Akaretler Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Akaretler Hakkında

İstanbul'un tarihi ilçeleri arasındaki Beşiktaş, Akaretler sıra evleriyle şehrin en önemli mimari yapılarına sahiptir.

Akaretler, Beşiktaş'a bağlı bir semttir. Beşiktaş ile Akaretler arasında yaklaşık 5 km'lik bir mesafe vardır. Beşiktaş ile Maçka'nın arasında bulunur. Bu tarihi semt, ismini Akaretler sıra ev grubundan almıştır. Akaretler Sıra Evleri'n mimarı Sarkis Balyan'dır ve 1875 yılında Sultan Abdülaziz'in isteği üzerine inşa edilmiştir.

Beşiktaş'ın ve Maçka'nın arasında, Şair Nedim ve Süleyman Seba Caddelerinin birleştiği noktada bulunan Akaretler İstanbul, tarihin önemli olaylarına tanıklık etmiş ve birçok önemli ismi ağırlamıştır.

Akaretler sıra evlerden 36 numaralı ev, Atatürk'ün kiraladığı yerdir. Özellikle 1912-1919 yılında sık sık bu eve gelen Atatürk, annesi ve kız kardeşiyle yaşamıştır bu evde.

Akaretler Beşiktaş, hem sınırları içerisinde hem de bağlı olduğu ilçede uzun bir tarih yolculuğuna çıkarak sizleri. Aziziye Camii, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, Ihlamur Kasrı, Aşiyan Müzesi ve İstanbul Boğazı'nı süsleyen diğer tarihi yapıtları Akaretler gezinize dahil edebilirsiniz.

Akaretler'de birçok otel bulunmaktadır. Akaretler'de yer alan oteller genellikle lüks otel kategorisinde hizmet vermektedir. Otellerin her odasında ihtiyaç duyulan tüm detaylar düşünülmüştür. Akaretler otel fiyatlarını Neredekal.com üzerinden araştırıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Akaretler'de birçok restoran ve cafe hizmet vermektedir. Akaretler'de bulunan otellerde rahatlıkla konaklayabilir ve öğle-akşam yemeklerinizi bölgedeki restoranlarda yiyebilirsiniz.

İstanbul tatilinizi ailenizle veya arkadaşlarınızla geçirmek istiyorsanız Akaretler'de yer alan otelleri konaklamak için tercih edebilirsiniz. İstanbul'u keşfetmek için bir gezi planlıyorsanız eğer, Akaretler otellerini tercih etmenizi öneririz. Çünkü oteller şehrin tarihi ve doğal güzelliklerine kolay bir ulaşım sağlar.

Buradaki konaklama tesisleri lüks kategoride hizmet verdiği için otel fiyatları biraz yüksektir. Fakat oteller belli sezonlarda kampanyalar düzenlemektedir. Bu fırsatlardan yararlanarak tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Akaretler Gezilecek Yerler

Akaretler Otel Fiyatları

Beşiktaş'a 5 km mesafede bulunan Akaretler, Beşiktaş ile Maçka'nın tam ortasında yer alıyor. İsmini, içerisinde bulunan sıra ev grubundan alan Akaretler, şehrin en önemli tarihi semtlerinden biri olma özelliği taşıyor. Akaretler Sıra Evleri, 1875 yılında Sultan Abdülaziz'in isteği üzerine, mimar Sarkis Balyan tarafından yapılmış. Zaten Akaretler'in tarihi açıdan önemi de bu hikayeye dayanıyor.

W İstanbul Hotel Beşiktaş

Akaretler - Özel Belgeli - 3 Misafir Yorumu

İstanbul'un merkezi ilçelerinden biri olan Beşiktaş'ın Akaretler semtinde bulunan W İstanbul, oldukça şık bir otel olmakla birlikte, çevresinde pek çok kafe ve tasarım galerisine ev sahipliği yapmaktadır. Modern bir spor salonuna sahip olan W İstanbul, Nişantaşı'na 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. W İstanbul'un konaklama birimleri oldukça lüks bir şekilde dizayn edilmiştir. Odaların tümünde yağmur duşu ve Bliss marka banyo malzemeleri ile donatılmış özel tararım banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda özel bir bahçe ya da teras yer almaktadır. Yemeklerinizi, yakınlarda bulunan çok sayıdaki yöresel ya da uluslararası lezzetlerin servis edildiği restoran ve kafelerde yiyebilirsiniz. W İstanbul, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'na,...

İstanbul'un tarihi olaylarına tanıklık etmiş, görkemli mimarisiyle dikkat çeken bir semt; Akaretler…

Tam olarak Şair Nedim ve Süleyman Seba Caddeleri'nin birleştiği noktada yer alan Akaretler, İstanbul'da gerçekleşen ve tarihte önemli yer tutan olaylara tanıklık etmiş ve pek çok önemli ismi ağırlamış bir semt olarak dikkat çekiyor. Hatta Akaretler sıra evlerden 36 numaralı ev, bir zamanlar Atatürk tarafından kiralanmış. 1912 ile 1919 yılları arasında sık sık bu eve gelen Atatürk, annesi ve kız kardeşiyle uzun süre bu evde yaşamış.

Akaretler'de konakladığınız süre boyunca, İstanbul'da tarihi bir yolculuk sizi bekliyor olacak. Aziziye Camii, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, Ihlamur Kasrı, Aşiyan Müzesi ve İstanbul Boğazı, mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

İstanbul'da turistik gezi amaçlı konaklamayı planlıyorsanız, Akaretler otellerinin sizin için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda Akaretler'de pek çok otel bulunuyor. Akaretler otelleri, genellikle lüks bir konaklama hizmeti sunuyor misafirlerine. Akaretler otelleri, misafirlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek adına, tüm detayları düşünmüş durumda.

Akaretler'de bulunan restoran ve kafeler, konaklamanıza ayrı bir keyif katacak. Akaretler otellerinde konaklayarak, bölgede yer alan mekanlarda keyifli akşam yemekleri yiyebilir ve sabah kahvaltıları yapabilirsiniz.

Özellikle aileler ve yakın arkadaş gruplarının tercih ettiği Akaretler otelleri, İstanbul'u keşfetmek için oldukça ideal bir noktada bulunuyor. Şehrin tarihi ve doğal güzelliklerine kolay ulaşım imkanı sağlayan Akaretler otelleri, modern konaklama anlayışına da yepyeni bir soluk getiriyor aynı zamanda.

Tarihi mimarileriyle göz dolduran Akaretler otelleri, seçkin ve şık bir konaklama hizmeti sunuyor misafirlerine. Şehrin en mükemmel konumlarından birinde bulunan Akaretler otellerinde konakladığınız süre boyunca Dolmabahçe Sarayı'na doğru keyifli yürüyüşler yapabilir, Taksim Meydanı'nın canlı ortamını görebilir, İstiklal Caddesi boyunca alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelenleri de ağırlayan Akaretler otelleri, tam donanımlı toplantı salonlarıyla, misafirlerin işlerini başarıyla yürütebilmeleri için birinci sınıf bir ortam sunuyor.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Akaretler'i tercih edebilir ve Akaretler otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Öyle ki, Akaretler otellerinde konakladığınız süre boyunca, Akaretler sıra evlerinin arasında tarihi bir yolculuğa çıkabilir, İstanbul Boğazı'nın tüm ihtişamını gözler önüne seren Beşiktaş kıyılarında keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Akaretler sıra evlerinden 36 numaralı ev Atatürk'ün bir zamanlar yaşadığı ev olarak biliniyor ve günümüzde müze olarak hizmete açılmış durumda. Akaretler Mustafa Kemal Atatürk Müzesi'ni mutlaka gezi listenize eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte Ortaköy Meydanı, Ortaköy Camii, Akaretler konaklamalarınızda ziyaret edebileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Eğer şehrin doğal güzelliklerini yakından tanımak ve bu kalabalık şehirde biraz olsun huzura kavuşmak isterseniz, Yıldız Korusu'nu da gezi listenize dahil edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Yıldız Hamidiye Camii, Dolmabahçe Sarayı, Jale Kuşhan Balmumu Heykel Müzesi, Akaretler otellerinde konakladığınız süre boyunca gezebileceğiniz diğer yerler arasında bulunuyor.

Akaretler'de bulunan restoran ve cafeler, konaklamanıza ayrı bir keyif katacak hiç şüphesiz. Özellikle Boğaz manzaralı mekanlar, şu sıralar bir hayli revaçta. Akaretler konaklamalarınızda yapmanızı tavsiye edebileceğiniz şeylerden biri de, Çırağan Caddesi boyunca bisiklet turu. Akaretler sıra evlerini bisikletle keşfetmenin keyfi de bir başka.

Tüm bunların yanı sıra misafirlerine lüks hizmetler sunan Akaretler otelleri, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Konaklamalarınızın lüks hizmetler çerçevesinde gerçekleşiyor oluşu, Akaretler otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor tabi ki. Ancak bu durum Akaretler'de ekonomik bir konaklama yapamayacağınız anlamına gelmiyor. Otellerin belli sezonlarda düzenledikleri kampanyaları takip ederek, Akaretler otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanız mümkün.

Akaretler otel fiyatları, mimari özellikleri, seçkin ve şık konaklama hizmetleriyle de biraz yükseklerde seyrediyor. İstanbul'un en iyi konumlarından birinde bulunmaları da Akaretler otel fiyatlarına doğrudan etki ediyor. İş amaçlı konaklamalarda da tercih edilen bu oteller, birinci sınıf çalışma ortamı sunduklarından, Akaretler otel fiyatlarının yükselmesine neden oluyor. Genel olarak 2020 Akaretler otel fiyatlarına baktığımızda 390 TL ile 590 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da modern, seçkin, lüks bir konaklama yapmak ve İstanbul'u her yönüyle keşfetmek istiyorsanız Akaretler'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Akaretler otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Akaretler otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Akaretler Otelleri İçin Sıkça Sorulan Sorular

Akaretler Otelleri için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Akaretler Otelleri için en ucuz fiyat 105 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Akaretler için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Akaretler için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Akaretler yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Akaretler ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Akaretler hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Akaretler hava durumu için hemen tıklayın.

Akaretler Otel Yorumları

10

Konak Maçka Hostel

İlber Yavuz - 22 Ocak 2020, Çarsamba 18:19

Odaları ideal büyüklükte

Bulunduğu bina, her ne kadar dışarıdan küçük ve şirin gözükse de odaları ideal büyüklükte. En beğendiğim noktası, konum olarak Akaretler gibi bir yerde olup bulunduğu sokak itibariyle sessiz ve sakin bir yer olmasıydı. Olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Sadece kahvaltı hizmetinin verilmesini tavsiye edebilirim.

9

Le Meridien İstanbul Etiler

Serdar Leblebicioğlu - 3 Ocak 2020, Cuma 14:23

A great hotel

It's a good virtue to tell the truth. I came to the hotel yesterday for work, I'll go tomorrow and I see that there are two small things externally a great hotel. Your comments are not justified!

9

Ortaköy Hot Budget

volgedik - 11 Aralık 2019, Çarsamba 20:46

Her şeyiyle mükemmel

İstanbul'un en güzel yerinde küçük; ama şirin bir otel. Her şeyiyle mükemmel. Güler yüzlü personeliyle, aileyle kalabileceğiniz bir yer. Güzel bir gün geçirdim. Tekrar gelmek üzere herkese çok selamlar.

10

Corner Hot Hotel

beyza güney - 11 Aralık 2019, Çarsamba 20:21

Gayet memnun kaldım

Konaklamam sırasında bir sıkıntı yaşamadım. Odanın temizliği, mobilyaların yeniliği gayet memnun kaldım. Çalışan arkadaşlar gerçekten görevlerini severek yapıyorlar ve çokta yardımsever değerli insanlar.

10

El Gusto Hotel

bircan büyükplevne - 28 Kasım 2019, Perşembe 20:05

Samimi ve konforlu

Ev sıcaklığında, samimi ve konforlu bir otel. Tatil amacıyla gittiğimiz İstanbul'da her seferinde tercih edeceğimiz tek otel olarak kalacak belli ki. Çalışanları çok güler yüzlü ve ilgili. Misafirperverlikleri harika şüphesiz öneririm.

10

Bosfora Hotel

Ebru Dikkaya - 20 Ekim 2019, Pazar 18:08

Huzur verici

Biz İzmir'den 3 kişi geldik ve İstanbul gibi bir yerde otel bulmak çok zor. Yani güvenilir, konforlu ve her yere yakın. Güler yüzlü ve müşteriye ilgisi güzel olan bir tesis. Ben çok memnun kaldım. Girdiğimde çok güzel karşılandım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sabah kahvaltıları harika çıktı. Farklı bir kek, poğaça ve değişik tatlar çok hoşumuza gitti. Temizlik ve oda güzel. Huzur verici Bosfora Otel çalışanlarına teşekkür ederim. İstanbul'a tekrar geldiğimde geleceğim otel artık burası olacak.

10

Yeşim Suites

Çiğdem Dinç - 12 Eylül 2019, Perşembe 22:37

Konumu, odaların konforu, temizliği gayet iyiydi

İstanbul'la baş başa kalmak, İstanbul'a İstanbul'u anlatmak istiyorsanız ve huzur arıyorsanız Yeşim Suites ve Yeşim Suites'in harikulade manzaralı terası emrinize amade olacaktır. Konaklamanın dışına çıkartan ve sıcacık ev ortamı sağlayan bir dokuya sahip Yeşim Suites. Konumu, odaların konforu, temizliği, yeniliği ve personelin ve ayrıca işletme sahibinin güler yüzü size her türlü konforu sağlayacağının teminatıdır. Unutmadan, harikulade bir kahvaltı servisi de sizi beklemektedir. Ve benden size bir tavsiye, kendinizin yapacağı mis kokulu kahveyi terasta oturup içmeyi sakın unutmayın; kendi evinizmiş gibi.

10

The Leos Residence

Denlz KILIC - 27 Haziran 2019, Perşembe 11:27

Ev rahatlığında

Ev rahatlığında kaliteli ve konforlu konseptiyle farklı bir yasam alanı. Şehir merkezinde, metroya yürüme mesafesi ve daha birçok kolaylık için emeği geçen herkese teşekkürler. Yeniden görüşmek dileğiyle...

10

Conrad İstanbul Bosphorus

Thomas B - 25 Şubat 2019, Pazartesi 17:21

24 years experience

For house keeping, supervisor or food and beverage department, total above 24 years experience in hotel industry

1

Shangri-La Bosphorus

uğur ağırgöl - 10 Şubat 2019, Pazar 09:46

Fiyatlar çok yüksek

Hayatım boyunca 100'ün üzerinde otele gitmiş birçok SPA, hamam kullanmış biri olarak daha pahalı, gereksiz, personeli kibar olmayan bir otel görmedim. Fiyatlar çok yüksek, piyasanın çok üzerinde personelin çoğu Çinli. 5 yıldız bir otel izlenimi hiç vermiyor.