Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Denizköy Otelleri

Denizköy için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Denizköy Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Muazzam denizi ve enfes doğal güzellikleriyle İzmir'in huzur köşesi; Denizköy…

İzmir'in Dikili ilçesine 20 km mesafede olan Denizköy, oldukça sakin bir sahil kasabası. Balık çiftlikleri, kayalıkların arasına gizlenmiş muazzam koyları, ‘böyle bir mavi yok' dedirten denizi ile yeryüzündeki cennet misali Denizköy.

Uzaktan bakıldığında sanki denizin içine kurulmuş küçük bir köy izlenimi veren Denizköy, henüz tam olarak keşfedilmediğinden, asaletinden hiçbir şekilde ödün vermemiş olan nadir yerlerden. Karaburun ve Midilli Adası'nı karşısına alan Denizköy, dış dünyayla bağlantısını kısa bir süreliğine kesme isteği duyanların sıklıkla uğradıkları bir bölge.

Denizköy'ün en ilginç özelliklerinden biri ise, denizin açıklarında bulunan iki kayalıktan birinin üzerinde bulunan ve Osmanlı'dan kalma olan taş yapı. Bu yapının zindan mı yoksa gözetleme kulesi mi olduğu bilinmese de, Denizköy'e ufaktan da olsa otantik bir hava kattığı bir gerçek.

Son zamanlarda yavaş yavaş turist ağırlamaya başlayan Denizköy'de, küçük çapta konaklama alternatifleri de bulunuyor. Daha çok butik otel ve pansiyon tarzında hizmet veren Denizköy otelleri, lüks arayışını bir kenara bırakıp, sadece huzur ve sessizlik beklentisi içerisinde olan misafirleri büyük bir keyifle ağırlıyorlar. Sabahları taptaze ve organik ürünlerle enfes bir kahvaltı sunan Denizköy otellerinde, ruhunuzu yenileyecek, bambaşka biri olarak döneceksiniz yaşadığınız şehre. Denizköy otellerinin bir kısmı sahil şeridinde, bir kısmı dağ yamacında bulunuyor. Ayağı denizden bir an olsun kesilmesin isteyenler sahil tarafındaki, etkileyici bir manzara eşliğinde konaklama yapmak isteyenler ise dağ yamacında bulunan Denizköy otellerini tercih edebilirler.

Tatilde aradığınız şeyler huzur ve sükunet ise eğer, bu yaz için Denizköy'e küçük bir gezi planı yapabilirsiniz. Sonrasında ise Denizköy otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırmak kalacak geriye.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Lüks arayışından uzak, sadece huzur ve sükunet beklentisi içerisinde olanları tüm asaletiyle kucaklıyor Denizköy…

Sessiz ve sakin bir tatil beldesi olan Denizköy, İzmir'in Dikili ilçesine 20 km mesafede yer alıyor. Balık çiftlikleriyle ünlü olan Denizköy'e, Çandarlı'dan hareket eden minibüslerle ulaşabilmek mümkün. Denizköy'e ayak basar basmaz, Ege Denizi'nin hiç böyle bir maviye bürünmediğini fark edecek ve içinizde, kayalıkların arasına gizlenmiş olan o muazzam koyları keşfetme arzusu hızla çoğalacak.

Denizköy'ün, sanki denizin içine kurulmuş gibi bir görüntüsü var uzaktan bakıldığında. Aslında bir bakıma doğru. Önünüzde uçsuz bucaksız bir deniz manzarası var sadece. Bir de bu manzaraya eşlik eden Karaburun ve Midilli Adası elbette… Henüz keşfedilmemişliğin verdiği güzelliğini koruyan Denizköy, kalabalık şehir yaşantısından ve gürültüden bunalanların kaçış noktası adeta. Telefonunuzu kapatın ve dalgaların kıyıya vuran sesini dinleyin. İşte şimdi sizden mutlusu yok.

Denizköy'ün açıklarında iki tane kayalık bulunuyor. Bu kayalıklardan birinin üzerinde, Osmanlı'dan kalma bir taş yapı yer alıyor. Kimileri bu taş yapının gözetleme kulesi, kimileri ise zindan olduğunu söylüyor. Ne olduğu tam olarak bilinmiyor olsa da, Denizköy'e gelmişken, bu yapıyı da keşfetmek gerek diye düşünüyoruz.

Denizköy'ün zamanla turistler tarafından keşfedilmesi, bölgedeki konaklama ihtiyacını da beraberinde getirdi. Bu anlamda pek çok konaklama alternatifinizin olduğunu söyleyebiliriz Denizköy otelleri arasında. Huzur ve sükunetin bir arada bulunduğu bu oteller, uygun fiyatlarıyla da oldukça cezbedici. Denizköy otel fiyatlarının her gelir düzeyine hitap edebiliyor oluşu, ekonomik bir tatil arayanların yüzlerini güldürüyor. Özellikle kalabalık aile ve arkadaş grupları için son derece ideal Denizköy otel fiyatları. İsterseniz deniz kenarında, isterseniz dağın yamacında manzara eşliğinde bir konaklama yapın, her iki durumda da bütçenize uygun bir otel bulabileceğinizden emininiz Denizköy'de.

Bedeninizdeki ve ruhunuzdaki yorgunluğu üzerinizden atmak için Denizköy gerçekten de harika bir lokasyon. Bu nedenle vakit kaybetmeden Denizköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın, erken rezervasyon Denizköy otel fiyatlarından daha da uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Denizköy otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Taşev Butik Otel
Taşev Butik Otel

-

Doyumsuz manzara

Hayatımın en eşsiz tatiliydi. Sıcacık aile ortamıyla Veysel abinin babacan tavırları, Nurdan ablamın enfes zeytinyağlıları, Elif ve Ceren ablanın güzel sohbeti, Çınar'ın içten arkadaşlığı ve minik tatlı köpeğimiz Sofi. Doyumsuz manzaranın, lezzetin, hijyenin ve samimiyetin buluştuğu adres.. Öylesine güzel ağırlanıyorsunuz ki inanın buraya geldiğinizde geri dönmek istemeyeceksiniz... Sezen Aksu'nun Kalbim Ege'de Kaldı şarkı dizelerinin anlam bulacağı muhteşem bir butik otel... Bundan sonraki hayatımda tekrar tekrar kapılarını çalacağım Taşev ailesi.. Misafirperverliğiniz için sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşev Butik Otel
Taşev Butik Otel

-

Manzara müthiş

Taşev Butik Otel, sadece bir otel değil. Aslında otel değil. :) Veysel abi ve ailesinin sizi misafir ettiği sıcak ve samimi bir ev. Huzurlu, sakin ve mutlu. Manzara müthiş. Çevrede denize girilecek çok çok güzel koylar var. Her şey mükemmel mi, hayır? Kahvaltı zayıf. Akşam yemeği ve mezeler güzel ama içecekler sıcak. Bunları boş verin, aile sıcaklığında bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşev Butik Otel
Taşev Butik Otel

-

Kendine hayran bırakacak bir manzara

Hafta sonu için gittiğimiz Denizköy'de, Taşev Butik Otel'de konaklama olanağımız oldu. Sizi ilk görüşte kendine hayran bırakacak bir manzara, o manzaraya karşı bu kadar candan ve samimi olan ev sahipleri Nurdan abla, Veysel abi ve Veysel abinin Güneş'i, tabi tatlı kızları Ceren'i unutmak olmaz :), birlikte yapılan kahvaltının tadı tarifsizdi bizim için, sizleri çok sevdik. Nurdan abla çok titizleniyor evi için, her şey pırıl pırıl ve harikaydı, doğayla baş başa, huzurlu, bahçesinden topladığımız papaz eriği ve dutlar, aman Allah'ım böyle bir lezzet yok. Nurdan ablanın kendi elleriyle mayaladığı yoğurdu, pırasalı mezesi, daha anlatacak o kadar çok şey var ki, bir de Sofi var, onu sormayın, gönlüm hala onda, e kalanını keşfetmek size kalsın. Zeytin ağaçları arasında güzel Ege köylerinden geçerken arabada dökülen lokmadan almaya da unutmayın. :) Tekrar görüşmek üzere Taşev Butik Otel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)