Hz. Veysel Karani Türbesi Yakınındaki Oteller

Hz. Veysel Karani Türbesi en yakın 20 Otel

Hz. Veysel Karani Türbesi Yakın Oteller

Asıl adı Üveys bin Âmir Karni olan Hz. Veysel Karani'nin Türbesi, Siirt' in Baykan ilçesinde yer alan Ziyaret mahallesindedir. Türbe, Siirt'e 40 km, Baykan ilçesine ise 8 kilometre uzaklıkta, Baykan'ın güneybatısında konumlanmaktadır. Türbe bölgedeki 'Cas' denilen harçla 1901 yılında yapılmıştır ve üstüne bir kubbe yerleştirilmiştir. 1967 yılında Hz. Veysel Karani Türbesi yerine yenisinin yapılması için yıktırılmıştır. Türbesi ve külliyesi yapımından sonra 2001 yılında valilik tarafından restore edilerek yeni bir görünüme sahip olmuştur. Bu özellikleri ile türbenin mimari açıdan bir özelliği yoktur.

Evliyaoğlu Otel

Siirt - Kent Oteli - 1 Misafir Yorumu

Evliyaoğlu Otel, Siirt'te yer alan bu kent oteli konuklarını dört mevsim ağırlamaktadır. Otel modern bir binaya ve konaklama birimlerinde sahiptir. Merkezi konumu ile önemli birçok noktaya oldukça yakındır. Tesisin tüm ortak kullanım alanları ile konaklama birimlerinin tamamı Wi - Fi erişimli yüksek hızlı kablosuz internet ağı ile donatılmıştır. Konuklar tesisin tam donanımlı spor salonunda günlük egzersizlerini yapabilirler. Evliyaoğlu Otel'in konaklama birimlerinde; mini buzdolabı, düz ekran televizyon ve merkezi ısıtma sistemi - klima standart olarak yer alır. Tüm odalarda özel duşlu banyo yer alır. Banyolarda; saç kurutma makinesi, havlular ve ücretsiz duş malzemeleri bulunmaktadır. Oda temizlik hizmeti sağlanmaktadır. İş seyahatleri için Siirt'te gelenlerin terci ettiği...

Hz. Veysel Karani Türbesi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Hz. Veysel Karani Türbesi yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Hz. Veysel Karani Türbesi otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Hz. Veysel Karani Türbesi yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Baykan semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Hz. Veysel Karani Türbesi Otel Yorumları

9

Evliyaoğlu Otel

Evliyaoğlu Otel - 22 Temmuz 2018, Pazar 20:29

Ailecek çok güzel bir tatil yaptık

Ailecek bu otelde 4 gece konakladık ve çok memnun kaldık. Öncelikle oteli biz çok beğendik ve otelin sunduğu imkanlar çok güzeldi. Otele erken vardığımız için hemen odamıza alınmadık ama otelin imkanlarından faydalanabildik. Otelin havuzları gerçekten çok büyük ve hijyenik. Otel denize sıfır ve sahilde çok güzel vakit geçirdik. Bu otelde şezlong tutma diye bir şey ile karşılaşmadık. Odamız geniş ve ferahtı. Otelin yemekleri lezzetli ve çeşitliydi, severek yedik. Otel personellerine ayrıca çok teşekkür ederiz, tatilimiz boyunca hem bizimle hem de çocuklarımız ile çok güzel ilgilendiler.