Ataköy Otelleri

İstanbul’un örnek semtlerinden biri olan Ataköy, sahil şeridi ve yeşil alanlarıyla huzurlu konaklamaların da yegane adreslerinden biri konumunda.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ataköy Otelleri

Toplam 10 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Sevcan Hotel
Sevcan Hotel

Sevcan Hotel

Tatil.com çağrı merkezi 0 850 600 50 50

Tatil.com

En uygun oda fiyatı

156 TL

En Uygun Fiyata Git
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Ataköy Otelleri ve Ataköy Otel Fiyatları

İstanbul'un örnek semtlerinden biri olan Ataköy, sahil şeridi ve yeşil alanlarıyla huzurlu konaklamaların da yegane adreslerinden biri konumunda.

Ataköy, İstanbul'un en önemli ilçelerinden biri olan Bakırköy'de bulunuyor. Batı yakasının yegane semtlerinden biri olan Ataköy, huzurlu bir konaklama yapmak isteyen misafirleri, en iyi şekilde ağırlayan otellere sahip.

Ataköy, Türkiye'nin ilk uydu kentlerinden biri aynı zamanda. Toplam 11 kısımdan oluşan Ataköy, gerek ulaşım kolaylığı, gerek kaliteli ve modern binaları, gerek yeşil alanlarıyla, İstanbul'un en gözde semtlerinden biri olarak görülüyor.

Ataköy'ün mahalleri 1. kısımdan başlayıp 11. kısma kadar gidiyor. Kültürel ve sosyal anlamda oldukça hoş vakitler geçireceğiniz Ataköy'de birçok park, koşu parkuru ve alışveriş merkezi bulunuyor. Tüm bu yönleriyle Ataköy'ün örnek bir semt olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bu nedenlerden dolayı Ataköy, konaklama alanında da fazlasıyla tercih ediliyor. Bu anlamda büyük ve 5 yıldızlı kent otellerinden, 3 ve 4 yıldızlı otellere kadar pek çok alternatif bulunuyor Ataköy otelleri arasında. Ataköy otelleri, merkezi alanlara ve çevre yollarına yakınlığı ile misafirlerine büyük bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Bununla birlikte Atatürk Havalimanı'na ve İstanbul'un merkezi ve turistik semtlerine yakın mesafede yer alması dolayısıyla Ataköy otelleri, hem iş hem de turistik gezi amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih ediliyor. Misafirlerine deniz ve şehir manzarası da sunan Ataköy otelleri, konforlu ve lüks konaklama yapmak isteyenler için oldukça ideal.

Eğer siz de herhangi bir sebepten ötürü İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, Ataköy'ü tercih edebilir ve Ataköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Birbirinden yeşil parkları, alışveriş merkezleri ve huzurlu atmosferiyle Ataköy, İstanbul'un en gözde semtlerinden biri.

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde yer alan Ataköy, Türkiye'nin ilk uydu kenti olma özelliği taşıyor. Toplam 11 kısımdan oluşan Ataköy, ulaşım kolaylığı, kaliteli ve modern otelleri, yeşil alanlarıyla İstanbul konaklamalarının yegane adreslerinden biri aynı zamanda.

Doğusunda Zeytinburnu, batısında Küçükçekmece, kuzeyinde Güngören ve Bahçelievler, güneyinde ise Marmara Denizi bulunan Ataköy, şehir içi seferler düzenleyen hatlarıyla, İstanbul'un her noktasına kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Kültürel ve sosyal anlamda bir hayli seçenek barındıran Ataköy, yeşil alanları, koşu parkurları ve alışveriş merkezleri ile oldukça örnek bir semt. Bu anlamda İstanbul konaklamalarında Ataköy otellerinin fazlasıyla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Çok eskiden Ataköy Plajı ile yaz aylarının gözde adreslerinden biri olan Ataköy, şimdilerde özellikle Atatürk Havalimanı'na olan yakınlığı ile iş amaçlı konaklamalarda oldukça yoğun ilgi görüyor. Buna bağlı olarak da Ataköy otel fiyatları kendi içinde değişkenlik gösteriyor.

Ataköy'de bulunan otellerin bir hayli lüks ve kaliteli hizmet sağladıklarını düşünürsek, Ataköy otel fiyatlarının da biraz yükseklerde seyrettiğini söyleyebiliriz. Bu anlamda Ataköy'ün, yüksek gelirli kimselere hitap ettiğini söyleyebiliriz. Elbette ki, otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmet ve kalitesi Ataköy otel fiyatlarının değişmesinde en önemli etkenler olarak görülüyor ancak İstanbul'un diğer bölgelerine oranla Ataköy otel fiyatları biraz yükseklerde seyrediyor. Genel olarak 2017 Ataköy otel fiyatlarının 135 TL ile 1140 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Eğer siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, Ataköy'ü tercih edebilir ve Ataköy otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Ataköy otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın