Gümüşsuyu Apartları

En iyi 6 apart otel, en uygun fiyatlar

Gümüşsuyu Apart Otel Fiyatları

İstanbul'un en önemli iki ilçesi arasında kalan semttir Gümüşsuyu. İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistler de bu bölgede konaklamayı sıklıkla tercih ediyor. Gümüşsuyu apart otelleri de en çok tercih edilen kategoriler arasında.

İstanbul'a iş ya da tatil için gelen yerli ve yabancı turistler de konaklamada Taksim ve Beşiktaş'a yakın olabilmek için Gümüşsuyu'nda hizmet veren tesisleri tercih etmektedir. Bu tesis kategorileri arasında en çok tercih edilenler arasında da Gümüşsuyu apar otelleri göze çarpmaktadır.

İstanbul'a gelen gezginlerin konaklamak için tercih ettiği Gümüşsuyu, şehrin en hareketli bölgelerinden biri olması sebebiyle tercih ediliyor…

Gümüşsuyu apart otelleri, lokasyon olarak Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi gibi şehrin merkezi ve en hareketli yerlerine yürüme mesafesinde olduğu için özellikle turistik amaçlı konaklamalarda da iş konaklamalarında da oldukça ideal olmaktadır. Gümüşsuyu apart otelleri, Taksim Metro İstasyonu'na da fazlasıyla yakın bir konumda bulunmasının da avantajı ile İstanbul'un pek çok noktasına rahatlıkla ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüşsuyu apart otel fiyatları, apart otellerin fotoğrafları, konumları, iletişim numaraları, özellikleri bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen tüm Gümüşsuyu apart otellerini ve apartların fiyatlarını inceledikten sonra zevkinize ve bütçenize en uygun tesis ile iletişime geçebilir ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Gümüşsuyu otellerinin daha çok yabancı turistler tarafından tercih ediliyor oluşu Gümüşsuyu otel fiyatlarına doğrudan etki ediyor. Bu nedenle de Gümüşsuyu otel fiyatları bir hayli yüksek. Gümüşsuyu otel fiyatlarının bu denli yüksek olmasının bir nedeni de otellerin merkezi konumu. Ayrıca otellerin sahip olduğu muhteşem İstanbul Boğazı manzarası da, Gümüşsuyu otel fiyatlarının yükselmesine sebebiyet veriyor.

Hizmet kalitesi, bir otelin fiyatını belirleyen en önemli unsurlardan biri. Gümüşsuyu otelleri de bu anlamda oldukça başarılılar. Haliyle bu durum Gümüşsuyu otel fiyatlarına da yansıyor. Genel olarak 2019 Gümüşsuyu otel fiyatlarının 1000 TL'nin üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Kısacası, Gümüşsuyu'nda konaklamayı düşünüyorsanız eğer, biraz maliyetli olacağını bilmelisiniz.

İstanbul'da turistik ve merkezi bir konaklama için tercih edebileceğiniz Gümüşsuyu'nda, bütçenize en uygun oteli seçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Gümüşsuyu otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gümüşsuyu Apart Otel Yorumları

10

White Swan Suites

Pınar Ünlü - 3 Ekim 2019, Perşembe 10:38

Harika bir oteldi

Son derece şık döşenmiş, kaliteli, harika bir oteldi. 4 gün konakladım, çok memnun kaldım. Temizliği, konumu ve işletmecisinin misafirperverliği ilk sıraya koyacağım memnuniyetlerden olabilir.

10

Sunset Aparts

MohammadHassan Ansari - 2 Ekim 2019, Çarsamba 16:12

Pictures are true

The receptionists were so helpful as they are ready to guide you around the area. They also tried to provide us everything we need to the best of their services. Pictures are true.

10

Elysium Residence Taksim

Meltem Kağıt - 22 Eylül 2019, Pazar 15:20

Oldukça ilgililer

Cihan Bey oldukça ilgili davrandı. Daireler de gayet güzeldi ve temiz haldeydi. Taksim Meydanı'na yakın olduğu için ücretsiz park olması da çok büyük avantaj sağladı.

10

Nuevas Suites

Serdar özel - 30 Ağustos 2019, Cuma 00:49

Temiz bir yer

İlk defa Taksim'de konakladık; fakat endişeli olduk ama çok güzel, temiz bir yer. Ayrıca personel çok yardımcı oldu.

1

Almond Hill Aparts

Gökçe - 22 Haziran 2019, Cumartesi 13:36

Kötü işletme

Kötü işletme, müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Aksine parasını nasıl alırım diye düşünüyorlar. 20-30 liranın peşine düşmüşler. Güvenilecek bir yer değil. Çalışanlar saygılı ve kibar değil sakın gitmeyin.

10

Ezra Suites Taksim

ömer aydoğdu - 10 Nisan 2019, Çarsamba 16:01

Güvenilir bir yer

Herkese tavsiye ederim. Temiz ve güvenilir bir yer. Her şey düzenli ve arızasız. Çok beğendim, en hoşuma giden şey; Taksim'de bir işletmenin aile samimiyeti vermesi. Süpersiniz Ezra Suites ailesi. :)))

1

King Aparts & Suites

Erkan Hıdış - 28 Ocak 2019, Pazartesi 13:24

Oda çok pis

Bu odaya 10 puan vermiş insanlar kesinlikle temizlikten anlamıyorlar. Oda çok pis, sokakları aşırı tenha ve görevli hiç kimse kalmıyor kalacağınız yerde, yani gece gelip sizi öldürseler ancak yarın haberleri olur. Beş kuruş etmeyecek bir yer. 3 günlük için ödediğim parayı iade etmediler. Dava açtım, sonuna kadar da gideceğim. Böyle işletmelere itibar etmeyin.

10

Volga Suites

Emir Melih Sarı - 26 Aralık 2018, Çarsamba 20:02

Odalar çok güzel

Gerçekten çok iyi hizmet vardır. Hijyen konusunda hiç şüpheniz olmasın. Odaların ısıtması da çok iyi. Hele ki odalar falan çok güzel. Zaten yeni bir hotel. Kırıkkale.

10

Enjoy Suites

Resul inkaya - 14 Aralık 2018, Cuma 09:20

Güzel vakit geçirdik

İstanbul'a ilk geldiğimizde bize çok yardımcı oldular. Gayet sıcakkanlı insanlar çalışıyor. Odalar beklediğimizin üstündeydi. Çok güzel vakit geçirdik. Tüm çalışanlara teşekkür ederim arkadaşlarım ve kendim adına.

1

Taksim Kaya Suites

arzu - 14 Eylül 2018, Cuma 13:47

Temizlik kötü

Çok kötü. Aklı olan kalmaz. Temizliği, personeli, her şeyi çok kötüydü. Özellikle temizlik... Sadece yeri güzel, Taksim merkeze yakınlık açısından.