Sedef Pansiyon Apart, Şarköy tesis profili ve Sedef Pansiyon Apart hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.
   

Sedef Pansiyon Apart

 • Apart Otel

60 misafir yorumu

7.9 / 10 puan üzerinden

7.9

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Sedef Pansiyon Apart

  40 Yıllık Deneyim...

  Şarapları ile ünlü bağların içinden geçerek Şarköy'e geldiniz. Denize girmek eğlenmek, tatilin keyfini yaşamak istiyorsunuz. 2006 Mayıs ayında Uluslararası temizliğin simgesi Mavi Bayrakla ödüllendirilen Şarköy Plajı'na tam iki adım ötede bulunan Sedef Pansiyon sizleri misafir etmek için bekliyor.

  Devamlı sıcak su, otel ayarında konfor, deniz manzaralı, mutfağı, pansiyon altında barı ile deniz, kum ve güneşin tadını çıkarın.

  "Bir telefon edin yerinizi ayıralım"
  Ünver ve Müberra Başer'in konuğu olun doya doya bir tatil yaşayın...
  Yazının devamı  

  60 misafir tavsiyesi

  Görüşlerinizi Yazın
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
  2.0 Puan verdi
  Yataklar rahatsızdı

  hande yılmaz - 12 Ağustos 2015, Çarsamba 10:32

  Bir sürü yer gezdim bu kadar kötü bir yer görmedim. Öncelikle yataklar iyi değil, dinlenmeye gittiğim halde her sabah bir yerim tutularak uyandım. Bir ikinci 11:00 çıkışlı bir yerde daha sabahın köründe odayı boşaltın, dışarıda oturabilirsiniz. Yok odayı temizleteceğiz demeye başladılar. Bir kovmadıkları kaldı ve son olarak Şarköy'e ilk defa gittiğimiz için acemiliğimiz vardı. Nasıl otobüs bileti alırız, nasıl otogara ulaşırız, diye sorduk pansiyon sahiplerinin hiç biri bilmiyordu. Nasıl Şarköy'de kalıyorlar bilmiyorum. Biz paramıza bakarız gerisi bizi ilgilendirmez, mantığıyla hareket ediyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, asla gitmeyin. Zaten Şarköy'ün denizi de kötü. 4 gün kaldım sadece bir gün girilebilir oldu. Bu fiyatlara zaten istediğiniz yerde hatta daha iyi bir pansiyonda kalabilirsiniz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Tertemiz odalar

  ahmet talay - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 15:57

  Bir pansiyon fakat apart pansiyon. Hem mutfağı var, mutfağında evdeki gibi buzdolabı, Aygaz ve araç gereçleri var. Tertemiz odaları ve çiçekler içinde sessiz bir bahçesi var. Kapısından çıktığınızda 1 dakikada denizdesiniz, o kadar da yakın. Bu fiyatlara 5 kişi başka bir yerde hiç kalmadım. Yöneticilerinin eline sağlık, belli ki aile pansiyonu çünkü ailece başındalar. Her yaz görüşmek umuduyla.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Hijyene çok önem veriliyor

  nilüfer sayım - 24 Temmuz 2015, Cuma 17:17

  Kesinlikle ve tartışmasız güzel bir yer. Tavsiye eder misiniz diye sorarsanız bu apartı, gidin, görün derim. Burada tatil sakin ve güzel geçti. Hijyene çok önem veriliyor ve kendin pişir kendin ye hesabı. Ya da istersen dışarıda yersin, rakı, balık, bol oksijen ve bol iyot alıp dönmek isteyenlere tavsiye edilir.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (1)
  10 Puan verdi
  En güvenilir ve en ferah pansiyon

  Fahri Aslan - 24 Temmuz 2015, Cuma 16:47

  Şarköy'de kalınabilecek en temiz, en güvenilir ve en ferah pansiyon. Çok memnun kaldık, teşekkürler.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (1)
  10 Puan verdi
  Denize sıfır

  FUSUN UZUN - 24 Temmuz 2015, Cuma 16:33

  Her sene ailece gittiğimiz, memnun ayrıldığımız bir tesis. Tertemiz, denize sıfır oluşu ve aile pansiyonu olması bizim için yeterli kriterdir. Şarköy'ün İstanbul'a yakın oluşu sebebiyle, yazın birkaç kez Şarköy-Sedef Pansiyon Apart'a gidip, enerji topluyoruz, balık yiyip, şarap satın alıp, evimize dönmeden önce, tekrar buraya hangi tarihte geliriz diye tarih belirliyoruz. İyi ki varsın Sedef Pansiyon Apart. Görüşmek dileğiyle...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Hizmeti son derece güzel

  Demet Saner - 6 Temmuz 2015, Pazartesi 19:28

  Her şey muhteşemdi. Uzun zaman sonra sessiz, sakin ve hizmeti son derece güzel olan bir tatil geçirdik. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Her şey için Sedef Pansiyon Apart yönetimi ve ekibine teşekkür ederiz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Puan verdi
  Denize yakın

  edhan çelik - 29 Haziran 2015, Pazartesi 18:07

  Tamam, çok süper bir yer değil Sedef Pansiyon Apart. Yataklar, mutfak, banyo, vs. çok da yeni değil. Yalnız hakkını yemeyeyim, banyo fayanslarını değiştirmişler, onun dışında her şey 12-13 yıl evvelki gibi. Benden önceki suratsız olmaları ve para politikalarına yapılan yorumlar doğru, ancak unutulmamalı ki insanları bu hale getiren bizden önceki müşterilerdir. Hakkını da verelim, Sedef Pansiyon Apart denize yakın, hatta sıfır bile denebilir. Aparttan çıkınca gezinti yolu ve kumsal, daha ne olsun? Ayrıca bölgeyi dikkate alırsak Sedef Pansiyon Apart, en eski ve en temiz, düzenli yerlerden biridir (tabi bakış açınıza bağlı). Bölge İstanbul'a yakın, gerek yazlıklar, gerekse pansiyon tarzı yerler yerli turizmi etkiliyor ancak tatil süresinin azlığı (Ramazan'ın da yaz aylarına denk gelmesi) bu tip yerlerin çoğalmasını engelliyor. Bu sebepten dolayı bu tip yerlerde fazla gelişmede sağlanamıyor.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Puan verdi
  Odalar bakımsız

  mustafa göncü - 14 Haziran 2015, Pazar 15:29

  Ben geçen sene tatilimi burada geçirdim. Hayatımın en kötü tatili diyebilirim. Deniz dalgalı, ilgi, alaka sıfır, odalar bakımsız, eşyalar eski. Pansiyon önünde bar işletiyorlar. Gece 3'e kadar gürültü. Geldiğimiz gün hemen ayrılmak istedik fakat o kadar yoldan sonra mecburen 3 gün kaldık. Yorumları okuyunca çok güzel bir yerle karşılaşacağımı düşünüyordum. Fakat bir an önce bitmesini istedim tatilimin. Daha ne diyeyim?

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Puan verdi
  Hiç memnun kalmadık

  aras ozpolat - 30 Mayıs 2015, Cumartesi 19:43

  Sedef Pansiyon Apart hizmet açısından hiç kaliteli değil. Beş günlük üç kişi yer ayırttım ve gider gitmez de ücretin hepsini peşin ödedim. Çıkacağımız son gün saat 10'da boşaltmamız gerekiyordu. Biz de 11-12 civarında boşalttık. Sabah denize girdiğimiz için bir buçuk saat kadar geç çıkmak zorunda kaldık. Sadece duş almak için sahiplerine bir buçuk saat geç boşaltıyım için yarım günlük parasını ödeyeyim dedim ama hem davranış şekli, hem de tam gün ücreti almaları çok zoruma gitti. Kimseye tavsiye etmem. İnsanlıktan nasibini alamamışlar. Hakkımı helal etmiyorum.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Evimin rahatlığında

  özcan aslanturk - 5 Nisan 2015, Pazar 10:18

  Ben 5 yıldır Sedef Pansiyon Apart'a giderim. Evimin rahatlığında bır tesis burası. Ayrıca tesis sahibi Müberra Hanım'a burdan sonsuz teşekkür ederim. Ben ve aileme bu huzurlu ortamı sağladığı için. Tek kelime ile tesiste işletmeciler de mükemmel. Bu yaz yine oradayız nasipse.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (1)
  2.0 Puan verdi
  Çok kötü

  GİZEM DURMAZ - 19 Ağustos 2014, Salı 18:28

  Sedef Pansiyon çok kötü. En başta 6 yatak dendi 5 yatak verdiler. Bir “'hoş geldiniz”' bile demeden, odayı gezdirmeden parayı istediler. Bu kadar suratsız bir yere nasıl gittim bilemedim. Şarköy'ü bilmediğim için internetten bakmıştım, mecbur kaldım. Günaydın bile demeyi bilmiyorlar, klima günlük 7 TL, bilginiz olsun. Duyunca güldüm ve en önemli bir şey, odalarda boy aynası bile yok. Merdivenlere koymuşlar, aynaları yani. Odanda giyin, çık dışarıda bak, asla ve asla tavsiye etmem.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Puan verdi
  Kötü bir tatil yeri

  meryem karatağ - 14 Temmuz 2014, Pazartesi 13:42

  Kötü bir işletme. Bizi bir kovmadıkları kaldı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Klima kumandasını odaya bırakmıyorlar, bunun için artı para talep ediyorlar. Kumsalda kendilerine ait ne şemsiye ne şezlong var. Hepsi için artı para talebi var, kötü bir tatildi....

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Puan verdi
  Telefonda söyledikleri şeyler

  Ezgi. - 8 Ağustos 2013, Perşembe 14:32

  2 kişilik odaları kesinlikle çok kötüydü. Temizlik kelimesi yanından geçmemiş bir oda gösterdiler ve telefonda söyledikleri şeylerin oraya gittiğimizde doğru olmadığını da görmüş olduk.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Harikaydı

  batuhan mengi - 15 Temmuz 2013, Pazartesi 04:24

  Harikaydı. En güzel anlarımı orada yaşadım.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Şarköy denince aklıma Sedef Pansiyon Apart geliyor

  NECMETTİN DİNÇER - 26 Ağustos 2012, Pazar 16:14

  İki sene üst üste gittim. İnsan kendi evindeki kadar rahat hissediyor. Temizlik yönünde bence üst sınıf bir yer. Denize 10 metre. Müberra Hanım ve çalışanları bu işi hakikaten bilerek yapıyorlar.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (1)
  2.0 Puan verdi
  Bir daha asla

  CANO CAN - 24 Ağustos 2012, Cuma 11:14

  Şu an Sedef Pansiyon Apart'ta yatırdığımız paraları geri alamadığımız için mecburen kalmaktayız. Temizlik evet güzel ancak eğer kafa dinleme gibi bir planla geliyorsanız asla tavsiye etmiyorum! Apartın hemen önünde (1 metre kadar) bar mevcut ve gece 23:00 sularında başlayıp sabaha karşı 3:30-4:00 gibi programı bitiriyorlar. Gürültüden uyunmuyor. Tatile gelmiş olmama rağmen gece uyuyamadığım için neredeyse öğlene kadar yatmak zorunda kalıyorum. Ayrıca apart sakinleri gereksiz ve rahatsız edici gürültüler yapsa dahi apart sahiplerinden biri çıkıp müdahelede bulunmuyor. Takdir sizin!

