Anadolukavağı Otelleri

Anadolukavağı, Beykoz’un turistlik bir balıkçı kasabasıdır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Anadolukavağı Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Anadolukavağı Otelleri ve Anadolukavağı Otel Fiyatları

Anadolukavağı, Beykoz'un turistlik bir balıkçı kasabasıdır.

Anadolukavağı, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Beykoz ilçesine bağlı bir semttir. Anadolukavağı semtinin en tepesinden, Marmara Denizi ile Karadeniz'in birleştiği yere hakim bir noktada konumlanan, Doğu Roma yani Bizans döneminden kalma Yoros Kalesi semte gelen yerli ve yabancı turistlerin en çok rağbet ettiği yelerin başında gelmektedir. Turistlerin ilgi gösterdiği bir diğer şey ise; büyük, küçük ve salaş balıkçı restoranları olmaktadır.

Deniz kenarında olması, yeşil ile mavinin harika uyumunun hiç bozulmamış olması da Anadolukavağı'nı çekim merkezi yapmaktadır. Beykoz ve çevresine gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada öncelikli tercih olarak Anadolukavağı otelleri listesinde yer alan tesisleri tercih etmektedir. Anadolukavağı otelleri listesinde ise; kent otelleri, tatil otelleri, apart otelleri, butik otelleri ve pansiyonları sayabiliriz.

Anadolukavağı otelleri içerisinde her zevke ve her bütçe uygun bir konaklama oteli bulabilmek mümkündür. Çocuklu aileler, kalabalık arkadaş grupları çoğunlukla apart otelleri tercih ederken bir kısım da küçük, samimi ve daha otantik bir havaya sahip olan butik otelleri konaklamada tercih etmektedir.

Anadolukavağı konum olarak biraz tepe ve deniz kenarına doğru dağınık bir yerleşime sahiptir. Bu sebeple de Anadolukavağı otellerinin hemen hemen hepsinde hem dağ manzarası hem de deniz manzarası bulunmaktadır. Ayrıca Anadolukavağı Beykoz'a bağlı olmasından dolayı ve turistlik bir semt olmasından dolayı da toplu taşıma ulaşım ağı hem gelişmiş hem de oldukça kolaydır.

Anadolukavağı otelleri kategorisinde yer alan tüm İstanbul Beykoz Anadolukavağı otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Keçiören sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm İstanbul Anadolukavağı otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Anadolukavağı oteline ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un merkezine yakın, yeşilin ve mavinin harika uyumun insan eli tarafından hala bozulmadı yer, Anadolukavağı.

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Beykoz ilçesine bağlı olan Anadolukavağı konumu itibariyle Karadeniz'in ve Marmara Denizi'nin birbirine karıştığı yerdedir. Küçük balıkçı kasabası gibidir Anadolukavağı. Semtin en ünlü ve en çok turist çeken yapısı olan Yoros Kalesi Anadolukavağı'nın tam tepe noktasında yer almaktadır. Yıl içinde İstanbul'u keşfe gelen ya da iş amacıyla gelen yüz binlerce yerli ve yabancı turist hem şehre yakın olmak hem de doğa ile iç içe olmak amacıyla konaklamada Anadolukavağı'nda yer alan otelleri tercih etmektedir. Bu oteller arasında tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar sıralanmaktadır.

Anadolukavağı otel fiyatları bu otellerin bulunduğu farklı kategorilere göre farklı farklı fiyatlara sahiptir. Beykoz Anadolukavağı otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu bu kategorilere göre değil otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Anadolukavağı otel fiyatları üzerinde yıl içerisinde mevsimlere göre de farklı fiyatlar gözle çarpmaktadır. En fazla yoğunluğu yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta yaşayan oteller, tatilinde başlamasını fırsat bilenlerle dolup taşmaktadır. Tatil sezonunda yaşanan bu yoğunluğun da etkisiyle Anadolukavağı otel fiyatları yaz yaz ve tatil sezonunda biraz daha artmaktadır. Kış ve bahar aylarında daha durgun bir dönem yaşayan otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha ekonomik olmaktadır.

Anadolukavağı otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Anadolukavağı sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen Anadolukavağı oteline Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.

Şimdiden güzel ve keyif dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın