Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Boğazkent Otelleri

Boğazkent için {{ (filteredHotels).length}} / 15 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Boğazkent Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antalya'nın Belek ilçesinin tatil amaçlı en çok tercih edilen bölgelerinden birisi de Boğazkent'tir. Bölge tam bir beş yıldızlı oteller cennetidir.

Boğazkent, doğal parkı, kuş cenneti ve caretta carettalarıyla Antalya'nın ve Türkiye'nin önemli tatil beldelerinden birisidir.

Muhteşem doğası ve altı kilometrelik upuzun plajı her sene binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

Bu şirin beldede huzurlu bir tatil yapmak ve masmavi Akdeniz sularında yüzmek istiyorsanız aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok beş yıldızlı Boğazkent oteli mevcut.

Boğazkent otelleri genellikle beş yıldızlı olup ultra her şey dahil konseptiyle hizmet vermektedirler. Yüzme havuzları, spa merkezleri, a la carte restoranlar gibi ek hizmetleri de sağlayan oteller içinde kendi golf sahasını barındıranlar da mevcuttur.

Siz de ailenizle birlikte Akdeniz'in mavi koylarında mutlu ve rahat bir tatil geçirmeyi diliyorsanız Boğazkent'teki otelleri tercih edebilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Antalya'nın küçük ama bir o kadar güzel ve şirin bir tatil beldesi olan Boğazkent, yıl içerisinde binlerce turistin tercih ettiği yerler arasındadır.

Belek'e bağlı olan ve kuş cenneti olarak adlandırılan Boğazkent, esasında her mevsim güzelliğini korur. Upuzun bir plajı ve tertemiz bir denizi vardır. Çevresinde ise birçok konaklama tesisi bulunur.

Boğazkent'te bulunan otellerin geneli lüks otel ve apart otel kategorisindedir. Lüks oteller 5 yıldızlı olup, her türlü hizmeti vermektedir. Akdeniz'in mavi sularına yakındır konaklama tesisleri.

Boğazkent otel fiyatları tercih edilen hizmetlere göre farklılık gösterir. Yani seçeceğiniz oda kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon tercihleri otel fiyatlarıyla doğru orantılıdır.

Seçeceğiniz oda tipi de fiyatları etkileyen önemli faktörler arasındadır. Boğazkent otel fiyatları yaz sezonunda en yüksek orana ulaşırken, sezon sonlarından en düşük oda fiyatı 50-80 TL arasında değişir. Boğazkent otel fiyatları 2017 yılında geçmiş yıllara nazaran pek değişmemiştir.

Yaz tatiliniz için Boğazkent otellerinin birinde erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde daha ekonomik fiyatlarla tatil yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzu yapmadan önce Boğazkent otel fiyatlarını karşılaştırmayı unutmayın.

Akdeniz'in mavi sularında serinlerken konforlu bir konaklama imkanından yararlanmak istiyorsanız Boğazkent otel fiyatları hakkında bilgi edinip rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Boğazkent Hakkında

Doğal park-kuş cenneti, caretta carettaları, muhteşem doğası ve 6 kilometrelik kumsalı ile görülmeye değer, ülke ve bölge turizmi açısından binlerce ziyaretçisine kapılarını açan bir yerleşim yeridir Boğazkent.

Kuş cennetinde 207 kuş türünün yaz ve kış dönemlerinde bölgeye üremek için geldiği tespit edilmiştir. Caretta carettaların ise yumurtalarını bırakmak için tercih ettiği 17 bölgeden biridir Boğazkent.

Boğazkent Beldesi, Ahmediye Mahallesi, Sahil Mahallesi, ve Boğazak Mahallesi olmak üzere 3 mahalleye ayrılmıştır. Bunlardan Ahmediye mahallesinde Girit göçmenleri yaşamaktadır. Burada yaşayan Girit göçmenlerinin bir kısmının soyu Osmanlı Döneminde Mısır valiliği yapmış Kavalalı Mehmet Ali Paşa'nın oğlu Tosun Paşa'ya dayandığı sanılmaktadır.

Belde halkı geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlamaktadır. Son yıllarda 2500 olan nüfusu yaz aylarında 25 bini bulmaktadır. Bu artış beldenin geçiminde turizmin etkisini de göstermeye başlamıştır.

Şirin beldemizde kuş cenettimizi, caretta carettaları ve el değmemiş doğasını görmeniz için siz ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Boğazkent otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sensimar Belek Resort Boğazkent
Sensimar Belek Resort Boğazkent

-

Otel Almanlara göre ayarlanmış

Arkadaşlarımızla internetten otel ararken kötü yorumları okuyup "Ya ne kadar yermişler. Beş yıldızlı bir otel ne kadar kötü olabilir ki" demiştik. Gerçekten o kadar kötü olabiliyormuş. Otel kesinlikle Türklere göre değil her şeyiyle Almanlara göre ayarlanmış. İlgi ve alaka sıfır. Akşam yemeklerine pantolonsuz inilmiyor. Yemeklerde bir o kadar vasat. Kavga, gürültü sonucunda paramızın iadesinde anlaşarak otelden ayrılmadık. Otelden "Kaçtık" ! Not: Telefonda anlatılanlara ve internette yazılan özelliklere aldanmayın. Kesinlikle rezalet.!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Novia Dionis Resort & Spa
Novia Dionis Resort & Spa

-

Yiyecekler hiç güzel değil

Ütü 10 Euro, portakal suyu 20 TL, yiyecekler hiç güzel değil, memnun kalmadım, tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensitive Premium Resort & Spa
Sensitive Premium Resort & Spa

-

Pastane bölümü çok zayıftı

4 gece 5 gün kalma fırsatı buldum bu otelde. Otel yeni, odalar gayet güzel, yemekleri fena değil ama tatlı yemek istiyorsanız tam yemek saatinde orada olmanız lazım, yoksa yarım saate tatlıyı bitiriyorlar ve yenilenmiyor. En büyük eksiklik bana göre pastane bölümü çok zayıftı. Otelin dışını resimde daha büyük zannetmiştik, açıkçası ilk gördüğümüzde bayağı hayal kırıklığına uğradık ama sonradan alışıyorsun ama yine gider miyim, asla. Verdiğim paranın üstüne biraz daha ekleyip daha geniş, ferah bir yer tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Mare Resort
Vera Mare Resort

-

Yemekhanede uzun sıra

Şu an otelden yazıyorum ve buradaki son gecem çok şükür. Kesinlikle gelmeyin. Sabah kalkıp havuz etrafında boş şezlong, şemsiye aramak istiyorsanız, leş gibi pis, tıka basa dolu havuzda dikilmek istiyorsanız, plajda inek leşi görmek istiyorsanız, yemekhanede uzun sıra sonunda yemeği alıp boş masa aramak, bulduğunuzda da masayı kendiniz temizlemek istiyorsanız, gecenin 10'nuna kadar her gece aynı şeyler olan mini clup denen saçmalığı izlemek istiyorsanız, kalabalık bir otelde masa, sandalye aramak istiyorsanız, ayağa hizmet vermeyen garsonları istiyorsanız, parayla dolan odadaki barları istiyorsanız buyurun gelin... Bir daha bu otel mi, Allah korusun...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Mare Resort
Vera Mare Resort

-

Yemekler gayet iyi

Kesinlikle aradığınız kafanızı dinleyeceğiniz bir tatil ise düşünmeden tercih edebilirsiniz... Tesisin tek sorunu biraz kalabalık olması... Yemekler gayet iyi, personel güler yüzlü ve iş bilir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensitive Premium Resort & Spa
Sensitive Premium Resort & Spa

-

Her şey düşünülmüş

Şu an halen otelde tatilimizi yapıyoruz, gerçekten çok mükemmel bir otel. Her şey düşünülmüş, çalışanlar gayet ilgili, temizlik görevlisi bayanlar güler yüzlü ve ihtiyacımız olup olmadığını her defasında soruyorlar. Çok memnun kaldık, bir daha kesinlikle gelmeyi düşünüyoruz. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydınbey Famous Resort Hotel
Aydınbey Famous Resort Hotel

-

Mutfağı harikaydı

3-6 Temmuz 2017 tarihleri arasında konakladık. Çalışanları güler yüzlü ve her isteğimizi yerine getirmeye çabalayan harika bir personel. Özellikle Türk kahvesi yapan kızlar çok tatlılar. Mutfağı harikaydı. Çok memnun ayrıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Waterworld Resort & Spa
Crystal Waterworld Resort & Spa

-

Yemekler hep aynıydı

Kötü, paramızla rezil olduk. Yemekten üç sefer kıl çıktı. Servis olayı zayıf, havuzda koku vardı. Suriyeliler ve İranlılar doldurmuş. Pislikten geçilmiyordu. Kötü bir tatil oldu. Yemekler hep aynıydı ve çeşit azdı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Mare Resort
Vera Mare Resort

-

Otel acele açılmış ve yetersiz kalmış

Biz hala oteldeyiz, iki haftalık almıştık. Gelecek olanlara tavsiyem sakın gelmeyin çook ama çok kötü bir otel, 5 yıldız değil 3 yıldız denilebilir, temizlik sıfır, odalar çok kirli, banyo çok eski temizlenmemiş günlük temizlik yok yataklar derseniz kırık eşim iki kere yataktan düştü çöktü yatak. Yani hijyen sıfır. Rica ediyoruz odaları temizleyin diye tamam diyorlar ama temizlemiyorlar. İnanması çok zor ama doğru kafayı yedik. Yemek bölümü sürekli aynı yemekler çeşit az hijyen az aşçı ve çalışanlar asık suratlı. Barları keza öyle bir bardak içecek almak istersen uzun beklemen lazım çalışanlar yavaş ve yetersiz. Deniz çakıl plajı güzel değil. Resepsiyon çalışanlarına bir şey sormaya korkuyor insan, yüzleri beş karış bilgi yetersiz insani kale almıyorlar, sanki biz çalışan onlar müşteri. Halkla ilişkilere bakan şahıs adi üstünde halkla ilişkiler hiç alakası yok, şikâyetini söylüyorsun ilgisiz başından savmak istiyor. Şu an bu otelde kalan hiçbir müşteri memnun değil, paramızı geri istedik vermiyorlar yani zorunlu kalış yapıyoruz, paramız iade olsaydı başka otele geçecektik. İlk gün aile odasında kaldık nefes alamadık havasız sigara içilmiş temizlenmemiş. Şikâyetlerimizi sunduğumuzda cevap sahip el değiştirmiş kapalıymış aceleyle açılmış o yüzden yetiştirememişler çalışan bulamamışlar bazı çalışanlar bu kadar şikâyete strese dayanamamış işten çıkmışlar. Sakın bu oteli tercih etmeyin başka üç yıldız bu otelden iyidir. Odalarda su ısıtıcı bile yok paranıza yazık tatil yerine işkence çekersiniz. Animasyonu unuttum sıfır, onları da suratlar asık aktivite yok onlar da hazırlıksız geldik diyorlar. Olan bize oldu paramızla rezil olduk. Yorumlara bakıp biz de güzel dedik güzel yorum yapan kendileri yazmıştır. Sakın bu otele gelmeyi n tavsiye etmiyoruz. Ve iyi yorum yapanları gerçekçi bulmuyorum çünkü kaldığım sure içinde bir kişiden bile memnun olan bulamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Crystal Paraiso Verde Resort & Spa
Crystal Paraiso Verde Resort & Spa

-

Hizmetten memnun kalmadık

Eşimle birlikte balayı için gittik 3 gece 4 gün kaldık. Otelde çalışanların hiçbirinin yüzü gülmüyor animatörler hariç onlarda robota bağlamış. Resepsiyondaki Nazım Bey bile gülmüyor siz düşünün. Temizlik derseniz berbat, balayı çiftine özel kahvaltı odadan 2 gün kalkmadı, temizleyin yazısı asıyoruz çarşaf değişiyor, kahvaltı yine kalkmıyor. İçkiler sarhoş etmiyor çakırkeyf bile olmuyorsunuz, havuz suyu pis, snack saatindeki köfteler çiğ, sorunca bizlik bir durum yok, şefe git deniyor. Valla biz memnun kalmadık gidecekler e tavsiye etmem, resimlerle alakası yok, sadece doğru açıyı yakalamışlar, odadan havuza 10 dk yürümeniz gerekiyor. Hırsızlıktan korunmanız da lazım, güneş kremlerimiz ve havlu kartlarımız çalındı. Yemek konusuna da gelirsek akşamları sulu et yemeği çıkıyor bir de ızgarada ciğer ya da hindi ızgara çıkıyor. Yemek konusunda da bizi üzdü, tavsiye etmiyorum ama kötünün iyisini ararsanız gidilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Paraiso Verde Resort & Spa
Crystal Paraiso Verde Resort & Spa

-

Yemek çeşidi az

Buradayız, 6 gece 7 gündüz aç kaldık. Yemekler çok lezzetsiz, tabaklar kirli, yemeklerden kıl çıkıyor, deniz çok dalgalı, girilmiyor. Havuz pislik içinde. Garsonlar ilgisiz, yemek çeşidi az ve kötü, tat yok. Bu kadar zinciri olan otele yakışmadı. Hiç et yemeği çıkmıyor. 2212 no'lu odada yaşıyoruz ve şu anda çocuğum olmasa tatili bırakır giderim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sherwood Dreams Resort
Sherwood Dreams Resort

-

Hijyen, kalite, yemekler

Nisan sonu otelinize konuk olduk. Her şey çok mükemmeldi. Hijyen, kalite, yemekler, hizmet. Her şey hele, o personel, maşallah müşteriyi memnun etmek için ne gerekiyorsa yapıyorlardı. Çok güzel, bir haftalık tatil geçirdik, herkese çok teşekkür ediyorum. Ancak bu kadar olur... Kısmet olursa Eylül ayında yine oradayız. Saygı ve sevgiler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sherwood Dreams Resort
Sherwood Dreams Resort

-

Güler yüzlü personelleri

Oda temizliği ve genel temizlik çok iyi. Dürdane Hanım, odamızla ilgilenen bayan çok iyi ve güler yüzlüydü. Ayrıca lobi temizliği çok iyi. Lobilere bakan Hülya Hanım da bizi aileden biri gibi karşıladı, otelde değil de evimizde gibi hissettik. Güler yüzlü personelleri var, animasyon ayrıca süper. Restoran bölümü arkadaşlar öyle o kadar yoğunlukta bile çok iyi ilgileniyorlar. Bu arada halka ilişkilerde bulunan Gülizar Hanım da çok muhteşem bir bayan, çok ilgili ve çok yardımsever. Her şey çok güzeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alva Donna Exclusive Hotel Belek
Alva Donna Exclusive Hotel Belek

-

Animasyon ekibi ve otelin güzel koşulları

2016 yazı bu otelde geçirmek nasip oldu bize de ve kararımızdan pişmanlık duymadığımız bir otel oldu Alva Donna Exclusive Hotel Belek... Hizmette en ufak bir kusur görmedim. Odalar mükemmel, otel personelleri gayet insani ve hoş bir üslup içindeler. Gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. Lakin animasyondaki arkadaşların tatil eğlencenize eğlence katabileceğini garantiliyorum. Bizimle beraber olan animasyon ekibinden; Ali İşlek kardeşimiz o oteli tekrar tekrar sevmemize, günün başından sonuna kadar mutlu bir şekilde geçirmemizi sağladılar. Onlara çok ayrı teşekkür ediyoruz. Onlar bu sene yoklarsa gitmeyi tekrar düşünemiyoruz. Lakin hala oradalarsa bu sene seçimimiz yine Alva Donna Exclusive Hotel Belek olacaktır. Animasyon ekibi ve otelin güzel koşulları benden mükemmelin de üstünde bir puan aldı der, sizlere gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Seagate Resort
Vera Seagate Resort

-

Odalar çok temiz

20 Eylül - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında annemle Vera Seagate Resort'de kaldım. Odalar çok temiz. Her gün odaları temizliyorlar, 3 günde bir çarşafları değiştiriyorlar. Bizim odada şampuan, banyo köpüğü, vs. yoktu. İstedik, hemen verdiler. Denizi çok güzel, gittiğimiz tarihte dalga çok azdı. Denizi çakıllı ama yüzme bilenler için sorun olmuyor. Yemekler lezzet ve çeşit olarak daha iyi olabilirdi. Hiç kırmızı et çıkmadı. Ama aç kalmıyorsun. 24 saat yiyecek-içecek var. Otelin tüm personeli çok iyi, çok güler yüzlüler. Arı gibi çalışıyorlar. Animasyonları da çok iyiydi. 10 gün boyunca çok eğlendik. Hiç sıkılmadık. Vera Seagate Resort çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Waterworld Resort & Spa
Crystal Waterworld Resort & Spa