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Süper ötesi bir tatildi

  davetiyeleronline.com - 4 Ağustos 2012, Cumartesi 09:54

  Evet 5 gün önce oradaydık. 4 kişilik bir aile olarak kaldık. Apart tuttuk, 4 gün kaldım 400 TL verdik. Sahile sıfır, rahat. Sedef Pansiyon Apart gerçekten ailece kalınabilecek Şarköy'deki tek yer derim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Çok iyi

  ÇAĞLA YILMAZ - 2 Haziran 2012, Cumartesi 14:12

  Çok memnun kaldık, 10 yıldır neredeyse ordayım ve bu 2 hafta içinde tekrar gidiyorum. :)

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Puan verdi
  sibel yavuz tarafından...

  sibel yavuz - 26 Aralık 2010, Pazar 11:37

  Arkadaşlar gidenler iyi bilir gecelik fiyatını, bu sene hafta sonu için gitmeyi düşünüyoruz, 2 kişi 3 gece fiyat verebilen varsa lütfen paylaşsın.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  ayşe görücü tarafından...

  ayşe görücü - 24 Kasım 2010, Çarsamba 11:40

  2 gün önce oradaydık. TV vardı, internete bağlanabildik. Oda istediğimiz sıcaklıktaydı. O kadar iyi bir yer ki sahile bakmamasını sorun bile etmedik. Arka tarafı da gayet iyi ve balkon bahçeye bakıyordu. Tek sorun çocuklarla gittik ve alan dar geldi bu yüzden. Haftaya inşallah yine gitmeyi planlıyoruz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Puan verdi
  ismailtuganözyılmaz tarafından...

  ismailtuganözyılmaz - 6 Ağustos 2010, Cuma 16:43

  Memnun kalmadım. Yer ayırtıp kapora gönderdim, bana başka yer gösterdiler, kaporamı da geri alamadım. İstanbul'dan çıkıp Şarköy'e git ve başka yer versinler... Ayıp bence.. Size bırakıyorum yorumları.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Çağla Girti tarafından...

  Çağla Girti - 29 Temmuz 2010, Perşembe 17:10

  Biz 10 senedir Sedef Pansiyon'a gidiyoruz. Çok güzel bir yer. Çok rahat, temiz. Herkese tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (1)
  6.0 Puan verdi
  necla engin tarafından...

  necla engin - 8 Temmuz 2010, Perşembe 14:59

  Sahiplerinin güler yüzleri yetiyor zaten, her şey çok güzel.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (1)
  8.0 Puan verdi
  mert kıral tarafından...

  mert kıral - 21 Haziran 2010, Pazartesi 15:04

  Ben, 3 senedir halamlarla Sedef Pansiyon'a gidiyorum. Orası çok güzel, sakin bir yer. Müberra Teyze, Ümvan Amca, Canan Abla çok iyi insanlar. Yardımcıları da çok iyi insanlar. Bizlere güler yüzlü davranıyolar. Kısmetse,Temmuz'un sonunda geliyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (1)
  6.0 Puan verdi
  hülya güneş tarafından...

  hülya güneş - 22 Aralık 2009, Salı 08:52

  Merhaba arkadaşlar ben ocak ortası gibi sedef pansiyonda kalmayı düşünüyorum acaba kış olduğu için açıkmıdır fiyatta indirim yaparlar mı? ve ulaşım kolay mı? bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.hoşcakalın..

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Gamze Altuğ tarafından...

  Gamze Altuğ - 19 Eylül 2009, Cumartesi 18:31

  Arkadaslar ben gecen hafta gittim. Hatta şimdi evime vardım. Gelirgelmez sizlere tavsiye etme gereği duydum. O kadar güzel bir yer ki anlatamam. Zaten gidip te beş yıldızlı otel arıyorsan o baska ama bazı kötü yorumlar gördüm . Gerçekten söyledikleriniz çok yanlışlar. Bi kere çok temiz bir yer. Odalar denize bakmıyor fakat denize sıfır. 5 yıldızlı otel isterseniz gidin antalyaya ! Buraya hakare etmek çok yanlış ... Parası olan mademkötü diyor gidin antalyadaki gecesi 10.000 euroluk otellerde kalın ... paranız var ya ... her parasıolan oraya giderse bizde gidelim o zaman. Ama sedef pansiyon çok güzelll...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (1)
  10 Puan verdi
  Buse Çalışkan tarafından...

  Buse Çalışkan - 11 Ağustos 2009, Salı 18:13

  Bizde hersene gidiyoruz herkese tavsiye ediyorum 3 senedir filan gidiyoruz gerçekten tam gençlik yeri gündüzü gecesi başka ne antalya ne Bodrum yanii Tam Bir tatiL yeri (:

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Puan verdi
  irem cankurtaran tarafından...

  irem cankurtaran - 23 Temmuz 2009, Perşembe 13:20

  Merhaba bizde bu yaz sedef apt pansiyona gitmek istiyoruz acaba nasıl bir yer .?? yorumları okuyunca ikilemde kaldım.NASIL BİR YER :(

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Puan verdi
  gül ayhan tarafından...

  gül ayhan - 20 Temmuz 2009, Pazartesi 10:37

  Ben yalnız gelmek istiyorum fiyat nedir geldiğimde uygun denize sıfır temiz yer bulabilirmiyim

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Puan verdi
  seren yıldız tarafından...

  seren yıldız - 18 Temmuz 2009, Cumartesi 16:38

  Ailemle birlikte gittim ve 8 gun kadar kaldım. Odalar temiz rahat fakat 8 gün kalmanıza rağmen kesınlıkle carsaf ve kırlent degısımı yok.çalısanları cok cok cok güleryüzlü fakat sahipleri için aynı seyı soylemek zor. çok soguk ınsanlar. balkonları bahceye baksada guzel ve keyifli.altta bir bar evet ama rahatsız edici bir durum yok.sadece kapılara ve kılıtlerıne baktırsalar ıyı olur tam 3 kez ıcerde kıtlı kaldık.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Puan verdi
  eda tarafından...

  eda - 17 Temmuz 2009, Cuma 01:01

  Ya iyi guzel herkes yorumlarını yazmışta bende bu hafta sonu nışanlımla gitmeyi duşunuyorum ama fiyat bolumunde yazan 20 milyon doğru değil galiba herkez fiyat sorduğuna göre. biri bir açıklık getirebilir mi acaba?

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Puan verdi
  cüneyt uçman tarafından...

  cüneyt uçman - 10 Temmuz 2009, Cuma 20:37

  Gerçekten mükemmel bir otel.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  sena çifteci tarafından...

  sena çifteci - 8 Temmuz 2009, Çarsamba 00:08

  Sedef pansiyon şarköy'ün en güzel yerlerin biri biz ailece çok memnun kaldık herkesle ayrı ayrı ilgeleniyorlar odaları çok temiz ve bakımlı her şeyden çok memnun kaldık bizim ilk senemiz ama çok memnunum allah nasip kısmet ederse seneyede büyük bir keyifle sedef apart otele gelicez.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Puan verdi
  yasemin tarafından...

  yasemin - 7 Temmuz 2009, Salı 22:29

  Sedef apart otelle sedef pansiyon aynımı?

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Şarköy'ün en güzel pansiyonu

  fatih berik - 26 Haziran 2009, Cuma 23:30

  Biz de ailece çocuklarımla birlikte burada kalıp yeni döndük. Tam bir aile yeri. Temizlik, kalite çok güzel. Dönmek istemedik. Sahipleri ailece işletiyorlar ve her an ilgileniyorlar. Bence Şarköy'ün en güzel pansiyonu.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Her bütçeye uygun olanaklar mevcut

  Mehmet kara - 26 Haziran 2009, Cuma 23:27

  Söylenen kötü hiçbir şeyi Sedef Pansiyon Apart için kabul etmiyorum. Çünkü ben, eşim, annem ve çocuklarım 2 senedir gidiyoruz, çok memnun kaldık. Odalar çok güzel, temiz... Apartlara girince kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Üstelik sadece kişisel eşyalarımızı alıyoruz, bunun dışında odalarda bütün mutfak malzemeleri, TV var. Odalarda isteğe göre klima mevcut. Fiyatlara gelince; çok makul. Ben ve ailem birçok yere gittik oradaki rahatı, temizliği ve ilgiyi hiçbir yerde görmedik. Ayrıca Şarköy'e daha önce gelmemiş olanlar için de söylüyorum, Şarköy çok güzel bir yer. Böyle uzun, güzel bir sahil şeridi hiçbir yerde yok. Her bütçeye uygun olanaklar mevcut. Yemek, eğlence vb...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Bu fiyata bu kalite

  feyza gündüz - 26 Haziran 2009, Cuma 23:21

  Merhaba, tatilimi Şarköy'de Sedef Pansiyon Apart'ta geçirdim ve ilk defa çok ucuz fiyata bu kadar memnun kaldığım bir tatil geçirmemistim. Şarköy çok güzel, sakin bir yer. Havası müthiş güzel ve rutubetsiz... Sedef Pansiyon Apart'tan çok memnun kaldım. Temiz evimiz gibi, televizyon ve klimasına kadar var. Önü hemen deniz, Marmara Denizi hem sıcak hem de tuzlu değil. Balık bol, sebze ve meyve köylerden geliyormuş; organik ve lezzetli. Daha ne olsun, bu fiyata bu güzellikte İstanbul'a çok yakın alternatifi olmayan bir yer. Sedef Pansiyon Apart'ın da bence alternatifi yok gibi. Herkesin yazın birkaç kez Şarköy'e gidip özellikle Sedef Pansiyon Apart'ta kalmasını tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Çok temiz ve güvenli bir yer

  Saadet Sarı - 26 Haziran 2009, Cuma 20:35

  Merhaba... Ben ve ailem her yaz Şarköy'e Sedef Pansiyon Apart'a gidiyoruz ve çook memnunuz. Pansiyonu çalıştıran aile, gelenler ile gayet güzel ve nezaketli bir şekilde ilgileniyorlar ve herhangi bir probleminiz olduğunda size çok yardımcı oluyorlar. En önemli olanı da çok temiz ve güvenli bir yer olması. Herkese tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Apartlar çok rahat ve temiz

  dilek koşti - 25 Haziran 2009, Perşembe 22:07

  İki senedir gidiyorum, çok memnun kaldım. Apartlar çok rahat ve çok temiz. Buarada sahipleri soğuk denmiş. Hiç de öyle insan değiller, gayet güler yüzlü kişiler. Bu sene de tekrar aynı yere gideceğim. Çok memnun kaldım her şeyinden.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Çok güzel bir pansiyon

  şahin G. - 30 Mayıs 2009, Cumartesi 18:49

  Jale, Hülya, Selma, sizin nasıl bir yer aradığınızı merak ettim doğrusu. Orası çok güzel bir pansiyon, sahipleride saygın, seçkin insanlar. Ayrıca çok temiz, siz açıkça hakaret ediyorsunuz. Eğer orası pislikten geçilmiyorsa kesin siz pis etmşsinizdir. Eminim sizi orada kimse zorla alıkoymamıştır.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Puan verdi
  Uçmakdere'ye muhakkak gidin

  ertan aslantaş - 15 Nisan 2009, Çarsamba 02:46

  Şarköy çok güzeldir, tavsiye ederim. Bir de Uçmakdere'ye gidin, manzarası çok hoştur. Herkese iyi tatiller.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  4.0 Puan verdi
  Tavsiye etmiyorum

  hülya - 10 Nisan 2009, Cuma 15:17

  Tavsiye etmiyorum, şahsen pek beğenmedim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Rahatlıkla gidebilirsiniz

  canan koşti - 13 Mart 2009, Cuma 13:17

  Merhabalar ben Sedef Pansiyon Apart'a gidiyorum iki senedir ve çok memnun kaldım. Sahipleri mükemmel insanlar, çok rahat ettim orada. Dünya tatlısı bir insan var ki oda Canan Hanım... Süper bir kişi, çok sevdim onu. Ayrıca Müberra Hanım ve Enver Bey de dünya tatlısı insanlar. Çok temiz ve titizlikle çalışan kişiler. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Puan verdi
  Pansiyon çok temiz, denize çok yakın

