Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Balıkesir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Balıkesir İslami Termal Oteller

Balıkesir için {{ (filteredHotels).length}} / 4 termal otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Balıkesir İslami Termal Oteller

Balıkesir İslami termal otelleri listesinde, İslamiyete uygun termal otelleri görebilirsiniz. En çok aranan bölgeler içerisinde yer alan Balıkesir, İslami termal otelleriyle de oldukça talep görüyor.

Marmara ve Ege Bölgesi’ne kıyısı olan Balıkesir bu konumda olan tek ilimiz. Türkiye’nin en güzel konumlarından birinde yer almasıyla tercih sebebi haline geliyor. Yaz ya da kış fark etmeden bir yılın her mevsiminde farklı konseptlerde hizmet veren Balıkesir otelleri turizmin can damarlarından biri. Bu güzel şehrin doğal güzelliklerinden faydalanmanın herkese iyi geleceğini düşünüyoruz.

Balıkesir İslami termal otelleri içerisinde şifalı su bulunur. Şifalı sudan fayda bulmak, şifalanmak isteyen herkes tatil dönemlerini beklemeden, yıl içerisinde ara dönemlerde mutlaka Balıkesir ziyareti gerçekleştiriyor. Doğal su kaynakları mineral bakımından oldukça zengin ve bu nedenle birçok cilt hastalığına da fayda sağlıyor. Egzama, sivilce ya da leke gibi cilt sorunu olan kişiler Balıkesir İslami termal otellerde konaklıyor.

Otel denilince akla tatil geliyor ancak Balıkesir İslami termal otellerde durum biraz farklı; bu oteller aynı zamanda dertlere derman! Birçok hastalığa iyi gelen termal oteller uzman doktorlarca da öneriliyor. Tıp dünyasının gelişmesiyle de alternatif tıp da oldukça geliştirildi. İlaçla tedavinin tercih edilmediği ya da bazen çözüme kavuşmadığı durumlarda alternatif tıp devreye giriyor. Bel ağrısı, kas veya kemik ağrıları, sindirim sistemi sorunları ya da böbrek, idrar yolu enfeksiyonu gibi hastalıklara çözüm sunan termal sular bahsettiğimiz gibi şifa kaynağı. Balıkesir İslami termal oteller, bazı hastalara kürler şeklinde sunuluyor ve bu kürleri tamamladıkça bireylerde iyileşme görülüyor.

Helal turizm sertifikasına sahip Balıkesir İslami termal otellerinde konaklarken aldığınız her hizmetin helal olduğundan emin olabilirsiniz. Bu sertifika tesis içindeki tüm detayların helal olduğunu gösterir. İslamiyetin gerektirdiklerine uygun bir otel seçtiğiniz için size özel konfor alanları da düşünülmüştür. Örneğin her otelde bulunmayan ibadethane yani mescitler Balıkesir İslami termal oteller içerisinde bulunur.

Balıkesir İslami termal oteller içerisinde mescit bulunması, sizin tatil boyunca da ibadetinize devam edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca odanızda da ibadet edebilmeniz için tesbih, seccade gibi araçlar bulunur. Kıbleyi bulabilmeniz için de bir kıble yönlendiricisi düşünülmüş ve odanıza konumlandırılmıştır. Böylesine ince düşünülmüş Balıkesir İslami termal otellerinden birinde konaklamaya ne dersiniz?

Konaklama yapmadan önce kafanıza takılan sorular olabilir. Örneğin birçok kişi havuza nasıl gireceğini düşünüyor. Balıkesir İslami termal otellerinde havuzlar kadın erkek ayrı olarak hizmet veriyor. Eğer isterseniz aile havuzunda ailenizle birlikte de vakit geçirebilirsiniz. Sauna, hamam, SPA, masaj salonu gibi ortak alanlar da kadın erkek olarak ayrılmıştır. Bu alanların temizliğini de kadın erkek olmak üzere farklı personeller temizler. Böylece sizi rahatsız edebilecek her durum ortadan kalkmış olur.

Tesettür otel ismiyle de duyduğumuz Balıkesir İslami termal otellerinde havuza girerken tesettür mayonuzu yani haşema kullanabilirsiniz. Tesis içerisinde de tesettür kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Diğer tüm otellerden İslami koşullarıyla ayrılan muhafazakar oteller, dini inançlarını tamamıyla yerine getirmek isteyen bireyler için hazırlandı ve fazlaca talep görüyor.

Balıkesir İslami termal otellerde helal tüketim sertifikasının bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Mutfaktan yemek masanıza kadar gelen her ürünün helal olduğundan emin olabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla şifalı termal suyun tadını çıkaracağınız bir tatil için listemizi incelemenizi öneririz. Kaplıca, termal su gibi faydalı kaynakları kullanarak geçireceğiniz bir tatil, eminiz tüm yorgunluklarınızı alacak ve size şifa kaynağı olacak! Balıkesir İslami termal otellerden en iyisini bulmak için akıllı filtreleri kullanabilirsiniz, şimdiden iyi tatiller dileriz…