Bahçelievler Butik Otelleri

En iyi 32 butik otel, en uygun fiyatlar

Bahçelievler Butik Otel Fiyatları

Bahçelievler Atatürk Havalimanı'na oldukça yakın bir noktada bulunmaktadır. Bu sebeple de İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistlerin çoğu konaklamada Bahçelievler butik otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir.

İstanbul'un özellikle de son yıllarda oldukça hızlı ilerleyen ve gelişen ilçesi Bahçelievler, Atatürk Havalimanı'na olan yakınlığı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Öncelikli olarak havalımanına yakınlığı ile iş için İstanbul'a gelenlerin konaklamada ilk tercih ettiği bölge Bahçelievler ilçesi olmaktadır.

İstanbul'un Avrupa Yakası bölümünde yer alan Bahçelievler, doğuda Güngören, kuzeyde Bağcılar, batıda Küçükçekmece ve güneyinde Bakırköy ile komşudur. Böylesine merkezi yerlere de komşu olması ile Bahçelievler'de bulunan konaklama tesisleri tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Bahçelievler butik otelleri konum olarak ilçe merkezinde olduğundan dolayı oldukça kolay bir toplu taşıma ulaşım ağına sahiptir. Bu da Bahçelievler butik otellerinin tercih edilme sebebini arttıran bir noktadır.

Bahçelievler butik otelleri bu sayfada fiyatları, fotoğrafları, iletişim numarası, konumu ve özellikleri ile bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden zevkinize ve bütçenize en uygun Bahçelievler butik otelini seçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Bahçelievler butik otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır. Ancak en yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukta haziran, temmuz ve ağustos aylarında tatilinde başlamış olması oldukça etkili olmaktadır.

Sizler de ileri tarihli bir İstanbul ziyaretinizde Bahçelievler butik otelleri kategorisinde yer alan bir tesiste konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır. Erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik Bahçelievler butik otel fiyatlarından faydalanabilir hem de dileğiniz zaman aralıklarında konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçelievler Otel Fiyatları

Havaalanına olan yakınlığı ile İstanbul konaklamalarında ilk sıralarda tercih edilen Bahçelievler'de, bu anlamda pek çok otel bulunuyor. Bahçelievler otel fiyatları ise bölgedeki otel çeşitliliğini sağlayan en önemli unsur olarak görülüyor.

İstanbul'un Avrupa Yakası bölümünde yer alan Bahçelievler, şehrin en kalabalık ilçelerinden biri. Bahçelievler, doğuda Güngören, kuzeyde Bağcılar, batıda Küçükçekmece ve güneyde Bakırköy ile komşu konumunda.

Son yıllarda her anlamda büyük bir gelişim gösteren Bahçelievler, şimdilerde daha çok çalışan kesimin ikamet ettiği bir bölge haline geldi.

Bahçelievler'in Atatürk Havalimanı'na yakınlığı, İstanbul'un Sultanahmet ve Taksim gibi tarihi ve eğlence mekanlarına kolay ulaşılabilir oluşu, burayı konaklama açısından da tercih edilebilir kılıyor. Özellikle iş amaçlı konaklamalarda Bahçelievler otelleri fazlasıyla ilgi görüyor.

Tüm bu unsurlar, Bahçelievler otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetler ve kalitesi, Bahçelievler otel fiyatlarının değişmesine neden oluyor. Ancak bölgede otel yoğunluğu o kadar fazla ki, her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Bahçelievler'de.

Elbette ki Bahçelievler otellerinin bulundukları konum misafirlere bir hayli avantaj sağladığından, Bahçelievler otel fiyatlarının, İstanbul'daki diğer bölgelere oranla bir tık daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte, Bahçelievler'de ekonomik bir konaklama yapmak istiyorsanız, küçük kent otellerini tercih edebilirsiniz.

Genel olarak 2019 Bahçelievler otel fiyatlarının 50 TL ile 220 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de İstanbul konaklamalarınızda Bahçelievler'i tercih edebilir ve bütçenize uygun bir Bahçelievler otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Bahçelievler otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

En İyi 1 Bahçelievler Butik Oteli

Paradise Airport Bahçelievler

Butik Otel - Bahçelievler - 10 Misafir Yorumu

Paradise Airport, İstanbul'un Bahçelievler ilçesine bağlı Şirinevler semtinde yer almaktadır. Tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan Paradise Airport şehir içi ulaşımda ve havaalanı ulaşımında oldukça rahat ve kolay bir ulaşım ağına sahiptir.

Paradise Airport tesis genelinde konaklama yapan tüm misafirlerine ücretsiz otopark, sigara içilmeyen
... Paradise Airport, İstanbul'un Bahçelievler ilçesine bağlı Şirinevler semtinde yer almaktadır. Tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan Paradise Airport şehir içi ulaşımda ve havaalanı ulaşımında oldukça rahat ve kolay bir ulaşım ağına sahiptir.

Paradise Airport tesis genelinde konaklama yapan tüm misafirlerine ücretsiz otopark, sigara içilmeyen odalar, TV odası, ücretsiz günlük gazete, 7/24 açık olup hizmet veren resepsiyon, bar - cafe, çamaşırhane, emanet kasa, wi - fi bağlantılı internet, jeneratör ve oda servisi bulunmaktadır.

Paradise Airport odalarında konaklama yapan tüm misafirlerine banyo - tuvalet, buzdolabı, çalışma masası, çay - kahve makinesi, eşya dolabı, saç kurutma makinesi, havlu, wi - fi bağlantılı internet, kasa, klima, mini bar, oda temizlik hizmetleri, telefon, ütü ve uydu yayınına sahip televizyon sunulmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Bahçelievler Butik Otel Yorumları

2

Paradise Airport

Cebrail sayak - 20 Şubat 2016, Cumartesi 10:09

Kahvaltı salonları 4 kişilik

Arkadaşlar çok kötü bir mekan. Hizmet bu kadar kötü olamaz. Kahvaltı salonları 4 kişilik, baya baya sıra beklemeniz gerekiyor. Hijyen kötü yazık ödeyeceğiniz paraya.