Akaretler Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Akaretler Otel Fiyatları

Şehrin göbeğinde mimarisiyle dikkat çeken tarihi bir semt; Akaretler…

İstanbul'un Beşiktaş ilçe sınırları içerisinde yer alan Akaretler, kendine isim yaptıran sıra evleriyle, şehrin en önemli mimari yapılarını barındırıyor bünyesinde.

Beşiktaş'a 5 km mesafede bulunan Akaretler, Beşiktaş ile Maçka'nın tam ortasında yer alıyor. İsmini, içerisinde bulunan sıra ev grubundan alan Akaretler, şehrin en önemli tarihi semtlerinden biri olma özelliği taşıyor. Akaretler Sıra Evleri, 1875 yılında Sultan Abdülaziz'in isteği üzerine, mimar Sarkis Balyan tarafından yapılmış. Zaten Akaretler'in tarihi açıdan önemi de bu hikayeye dayanıyor.

Tam olarak Şair Nedim ve Süleyman Seba Caddeleri'nin birleştiği noktada yer alan Akaretler, İstanbul'da gerçekleşen ve tarihte önemli yer tutan olaylara tanıklık etmiş ve pek çok önemli ismi ağırlamış bir semt olarak dikkat çekiyor. Hatta Akaretler sıra evlerden 36 numaralı ev, bir zamanlar Atatürk tarafından kiralanmış. 1912 ile 1919 yılları arasında sık sık bu eve gelen Atatürk, annesi ve kız kardeşiyle uzun süre bu evde yaşamış.

Akaretler'de konakladığınız süre boyunca, İstanbul'da tarihi bir yolculuk sizi bekliyor olacak. Aziziye Camii, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, Ihlamur Kasrı, Aşiyan Müzesi ve İstanbul Boğazı, mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

İstanbul'da turistik gezi amaçlı konaklamayı planlıyorsanız, Akaretler otellerinin sizin için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda Akaretler'de pek çok otel bulunuyor. Akaretler otelleri, genellikle lüks bir konaklama hizmeti sunuyor misafirlerine. Akaretler otelleri, misafirlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek adına, tüm detayları düşünmüş durumda.

Akaretler'de bulunan restoran ve kafeler, konaklamanıza ayrı bir keyif katacak. Akaretler otellerinde konaklayarak, bölgede yer alan mekanlarda keyifli akşam yemekleri yiyebilir ve sabah kahvaltıları yapabilirsiniz.

Özellikle aileler ve yakın arkadaş gruplarının tercih ettiği Akaretler otelleri, İstanbul'u keşfetmek için oldukça ideal bir noktada bulunuyor. Şehrin tarihi ve doğal güzelliklerine kolay ulaşım imkanı sağlayan Akaretler otelleri, modern konaklama anlayışına da yepyeni bir soluk getiriyor aynı zamanda.

Tarihi mimarileriyle göz dolduran Akaretler otelleri, seçkin ve şık bir konaklama hizmeti sunuyor misafirlerine. Şehrin en mükemmel konumlarından birinde bulunan Akaretler otellerinde konakladığınız süre boyunca Dolmabahçe Sarayı'na doğru keyifli yürüyüşler yapabilir, Taksim Meydanı'nın canlı ortamını görebilir, İstiklal Caddesi boyunca alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelenleri de ağırlayan Akaretler otelleri, tam donanımlı toplantı salonlarıyla, misafirlerin işlerini başarıyla yürütebilmeleri için birinci sınıf bir ortam sunuyor.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Akaretler'i tercih edebilir ve Akaretler otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Akaretler Otel Fiyatları

İstanbul'un tarihi olaylarına tanıklık etmiş, görkemli mimarisiyle dikkat çeken bir semt; Akaretler…

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunan Akaretler, şehrin tarihine tanıklık etmiş semtlerden biri. İstanbul'un en gözde bölgelerine ve şehrin tarihi dokusunu iliklerinize kadar hissedeceğiniz bölgelere yakın olan Akaretler, İstanbul konaklamalarında en çok tercih edilen semtlerden biri aynı zamanda.

Öyle ki, Akaretler otellerinde konakladığınız süre boyunca, Akaretler sıra evlerinin arasında tarihi bir yolculuğa çıkabilir, İstanbul Boğazı'nın tüm ihtişamını gözler önüne seren Beşiktaş kıyılarında keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Akaretler sıra evlerinden 36 numaralı ev Atatürk'ün bir zamanlar yaşadığı ev olarak biliniyor ve günümüzde müze olarak hizmete açılmış durumda. Akaretler Mustafa Kemal Atatürk Müzesi'ni mutlaka gezi listenize eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte Ortaköy Meydanı, Ortaköy Camii, Akaretler konaklamalarınızda ziyaret edebileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Eğer şehrin doğal güzelliklerini yakından tanımak ve bu kalabalık şehirde biraz olsun huzura kavuşmak isterseniz, Yıldız Korusu'nu da gezi listenize dahil edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Yıldız Hamidiye Camii, Dolmabahçe Sarayı, Jale Kuşhan Balmumu Heykel Müzesi, Akaretler otellerinde konakladığınız süre boyunca gezebileceğiniz diğer yerler arasında bulunuyor.

Akaretler'de bulunan restoran ve cafeler, konaklamanıza ayrı bir keyif katacak hiç şüphesiz. Özellikle Boğaz manzaralı mekanlar, şu sıralar bir hayli revaçta. Akaretler konaklamalarınızda yapmanızı tavsiye edebileceğiniz şeylerden biri de, Çırağan Caddesi boyunca bisiklet turu. Akaretler sıra evlerini bisikletle keşfetmenin keyfi de bir başka.

Tüm bunların yanı sıra misafirlerine lüks hizmetler sunan Akaretler otelleri, fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Konaklamalarınızın lüks hizmetler çerçevesinde gerçekleşiyor oluşu, Akaretler otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor tabi ki. Ancak bu durum Akaretler'de ekonomik bir konaklama yapamayacağınız anlamına gelmiyor. Otellerin belli sezonlarda düzenledikleri kampanyaları takip ederek, Akaretler otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanız mümkün.

Akaretler otel fiyatları, mimari özellikleri, seçkin ve şık konaklama hizmetleriyle de biraz yükseklerde seyrediyor. İstanbul'un en iyi konumlarından birinde bulunmaları da Akaretler otel fiyatlarına doğrudan etki ediyor. İş amaçlı konaklamalarda da tercih edilen bu oteller, birinci sınıf çalışma ortamı sunduklarından, Akaretler otel fiyatlarının yükselmesine neden oluyor. Genel olarak 2019 Akaretler otel fiyatlarına baktığımızda 390 TL ile 590 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da modern, seçkin, lüks bir konaklama yapmak ve İstanbul'u her yönüyle keşfetmek istiyorsanız Akaretler'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Akaretler otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Akaretler otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

En İyi 1 Akaretler Oteli

W İstanbul Hotel Akaretler

Özel Belgeli - Beşiktaş - 3 Misafir Yorumu

İstanbul'un merkezi ilçelerinden biri olan Beşiktaş'ın Akaretler semtinde bulunan W İstanbul, oldukça şık bir otel olmakla birlikte, çevresinde pek çok kafe ve tasarım galerisine ev sahipliği yapmaktadır. Modern bir spor salonuna sahip olan W İstanbul, Nişantaşı'na 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

W İstanbul'un konaklama birimleri oldukça lüks bir şekilde dizayn edilmiştir. Odaların tümünde yağmur duşu ve Bliss marka banyo malzemeleri ile donatılmış özel tararım banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda özel bir
... İstanbul'un merkezi ilçelerinden biri olan Beşiktaş'ın Akaretler semtinde bulunan W İstanbul, oldukça şık bir otel olmakla birlikte, çevresinde pek çok kafe ve tasarım galerisine ev sahipliği yapmaktadır. Modern bir spor salonuna sahip olan W İstanbul, Nişantaşı'na 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

W İstanbul'un konaklama birimleri oldukça lüks bir şekilde dizayn edilmiştir. Odaların tümünde yağmur duşu ve Bliss marka banyo malzemeleri ile donatılmış özel tararım banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda özel bir bahçe ya da teras yer almaktadır.

Yemeklerinizi, yakınlarda bulunan çok sayıdaki yöresel ya da uluslararası lezzetlerin servis edildiği restoran ve kafelerde yiyebilirsiniz.

W İstanbul, Cemal Reşit Rey Konser Salonu'na, Dolmabahçe Sarayı'na, Galata Kulesi'ne ve Taksim Meydanı'na yürüme mesafesindedir

Daha Fazla Bilgi»