search icon
Giriş
23 Haziran Çar.
Çıkış
24 Haziran Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Çorum Termal Otelleri

Çorum için 10 otel listelendi.

Armina Termal Otel

Termal Otel
Termal Otel
Neredekal.com
3.6/5
Çorum merkezine 3.5 km uzaklıkta
280 TL280 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:280 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
249 TL
Otelz.com
Odamax
280 TL
249 TL'den başlayan fiyatlarla

Çorum Büyük Otel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.3/5
Çorum merkezine 1.0 km uzaklıkta
319 TL319 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:319 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
319 TL
Otelz.com
Odamax
319 TL
319 TL'den başlayan fiyatlarla

Şirin Otel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
2.9/5
Çorum merkezine 0.6 km uzaklıkta
110 TL110 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:110 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Grand Park Hotel Çorum

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
Çorum merkezine 0.8 km uzaklıkta
300 TL300 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
300 TL
Otelz.com
Etstur
300 TL
300 TL'den başlayan fiyatlarla

Çorum Sera Otel

Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
3.9/5
Çorum merkezine 0.1 km uzaklıkta
170 TL195 TL
%15 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:170 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı

Çorum Bilge Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Çorum merkezine 0.3 km uzaklıkta
217 TL217 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:217 TL
İNCELE
  • Sorunuz
En Uygun Fiyat
203 TL
Etstur
Tatil.com
217 TL
203 TL'den başlayan fiyatlarla

Hattuşili Otel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.5/5
(10 değerlendirme)
Çorum merkezine 0.6 km uzaklıkta
210 TL210 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:210 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
206 TL
Otelz.com
Odamax
210 TL
206 TL'den başlayan fiyatlarla

Beyaz Otel Çorum

Apart Otel
Çorum merkezine 0.3 km uzaklıkta
139 TL139 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:139 TL
İNCELE
  • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
139 TL
Etstur
Odamax
139 TL
139 TL'den başlayan fiyatlarla

Anitta Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
(131 değerlendirme)
Çorum merkezine 1.1 km uzaklıkta
465 TL465 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:465 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
465 TL
TatilBudur.com
Odamax
750 TL
465 TL'den başlayan fiyatlarla

Feyzan Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Çorum merkezine 0.7 km uzaklıkta
315 TL315 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:315 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
309 TL
Etstur
Odamax
315 TL
309 TL'den başlayan fiyatlarla

Çorum Termal Otelleri

Çorum Termal Otelleri

Hırçın Karadeniz ile İç Anadolu bölgeleri arasında adeta bir köprü şehri olan Çorum, köklü medeniyet tarihiyle birçok esere ev sahipliği yapıyor. Hitit Uygarlığı’nın başkenti olan Çorum'un Boğazköy ilçesi tarihteki en eski yerleşim yerlerinden birisi olarak biliniyor. Tatiliniz boyunca bölgede Yontma ve Cilalı Taş Devri, Tunç Devri, Asurlular, Frigler, Hititler ve birçok uygarlığın kalıntılarına rastlayabilirsiniz. Köklü bir tarihi geçmişe ve mirasa sahip bu şehirde

Çorum Termal Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En iyi Çorum termal otelleri hangileridir?
Çorum termal otelleri bakımından zengin bir bölge. Çünkü Çorum Hamamlıçay Köyü Termal Kaplıcası Hamamı, Çorum Mecitözü Figani Köyü Beke Termal Kaplıcası şifalı sularıyla biliniyor. Yılın tüm yorgunluğundan uzaklaşıp şifa bulmak isteyen ziyaretçiler de soluğu Çorum otelleri termal tesislerde alıyor. Bu tesislerde sauna, açık-kapalı termal havuz, masaj, Türk hamamı gibi SPA hizmetleri bulunabiliyor. Dolayısıyla gerek yılın stresinden uzaklaşmak gerek şifa bulmak için bölgede ilk tercih edilen tesislerden oluyor. en iyi Çorum termal otelleri genellikle kaplıcalarıyla ünlü bölgelerde konumlanıyor. https://www.neredekal.com/corum-termal-otelleri/ içerisinde farklı konseptlerde hizmet veren konaklama alternatifleri bulunuyor. Bu nedenle en iyi termal oteli bulmak için ziyaretçilerin tesis özellikleri ve konumlarını göz önünde bulundurmaları gerekiyor.
Çorum termal otelleri ulaşım imkanları nelerdir?
Toplam 13 ilçeden oluşan Çorum merkezindeki Boğazkale, Sungurlu ve Osmancık ilçelerinde yer alan 5 yıldızlı, 4 yıldızlı, termal otellerde konaklamak isterseniz öncelikle tesisleri incelemek için /https://www.neredekal.com/corum-termal-otelleri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Peki Çorum termal otellerine ulaşım nasıl sağlanıyor? Çorum merkeze yakın konumuyla misafirlerine ulaşım avantajı sunan Çorum termal otelleridonanımlı SPA merkezi ve konforlu odalarıyla öne çıkıyor. Tesisler, iş ve tatil odaklı Çorum konaklamaları için uygun bir seçenek sunuyor. Çorum merkezden kara yolu ulaşım vasıtaları ile Çorum termal tesislerine ulaşmak bölgeyi ziyaret edenlerin çok fazla vaktini almıyor. Şehir dışından gelen konuklar için ise maalesef Çorum'da havaalanı bulunmuyor. Bu sebeple alternatif olarak Amasya Merzifon Havalimanı kullanılabiliyor. Merzifon Havaalanı'ndan Çorum'a termal otellerine ulaşım< ise yaklaşık olarak 66- 80 kilometre arası olarak belirtiliyor.
Çorum termal otelleri çevresinde gezilebilecek yerler hangileridir?
Çorum termal otelleri bakımından zengin bir bölge. <Çorum termal otelleri çevresinde gezilecek yerler ise oldukça çeşitli. Çorum Hamamlıçay Köy�� Termal Kaplıcası Hamamı, Çorum Mecitözü Figani Köyü Beke Termal Kaplıcası şifalı sularıyla biliniyor. Hal böyle olunca Çorum çevresinde gezilebilecek kaplıca sular bölgeye ziyarete gelenlerinde dikkatini fazlasıyla çekiyor. Bunlar dışında kültürel bir gezi yapmak isterseniz Çorum Müzesi'ni gezmenizi, Çorum Saat Kulesi önünde fotoğraf çektirmenizi ve Boğazkal mevkiinde bulunan Hitit İmparatorluğu'nun tarihi başkenti Hattuşaş Antik Kenti'ni ziyaret etmenizi öneririz. Toplam 13 ilçeden oluşan Çorum merkezindeki Boğazkale, Sungurlu ve Osmancık ilçelerinde yer alan 5 yıldızlı, 4 yıldızlı, termal otellerde konaklamak isterseniz /https://www.neredekal.com/corum-termal-otelleri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Çorum termal otel fiyatları ne kadardır?
Kaplıcalarıyla en çok tercih edilen bölgelerden biri olan Çorum'da konaklamak isteyen hemen herkesin Çorum termal otelleri fiyatları araştırması bulunuyor. Uzun ve ya kısa süreli fark etmeksizin tatilcilerin çoğu olabilecek en uygun fiyatlara konaklama fırsatlarını araştırıyor. Çorum'da yer alan termal otellerin fiyatları da tıpkı diğer tesisler gibi hizmet kalitesi ve yer aldığı bölge gibi farklılıklara bağlı olarak belirleniyor. Her otelin olanakları farklı olduğu için Çorum termal otel fiyatları da farklı oluyor. Bu sebeple Çorum otellerinin hiçbirinde tek bir fiyat listesi bulunmuyor. Tatilcilerin bütçelerine ve konaklama seçeneklerine göre en uygun otelleri araştırmaları gerekiyor. Örneğin Çorum termal otelleri manzaralı ise ya da kaplıcalara yakın Çorum termal otel seçildiyse fiyatlar daha yüksek olabiliyor. Apart ya da pansiyon hizmeti sunan tesisler tercih edildiyse bunların fiyatları daha uygun olabiliyor. Tüm bunlara ek olarak sezon yoğunluğu da otel fiyatlarını etkiliyor. Çoğunlukla sonbahar ve kış aylarında termal tesislere olan ilginin artması ile Çorum termal otelleri fiyat aralığı da yüksek olabiliyor.