-

Yemekler gerçekten çok iyiydi

2013 yılı yorumlarına bakıyorum da, otel kendini bayağı toparlayıp geliştirmiş anladığım kadarıyla. Öncelikle yemekler gerçekten çok iyiydi, hiç aç kalmazsınız, biz bayıldık. :) Personel de ilgili, özellikle animasyon ekibi ve barmenlerle bir süre sonra arkadaş oluyorsunuz zaten. ;) En güzel yanlarından biri de, aquaparkı küçük ama eğlenceli ve en önemlisi sıra beklemiyorsunuz. Tek yıldız kırdım, sebebi de her gün odalar temizlenmiyor. Biz özellikle resepsiyonu arayıp odanın temizlenmesini istedik fakat temizlenmemişti. :( Ama genel itibariyle otel temiz, sakin, tam kafa dinlemelik. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Waterworld Resort & Spa
Crystal Waterworld Resort & Spa

-

Çocuklu aileler için mükemmel

Çok güzel bil otel. Çocuklu aileler için mükemmel. Özellikle pastane bölümündeki Sümeyra Yılmaz Hanım'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Mare Resort
Vera Mare Resort

-

Eğlence üst düzeyde

Her şey mükemmel, 10 senedir mutlaka 5 yıldızlı otellerde tatil yaparız, hepsinde sinirimizi bozacak bir kusur buluruz ama burada hamam haricinde hiçbir kusur bulamadık. Hamamın da otele ait olmadığını, kiralandığını biliyorum, bu konudaki şikâyetinizi de otel yönetimine bildirdik. Otelde, özellikle eğlence en üst düzeyde, büyükler için olsun, küçükler için olsun, sürekli eğlence sürekli hareket var, öyle ki denizi, havuzu bile unutturabilirler size. Çalışanlar, her zaman temiz ve gayretli, çalışkan, odalar, çarşaflar, duvarlar tertemiz. Odamızda kaldığımız zaman sanki müstakil evimizde kalıyormuşuz gibi sessiz ve dinlendiriciydi. Otel güvenliği dahil yönetimden birilerini her an, her yerde görebilirsiniz. Gelen müşterilerin taşkınlık yaptığını da görmedim, duymadım. Buraya zaten yorumları okuduktan sonra gelmiştik. İyi ki de buraya gelmişiz, çok çok memnun kaldık, tekrar geliriz İnşallah.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Siam Elegance Hotels & Spa
Siam Elegance Hotels & Spa

-

Temizlik, hizmet çok kalitesiz

Temizlik, hizmet çok kalitesiz. Odalar çok gürültülü ve karanlık. Beş yıldız diye gittiğim otel iki yıldızı bile haketmiyor. Bir kez daha gitmem ve kimseye tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Siam Elegance Hotels & Spa
Siam Elegance Hotels & Spa

-

Kırmızı et yasaklı

Hayatımda gittiğim en pis, kirli otel. Suriyelilerin istilasına uğramış. Kırmızı et yasaklı, tavuk ve hindi ağırlıklı. Ha bir de tavuk, böbrek ve mantar ağırlıklı mutfağa sahip. Otele gidilir mi, tercih meselesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Waterworld Resort & Spa
Crystal Waterworld Resort & Spa

-

Mükemmel bir otel

Son derece memnun kaldığım ve diyetinize rağmen dayanamayıp kendinizi havuzda uyuyakalma derecesinde bulduğunuz bir otel. Aquaparkından yemeklerine, alakart restoranından odalarına kadar mükemmel bir otel. Sahili konum gereği dalgalı fakat temiz. Kısacası pişmanlığın olmadığı bir tatil için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydınbey Famous Resort Hotel
Aydınbey Famous Resort Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Aydınbey Famous Resort Hotel 19-28 Haziran 2016 tarihleri arasında ailece tatil yaptık. İlk otele girdiğimizde resepsiyon ekibi bizleri iyi bir şekilde karşıladı ve giriş işlemleri ile ilgi çok hızlı ve ilgili bir şekilde tamamlandı ve odaya yerleştirildik. Çalışanlar güler yüzlü ve çok ilgililerdi. Yorumlar da yemeklerle ilgili endişeli gitmiştik. Ancak yemekler gayet kaliteli, lezzetli ve güzeldi. Her gün oda temizlikleri düzenli bir şekilde yapılıyor ve zaman zaman güzel sürprizlerle karşılaşıyorduk. Harika bir tatil geçirdik. Özellikle çocuklu ailelerin tercih edebileceği güzel bir otel ve nezih bir ortama sahip olduğunu gördük. Kızımız mini club etkinliklerine katıldı ve çok eğlendi. Aydınbey Famous Resort Hotel işletme ve çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Siam Elegance Hotels & Spa
Siam Elegance Hotels & Spa

-

Barları çok güzel

Arkadaşlar, ben yeni geldim. Deniz olarak sıfır ama çok çakıllı ve deniz dalgalı. Diğer bir konu kırmızı et severler sakın gitmesin. Hindi, balık, tavuk seviyorsanız zaten her gün onlar çıkıyor. Animasyon çok kötü. 3 toy erkek bir şeyler yapmaya çalışıyor ama hiç iyi değil. Barları çok güzel, disko yeterli, havuz güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Novia Dionis Resort & Spa
Novia Dionis Resort & Spa

-

Genel anlamda temiz

Bayram için oradaydık. Bayan çalışanlar çok daha güler yüzlü ilgili. Genel anlamda temiz bir otel. Havuz etrafında yemeğe izin veriliyor ama sürekli temizleniyor, akşam eğlenceleri güzeldi. Yemeklerin tümünde içecek servisini görevliler yapıyor. Ancak yemeklerde çeşit yok ve daha lezzetli olabilir Kahvaltıda salam, sosis vs. et türevi olanlar başarısız yemeklerde et yok. Köfte bulabilirsiniz ama sucuktan dönme bir şey, evinize alıp yemezsiniz, bunları dert etmezseniz otel fena değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Novia Dionis Resort & Spa
Novia Dionis Resort & Spa

-

Fiyatına göre harika

Kaliteli, güzel bir tatil istiyorsanız fiyatına göre harika bir otel. Tüm Novia Dionis Resort & Spa ailesine çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kirman Belazur Hotel
Kirman Belazur Hotel

-

Çalışanlar çok ilgili

29 Mayıs-4 Haziran 2016 tarihleri arasında eşim ile balayımızı geçirdik, harika bir otel, çalışanlar çok ilgili. Unutulmaz bir balayı yaşatan Kirman Belazur Hotel ailesine teşekkür ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Novia Dionis Resort & Spa
Novia Dionis Resort & Spa

-

Güler yüzlü insanlar

Çok eğlenceli, güler yüzlü insanların çalıştığı, güzel bir tatil için en ideal otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Seagate Resort
Vera Seagate Resort

-

Otelin imkanları

2015 yazında ailemle bu otelde kaldık. Otelin imkanları, personel ilgisi, yemekleri ve özellikle animasyonu harikaydı. Denizi ve sahili çakıllıydı ama çok memnun kaldık. Kısacası herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sherwood Dreams Resort
Sherwood Dreams Resort

-

Yemekleri ve içkileri çok iyi

Yemekleri ve içkileri çok iyi. Kesinlikle bu konuda sıkıntı yaşanmaz. Personelin servisi ve güler yüzü de 10 puan. Ancak oda temizliği konusunda pek iyi değil. Temizlik istediğiniz zaman oda toplanıyor, çarşaflar değişmeden olduğu gibi seriliyor. Denizi çok kayalık. Deniz ayakkabısı olmadan girmek işkence olur. Çocuklara hitap eden fazla bir alan yok. Not: 2013 yazında gittim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydınbey Famous Resort Hotel
Aydınbey Famous Resort Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Aydınbey Famaous Resort Hotel'de 3 aile Eylül ayı başında tatil yaptık. Çalışanlar güler yüzlü, yemeklerini çok beğendik. Sabah kahvaltıda poğaçalar biraz yetersizdi. Otelin küçük olması çocuklarla beraber hareketimizi kolaylaştırdı. Özellikle barda görev yapan Mesut'un özel spesiyal içkisini öneriyorum. Teşekkürler Aydınbey Famaous Resort Hotel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Family Resort & Spa
Crystal Family Resort & Spa

-

İçecek olayı iyi değildi

Haziran 2015 tarihinde eşim ve kızımla 6 gün 5 gece konakladığımız artı ve eksileri olan işletme. Çocuklu aileler için güzel. Fakat içecek olayı iyi değildi. Ağıza gelen garip tattan dolayı hiçbir şey içemedim. Tekrar gider miyim? Hayır. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alva Donna Exclusive Hotel Belek
Alva Donna Exclusive Hotel Belek

-

Her şey mükemmeldi

Balayı çifti olarak geldiğimiz bu otelde her şey mükemmeldi. Deniz, plaj, havuz, yemekler, her şey çok güzel. Tatili Belek'de tercih edenlere kesinlikli tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Port Nature Resort & Spa
Port Nature Resort & Spa

-

Bölgedeki en iyi otel

Bölgedeki en iyi otel denilebilir, daha yeni olmasına rağmen yılların deneyimi üstünde. Biz çok sevdik. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Siam Elegance Hotels & Spa
Siam Elegance Hotels & Spa

-

Tek kelimeyle harika

Tek kelimeyle harika. Bence yorumlar insanların beklentileriyle doğru orantılı. Yemek, temizlik, otelin konumu, çalışanların işlerini severek yapmaları…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alva Donna Exclusive Hotel Belek
Alva Donna Exclusive Hotel Belek

-

Her şey muhteşemdi

Özellikle temizlik, kalite, dekorasyon, güler yüzlü personel, yemekler, ala cartelar, her şey muhteşemdi. Tekrarında tercih edilesi bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alva Donna Exclusive Hotel Belek
Alva Donna Exclusive Hotel Belek

-

Tam anlamıyla tatil yeri

İmkanlarıyla çok güzel, eğlenceli, tam anlamıyla tatil yeri. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alva Donna Exclusive Hotel Belek
Alva Donna Exclusive Hotel Belek

-

Işık sistemi muazzam

Animasyon sahnesinin ses ve ışık sistemi muazzam! Spa bölümündeki yeşil havuz denenmeli. Bahçede siyah kuğu bile var. Ispanaklı gözleme de yenmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Family Resort & Spa
Crystal Family Resort & Spa

-

Mükemmel bir aile tatili

Özellikle küçük çocuğunuz varsa mükemmel bir aile tatili için biçilmiş kaftan. Yemekleri de, odası da gayet güzel. Sadece denizi hep dalgalı ve biraz fazla taşlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Family Resort & Spa
Crystal Family Resort & Spa

-

Hizmet çok kaliteli

Hizmet çok kaliteli, denize sıfır, yemekleri mükemmel, havuz çok temiz. En önemlisi çalışanlar güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Siam Elegance Hotels & Spa
Siam Elegance Hotels & Spa

-

Memnun şekilde ayrıldık

:) Evet, tatil bitti, memnun şekilde ayrıldık, tüm Siam Elegance Hotels & Spa çalışanlarına teşekkür ederiz. Oteli düşünen ve hala karar veremeyenlere: kesinlikle pişman olmayacaksınız, en önemlisi temiz, misafir profili kalite.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Siam Elegance Hotels & Spa
Siam Elegance Hotels & Spa

-

Yemekleri gerçekten harika

Bu otele 2.gelişimiz. Güler yüzlü personeli, animasyon ekibi, mimarisi ve yemekleri gerçekten harika. Özellikle çiftlere tavsiye ediyoruz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Crystal Waterworld Resort & Spa
Crystal Waterworld Resort & Spa

-

Teşekkürlerimizi sunuyoruz

Resepsiyondaki Emine Oğuş Hanım bizimle güzel ilgilendi. Teşekkürlerimizi sunuyoruz Ereli ailesi olarak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensimar Belek Resort Boğazkent
Sensimar Belek Resort Boğazkent

-

Sakin sessiz

Bölge genel olarak sakin ama denizi dalgalı ve fazla çakıllı... Kafa dinlemek sakinlik ve dinginlik arıyorsanız kesinlikle tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensimar Belek Resort Boğazkent
Sensimar Belek Resort Boğazkent

-

İlgisiz personel

Bayram için gittiğimiz otel tam bir kâbustu. Tur şirketinin ''Türkiye'nin en iyi tesislerinden biri'' diye yönlendirdiği otel tam bir fiyasko. Bu otel kötü. Yataklarımızdan bardaklarımızdan çıkan tarantula örümceğe rağmen ilgisiz davranıp şikayet ettiğimizde buyurun gidebilirsiniz diyebilen ön büro müdürleri var mesela… Açık büfe restoranda yemek yemek mucize. Tabi Çinli değilseniz ya da yemeğin yanında sinek yemeği sevmiyorsanız. Her yerde sinekler, tabaklar kirli. Servis görevlileri çok kaba, tecrübesiz. Çoğu Kazakistan Özbekistan uyruklu stajyer öğrenci seçilmiş, ucuza kapatmak için. Çoğu Türkçe bilmeyen farklı cumhuriyetlerden gelen çocuklar. Zaten otel yabancı oteli, ikinci sınıf insan muamelesi görüyorsunuz. Odada örümcekler var, eşim çok rahatsız. Zaten ciddi bir hastalığı var buna bir çözüm bulun dendiğinde çalışanlardan birini size saatler sonra gönderip “'burası doğal ortam olabilir hem insan hayatında yılda 8 tane örümcek yutabiliyor”' diye bilimsel açıklamalar alabiliyorsunuz. Havuz desen restorandan farksız, üzerinde yağ tabakası gibi sinek ki bu yüzden mantar enfeksiyonu geçirdim. Havuza mecbur kalıyorsunuz çünkü deniz aşırı dalgalı yüzmek mümkün değil. Ancak sörf... Gelelim internete. Güya her odanın başında modem var ama internet yok. Görevlilere haber veriyorsunuz ama kimse ilgilenmiyor. 4 gün kaldık, 4 gün şikâyet ettik ama ne ilgilendiler ne çözüm buldular. Hatta biriniz gönderiyoruz deyip kimse gelmedi. Velhasıl bayram tatilimizi berbat ettikleri yetmemiş gibi şikâyetlerimizi de dikkate almadılar. Şikâyet formu istediğimde formun İngilizce olduğunu, bizim boş bir A4 kağıdına yazabileceğimizi söylediler. Tam 3 sayfa yazıp, şikâyet bildirmeme rağmen ne arayan oldu ne özür dileyen. Tavsiyem yanından bile geçmeyin, suni, huzursuz, kendinizi asla özel hissettirmeyen kötü bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alva Donna Exclusive Hotel Belek
Alva Donna Exclusive Hotel Belek

-

Güler yüzlü personel, leziz yemekler

Balayı için kesinlikle önerebileceğim bir otel. Otelin giriş ihtişamı zaten ilk başta sizi büyülüyor. Güler yüzlü personeliyle, lezzetli yemekleriyle, eğlencesiyle, temiz odalarıyla çok kaliteli bir tatil sunuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Siam Elegance Hotels & Spa
Siam Elegance Hotels & Spa

-

Çok güzel

13.07.2010-20.07.2010 tarihleri arasında otelde konakladık. Balayı çifti olarak giriş yaptığımız bu otel özellikle odaları mimarisi ile mükemmel. Animasyonlar çok eğlenceli olmasa da animasyon ekibi gün içinde de sizin katılımınız için elinden gelen sıcaklığı gösteriyor. Yemekler gerçekten çesitli ve lezzetli. Tek kötü tarafı denizi dalgalı ve pis. Balayı için tercih edilebilecek bir otel etrafta çok çocuk yok ve tek bay misafir kabul etmediğinden sakin bir tatil yapıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensimar Belek Resort Boğazkent
Sensimar Belek Resort Boğazkent

-

Tekrar gideceğim

Personel çok cana yakın ve yardımcıydı, sorun yaşamadık. Eğlence sorumlusu, gece eğlencelerini her yaşa uygun bir şekilde düzenledi. Bu ikinci gidişimdi ve kesinlikle tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Mare Resort
Vera Mare Resort

-

Tek kelimeyle mükemmel

Otel tek kelimeyle mükemmel. Ve başta operasyon müdürü Kenan Bey olmak üzere tüm personele teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Mare Resort
Vera Mare Resort

-

Sayılı otellerden biri

Hizmette sınır tanımayan bir otel. Bu tarz oteller çok sayılıdır.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vera Mare Resort
Vera Mare Resort

-

Tam bir aile oteli

Otel tam bir aile oteli. Çalışanlar çok güler yüzlü. Çok huzurlu bir ortam.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)