"Cadılar Bayramı" Heyecanı Fiyaka Club'ta Yaşanacak, Faydalı Bilgiler

"Cadılar Bayramı" Heyecanı Fiyaka Club'ta Yaşanacak

Yorum Yok

Faydalı Bilgiler Editor


Fiyaka Club, Tarihi Yarımada'nın güzelliğiyle bütünleşen manzarası eşliğinde tüm dünyada heyecanla beklenen "Cadılar Bayramı" için 2 Kasım Cuma gecesi özel bir parti düzenleyecek.

İstanbul’un prestijli okullarından Galatasaray Lisesi'ne yakın bir lokasyonda konuklarına dinlenme, sohbet ve eğlence imkanı sunan Fiyaka Club, şehir telaşından uzak, modern ve özgün tarzıyla dikkat çekiyor.

Avrupa’nın en gözde mekânlarının İstanbul’daki muadili olarak anılan Fiyaka Club, Tarihi Yarımada'nın güzelliğiyle bütünleşen manzarası eşliğinde tüm dünyada heyecanla beklenen “Cadılar Bayramı” için özel bir parti düzenleyecek.

02 Kasım 2012 Cuma günü gerçekleştirilecek parti, canlı performanslar, dans şovları, dekorasyonu ve renkli ortamıyla konuklarını eğlenceyle buluşturacak. Sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin de ağırlanacağı parti saat 22:30’da başlayacak.

Cadılar Bayramı atmosferinin yaratılacağı partide, Fiyaka Club tarafından belirlenecek jüri tarafından, gecenin en etkileyici kostümünü giyen misafirlerine sürpriz hediyeler verilecek. Gecenin konseptine uygun müzikler ise ünlü DJ Fatih Yaman tarafından hazırlanacak.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)