Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş Tatili, Türkiye

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş Tatili

Yorum Yok

Rota Önerileri Sinan Sofuoğlu

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş Tatili
Antalya ilimizin en batısında yer alan tatil ilçesi Kaş, doğa manzaralarıyla ziyaretçilerini büyüleyen bir aktivite cenneti. Köklü tarihi ve tatil avantajlarıyla Akdeniz bölgesinin en fazla ziyaret edilen yerlerinden biri olmasına hiç şaşmamalı. Zaten Kaş'ta yer alan çoğu antik kentin de UNESCO tarafından koruma altına alındığını belirtelim. Kaş, tarihe ilgi duymayanları bile atmosferiyle ve yapısıyla etkilemeyi başarıyor. Berrak denizi ve büyüleyici koylarıyla farklı bir yaz deneyimi. Siz de Kaş'ı ve tüm sunduklarını keşfetmek isterseniz tatiliniz için Kaş, erken rezervasyon fırsatları ile şimdiden kaçırılmayacak avantajlarla dolu.

Kaş'ta Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatları Neler?

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş TatiliErken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak planladığınız tatilde güzel avantajlar elde edebilirsiniz. Kaş, yaz sezonunda yoğun bir turist akınına uğradığından gider gitmez kalacak yer bulmak zor olabiliyor. Şimdiden erken rezervasyon yaptırarak tatiliniz boyunca konaklayacağınız, Kaş'ın birbirinden güzel otellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tesis özelliklerine ve konumlarına göre değişiklik gösteren indirimler %5 ila %25 arasında değişiklik gösterebiliyor.

Kaş'ta En Uygun Erken Rezervasyon Dönemleri Ne Zaman?

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş TatiliKaş hem aktivite bakımından zengin, hem birbirinden güzel plajlara ve masmavi bir denize sahip hem de doğal güzellikleri olan, önemli tarihi alanlara sahip muhteşem bir ilçe. Bu yüzden denizin tadını çıkarabilmek ve keyifli bir tatil yapabilmek için yaz sezonunda ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Kaş için ideal tatil dönemleri haziran-eylül aralığı olabilir. Eylülün özellikle ilk iki haftası daha rahat edebilirsiniz çünkü sonrasında deniz, yavaştan soğumaya başlıyor.

Kaş Tatilinde Hangi Aktiviteler Yapılır?

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş TatiliYazımızda da bahsettiğimiz gibi Kaş, tam bir aktivite bölgesi. Dalış, trekking, kamp, piknik ve yamaç paraşütüyse bunlardan sadece bazıları. Dilerseniz Kaş tatilinizde yapabileceğiniz başlıca aktivitelere şöyle bir göz atmadan önce Kaş'ta Yapılacak Şeyler listemizi detaylıca bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Plajların Tadını Çıkarın

Kaş tıpkı ülkemizin denize kıyısı olan diğer coğrafya harikaları gibi, birbirinden güzel plajlara sahip. Şezlong hizmetleri ve yiyecek-içecek kalitesi bakımından da güzel plajlar var. Dilediğinizi seçtikten sonra bol bol güneşlenip denizin tadını çıkarabilirsiniz. Kaş'ın En İyi Plajları yazımızı okumadan Kaş tatilinizi planlamayın.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Dalışla Denizaltını Keşfedin

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş TatiliEğer dalış sporuyla ilgileniyorsanız, Kaş'ın bu konudaki önemini önceden duymuşsunuzdur. Kısaca bahsetmek gerekirse Kaş, çeşitli dalış noktalarıyla ve macera alternatifleriyle ülkemizin en ünlü dalış rotalarından birisi. Profesyonel dalış ekipleriyle birlikte tüplü veya serbest dalış yapabilirsiniz. Denizaltının sonsuz dünyasına adım atın ve Kaş tatilinizde dalışı deneyin. Kaş Dalış Rehberi'mizi buradan okuyabilirsiniz.

Deniz Kanosu Yapabilirsiniz

Kano, normalde dar alanlarda akıntıyla birlikte yapılan bir kürek sporu olarak bilinir. Fakat açık denizde kano yapmanın keyfi adeta bambaşka olabiliyor. Çevredeki çeşitli işletmelerden kano kiraladıktan sonra gönlünüzce aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

02 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

900 TL

En Uygun Fiyata Git

Kanyon Yürüyüşü Ve Jeep Safarisi

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş TatiliKaş'a yaklaşık olarak 60 km uzaklıkta yer alan Saklıkent Kanyonu, ülkemizin en uzun kanyonu. Dizinize kadar ferahlatıcı suya girip yürüyüş yapmak, yaz aylarında son derece rahatlatıcı bir etkiye sahip. Saklıkent'e Kaş üzerinden çeşitli tur şirketleri sayesinde ulaşabilirsiniz. Kanyonda bir de jeep safari yapma şansınız var. Kahvaltı ve öğle yemeğini de kapsayan safari aktivitesi, meraklıları için heyecan verici ve unutulmaz olabilir.

At Safarilerine Katılın

At sürmeyi sevenlere müjde! Kaş'ta at safarisi yapma fırsatınız var. İlçede ata binebileceğiniz iki tane çiftlik bulunuyor. Bunlardan biri merkezden sık sık kalkan minibüslerle 10 dakikada ulaşabileceğiniz Kaş At Çiftliği, diğeriyse Gelemiş Köyü'nde yer alan Patara At Çiftliği. Çiftlikteki atlar üzerinde, doğanın içinden seyir tepelerine yolculuk edebilirsiniz. Yaklaşık 1 saat süren safari, yaşamaya değer bir deneyim olabilir. Eğer atlardan korkuyorsanız da çiftliklerdekilerin son derece eğitimli ve kontrollü atlar olduklarını belirtelim. Yine de at üstünde yolculuk yapmak istemezseniz, çiftliklerde yer alan manej alanlarında da at sürebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

02 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

938 TL

En Uygun Fiyata Git

Tarihi Alanları Ve Müzeleri Gezin

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş TatiliEğer bir tarih yolculuğu yapmak isterseniz, Kaş'taki olanaklarla farklı bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Köklü tarihi sayesinde gezilecek pek çok yere sahip. Bunların başında Antiphellos Antik Kenti ve Tiyatrosu, Kral Mezarları, Patara ve Xanthos Antik Kentleri ve Likya Uygarlıkları Müzesi yer alıyor. Her biri farklı tarihi değerleriyle ziyaretçilerini etkilemeyi başarırken, gezmesi ve tecrübe etmesi de oldukça keyifli.

Kaş'ta Nerede Kalınır?

Erken Rezervasyon İndirim Ve Fırsatlarıyla Kaş TatiliKaş, aktivite çeşitliğiyle, tarihi mekanlarıyla ve doğal güzellikleriyle zaman ayırılmasını hak eden bir ilçe. Eğer siz de Kaş tatilinizde nerede kalacağınızdan emin değilseniz, birbirinden cazip Kaş erken rezervasyon seçenekleriyle Kaş Otelleri'nden birine karar verebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

02 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

556 TL

En Uygun Fiyata Git

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)