Fatih Aksaray Otelleri

İstanbul’un en tanınan semtlerinden biri; Fatih Aksaray…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Fatih Aksaray Otelleri

Toplam 41 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Avicenna Hotel
Avicenna Hotel

Avicenna Hotel

Tatilsepeti çağrı merkezi 0 850 600 10 20

Tatilsepeti

En uygun oda fiyatı

112 TL

En Uygun Fiyata Git

Fatih Aksaray Otelleri ve Fatih Aksaray Otel Fiyatları

İstanbul'un en tanınan semtlerinden biri; Fatih Aksaray…

İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Aksaray, Vatan Caddesi ile Millet Caddesi'nin kesiştiği noktada yer alıyor.

İstanbul'un en bilinen semtlerinden biri olan Aksaray, şehir tramvayı, Hafif Metro, Yenikapı Deniz Otobüsü İskelesi ve son olarak Marmaray ile Topkapı, Taksim ve Beşiktaş gibi semtlerin ortasında bulunması dolayısıyla şehir içi ulaşımda önemli bir aktarma noktası haline geldi.

Aksaray aynı zamanda İstanbul'un önemli alışveriş merkezlerinden biri olması nedeniyle de tercih ediliyor. Özellikle Aksaray Yeraltı Çarşısı uygun fiyata pek çok ürün bulundurması nedeniyle bölgenin en dikkat çeken alışveriş noktalarından biri.

İstanbul'un hem tarihi hem de en hareketli noktalarına oldukça yakın bir noktada bulunan Aksaray, bu nedenle konaklama açısından da fazlasıyla tercih edilen bir bölge. Özellikle yabancı turistlerin konaklamak için tercih ettiği Fatih Aksaray otellerinin bu anlamda fazlasıyla revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Yılın her dönemi yoğun bir şekilde misafir ağırlayan Fatih Aksaray otelleri, pek çok farklı konseptte hizmet veriyor. Ağırlıklı olarak kent otellerinin bulunduğu Fatih Aksaray'da, büyük oteller, iki ve üç yıldızlı oteller de bulunuyor.

Eğer İstanbul'da konaklayacak yer arıyorsanız, her yere kolay ulaşılabilir olması nedeniyle Fatih Aksaray otellerini tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Fatih Aksaray, İstanbul'un tarihi ve en hareketli semtlerine yakın olması sebebiyle tercih ediliyor…

İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan Aksaray, son dönemlerde toplu taşımanın da giderek yaygınlaşmasıyla en gözde aktarma noktalarından biri haline geldi.

Unkapanı, Fatih, Laleli, Fındıkzade ve Yenikapı semtleriyle çevrili olan Aksaray, en son Marmaray ve Yenikapı – Hacıosman Metro hattının da gelmesiyle birlikte, İstanbul'un Sultanahmet gibi tarihi semtlerin yanı sıra, Taksim, Beşiktaş gibi hareketli noktalarına da kolay ulaşım sağlanabilen bir semt haline geldi.

Bölge çevresinde tarihi anlamda gezilecek fazla alternatif olmasa da, İstanbul'un önemli noktalarına yakınlığı nedeniyle özellikle yabancı turistler konaklamak için Fatih Aksaray otellerini tercih ediyorlar. Fatih Aksaray otel fiyatları ise konaklanacak otelin konseptine, büyüklüğüne ve yıldızına göre değişkenlik gösterebiliyor. Aksaray, yılın her döneminde yoğun taleple karşılaşan bir bölge olduğu için yaz ya da kış sezonu olması Fatih Aksaray otel fiyatlarını bu anlamda pek etkilemiyor.

Fatih Aksaray otel fiyatları 75 TL ile 250 TL arasında değişiyor. Daha çok kent oteli bulunan Fatih Aksaray'da büyük oteller, iki ve üç yıldızlı oteller de bulunuyor. Genel itibariyle en çok tercih edilen Fatih Aksaray kent otel fiyatlarının 100 TL ve üzeri olduğunu söyleyebiliriz.

Yine de ne olur ne olmaz diyerek, konaklamaya karar verdiğiniz dönemde Fatih Aksaray otel fiyatlarını internetten araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın