search icon
Giriş
18 Mayıs Sal.
Çıkış
19 Mayıs Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Yıldız Sayısı
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Akaretler Otelleri

Akaretler için 10 otel listelendi.

W İstanbul Hotel

Özel Belgeli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.2/5
(231 değerlendirme)
undefined merkezine 0.8 km uzaklıkta
903 TL903 TL
1 Gecefiyatı:903 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Oda-Kahvaltı
Etstur
903 TL
903 TL'den başlayan fiyatlarla

The Capital Suites

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.9/5
(61 değerlendirme)
undefined merkezine 0.7 km uzaklıkta
493 TL319 TL
%36 Tasarruf
1 Gecefiyatı:493 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama
Otelz.com
447 TL
447 TL'den başlayan fiyatlarla

Nish Suite Ataşehir

Otel
Neredekal.com
5/5
Değerlendirme yok
undefined merkezine 12.6 km uzaklıkta
150 TL150 TL
Tesis Fiyatı
1 Gecefiyatı:150 TL
İNCELE
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
Değerlendirme yok
undefined merkezine 12.7 km uzaklıkta
319 TL319 TL
1 Gecefiyatı:319 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama
324 TL'den başlayan fiyatlarla

Yeditepe Suite

Butik Otel
Neredekal.com
2.5/5
Değerlendirme yok
undefined merkezine 14.1 km uzaklıkta
170 TL170 TL
Tesis Fiyatı
1 Gecefiyatı:170 TL
İNCELE
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama

Ever Hotel Europe

Kent Oteli
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
3.9/5
Değerlendirme yok
undefined merkezine 13.2 km uzaklıkta
286 TL286 TL
1 Gecefiyatı:286 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sorunuz
563 TL'den başlayan fiyatlarla

Rotana Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
Değerlendirme yok
undefined merkezine 11.9 km uzaklıkta
160 TL160 TL
Tesis Fiyatı
1 Gecefiyatı:160 TL
İNCELE
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama

Newway Apartments

Apart Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Değerlendirme yok
undefined merkezine 0.7 km uzaklıkta
287 TL264 TL
%8 Tasarruf
1 Gecefiyatı:287 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sadece Konaklama

Corner Hot Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.7/5
Değerlendirme yok
undefined merkezine 2.7 km uzaklıkta
274 TL369 TL
%35 Tasarruf
1 Gecefiyatı:274 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Sorunuz
432 TL'den başlayan fiyatlarla

Royal Suites Beşiktaş

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.4/5
(43 değerlendirme)
undefined merkezine 1.2 km uzaklıkta
569 TL569 TL
1 Gecefiyatı:569 TL
 • Ücretsiz İptal
 • Oda-Kahvaltı
746 TL'den başlayan fiyatlarla

Akaretler Otelleri

Akaretler Otelleri

İstanbul tüm dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu bir şehir. Asya ile Avrupa kıtalarını birleştiren ve adeta bir köprü görevi gören İstanbul, bünyesinde pek çok ilçe ve semt bulunduruyor. Bu ilçelerden en dikkat çekenlerden birisi olarak İstanbul'un en işlek noktalarından birinde yer alan Beşiktaş karşımıza çıkıyor. Beşiktaş oldukça kalabalık ve kozmopolit bir yapıya sahip. Bünyesinde pek çok semt ve meşhur mekanları bulunduruyor. Bunlardan birisi de Akaretler. Beşiktaş'ın en ünlü ve en çok ziyaretçi çeken noktalarından birisi olarak Akaretler, özellikle fotoğraf çekimleri için buraya gelenlerle dolup taşıyor. Beşiktaş'ın sembolü haline gelmiş olan Akaretler, özellikle son yıllarda oldukça fazla ilgi çekiyor. Hem İstanbul'un hem de dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, Akaretler'e uğrayıp bir fotoğraf çektirmeden buradan ayrılmıyor. Hatta gelen birçok ziyaretçi, özellikle Akaretler'de konaklamayı tercih ediyor. Çünkü Akaretler pek çok anlamda ziyaretçilere avantaj sağlıyor. Oldukça fazla sayıda bulunan Akaretler otelleri gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor. Tek gecelik ya da daha uzun süre kiralayabileceğiniz otel seçenekleri mevcut olan Akaretler, pek çok konseptte otel bulunduruyor. Akaretler'de dört mevsim konaklama yapabileceğiniz Akaretler apart otel seçenekleri bulunuyor. Özellikle yaz sezonunun açıldığı haziran ve ağustos ayları arasında Akaretler otellerine olan rağbet artıyor.

Akaretler Konaklama

Akaretler Konaklama

Akaretler İstanbul'un en gözde mekanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Adeta inci gibi dizilmiş sıralı konutlar ve dik bir yokuşu bulunan Akaretler'in kendine has bir havası bulunuyor. Beşiktaş'ın Taksim'e doğru uzanan dümdüz bir yolu üzerine kurulmuş olan Akaretler, Burada bulunan binaların dış yüzeylerini sabitlenmiş olan özlü ve komik sözleri ile dikkat çekiyor. Özellikle bu yazıların önünde poz verip fotoğraf çektirmek isteyenlerin sayısı azımsanmayacak derecede fazla. Sırf bu yüzden bile Akaretler yoğun talep görüyor. Gelen ziyaretçiler bu güzel tablodan uzak kalmamak için çoğu zaman konaklamasını da Akaretler'de bulunan otellerde gerçekleştiriyor. Bu sayede hem akar etlerin dinamik ve güzel yapısından uzak kalmıyor hem de pek çok gezilebilecek yere yakın bir konumda konaklamış oluyor. Bu sayede de hem zamandan tasarruf etmiş hem de fazla efor sarf etmeden İstanbul'un kalbini dinlemiş oluyor. Akaretler konaklama bağlamında oldukça elverişli seçenekler sunuyor. Bünyesinde pek çok otel barındıran Akaretler, İstanbul'a sadece gezi ya da tatil amaçlı gelenler için değil iş seyahati amacı ile gelenler için de oldukça makul seçeneklerle karşımıza çıkıyor. İstanbul; iş, finans ve ekonominin kalbinin attığı yer. Akaretler'de pek çok holding, plaza, işhanı, şirket ve işyeri bulunan bir yer. Aynı zamanda da bu tarz yapıların bulunduğu yerlere oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Bu yönüyle de iş seyahati amacıyla gelenler için oldukça elverişli bir seçenek. İstanbul'a her ne amaçla gelirseniz gelin Akaretler, konaklamak için oldukça cazip bir seçenek.

Akaretler Otel Fiyatları

Akaretler Otel Fiyatları

Akaretler, hem tarihi mekanlar bakımından zengin hem de hoş manzarası ile keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir semt olarak görülüyor. Rotamızı İstanbul'a çevirmiş iseniz ya da planlarınız arasında İstanbul var ise konaklamanız için Akaretler oldukça elverişli. İstanbul'a geldiğinizde Akaretler'de bulunan otel seçeneklerinden size en uygun bulduğunuzu tercih ederek bu fevkalade şehrin doyasıya tadını çıkarabilirsiniz. Akaretler'de hemen her kesime uygun tarzda ve beklentileri karşılayabilecek potansiyele sahip pek çok sayıda otel seçeneği mevcut. Üstelik bu otel seçenekleri esnek fiyat aralıklarında sunuluyor. Belli standartlara ve sizlere sağlayacağı avantajlara göre belirlenen Akaretler otel fiyatları geniş yelpaze de bulunuyor. Fiyatlar belirlenirken pek çok önemli nokta göz önünde bulunduruluyor.

 • Konaklama yapmak istediğiniz otelin konumu fiyatın belirlenmesinde etkili rol oynuyor. Merkezi konumda ve ulaşıma elverişli bir yerde bulunan oteller daha kıyı kesimlerde yer alan otellere nazaran fiyatlarını yüksek tutabiliyor.
 • Otelde konaklayacağımız zaman dilimi de oldukça önemli. Konaklama yapmak istediğiniz günlerin tatile, yaz aylarına ve hafta sonuna denk gelmesi, fiyatları belli oranlarda yükseltmekte.
 • Otelinizin yıldız sayısı, hizmet kalitesi ve aktivite çeşitliliği de fiyatları değiştiriyor.
 • Otelin yemek hizmetinin bulunması fiyatları yükseltebiliyor. Otelinizi seçerken tam pansyon, yarım pansiyon veya her şey dahil seçeneklerinden birine karar vererek kendinize uygun bir tatil bütçesi oluşturabilirsiniz.
 • Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak İstanbul Akaret'lerde istediğiniz gibi bir otelde oldukça uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

Akaretler Gezilecek Yerler

Akaretler Gezilecek Yerler

İstanbul'un muhteşem güzellikteki semtlerinden birisi olarak karşımıza çıkan Akaretler, Beşiktaş'ın adeta simgeleşmiş bir yeri. Oldukça kalabalık bir yapısı olan Beşiktaş'ın tarihine şahitlik etmiş olan Akaretler, pek çok anlamda potansiyeli yüksek bir semti. Fazlasıyla rağbet gören bir semt olan Akaretler'e kadar gelmişken gezip görmenizi önerdiğimiz yerler sizleri bekliyor.

 • Maçka Parkı
 • Aziziye Camii, Yıldız Hamidiye Camii ve Ortaköy Camii
 • Mustafa Kemal Müzesi ve Jale Kuşhan Balmumu Heykel Müzesi
 • Akaretler Sıra Evleri
 • Yıldız Korusu
 • Dolmabahçe Sarayı

Akaretler'den başlayarak önce buradaki güzellikleri daha sonra dilerseniz tüm İstanbul'u doyasıya gezebilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon da avantajlı fırsatları takipte kalarak Akaretler otelleri en uygun rakamlarda yakalayabilirsiniz. Böylece hem tatilinizi ya da gezinizi İstanbul'un en uğrak ve en gözde mekanlarından birinde konaklayarak geçirmiş hem de makul fiyatlarla bütçenizi aşmamış olursunuz.. Akaretler, tüm güzelliği ve ihtişamı ile siz önemli ziyaretçilerini bekliyor.

Akaretler Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Akaretler Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Akaretler Otelleri - En Uygun Akaretler Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 200 TL - 499 TL
Akaretler bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Akaretler bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Akaretler Otelleri - En Uygun Akaretler Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Akaretler Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Akaretler Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Ücretsiz iptal,Kahvaltı dahil.
Akaretler Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Akaretler Otelleri için Ücretsiz iptal,Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.