Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bahçelievler Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bahçelievler Butik Otelleri

Bahçelievler için {{ (filteredHotels).length}} / 38 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Bahçelievler Butik Otelleri

Bahçelievler Butik Otel

İstanbul'un keyifli semtlerinden biri olan Bahçelievler, ulaşım kolaylığı nedeniyle turistler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bahçelievler butik otel tercihini sıklıkla kullanan gezginler, seyahatlerinden mutlu anılarla ayrılıyor.

İsmini çok eski zamanlarda bölgede yer alan meyve ve sebze bahçelerinden alan semt, bugün daha çok konutların yer aldığı bir bölge olarak varlığını sürdürüyor. Konutların yanı sıra Bahçelievler butik otel yönünden de bir hayli zengin. Bölgede farklı beğenilere hitap eden pek çok tesis bulunuyor.

İstanbul'un merkezi semtlerine oranla Bahçelievler butik otel fiyatları daha uygun seviyelerde seyrediyor. Bu nedenle Bahçelievler butik otel misafirleri, biraz daha fazla yolculuk etmeyi göze alarak bu şirin semtte konaklamayı tercih ediyor.

Özellikle öğrenciler ve hesaplı tatil yapmak isteyen gezginler için Bahçelievler butik otel en uygun konaklama seçeneklerinden biri olarak dikkat çekiyor. Bahçelievler butik otelleri çok sık olmasa da iş insanları ve yabancı turistler tarafından da tercih ediliyor.

Konaklama için Bahçelievler butik otel tercihini kullanmayı düşünenler Bahçelievler Gezilecek Yerlersayfamızı ziyaret ederek yakınlardaki tarihi ve doğal güzellikler hakkında bilgi edinebiliyor.

İstanbul'un bu özel semti, alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Hal böyle olunca, Bahçelievler butik otel müşterileri seyahatleri sırasında bol bol alışveriş yapıyor. Turistler, aradıkları her şeyi kolaylıkla bulabiliyor.

Turistler İstanbul'a en çok havaalanı yoluyla geliyor. Bahçelievler butik otel fiyatlarına havaalanı transferi genellikle dahil edilmiyor ancak dileyen misafirlere ücreti karşılığında transfer hizmeti sunuluyor. Benzer şekilde, dileyen konuklara günübirlik araçlı tur hizmeti de sunuluyor. Bahçelievler butik otel en uygun fiyata bu hizmeti de sunmaya gayret gösteriyor.

Merkezden biraz uzakta olması Bahçelievler butik otel fiyatlarının daha uygun olmasını beraberinde getiriyor ancak bölgedeki yaygın ulaşım ağı bu dezavantajı ortadan kaldırıyor. Metro, metrobüs, dolmuş gibi seçeneklerle İstanbul'un önemli merkezlerine 24 saat ulaşım sağlanıyor. Bahçelievler butik otelleri bu avantajıyla da fark yaratıyor.

Bahçelievler butik otelleri, kentin eğlence hayatına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. İstanbul'un renkli gece hayatına dahil olmak isteyen turistler bunu rahatlıkla gerçekleştiriyor. Bahçelievler butik otel fiyatlarının yanı sıra bu avantajıyla da bir çekim merkezi olmayı başarıyor.

Bahçelievler Butik Otel Fiyatları

Bahçelievler Butik Otelleri

İstanbul'un yılın her döneminde turistlerin ilgisini çeken bir şehir ancak bu ilgi özellikle bahar ve yaz aylarında tavan yapıyor. Bahçelievler butik otel fiyatları da yılın bu döneminde artış gösteriyor. Bu aylarda Bahçelievler butik otellerinde yer bulmak da zor oluyor.

Bu dönemde Bahçelievler butik otel en uygun rezervasyon seçeneği olarak erken rezervasyon karşımıza çıkıyor. Bu sayede, Bahçelievler butik otellerinde rahatlıkla yer bulunuyor.

Kahvaltı genellikle Bahçelievler butik otel fiyatlarına dahil ediliyor. Dileyen misafirler, öğle ve akşam yemeği servisini de ayrıca satın alabiliyor. Ancak Bahçelievler butik otel misafirleri buna pek ihtiyaç duymuyor çünkü civarda yemek ihtiyacını karşılamak için çok sayıda restoran ve kafe bulunuyor.

Bahçelievler butik otel en uygun fiyat seçeneklerini kış mevsiminde sunuyor. İstanbul'daki pek çok otel gibi Bahçelievler butik otelleri de yılın 12 ayı faaliyet gösteriyor. Kışın İstanbul seyahati planlayan gezginler, Bahçelievler butik otel fiyatlarından indirimli şekilde yararlanıyor.

Araç kiralama, ücretli TV, öğle ve akşam yemeği gibi hizmetler Bahçelievler butik otel fiyatlarına genellikle dahil edilmiyor. Hizmetler, misafirlerin isteğine göre ekstra olarak ücretlendiriliyor. Bahçelievler butik otel en uygun fiyatları uyguladığı bu yöntem sayesinde misafirlerine sunabiliyor.

Bahçelievler butik otel en uygun fiyatları dönemsel kampanya ve indirimlerle yakalanabiliyor. Seyahatlerini önceden planlayan gezginler, indirimli Bahçelievler butik otel fiyatlarından faydalanabiliyor.

Bahçelievler Gezilecek Yerler

Bahçelievler Gezilecek Yerler

İstanbul'un keyifli semtlerinden Bahçelievler'de gezilecek çok yer var. Bahçelievler butik otellerinde konaklayanlar için mini bir rehber hazırladık:


  • Siyavuşpaşa Kasrı'nı ziyaret edin.
  • Bölgede çokça bulunan kafelerde takılın.
  • Bol bol alışveriş yapın.

Bahçelievler Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Bahçelievler için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Bahçelievler otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Bahçelievler otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Yenibosna semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.