Ankara Maltepe Otelleri

Ankara’da merkezi konaklama deyince akla ilk gelen Maltepe otelleri, dört mevsim boyunca pek çok misafir ağırlıyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ankara Maltepe Otelleri

Toplam 11 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Cep telefonu vericileri radyasyasyon yayıyor"

"Hem Kızılay'da, hem ucuz, hem kaliteli"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 85 24

"Odalara yemek kokusu geliyor"

"Her şey yeni ve temiz"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 49 03

"Temizlik bakımından gayet iyiydi"

"Memnun kaldık"

9.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 74 64

"Kaloriferleri yakmıyorlar"

"Personeli mükemmel"

8.4

Misafir yorumu

5 yorum

"Kahvaltıda sunulan hizmet mükemmel"

"Eskisine nazaran çok daha güzel"

10

Misafir yorumu

5 yorum

Ankara Maltepe Otelleri ve Ankara Maltepe Otel Fiyatları

Ankara'da merkezi konaklama deyince akla ilk gelen Maltepe otelleri, dört mevsim boyunca pek çok misafir ağırlıyor…

Maltepe, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir semt. Şehrin en eski ve ilk semtlerinden biri olma özelliği taşıyan Ankara Maltepe, merkezi konumu dolayısıyla konaklama açısından şehirde en çok tercih edilen bölgelerden biri.

Kızılay'a 1,5 km mesafede bulunan Ankara Maltepe, oldukça merkezi bir konuma sahip. Semtin en bilinen bölgeleri ise Gençlik Caddesi ve Gazi Mustafa Kemal Bulvarı. Ankara Maltepe'nin bir özelliği de, Anıtkabir'in bir kısmının bu semtte yer alıyor oluşu. Tüm bunların yanı sıra Ankara Maltepe, pek çok alışveriş merkezine de ev sahipliği yapıyor.

Tüm bu yönleriyle konaklama açısından şehrin en gözde adreslerinden biri olan Ankara Maltepe'de, büyük kent otellerinden 5 yıldızlı otellere kadar pek çok konaklama alternatifi yer alıyor. Ankara Maltepe otelleri, mükemmel konumlarıyla Ankara'yı keşfetmek için harika bir başlangıç noktası. Toplu ulaşım olanaklarına oldukça yakın bir mesafede bulunan Ankara Maltepe otelleri, şehrin tarihi, turistik, iş ve eğlence mekanlarının hemen yanı başında yer alıyor neredeyse. Ankara Maltepe otellerinde zengin bir kahvaltıyla güne merhaba dedikten sonra, başkentimizi keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Siz de önümüzdeki günlerde, özellikle turistik seyahat amacıyla Ankara'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Ankara Maltepe'yi tercih edebilir ve Ankara Maltepe otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ankara'nın en eski semtlerinden biri olan Maltepe'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok otel yer alıyor…

Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı olan Maltepe, şehrin en eski ve ilk semtlerinden biri olma özelliği taşıyor.

Ankara Maltepe'nin Kızılay'a 1,5 km uzaklıkta olması, bölgeyi şehrin en merkezi noktalarından biri yapıyor. Maltepe'de bulunan Gençlik Caddesi ve Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, semtin en bilinen yerlerinden ikisi. Maltepe, Anıtkabir'in bir kısmına da ev sahipliği yapıyor. Pek çok alışveriş merkezinin de bulunduğu Ankara Maltepe, bu anlamda konaklama açısından da en çok tercih edilen bölgelerden.

Bu anlamda Ankara Maltepe'de pek çok otelin yer aldığını söyleyebilmemiz mümkün. Ankara Maltepe otel fiyatlarının da bu kadar çok çeşitlilik içerisinde her gelir düzeyine hitap etmesi olağan bir durum. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Ankara Maltepe otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma göre değişkenlik gösteriyor. Kızılay gibi merkezi noktalara daha yakın olan otellerin fiyatları biraz daha yüksek olabiliyor. Bununla birlikte otelin sahip olduğu olanaklar ve hizmet kalitesi gibi unsurlar da Ankara Maltepe otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genel olarak baktığımızda 2017 Ankara Maltepe otel fiyatlarının 75 TL ile 580 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde Ankara'ya gelmeyi planlıyor ve merkezi bir konaklama gerçekleştirmek istiyorsanız eğer, Ankara Maltepe'yi tercih edebilir ve Ankara Maltepe otelleri arasından bütçenize en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Ankara Maltepe otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın