Bostanlı Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Bostanlı Hakkında

Bostanlı Gezilecek Yerler

Bostanlı Otel Fiyatları

Bir uçtan bir uca uzanan sahili ile İzmir'in popüler yerlerinden biridir. Bölgede hizmet veren Bostanlı otelleri de İzmir'e gelenlerin tercihi olmaktadır. Bostanlı otel fiyatları da tesislerin özelliklerine göre farklılaşmaktadır.

Her konaklama zevkine göre bir tesisin yer aldığı Bostanlı'da; yıldızlı otellerden butik otellere, pansiyonlardan apart otellere kadar farklı kategorilerde tesisler listelenmektedir. Tüm bu tesisler oldukça rahat bir ulaşım ağına sahip olmakla birlikte deniz kenarından merkez doğru farklı noktalarda sıralanmaktadır. Elverişli konumları tesisler bölgedeki ünlü ve popüler restoranlara, kafelere, publara ve eğlence mekanlarına yakın ya da yürüme mesafesindedir.

Bostanlı otelleri yılın her günü misafirlerine kapılarını açmakta ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır. İş için ya da tatil amaçlı konaklamalarda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu tesisler Wi - Fi gibi birçok teknolojik donanıma da sahiptir.

Bostanlı otel fiyatları da tesisin bulunduğu konuma ve misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara göre değişkenlik göstermektedir. Bunların yanı sıra yaz sezonunda tatilin de başlaması ile otellere olan ilgi artmaktadır. Artan ilgiyle paralel olarak Bostanlı otel fiyatları da belli bir oranda artmaktadır. Bu sebeple sizler de yaz sezonunda Bostanlı otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Bu sayfadan Bostanlı'da hizmet veren tüm tesislerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesiste daha önce konaklamış olan misafirlerimizin yorumlarını okuyabilir, tesisle iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bostanlı Otel Yorumları

10

CY Inn Hotel

Suat YIĞMATEPE - 2 Mart 2017, Perşembe 09:26

Emsalleri arasında harika bir otel

CY İnn Hotel iç mimari tarzı, yüzme havuzu, restoranı, bahçesinin varlığı ile emsalleri arasında harika bir otel bence. Dış cephedeki aynalar sökülürse ve eski petrol ofisinden kalma döküntüler kaldırılırsa muhteşemliği ortaya çıkacaktır.

10

Elara Hotel

Bedirhan Meryem Göksu - 15 Ocak 2017, Pazar 17:00

Odalar geniş

İzmir'de fiyat/denge konusundaki en iyi otel. Hizmet 5 yıldız düzeyinde. Odalar geniş, rahat. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için A'dan Z'ye her şeyi düşünmüşler ve kahvaltısı çok güzel. :)

2

Best Inn Otel İzmir

ahmet marmaris - 30 Temmuz 2014, Çarsamba 13:54

Kesinlikle tavsiye etmem

Arkadaşlar internetteki fiyat 73 otele girdim 110 oldu. Neyse dedik. Resepsiyondaki arkadaşın tavırları hiç hoş değildi. Otelde kaldığın sürece, gelen misafirden oda ücreti talep ediyorlar. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım. Kesinlikle tavsiye etmem.

10

Blue City Hotel

Blue City Hotel - 11 Ocak 2014, Cumartesi 09:55

Çalışanlar yardımsever

Temiz, çalışanlar yardımsever ve güler yüzlü. Kışın sakin ama yazın eğlenceli lobisi. Bu oteli seviyorum.