search icondelete term icon
Giriş
04 Ekim Pts.
Çıkış
05 Ekim Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Göztepe Otelleri

Göztepe için 10 otel listelendi.

A11 Hotel Exclusive

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.6/5
Göztepe merkezine 0.7 km uzaklıkta
450 TL450 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
449 TL
Otelz.com
Etstur
450 TL
449 TL'den başlayan fiyatlarla

A11 Hotel Exclusive

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Göztepe merkezine 0.6 km uzaklıkta
750 TL750 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:750 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
750 TL
Otelz.com
Etstur
750 TL
750 TL'den başlayan fiyatlarla

Güner Business Hotel

Otel
Neredekal.com
5/5
Göztepe merkezine 3.0 km uzaklıkta
270 TL270 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:270 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
270 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
466 TL
270 TL'den başlayan fiyatlarla

Cityloft 24 Hotels l Houses

Apart Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.4/5
Göztepe merkezine 3.7 km uzaklıkta
265 TL337 TL
%27 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:265 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
199 TL
TatilBudur.com
Otelz.com
265 TL
199 TL'den başlayan fiyatlarla

ByOtell İstanbul

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
Göztepe merkezine 3.0 km uzaklıkta
600 TL600 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:600 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
580 TL
TatilBudur.com
Setur
600 TL
580 TL'den başlayan fiyatlarla

Cityloft 36 Suites

Apart Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
3.4/5
Göztepe merkezine 3.8 km uzaklıkta
318 TL405 TL
%27 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:318 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
298 TL
Tatil.com
Otelz.com
318 TL
298 TL'den başlayan fiyatlarla

39 Kalamış Marina Hotel & Restaurant

Otel
Göztepe merkezine 1.8 km uzaklıkta
1.296 TL1.296 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:1.296 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
942 TL
Etstur
Tesis Fiyatı
1296 TL
942 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Suadiye

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.1/5
(176 değerlendirme)
Göztepe merkezine 2.8 km uzaklıkta
499 TL499 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:499 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
499 TL
Setur
Tesis Fiyatı
499 TL
499 TL'den başlayan fiyatlarla

Staryydom Otel

Otel
Göztepe merkezine 3.6 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Minus One Suite

Apart Otel
Neredekal.com
5/5
Göztepe merkezine 10.4 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Göztepe Otelleri

Göztepe Otelleri

Kadıköy'ün en büyük mahallesi olan Göztepe, yaşam alanı seçiminde son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Bu yönüyle semt olarak görülüyor ve anılıyor. İstanbul'un en kapsamlı kentsel dönüşümünü geçiren semt, önlenemez yükselişini sürdürüyor. İstanbul'un tam merkezinde bulunan semt, konumu ve kültürel yapısı ile yerli ve yabancı turistlerin de rotasını çevirdiği konaklama tercihi oluyor. İstanbul'un en merkezi konumu olan Göztepe'de, çok uygun fiyatlara konaklamanın avantajından yararlanabilirsiniz. Tarihi ve kültürel birikimi ile rağbet gören Göztepe otel fiyatları uygunluğu ile harika bir İstanbul tatili geçirmenizi sağlıyor. Bildiğimiz metropol İstanbul'un tam göbeğinde olmasına rağmen yenilenen yüzü ile sakin bir atmosfer ve kolay gezme imkanı sunuyor. Semt, önemli ulaşım kanallarının da çok yakınında bulunuyor. Şehirler arası seyahatte aktarmasız ulaşım olanağı sağlıyor. Göztepe'de konakladığınız sürece Avrupa Yakasına 10 dakikada, sahile 5 dakikada, ünlü alışveriş merkezlerine birkaç dakikada ulaşabilirsiniz. E-5 ve D-100 karayoluna ise sadece 5 dakika mesafede olan Göztepe'de özel aracınızla da kolaylıkla erişebilirsiniz. Ünlü Bağdat Caddesi'nin geçtiği ünlü semt Göztepe, diğer tüm mevkileri ile huzur arayışında olan tatil severlerin en gözde tercihi oluyor. Tercihiniz Anadolu Yakasında, merkezi ama sakin bir mevkide konaklamaksa Göztepe'nin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Bağdat Caddesi, sahil kesimi, Merdivenköy ve yukarı kesimden oluşan semtte bütçenize uygun birçok tesis alternatifi bulunuyor. Göztepe ucuz oteller seçeneğini değerlendirerek bütçenizi yormadan tatlı bir İstanbul seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

Göztepe Otel Fiyatları

Göztepe Otel Fiyatları

Göztepe'de konaklamak; havalimanına, adalara, merkez noktalara, İDO İskelesi ve pek çok noktaya kolay erişim anlamına geliyor. Ayrıca İstanbul'un tarihi, modern yüzü ve eski mistik yüzünü bir arada kolaylıkla yaşayabilmek demek oluyor. Çoklu imkanları ve zengin yelpazesine rağmen göze çarpan cazip fiyatlar Göztepe'nin favori konaklama rotası olmasını sağlıyor. İrili ufaklı birçok otele ev sahipliği yapan Göztepe, sosyal hayatın tam içinde huzuru yaşatabilen ender noktalar arasında yer alıyor. Semtte yer alan oteller, zengin çeşitliliği ile seçiminize uygun mutlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Göztepe otel fiyatları belirlenirken etkili olan bazı faktörler bulunuyor. Konumuna ve hizmet yelpazesine göre ücret farklılığı gösteren Göztepe otellerini karşılaştıracak olursak;

 • Yıldızlı lüks oteller, standart otellere nazaran daha pahalı olabiliyor. Erken rezervasyon kampanyalarından yararlanarak ücretlerini cazip hale getirebilirsiniz.
 • Sahile ve ulaşım noktalarına yakın olan otellerin ücreti, iç kesimlerde yer alan otellere göre yüksek oluyor.
 • Tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda-kahvaltı seçeneklerinde ücret farklılığı yaşanıyor.
 • Odanın bulunduğu cephe, yemek öğün hizmeti ve talep edeceğiniz ücret dışı ek hizmetler fiyatların değişmesini sağlıyor.
 • Her şey dahil konsepti ile hizmet sunan otellerin bünyesinde yer alan tüm olanaklar hizmet paketine dahil olmayabiliyor.

Göztepe'de hem kaliteli hem çok ucuz tatil imkanına da erişebilirsiniz. Merkezi konumlarda yer alan Göztepe günlük otel seçeneklerini değerlendirerek konaklama deneyiminizi bir hayli uygun koşullarla yaşayabilirsiniz.

Göztepe Butik Otel

Göztepe Butik Otel

Göztepe, İstanbul'un en geniş ilçeleri arasında yer alan Kadıköy'ün en büyük mahallesi olarak ilçenin kalbini oluşturuyor. Metropol bölge olmanın getirisi olan çok olanaklılıkla büyük küçük pek çok otel imkanı sunuyor. İstanbul'un da en merkezi noktalarından olmasına rağmen kendine has mütevazi yapısı ise göze çarpan bir diğer özelliği oluyor. Birbirinden farklı ücret usullerine ve özelliklere sahip konaklama tesislerine ev sahipliği yapan semtte en çok rağbet gören tesisler, Göztepe butik otel işletmeleri oluyor. Kendine has şirin yapısı ve tarihi tahta köşkleri ile tanınan semtin mütevazi yapısı kendisini konaklama ücretlerinde de gösteriyor. Genellikle uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunan butik otellere Göztepe'nin tüm konumlarında rastlayabilirsiniz. Göztepe'nin bu şirin evleri, ulaşım kolaylığı imkanı sağlayarak tam bir İstanbul tatili olanağı sağlıyor. Üstelik samimi bir karşılama ve hizmetle evinizi aratmayacak konforu ve rahatlığı sunuyor. Her kesim için farklı standartta konaklama imkanı ile kentin merkezinde istediğiniz ücretlere kalabilmenizi sağlıyor. Tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda-kahvaltı konseptleri ile hizmet sunan butik oteller arasından bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Oteliniz bünyesinde bulunan ek olanakları öğrenerek olmazsa olmazım dediğiniz hizmetlere erişebilirsiniz. Göztepe'nin tatlı butik otellerinde konaklarken koca bir dünyaya da adım atabilirsiniz. Yalnızca 5 dakika mesafede olan sahil şeridinden kalkan teknelerle boğaz turu atabilirsiniz.

Göztepe Gezilecek Yerler

Göztepe Gezilecek Yerler

Göztepe, eğlence ve alışveriş mekanları ile tanınan Bağdat Caddesi'nin yeşil alan kısmını oluşturuyor. İstanbul'un göbeğindeki yeşil manzara olarak tanınan semtin kendine has ününü ise Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi oluşturuyor. Göztepe'nin ilk yaşam alanı olan tarihi caddede, güzel bir akşam yemeğinin ardından keyifli bir tura çıkabilirsiniz. Güzel ve erişimi kolay konumlarda bulunan Göztepe otelleri sayesinde vakit kazancı sağlayarak dilediğinizce gezebilirsiniz. Göztepe'de zevkle gezebileceğiniz ünlü yerleri şu şekilde belirtebiliriz;

 • İstanbul'un en güzel sahillerinden biri olan olan Kalamış Sahili,
 • Göztepe'ye adını veren Gözcü Baba'nın türbesinin bulunduğu Merdivenköy,
 • Semtin ünlü tarihi köşkleri olan Atlı Muazzez Hanım Köşkü,
 • Doya doya alışveriş yapabileceğiniz Caddebostan,
 • Bağdat Caddesi ve Göztepe Parkı,
 • Kadıköy'ün en güzel parklarından biri olan Özgürlük Parkı,
 • Göztepe'de yer alan İstanbul Oyuncak Müzesi,
 • Kadıköy'de yer alan en eski cami olan, tarihi Osman Ağa Cami,
 • Filmlerin ünlü sahnesine şahitlik eden Haydarpaşa Garı gibi bölgeleri gezilecek yerler listesine ekleyebilirsiniz.

Şehrin tüm sosyal merkezlerine yakınlığı ile cazibe merkezi haline gelen semtte, modern olanakların haricinde değişik tatil anıları yaşamak isterseniz aktivitelerden biri olan Pazartesi Pazarı'nı ziyaret edebilirsiniz.

Göztepe Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göztepe otelleri ulaşım imkanları nedir?
İstanbul'un bilindik semtleri arasında yer alan Göztepe otellerine ulaşım İstanbul içinden ve yakın çevre illerden karayolu ile sağlanabiliyor. Şehir dışından gelen ve Göztepede konaklamak isteyen misafirler için ise durum biraz daha farklı. Havayolu şirketleri aracılığı ile İstanbul'un Anadolu yakasındaki Sabiha Gökçen havaalanına indiyseniz öncelikle servis ve benzeri araçları kullanarak kolaylıkla Göztepeye ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda havaalanında bulunan taksileri kullanabilirsiniz. göztepe yeni havaalanından uzaklık 59 kilometre olarak geçtiği için taksi yolculuğu maliyetli olabiliyor. Bu sebeple servis araçlarını kullanarak karşıya geçmek daha uygun maliyetli olabiliyor. Şayet anadolu yakasında bulunan sabiha gökçen havaalanına iniş yaptıysanız durum sabiha gökçen havaalanı göztepe arası mesafede 29 kilometre. Bilindiği üzere İstanbul metropol bir şehir ve bölgeler arası ulaşım araçları çok çeşitli. Bu sebeple rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra göztepe otelleri en kolay ulaşım imkanları için araştırma yapmanızı ve ya tercih ettiğiniz otelden yardım almanızı öneririz. Son olarak; her iki havalimanından da araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.
En çok tercih edilen Göztepe otelleri hangileridir?
En çok tercih edilen Göztepe otelleri kolay ulaşım sağlanabilecek oteller olduğu gibi, aynı zamanda en sık tercih edilen konaklama alternatifleri arasında da yer alıyor. Genellikle merkezi konumları ile dikat çeken Göztepe merkezdeki oteller farklı konsept seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Bu tesisler otel, butik otel ya da pansiyon gibi alternatiflerinin yanı sıra oda-kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon gibi seçenekleriyle de ayrışıyor. Dolayısıyla Göztepe en çok beğenilen oteller ya da çevresindeki tesisler arasında kendisine en uygun tesis arayışında olan tatilcilerin bu detayları göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Göztepedeki oteller listesinin başında açık büfe restoran, otopark, ücretsiz Wi-Fi erişimi, oda servisi gibi olanaklara sahip olan; https://www.neredekal.com/goztepe-otelleri listesinin başında 5 yıldızlı, 4 yıldızlı oteller yer alıyor. Bundan sonra da hoteller, apart oteller ve pansiyonlar geliyor.
Aileye uygun Göztepe otelleri hangileridir?
Göztepe otelleri gerek bölgenin güzelliği gerek sundukları olanaklar bakımından sezon boyunca tatilcilere hayallerinin ötesinde bir konaklama hizmeti sunmaya devam ediyor. Aileye uygun istanbul göztepe otelleri ise bu tesisler içerisinde nezih ortamları ve konforlu seçenekleriyle en sık tercih edilenlerden biri oluyor. Büyük bir kısmında aile odası seçeneği, çocuk oyun alanı, çocuk dostu menü gibi seçenekler bulunan kadıköy göztepe aile otelleri birbirinden farklı konseptlerden meydana geliyor. Aileye uygun oteller içerisinde butik oteller, apartlar, büyük oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Siz de bütçenize en uygun otel fiyatına sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yaparak ulaşabilirsiniz.
Alışveriş merkesine yakın göztepe otelleri hangileridir?
Göztepe, İstanbul Kadıköy ilçesine bağlı bir bölge olup merkezi konumu sayesinde birçok ulaşıj aracıyla ulaşılabiliyor. Metro, marmaray ve otobüs hatlarna yakın konumda bulunan göztepe otelleri ise en çok tercih edilenler arasında. İstanbul'a iş ve ya kültürel tatil için gelinmiş olsun konaklamak için en çok tercih edilen bölgelerden birisi oluyor. Buraya gelen misafirlerin merak ettikleri bir konu ise göztepe otellerine yakın alışveriş merkezleri Dünyaca bilinen metropoller arasında yer alan İstanbul'un birçok noktası gibi alışveriş merkezleri de çok fazla ziyaretçi alıyor. Bu yüzden alışveriş merkezlerine yakın göztepe otelleri en çok tercih edilen tesisler arasında yer alıyor. Peki göztepeye yakın alışveriş merkezleri hangileri? Göztepe merkezde yer alan Emaar Square Avm bunların başında geliyor. Bunun dışında Göztepe metrosu kullanılarak Anadolu yakasında yer alan birçok Avmye hızlıca ulaşabilirsiniz.