sahilde
Neredekal.com
3.9/5
(35 değerlendirme)
İçerenköy merkezine 12.7 km uzaklıkta
502 TL502 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:502 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
502 TL
Odamax
Etstur
502 TL
502 TL'den başlayan fiyatlarla

Yalı Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
İçerenköy merkezine 11.0 km uzaklıkta
362 TL362 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:362 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
359 TL
Otelz.com
Tatil.com
362 TL
359 TL'den başlayan fiyatlarla

Ada Palas Butik Otel

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.8/5
İçerenköy merkezine 11.0 km uzaklıkta
802 TL802 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:802 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
738 TL
Etstur
Tatil.com
802 TL
738 TL'den başlayan fiyatlarla

Masal Otel

Pansiyon
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.1/5
İçerenköy merkezine 11.0 km uzaklıkta
450 TL450 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Mimoza Butik Otel

Pansiyon
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
İçerenköy merkezine 11.0 km uzaklıkta
337 TL337 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:337 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
337 TL
Etstur
Odamax
337 TL
337 TL'den başlayan fiyatlarla

Çenar Konak Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.8/5
İçerenköy merkezine 11.1 km uzaklıkta
660 TL688 TL
%4 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:660 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
443 TL
Odamax
Otelz.com
660 TL
443 TL'den başlayan fiyatlarla

İçerenköy Otelleri

İçerenköy Otelleri

İçerenköy Mahallesi sosyal yaşam imkanları ve gelişen turizm potansiyeli ile İstanbul'un önde gelen ilçelerinden olan Ataşehir'de yer alıyor. Anadolu Yakası’nın yükselen merkezlerinden olan İçerenköy'deki konut ve yapıların büyük bölümü modern görünümüyle dikkat çekiyor. Özellikle iş nedeniyle bölgeye gelen misafirlerin rahatlıkla konaklayabilecekleri ve etkinliklerini gerçekleştirebilecekleri işletmeler bulunuyor. İçerenköy otelleri genel olarak 5 yıldızlı donanımlı işletmelerden oluşsa da butik ve apart oteller de bölgede hizmet veriyor. Merkeze uzak ve hizmet kapsamı dar olan işletmelere göre yüksek maliyetler sunan İçerenköy'deki 5 yıldızlı otellerin çoğunda konferans ve toplantı salonu bulunabiliyor. Yüksek konfor odaklı tasarlanan otel odaları, VIP hizmetler, rooftop olarak da bilinen çatı katı restoranlar, kapalı veya açık yüzme havuzu dört mevsim hizmete açık oluyor. Butik oteller, 5 yıldızlı otellere göre daha az oda ve hizmet çeşitliliği sunuyor. Büyük otellerdeki tüm odaların aynı tasarıma sahip olmasından farklı olarak butik oteller çeşitli oda tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Hizmet kapsamı kısıtlı olsa da kalitesini yüksek tutan butik işletmeler sınırlı oda kontenjanı nedeniyle misafirleriyle doğrudan ilgilenebiliyor. Butik işletmelere bir diğer alternatif apart oteller sayılıyor. İçerenköy apartlar grup halinde konaklamalar için uygun donanıma ve ortama sahip oluyor. İkiden fazla kişinin rahat bir konaklama geçirebildiği apart oteller klasik bir otel odasından daha çok ev ortamına benzerlik gösteriyor. Çeşitli ziyaretçi grubuna hitap eden ve birçoğu merkezi konumda olan İçerenköy konaklama işletmelerini tatil tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz.

İçerenköy Butik Otel

İçerenköy Butik Otel

İstanbul'un ikinci en kalabalık semti olan Ataşehir'e bağlı İçerenköy'deki oteller ulaşım kolaylığı sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Lüks kent otelleri ile çevrili bölgede bir diğer alternatif olarak butik oteller benzer kalitede ağırlama hizmeti sunuyor. İçerenköy butik otel işletmeleri birbirinden farklı tasarımda otel odasına sahip olabiliyor. Odalar konforlu ve bakımlı yatak takımları ile özel banyo içeriyor. Bazı butik otellerde balkon bulunabildiği otel gibi konumuna göre deniz manzarası da izlenebiliyor. Açık büfe kahvaltı veren butiklerde farklı mutfaklara ait lezzetler içeren öğle ve akşam yemekleri servis edilebiliyor. Misafirleriyle yakından ilgilenen küçük işletmeler sakin konaklama ortamı arayan kişiler için ideal ortamı yaratıyor. Çoğu butik otel kuru temizleme hizmetini isteğe bağlı olarak veriyor. Kendi bahçesi içinde yer alan butik otellerde huzurlu bir atmosfer oluşuyor. Apart otellerin donanımından farklı olarak odalarda mini mutfak veya geniş oturma alanı bulunmuyor. Bununla birlikte konaklama ücretleri oda başına değil kişi başı baz alınarak hesaplanıyor. Bu açıdan apart otellere oranla butik oteller daha yüksek maliyetler sunsa da verilen hizmet kalitesi bu farklı büyük oranda karşılıyor. Kuru temizleme haricinde farklı ekstra hizmetler İçerenköy'deki butik otellerde bulunabiliyor. Türk hamamı ve sauna otellerin yaygın olarak sundukları ekstra hizmetlerin başında geliyor. Özel araca sahip misafirler otel otoparkını kullanabiliyorken araçsız gelen misafirler için transfer hizmeti sağlanabiliyor. Transfer hizmeti butik otelin hizmet genişliğine göre havaalanı ve şehir içi ulaşımları kapsıyor.

İçerenköy Otel Fiyatları

İçerenköy Otel Fiyatları

İçerenköy'ün ismi Anadolu Yakası’nın tarihi semtleri arasında yer alan Erenköy'den geliyor. Geçmişte mısır tarlaları ile çevrili bölge günümüzde modern plazaların ve kent otellerinin yükseldiği gözde bir semt olarak ziyaretçilerini ağırlıyor. Seyahat sırasında ziyaretçilerin kalabilecekleri farklı bütçelere yönelik pek çok işletme bulunuyor. İçerenköy otel fiyatları bazı etkenlere göre değişiklik gösteriyor;

 • Otelin konumu,
 • Ulaşım kolaylığı,
 • Hizmetlerin çeşitliliği,
 • Odanın cephesi,
 • Gezilecek yerlere yakınlık,

Ataşehir'e bağlı merkezi konumda olan İçerenköy'deki oteller konumları dolayısıyla ulaşıma elverişli oluyor. Otellerin çevresinde çeşitli alışveriş merkezleri, ulaşım araçları ve eğlence merkezleri bulunabiliyor. Konumları itibariyle merkezi otellerin fiyatları, diğer otellere göre yükseliyor. Bölgede bulunan apart otellerin ücretleri daire başı hesaplanması ve kişilere göre ücretin paylaştırılması konaklama maliyetini azaltıyor. Geniş hizmet alanına sahip y��ldızlı oteller lüks konforda odaları ve ayrıcalıklı hizmetleri ile işletme türleri arasında en yüksek ücretleri sunuyor. Fitness salonu, SPA, sauna ve çamaşırhane gibi ekstra hizmetler konaklama ücretlerini doğrudan artırıyor. Yıldızlı ve butik oteller gibi yüksek bütçe gereken işletmelere alternatif olarak İçerenköy ucuz otel işletmeleri arasında apartlar yer alıyor. İstanbul seyahatlerinde üst düzey kalitede konaklama sağlamak istiyorsanız İçerenköy'deki otelleri değerlendirebilirsiniz.

İçerenköy'de Gezilecek Yerler

İçerenköy'de Gezilecek Yerler

Tarihte Bizans gibi köklü uygarlıklara ev sahipliği yapan ve onların izlerini taşıyan İçerenköy'de İsviçre Hastanesi, Acıbadem Üniversitesi ve 5 yıldızlı kent otelleri gibi yapılar bulunuyor. Genellikle iş seyahatleri ile ziyaret edilen Ataşehir İçerenköy ve çevresinde gezilecek yerler var;

 • Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi
 • Watergarden İstanbul
 • Palladium AVM
 • Erguvan Barış Parkı
 • Bulvar 216 AVM
 • Hupalupa

Yaygın olarak alışveriş merkezleri ve otellerden oluşan İçerenköy'den Ataşehir ve Göztepe gibi semtlere kolayca ulaşılabiliyor. Botanik meraklıları için Ataşehir'de bulunan Nezahat Gökyiğit Botanik Parkı ilginç ziyaret noktaları arasında bulunuyor. Alışverişe ilgiliyseniz pek çok ünlü markanın ürünlerine ve tasarımlarına ulaşabileceğiniz alışveriş merkezlerine uğrayabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Çeşitli restoran ve kafelerin bulunduğu alışveriş merkezlerinde fast food yemeklerden ev yemeklerine kadar geniş kategoride mekanlar hizmet veriyor. Farklı dünya mutfaklarını tadabileceğiniz mekanlara uğrayabilir, tatilinizde yeni deneyimler edinebilirsiniz. Çocuklu aileler uygun eğlence merkezleri Hupalupa ve Watergarden'da hoş vakit geçirebiliyor. Sevdiklerinizle veya bireysel seyahatlerinizde konforlu bir konaklamayla iyi vakit geçirebileceğiniz İçerenköy'ü tatil planlarınıza dahil edebilirsiniz.

İçerenköy Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İçerenköy Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
İçerenköy Otelleri - En Uygun İçerenköy Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 190 TL - 750 TL
İçerenköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
İçerenköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri İçerenköy Otelleri - En Uygun İçerenköy Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
İçerenköy Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
İçerenköy Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
İçerenköy Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
İçerenköy Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.