Bursa İslami Termal Oteller

En iyi 4 otel, en uygun fiyatlar

Bursa İslami Termal Oteli Fiyatları

Bursa İslami termal otelleri listesinde, İslamiyete uygun termal otelleri görebilirsiniz. Metropol şehirlere de yakın olan Bursa, hem jeopolitik kaynaklarıyla hem de İslami termal otelleriyle rezervasyon sayısını her geçen yıl artırıyor.

Bursa İslami termal otellerinde arınmaya ne dersiniz? Tüm yıl çalışıp yoruluyoruz ve eminiz ki kimseye bir seferlik tatil yetmiyor. Böyle de olmamalı ve biz kendimize, bedeni yorgunluğumuza biraz vakit ayırmalıyız. Hem ruhumuzu arındırırken hem de vücudumuzu dinlendirebilir, yılın ara dönem enerjisini üzerimizde toplayabiliriz. Bursa'da islami termal oteller içeriğinde neler var, ne gibi hizmetler sunuyor sorularını yanıtlamak için size bu sayfayı hazırladık.

Bursa İslami termal oteller adından da anlaşılacağı üzere hem termal otel olma özelliğiyle hem de İslami otel olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Yıl içerisinde ara dönem tatilleri, belki de bir hastalığın tedavisi için termal otel tercih etmiş olabilirsiniz. Müslüman dinine mensup ve dinini layığıyla yaşamak isteyen kişilerce çok eskiden tatil yapmak bir sorun halindeydi. Artık bu gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek yok. Bursa İslami termal oteller sizin için İslamiyetin gerektirdiği her şartı dikkate alıyor ve hassas davranıyor.

Helal otellerden biri olan İslami termal otellerde konaklarken bilmelisiniz ki hemen hemen her otelin helal turizm sertifikası bulunur. Helal turizm sertifikası bulunan otellerde anlamalıyız ki her şey İslami koşullara uygun hazırlanıyor. Tesis içerisinde ibadet edebileceğimiz bir ibadethane yani mescit, abdesthane; odalarda ise seccade ya da tesbih gibi araçlar bulunur. Bu sayede biz de dinimizin getirdiği yaşam biçimine uygun bir tatil yapmış oluruz.

Bursa İslami termal otelleri içerisinde yiyeceğiniz ve içeceğiniz her şey helal tüketim sertifikasına sahiptir. Demek oluyor ki yiyip içtiğiniz her şey helal. Helal otel olma özelliğini bilhassa buradan kazanan Bursa İslami termal otelleri son zamanlarda oldukça talep görüyor. Otel içerisinde kesinlikle alkol satışı ve servisi yapılmıyor, bu da İslami otel tercih ederken en büyük sebeplerden biri oluyor.

Termal havuzları kullanırken hem şifa bulmak hem de tazelenmek isteriz. Tesettür bir otel tercih ettiğimizde ise tesisin tesettür kurallarına uygun, muhafazakar olmasını bekleriz. Beklentilerimizi karşılayan Bursa İslami termal otellerinde havuzlar kadın erkek ayrı olarak kurgulanır ve bu sayede mahremiyetinizi koruyabilirsiniz. İsterseniz aile havuzlarını tercih ederek, eşiniz ya da sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebilirsiniz.

Hem doğal güzellikleri, gezilecek mekanları ve kaplıcalarıyla ünlü Bursa'da termal bir otel özellikle sonbahar ve kış aylarında da bizi birçok hastalığa karşı koruyor. Sauna, hamam, masaj gibi hizmetleriyle adeta arınmamıza neden olan Bursa İslami termal otelleri; kullanıcılarının gönüllerini çoktan kazandı bile!

Bursa İslami Termal Oteli Yorumları

10

Limnades Hotel

Sadık Kököz - 13 Şubat 2020, Perşembe 13:07

Odaları gerçekten harika

İznik tarihi bakımından çok zengin ve gezilecek birçok yer var. Konaklama anlamında da Limnades Otel gerçekten çok başarılı bir tesis. Tesis sahibi Ahmet Bey çok ilgili. Tesisin odaları gerçekten harika. Her şey tertemiz. Otelin konumu çok güzel. Gölün kenarında. Otelin altında kendi restoranları var ve fiyatları uygun. Her şey için teşekkürler.

10

Villa Atroa

Hande Bağcı - 12 Şubat 2020, Çarsamba 22:40

İnanılmaz keyifli bir yer

3 ayrı villadan oluşan, göle sıfır ve inanılmaz keyifli bir yer. Sahibi yiğit bey gerçekten çok ilgili. Her şey için çok teşekkür ederiz. En kısa süre içerisinde tekrardan görüşmek üzere.

9

Holiday Inn Bursa

Fatma Kesici - 12 Şubat 2020, Çarsamba 10:54

Güler yüzlü ve nazik

SPA'da Yeter Hanım'ın içimizi ısıtan güler yüzlü ve nazik karşılaması ve Özge Hanım'ın profesyonel masajı için teşekkürler.

1

Asmin Hotel Bursa

Ebru Tunç - 2 Şubat 2020, Pazar 21:48

Tavsiye etmiyorum

Şu ana kadar kaldığım otellerin en berbatı idi. Banyo kapısı tam kapanmıyor. Duşa kabinin kapısı kırık. Duvarlar ve yerler berbat durumda idi. Çalışanlarına lafım yok.

1

Oylat Yeşil Vadi

Nadir özdemir - 1 Şubat 2020, Cumartesi 22:40

Odalar kokuyor

Otel beş para etmez. Bir geceyi zor atlattık. Odalar kokuyor. Elektrikli ısıtıcı ve şofben koymuşlar. Yazık ya.

10

Trilye İnci Butik Otel

ESRA ERMİŞ KAYGUSUZ - 30 Ocak 2020, Perşembe 22:13

Her şey bir harika

İnci Büyük Otel'de 29 Ocak 2020'de bir gece arkadaşlarımızla 2 oda konakladık. Yeri daha önceden bilmiyorduk ve bu konuda bir tavsiye almamıştık. Şans eseri Neredekal.com'da görüp, ilginç bir şekilde her konaklayanın nasıl 10 puan verdiğine hayret etmiştik. Sahibi Ayşe Hanım, bizi karşılamasından yolcu edinceye kadar, sanki annemize gitmiş gibi, güler yüzü, ikramları ve hoş sohbetiyle çok güzel zaman geçirmemizi sağladı. Otele temizlik, yatak, çarşaf vb. söylenebilecek olumsuz hiçbir şey yok. Her şey bir harika. Odalara ayakkabınızı resepsiyonda bırakıp çıkıyorsunuz. Ne kadar temiz olduğunu anlatmama gerek yok. Sahibi Ayşe Hanım'a bizi evimizde gibi rahat ettirdiği için çok teşekkür ediyoruz, Tirilye'ye ne zaman yolumuz düşerse kalmak için başka bir yer kesinlikle düşünmüyoruz. 😊

1

Mercure Hotel Bursa

Elif uzun - 30 Ocak 2020, Perşembe 15:35

Tavsiye etmiyorum

Eşimle dört gece kaldık termal havuza son gün girebildim onda da oradaki havuz görevlilerinin gereksiz ve basit tepkisi beni şok sinirlendirdi. Havuza mayo kumaşında bir sporcu atleti ve streç tayt ile girdim diye gelip beni havuzdan çıkarmaya kalktılar ben de etek ceket veya kot pantolon tişört ile girmediğimi(!) ilk defa bir termalde kalmadığımı ve daha önce başka otellerde bu şekilde havuza girip bir sorun yaşamadığımı söyledim cevap vermediler. Sonuç olarak ben dört gün sadece yatak ve ( twin yataklar çukur boynum tutuldu) kahvaltıya 2.100 TL ödedim. Gördüğüm muamele tam fiyasko ve berbattı.

1

Ara Konak Termal Hotel

Ebru Öztürk - 29 Ocak 2020, Çarsamba 11:03

İlgili değiller

Odalar pis, çalışanlar ilgili değil, kahvaltı çok kötü. Kahvaltı masasına oturmadan bizden önce oturmuş kişinin yediklerini temizledik. Öyle ilgili değiller.

10

Hotel Monte Baia

Gökhan hacioğlu - 26 Ocak 2020, Pazar 21:21

Her şey mükemmel

Her şey mükemmel. Yemekler, personel, hizmet ve güler yüz… Başta yönetim olmak üzere bütün çalışanlara teşekkür ederim.

10

Alkoçlar Uludağ Hotel

Emine Aydoğan - 24 Ocak 2020, Cuma 17:20

Manzarası süper

Çok güzel bir otel. Tavsiye ederim. İlgilerinden dolayı garson İlhan Yılmaz ve aşçı Erdal Bey'e çok teşekkür ederim. Otelin manzarası süper.