Gebze Pansiyonları

Marmara Bölgesi'nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Gebze yıl içinde iş ve tatil için ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise ekonomik bir konaklama için tercihi Gebze pansiyonları kategorisi olmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Gebze Pansiyonları

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Temiz ve ferah"

"Rahat, sessiz"

10

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 37 14

Gebze Pansiyonları ve Gebze Pansiyon Fiyatları

Marmara Bölgesi'nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Gebze yıl içinde iş ve tatil için ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise ekonomik bir konaklama için tercihi Gebze pansiyonları kategorisi olmaktadır.

Gebze; Marmara Bölgesi'nde yer alan Kocaeli'nin bir ilçesi olup bölgenin en büyük sanayi kentleri arasında gösterilmektedir. Antik çağlardan günümüze kadar bu önemini koruyan Gebze'ye eski çağlarda yerleşen uygarlıkların izlerine rastlamak mümkündür.

Gebze'ye yıl içerisinde gerek iş amacıyla gerekse de tatil ve dinlence için pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda tesis hizmet vermektedir. Hizmet veren bu otel kategorileri arasında; butik oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, tatil otelleri ve Gebze pansiyonları sıralanmaktadır.

Sıralanan bu otel kategorileri arasında uygun fiyatlara sahip Gebze pansiyonları gelenlerin en çok tercih ettiği otel kategorisi olarak göze çarpmaktadır. Gebze pansiyonları ekonomik fiyatlara sahip olmasının yanında şehir merkezinde olup kolay bir ulaşım ağına da sahiptir.

Gebze pansiyonları yıl içerisinde tatilin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında en yoğun ve kalabalık dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple sizler de yaz sezonunda Gebze pansiyonları kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Erken rezervasyon yaptırarak hem istediğiniz zaman aralıklarında hem de istediğiniz odada konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gebze pansiyonları ve Gebze pansiyon fiyatları hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hatta bu sayfada yer alan tüm Gebze pansiyonlarının fotoğraflarını, özelliklerini ve konumlarını da ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca zevkinize ve bütçenize en uygun pansiyon ile iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu da yaptırabilirsiniz.

Gebze pansiyon tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
North Star Resort & Hotel Bayramoğlu
North Star Resort & Hotel Bayramoğlu

-

Türbanlı almıyorlar

Türbanlı almıyorlar içeriye. İnsanları dini seçimlerinden dolayı mahcup düşürmekten başka bir şey değil bu. Türbanlı diye annemi otele almadılar, biz de girmedik. Bu kadar dini kötüleyen bir otel görmedim. Yazıklar olsun.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son Yorumlananlar