Giriş
23.05.22
Çıkış
24.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Gebze Günlük Daireler:

Gebze için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Yetişkin Oteli
3.5/5 Çok İyi
Gebze merkezine 250 m uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
342 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
Gebze merkezine 580 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
665 TL
Setur
665 TL
En uygun fiyat
665 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
665 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.7/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Gebze merkezine 1.1 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
758 TL
Otel
Şehir Oteli
4.5/5 Mükemmel
Gebze merkezine 1.6 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
682 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.7/5 Çok İyi
Gebze merkezine 2.6 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
360 TL
Etstur
360 TL
En uygun fiyat
360 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
360 TL
Otel
Hayvan Dostu
4/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Gebze merkezine 3.9 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
389 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
Gebze merkezine 5.7 km uzaklıkta
Setur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.529 TL
Otel
Aile Dostu
4.1/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Gebze merkezine 6.6 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
618 TL
4.1/5 Mükemmel
Gebze merkezine 6.8 km uzaklıkta
Setur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
570 TL
4.2/5 Mükemmel
(75 değerlendirme)
Gebze merkezine 6.9 km uzaklıkta
Setur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.074 TL
Kocaeli'ne bağlı olan Gebze İstanbul Tuzla ile yan yana olan iki ilçedir. İstanbul’un yanı başında olduğundan dolayı birçok kişi tarafından sanki mega kentin bir semtiymiş gibi düşünülüyor. Mega kente b u kadar yakın olunca da iş ya da tatil amacıyla İstanbul'a gelenlerin tercih ettiği konaklama türleri arasında Gebze günlük kiralık daireler ve rezidanslar çok sık tercih edilmektedir.

Gebze günlük kiralık daireler aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın olmasıyla da sıkça tercih edilmektedir. Özellikle iş adamları sadece 15 dakikalık uzaklıkta olan havaalanına yakın olmak ve konaklamada evinin rahatını aradığı için Gebze günlük kiralık daireleri tercih etmektedir.

Sadece iş adamları değil gezginler de havalimanına yakın olduğundan dolayı Gebze günlük kiralık daireleri seçmektedir. Aynı zamanda bölgede hizmet veren kent otellerine, büyük otellere ve zincir otellere oranlar Gebze günlük kiralık daireler çok daha ekonomik konaklama fiyatlarına sahiptir.

Tuzla’nın yanı başında olması ve denize kenarında yer almasıyla Gebze’de hem sahil kesiminde hem Bayramoğlu’nda hem de merkezde günlük kiralık evler fazlaca mevcuttur. Gebze geniş ve düzenli sahil şeridi, AVM’leri, ünlü balık restoranları, kafeleri ve iş merkezleriyle hareketli ve canlı bir şehir hayatına sahiptir.

Gebze’de günlük kiralık dairelerde kalanlar da Gebze'nin tüm imkanlarından kolayca faydalanabilirler. Günlük kiralık evler ve rezidansların birçoğu otobüs duraklarına, minibüslere ve sahile yakın mesafelerde yer almaktadır.

Sizler de bu noktaların hepsine bakarak konaklamak istediğiniz noktaya karar verebilirsiniz. İster sahile yakın olsun ister merkeze ve duraklara yakın olsun bölgede bulunan tüm Gebze günlük kiralık daireler konforlu mobilyalara sahiptir.

Gebze günlük kiralık daire ve rezidans evleri online hizmet veren internet sitelerinden bulabileceğiniz gibi Neredekal.com’un bu sayfasından da bulabilirsiniz. Bu sayfada yer alan tüm evlerin fotoğraflarını inceleyebilir, bilgilerini okuyabilir ve en önemlisi de gecelik konaklama fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz.

Gebze günlük kiralık rezidans sahibinden ucuz olsun istiyorsanız, listelenen evlerin gecelik konaklama fiyatlarına bu sayfadan tek tek ulaşabilirsiniz. Gebze günlük kiralık daire fiyatları, rezidans ve villa fiyatlarına göre biraz daha ucuz ve ekonomik olmaktadır. Bu sayfada listelenen günlük kiralıkların gecelik ortalama fiyat aralığı en ucuz 100TL – 200TL arasıdır.

Gebze’de günlük ev kiralayarak, özellikle otellerde kalabalık bir konaklama yapacaksanız, günlük kiralık evler daha ucuza konaklama yapabilirsiniz. Bebekli ve küçük çocuklu aileler de günlük kiralık evlerde oldukça rahat etmektedir. En az üç ve üstü kişi sayısına sahip ailelerle, kalabalık arkadaş grupları için de günlük kiralık evler çok ideal bir konaklama şeklidir.

Gebze günlük kiralık ev, rezidans ve havuzlu villaların dizaynı konaklama yapacak kişilerin ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülerek yapılmaktadır. Gebze günlük kiralık villa ya da evlerin tümünde; en az bir oturma odası, bir yatak odası, WC, banyo ve donanımlı bir mutfak mevcuttur.

Günlük kiralık evlerin birçoğu sitelerde ya da müstakil yerlerde olduğu için ücretsiz otopark alanına sahip olabiliyorlar. Ayrıca tüm bu evlerde bir de misafirlerin hem günlük işlerini yapabilmesi için hem de dünya ile bağlantınızın kopmaması için Wi – Fi erişimli internet ağını ücretsiz olarak sunmaktadırlar.

Gebze Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gebze bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Gebze bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Gebze Günlük Kiralık Evler ve Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Gebze Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Gebze Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Gebze Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Gebze Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.