Forestanbul

+ 7 Fotoğraf
4.3/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Yorum / Değerlendirme

4.3/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Forestanbul
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
24.04.2017
Burcu bay
Orman içinde olması
Çok uzak bir yer olmasa her gün gidip eğlenmek istediğim bir yer. Benzeri çok var ama burası kadar iyi değil. Orman içinde olması, yapay olmaması insanı cezbediyor. Macera sevenler için, sadece eğlenmek için gelenlere tavsiye edebilirim. Yemek konusu sıkıntı, oda olursa 10 numara 5 yıldız. ☺
1/5 Kötü
06.10.2016
YASEMİN İNANCI
Köpek sayısı fazla
01 Ekim 2016 tarihinde kızımın arkadaşının doğum günü için Forestanbul'daydık. Salıncak denilen bir bölüm var. Kızım orada iken bir tanesi kurt köpeği olan 2 köpek geldi. Yukarıda olan kızımı yakalamaya çalışıyorlardı. 2 görevli köpekleri sakinleştiremediler ve uzaklaştıramadılar. Köpek hızla atlayarak ısırmak istedi fakat 3-4 cm kaldı ısıramadı. Kızımın yaşadığı travmayı üzerinden atması zor gözüküyor. Diğer bölümlerde de başı boş ve tasması dahi olmayan köpek sayısı fazlaydı. Böyle çocukların yoğun olarak geldiği bir yerdeki bu sorumsuzca davranmalarını şiddetle kınıyorum.
5/5 Mükemmel
15.11.2014
Misafir
Süper
Kar kış olsa da, o zaman da gitsek. :)) Zevkini düşünemiyorum bile.
5/5 Mükemmel
12.11.2014
Demet evren
Forestanbul'a çok teşekkür ederiz
10 yaşındaki çocuğumun doğum günü partisini burada yaptık. 45 kadar arkadaşı katıldı. Çocuklar hem tarif edilemeyecek kadar büyük bir zevk aldı, hem de unutamayacakları bir gün yaşadılar. `İstanbul`’daki saçma sapan doğum günü mekanlarından bizi kurtardığı için Forestanbul'a çok teşekkür ederiz.
5/5 Mükemmel
06.11.2014
Melek soylu
Macera dolu bir yer
Forestanbul'a bir dahaki gidişimi iple çekiyorum. Muhteşem, macera dolu bir yer. Çocuklara ayrı, yetişkinlere ayrı etkinlikler var. Dev salıncak favorim. :))
Daha fazla yorum gör