Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Balmumcu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Balmumcu Otelleri

Balmumcu için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Balmumcu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Merkezi konumu ile İstanbul konaklamalarının ideal adreslerinden biri olan Balmumcu'da lüks ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz…
Balmumcu, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. Barbaros Bulvarı üzerinde, Beşiktaş, Zincirlikuyu ve Yıldız kavşaklarının arasında yer alan Balmumcu, Boğaziçi Köprüsü'nün girişinde yer alması ve Beşiktaş, Ortaköy, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Zincirlikuyu, Levent gibi semtlere bağlantılı olması nedeniyle de, İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih ediliyor.

Balmumcu, plazaları, otelleri ve yoğun trafiği ile nam selmiş bir semt. Beşiktaş'ında en hareketli bölgelerinden biri aynı zamanda. Özellikle iş merkezleri ve 5 yıldızlı otelleriyle bilinen Balmumcu, İstanbul'un en ideal konaklama bölgelerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Balmumcu otelleri, iş seyahatlerine yönelik konaklamalarda her türlü imkanı ve hizmeti sunuyor misafirlerine. Dekorasyonları, butik otellere özgü olan şıklığı ve stilleri ile Balmumcu otelleri, İstanbul'da hem lüks hem de konforlu konaklama yapabileceğiniz güzide semtlerden biri. Balmumcu otelleri, Boğaziçi Köprüsü ve nefes kesici şehir manzarası ile misafirlerine görsel bir şölen yaşatmayı da ihmal etmiyor. Balmumcu otellerinin tasarımları, konforları ve sahip oldukları donanım gerçekten de üst düzey.

Balmumcu otelleri, sadece iş seyahatlerine yönelik değil, turistik gezi amaçlı konaklama yapacaklara da hitap ediyor. Balmumcu otellerinde konakladığınız süre boyunca, otelinizin roofuna çıkıp, eşsiz İstanbul manzarasına karşı içkinizi yudumlayabilir, lezzetli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Bununla birlikte semtte yer alan restoran ve kafeleri keşfedebilir, Ortaköy, Levent, Şişli ve Taksim gezisi yapabilirsiniz.

Siz de, İstanbul'da iş seyahati ya da turistik gezi amaçlı bir konaklama yapmak istiyorsanız Balmumcu'yu tercih edebilir ve Balmumcu otellerinden size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Lüks ve kaliteli hizmetleriyle göz dolduran Balmumcu otelleri, İstanbul konaklamalarının en çok tercih edilen adreslerinden biri…
İstanbul'un Avrupa Yakasında yer alan Beşiktaş ilçesinde bulunan Balmumcu, bölgenin en hareketli semtlerinden biri. Balmumcu, Barbaros Bulvarı, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Yıldız kavşaklarının arasında yer alıyor ve Beşiktaş, Ortaköy, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Zincirlikuyu, Levent gibi semtlere bağlantı sağlıyor. Boğaziçi Köprüsü'nün girişinde yer almasıyla da Balmumcu, kolay ulaşım sağlanabilen bir semt olması nedeniyle, İstanbul konaklamalarının ideal adreslerinden biri olarak görülüyor.

Plazaları, otelleri ve yoğun trafiği ile ünlü olan Balmumcu, özellikle iş merkezleri ve 5 yıldızlı otelleriyle fazlasıyla dikkat çekiyor. İstanbul'un ideal konaklama bölgelerinden biri olması, Balmumcu'yu hem iş hem de önemli bir turizm noktası haline getiriyor.

İş seyahatlerine yönelik konaklamalarda fazlasıyla tercih edilen Balmumcu otelleri, sunulan imkanlara ve hizmetlere göre birbiri içinde farklılaşıyor. Balmumcu otel fiyatları da bu doğrultuda şekilleniyor. Balmumcu otellerinin birçoğu, lüks ve konforlu bir konaklama ayrıcalığı yaşatıyor misafirlerine. Bu nedenle Balmumcu otel fiyatları da, İstanbul'un diğer bölgelerine oranla biraz yukarıda seyrediyor. Özellikle Boğaziçi Köprüsü ve şehir manzarası sunan Balmumcu otellerinin fiyatları bir hayli yüksek. Balmumcu otel fiyatları, tasarım, konfor ve donanıma göre de değişkenlik gösteriyor.

Turistik gezi amaçlı olarak da tercih edilen Balmumcu otelleri, çevresinde yer alan imkanlara ve konuma göre de tercih ediliyor. Merkezi bir konumda bulunan ve İstanbul'un Ortaköy, Levent, Şişli, Taksim gibi semtlerine yakın olan Balmumcu otellerinin fiyatları, diğerlerine oranla biraz daha pahalı. Genel olarak 2019 Balmumcu otel fiyatlarına baktığımızda 195 TL ile 280 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da merkezi bir noktada konaklama yapmak istiyorsanız Balmumcu'yu tercih edilebilir ve bütçenize uygun bir Balmumcu otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Balmumcu otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Balmumcu Hakkında
Beşiktaş'ın semtlerinden olan Balmumcu, konum itibariyle Avrupa yakasındaki pek çok semt arasında bağlantı noktasıdır.
İstanbul'un Avrupa yakasında, Beşiktaş ilçesinde yer alan bir semttir Balmumcu. Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan Balmumcu Beşiktaş, Zincirlikuyu ve Yıldız kavşakları arasında bulunmaktadır.

Konum olarak merkezi bir yerde bulunan Balmumcu aynı zamanda önemli bir kavşak noktasıdır. Boğaziçi Köprüsü'nün girişinde yer alan semt aynı zamanda Beşiktaş, Ortaköy, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Zincirlikuyu, Levent gibi semtlere ulaşımda bağlantı görevi görmektedir.

Düzenli bir yapılaşmanın hakim olduğu Balmumcu askeri yerleşimlerin bulunduğu bir semttir. Aynı zamanda Balmumcu'da pek çok iş yeri ve ticari işletme bulunmaktadır.

90'lı yılların başında nüfusu yaklaşık 7 bin olan semtte zamanla pek çok iş yerinin açılması ile ikamet eden nüfus sayısı 3 binlere gerilemiştir.

Balmumcu İstanbul, Osmanlı döneminde şehrin gözde mesire yerlerinden biriydi. Çiftlikleri, üzüm bağları ve meyve bahçeleri ile ünlü olan Balmumcu'da II. Mahmut'un köşkü yer almaktaydı. Semt ismini de yine bu dönemde almıştır. Bahçe ve sokakların mum ile aydınlatıldığı bu bölgede zamanla mum imalatı başlamış ve semt Balmumcu olarak anılmaya başlanmıştır.

1800'lü yılların sonlarına doğru, 93 Harbi ile birlikte başlayan göç dalgası Balmumcu semtini de etkilemiş ve göçmenlerin yoğun olarak ikamet etmeye başladığı bir yer haline gelmiştir. Cumhuriyetin ilk yıllarında itibaren ise mahallenin imara açılmasıyla Balmumcu'da yerleşim iyiden iyiye artmıştır.

Günümüzde özellikle iş hayatının oldukça yoğun olduğu Balmumcu yoğun trafiği ile de ünlü bir semttir. Boğaziçi Köprüsü'nün girişinde yer alması nedeniyle özellikle sabah ve akşam saatlerinde çok yoğun bir araç trafiği oluşmaktadır. Beşiktaş Balmumcu aynı zamanda 5 yıldızlı otellerin, büyük şirketlerin genel müdürlüklerinin de yer aldığı bir semttir.

Balmumcu otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
10
0 (850) 600 36 76
Mercure İstanbul City Bosphorus
Mercure İstanbul City Bosphorus
Barbaros Blv. No: 165
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Merkezi bir yer, konumunu çok sevdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
2
0 (850) 600 36 76
Mercure İstanbul City Bosphorus
Mercure İstanbul City Bosphorus
Barbaros Blv. No: 165
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Bu tesiste yer aldım ancak binlerce kez pişman oldum. Kesinlikle ne kalite, ne temizlik, ne de hizmet 5 yıldıza yakışmıyor. Buraya vereceğiniz para ile herhangi bir 4 yıldızlı otele gitmelisiniz, hiç yoktan verdiğinizin hakkını alırsınız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)