Emet Termal Otelleri

Kütahya’nın ilçelerinden biri olan Emet, yeraltı zenginlikleriyle ve doğal güzellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Emet Termal Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Emet Termal Otelleri ve Emet Termal Otel Fiyatları

Kütahya'nın ilçelerinden biri olan Emet, yeraltı zenginlikleriyle ve doğal güzellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Emet, Kütahya'daki diğer ilçelere de ortalama 50 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır ve karasal iklime sahiptir. Özellikle bahar dönemlerinde yağış çok fazladır. Aynı zamanda bor yataklarına da sahiptir.

Emet'te tatil yapmayı planlıyorsanız, doğal güzelliklerle dolu birçok mesire yeri, tarihi yapılar ve termal sular sizleri bekliyor olacak.

Bölge, kaplıcalar bakımından zengin olduğu için sağlık turizminde önemli bir yeri vardır. Bu sebepten dolayı Emet'te termal otel bulmak oldukça kolaydır. Fakat turistler genellikle kaplıcalardan dolayı Emet'i tercih ettiği için, termal oteller belli dönemlerde doluluk oranına ulaşmaktadır.

Emet termal otellerinde konaklamayı planlıyorsanız erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Kaplıcalar; romatizma, mide, bağırsak ve karaciğer rahatsızlıklarına şifa olmaktadır. Emet termal oteller, kaplıca sularını kullanıp her rahatsızlığa göre tedavi süresi belirlemektedir. Emet termal otellerinin birinde konaklayarak hem sağlıklı hem de huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın