Delphin Otelleri'nde Erken Rezervasyon Fırsatları Başladı!, Konaklama Önerileri

Delphin Otelleri'nde Erken Rezervasyon Fırsatları Başladı!

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Delphin Otelleri'nde Erken Rezervasyon Fırsatları Başladı!

Kışın rehavetini üzerimizden atıp canlandığımız şu günlerde keyifli bir tatil düşleyenler rotasını Akdeniz'in incisi Delphin Otelleri'ne çevirdi. Bütçesini düşünen tatilseverler için %40'a varan erken rezervasyon imkanı sunan Delphin Otelleri, bu sezona da damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Kumsala uzanıp dingin bir tatille ruhunu dinlendirmek isteyenler rotasını güneye çevirdi bile... Akdeniz sahillerinin en görkemli ve huzurlu adresi Delphinler birbirinden cazip erken rezervasyon imkanıyla tatilseverlerin yüzünü güldürüyor.

Delphinler'in en yenisi Delphin Imperial "tatilde her şey kusursuz olsun" diyenlerin tercihi oluyor. Kusursuz bir konsept, büyüleyici bir mimari, dingin bir ortam... Okurken bile insanı rahatlatan bu deneyimi yaşamak isteyenler, all inclusive hizmet veren Delphin Imperial'e akın edecek.

230 metre uzunluğundaki özel plajı ve eşi benzeri olmayan modern ve konforlu dekore edilmiş odalarıyla Delphin Diva Premiere'de her şey sizin kusursuz bir tatil geçirmeniz için düşünülmüş... Hayatının her alanında klasik tarzı benimseyenlerin adresi Delphin Palace ise tam bir saray mimarisi ve dekorasyonuyla şaşaayı sevenlerin uğrak noktası oluyor.

Benzersiz bir doğaya sahip Alanya bölgesinde 90.000 m2'lik yeşil alana kurulu Delphin Botanik ise huzuru doğada arayanların tercihi... 5 yıldızlı deluxe standardında olan Delphin Deluxe Resort ise yine Alanya'da, deniz kenarında palmiye ağaçları arasında doğal bir alanda size derin bir nefes aldıracak...

Eşsiz kumsalları, eğlenceli aktiviteleri, zengin menüleri ve dünya lezzetlerinin yer aldığı restoranları ile Delphin Otelleri, keyifli bir tatille yorgunluk atmanıza olanak sağlayacak...

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)