Aqua Marine

  • İstanbul / Büyükçekmece
  • Fatih Mah. Komando Sok. No:4

Aqua Marine

Büyükçekmece Su Oyunları Eğlence Merkezi olarak 12 yıldır hizmet veren Aqua Marine, 15 Mayıs'ta yeni sezonu açtı.

Eğlenceleri ve aktiviteleri ile açıldığı günden beri İstanbullulara güney sahilleri aratmayan Aqua Marine, 3000 kişi ağırlayacak kapasitededir.

Tesisimizdeki 3500 m3 ve 2500 m2 olimpik havuz ve yarı olimpik havuzumuzda özgürce yüzmenin keyfini yaşarken, 60 m uzunluğundaki kamikaziyi denediğinizde içinizin çekildiğini ve boşlukta uçtuğunuzu hissedeceksiniz.

90 m boyundaki pitondan kayarken her kıvrımından ayrı bir zevk alacaksınız. 100 m boyundaki kobrada bitmeyen bir yolculuğa çıkacak, 90 m boyundaki rafting de ise botla ırmak keyfi yaşayacaksınız.100 m boyundaki blachole kaydıraktan kayarken kendiniz farklı bir boyutta hissedeceksiniz.

Geçtiğimiz yıllarda yapılan 40 m uzunluğundaki yamaç kaydırağından bir inip bir çıkacaksınız. 400 m2'lik alan ve 6 m2'lik dev şelalelerde bezenmiş dalga havuzumuzda; 10 değişik dalga boyu ile her dalgadan ayrı bir zevk alacaksınız.

2012'de Aqua Marine'de bir yenilik daha.

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Zaman kaybı
2

-

Gerçekten de mide bulandırıcı ve sıkıcı bir yer. Özellikle aileli olanlar kesinlikle gelmesin. Zaman kaybı olur.

8
Kaydırak dışında her şey çok güzel
6

-

Her şey çok güzel, yalnız kaydıraklardan kayarken, kaydırakların birleşim yerleri acıtıyor. Bu yüzden belimdeki kemiğime takıldı ve çok acı çektim. Bu sorun göz önüne alınırsa çok iyi olur.

8
Çok güzel bir yer
6

-

Çok güzel bir yer, ayrıca fotoğrafçıları da güzel çekim yapıyor. :)

8
Git de gör!
2

-

Çok komik çalışanları sanırım güzel diye yorum yazıyor. :D Berbat git de gör :D

8
Eğlenmemiz için çok para harcanmış
8

-

Kim demiş rezalet diye, kalabalık olduğundan hizmet aksayabilir, biraz sabırlı olalım. Hiçbirimizin beklemeye tahammülü yok. Bir kere görevliler samimi, orijinal harika bir tesis.

8
Mükemmel
10

-

Güzel, hatta mükemmel.

8
Paranla rezil olacaksın
2

-

Soyunma kabinlerinin kilitleri çalışmıyor. Havuzu berbat. Yetkilileri kaba konuşuyor. Duş alacaksınız su akmıyor, çok düşük basınçla akıyor, duş alamıyorsunuz. Her yönden beş para etmez, asla tavsiye etmiyorum. Olan paranıza olur ve oradan sinirli şekilde ayrılırsınız..

8
Asla gidilmeyecek yer
2

-

Personelleri sorumsuz, yarım saatte yemek yersiniz sıra var, müzikleri iğrenç. Paranızla rezil oluyorsunuz sadece.