Giriş
26.05.22
Çıkış
27.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Gebze Butik Otelleri:

Gebze için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Yetişkin Oteli
3.5/5 Çok İyi
Gebze merkezine 250 m uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
342 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
Gebze merkezine 580 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
713 TL
Setur
713 TL
En uygun fiyat
713 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
713 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.7/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Gebze merkezine 1.1 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
788 TL
Otel
Şehir Oteli
4.5/5 Mükemmel
Gebze merkezine 1.6 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
710 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.7/5 Çok İyi
Gebze merkezine 2.6 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
360 TL
Etstur
360 TL
En uygun fiyat
360 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
360 TL
Otel
Hayvan Dostu
4/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Gebze merkezine 3.9 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
389 TL
Otel
Şehir Oteli
5/5 Mükemmel
Gebze merkezine 5.5 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
399 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
Gebze merkezine 5.7 km uzaklıkta
Setur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.579 TL
4.1/5 Mükemmel
Gebze merkezine 6.8 km uzaklıkta
Setur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
570 TL
Otel
Aile Dostu
4.1/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Gebze merkezine 6.6 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
750 TL

Gebze Butik Otel

Türkiye'nin önemli sanayi merkezleri arasında yer alan Gebze, kritik ticaret yollarından biri olarak biliniyor. Hemen her gün çeşitli sebeplerle bölgeye gelen çok sayıda iş insanı, Gebze butik otel ve diğer konaklama seçeneklerini kullanıyor.

Gebze ismi genellikle iş dünyası ile birlikte anılıyor. Bölgede bulunan pek çok fabrika ekonomiye adeta can veriyor. Gebze butik otelleri de genellikle iş insanlarına hizmet veriyor. Gebze butik otel en uygun dönemlerini diğer otellerin aksine iş dünyasının tatilde olduğu dönemlerde yaşıyor.

Bölgede fabrika ve iş merkezleri çok ancak bunun yanında alışveriş merkezleri, kafe ve restoran sayısı da fazla. Durum böyle olunca, Gebze butik otel müşterileri seyahatleri süresince keyifli zaman geçiriyor. Gebze butik otel fiyatlarının çok yüksek seyretmemesi de misafirlerin keyfini ikiye katlıyor.

Gebze hem İstanbul'a hem de İzmit'e yakın olması ve ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Gebze butik otel müşterileri bu iki şehrin pek çok noktasına toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşıyor. Toplu taşıma tercih etmeyen konuklar Gebze butik otellerinin sunduğu transfer hizmetinden faydalanabiliyor. Transfer hizmeti, Gebze butik otel fiyatlarına dahil edilmiyor.

Gebze butik otel en uygun konaklama seçenekleri arasında yer alsa da tek seçenek değil. Bölgede daha uygun fiyata konaklama imkanı sunan apart oteller de yer alıyor. Detaylı bilgi almak için Gebze Apart Otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Spa, havuz, masaj, Türk hamamı gibi seçenekler Gebze butik otelleri hizmetleri arasında yer alıyor. Gebze butik otel misafirleri, rahatlamalarına yardımcı olacak bu hizmetlerin pek çoğundan ücretsiz olarak faydalanıyor. Dileyen misafirler tüm bu hizmetleri Gebze butik otel fiyatlarına ekleyerek bir paket olarak satın alabiliyor. Gebze butik otelleri en uygun tercihi de genellikle bu paketler oluyor.

Gebze butik otellerinin pek çoğunda açık ve kapalı havuz da bulunuyor. Gebze butik otel fiyatlarına havuz kullanımı dahil oluyor. Gebze butik otelleri havuzlarını günübirlik kullanmak isteyen ziyaretçilere de açıyor.

Gebze Butik Otel Fiyatları

Gebze Butik Otelleri

İş hayatının kalbinin attığı Gebze butik otelleri, iş dünyasının vazgeçilmezleri toplantı, kongre ve seminer gibi etkinliklere paralel olarak bir yoğunluk yaşıyor. Gebze butik otel fiyatları da diğer turistik otellerin aksine iş dünyasında yaşanan hareketliliğe göre değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle, Gebze butik otel en uygun konaklama seçeneklerini iş dünyasının ritmine göre programlıyor.

Gebze butik otellerinin pek çoğu, toplantı ve seminer salonu gibi seçenekler sunuyor. Gebze butik otellerinde özel davetler için alanlar da bulunuyor. Gebze butik otel fiyatlarına bu tür hizmetleri doğrudan dahil etmiyor. Özellikle fazla kalabalık olmayan etkinlikler için Gebze butik otel en uygun seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Özetle, Gebze butik otelleri en uygun koşullarla farklı sektörlere toplantı hizmeti sunuyor.

Leziz bir kahvaltı ve tercihe göre diğer öğünler, Gebze butik otellerinin tamamında sunuluyor. Gebze butik otellerinin pek çoğunda bir restoran ve pastane bulunuyor. Gebze butik otel misafirleri, her gün özenle hazırlanan bu lezzetleri tadabiliyor.

Yılın her döneminde ticari hayatın büyük bir canlılıkla devam ettiği Gebze'de, sosyal hayat her zaman canlı ve renkli. Bu canlılığa Gebze butik otel en uygun şekilde eşlik ediyor. Gebze butik otellerinin merkezi konumu, misafirlerin bu şirin şehrin tadını çıkarmasına yardımcı oluyor.

Gebze Gezilecek Yerler

Gebze Gezilecek Yerler

Gebze butik otel fiyatları kadar merkezi konumu ile de dikkat çekiyor. Bu nedenle, Gebze butik otellerinde konaklayanların gezilecek yerler listesi çok uzun. İşte listemiz:


  • Eskihisar ve Darıca kalelerini ziyaret edin.
  • Osman Hamdi Bey Evi ve Müzesi'ni gezin.
  • Çoban Mustafa Paşa Camii ve Külliyesi'ni keşfedin.

Gebze Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gebze bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Gebze bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Gebze Butik Otelleri - Uygun Gebze Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Gebze Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Gebze Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Gebze Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Gebze Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Gebze Butik Otelleri Alt Bölgeleri

Eskihisar Otelleri
Daha fazla gör