  çiğdem - 11 Kasım 2008, Salı 09:40

  Ben Sedef Pasiyon Apart'a gittim. Bence çok güzel, herkese tavsiye ederim. Sahipleri çok iyi insanlar, pansiyon çok temiz, denize çok yakın. Sadece odamın altında bar vardı, sesten uyamadık. Ama olsun sonuçta uyumaya gitmedik, eğlenmeye gittik.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

  Şahin GÜLDEN - 30 Eylül 2008, Salı 15:33

  Şarköy harika bir yer. 3 yıldır tatilimi Sedef Pansiyon rahatlığı, temizliği ve güler yüzü ile geçirdim. Herkese rahatlıkla tavsiye ederim. Tatil için çok yere gittim ama gerçek anlamda huzuru orada buldum. Herkese tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Puan verdi
  Odalar orta halli

  burak yurter - 6 Eylül 2008, Cumartesi 18:39

  Bu yıl 10 Ağustos tarihinde gittik. Aparta girer girmez dört günlük parayı peşin istediler. İşletmecilik sıfır. Odalar orta halli, balkon denize bakmıyor, rezervasyon yaptırırken memnun kaldığımız takdirde uzatabileceğimizi söyledik fakat pek ilgilenmediler. Şarköy harika, plaj mükemmel, belediyeye özellikle teşekkürler... Antalya yolunu çekemeyecekler için özellikle Şarköy'ü tavsiye ederim...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Odalar çok temiz

  selma - 20 Ağustos 2008, Çarsamba 11:37

  Daha dün döndük Şarköy'den, 4 günlüğüne gitmiştik. 2 çift olarak Sedef Pansiyon Apart'ta kaldık ve çok rahat ettik. Deniz hemen dibimizde, pansiyonun yeri harika, en hareketli olan caddesi Şarköy'ün. Odalar gayet temizdi. Biz çok rahat ettik. Kesinlikle tavsiye ederim...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Ailece süper vakitler geçirdik

  hanm - 16 Ağustos 2008, Cumartesi 19:15

  İnanın bana, ben 1 hafta önce Sedef Pansiyon Apart'a geldim ve harika bir yer. Temiz, muntazam, süper bir yer. Pansiyonun bulunduğu sokokta çok güzel gece-gündüz gidilecek çay bahçeleri falan var. Ailece süper vakit geçirmiştik. Çok teşekkürler Sedef Pansiyon Apart...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Temiz ve güzel

  berrin durgut - 11 Ağustos 2008, Pazartesi 10:24

  Gerçekten temiz ve çok güzel bir yer..

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Puan verdi
  Bulması kolay

  hanm - 10 Ağustos 2008, Pazar 14:24

  Sahil Pansiyon'un karşı kaldırımında zaten iki adımlık yolu var.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Çok güzel bir yer, bayıldım

  hanm - 7 Ağustos 2008, Perşembe 20:47

  Ben de Çağla Hanım'a katılıyorum, çok güzel bir yer. Şimdi döndüm ordan. Seneye 15 gün kalmaya gideceğiz, şimdiden karar verdik. Her şey çalışıyor, tertemiz bir yer denizi falan... Herkese tavsiye ederm...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  İlgiden ve temizlikten memnunuz

  Çağla OLGUN - 7 Ağustos 2008, Perşembe 11:46

  Ben ve ailem 7 senedir Sedef Pansiyon'a gidiyoruz, ilgiden ve temizlikten çok memnunuz. Sahipleri çok kaliteli.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Ailelerin konaklayabileceği bir yer

  MURAT DEMİR - 22 Temmuz 2008, Salı 17:26

  Kaliteli ve anlayışlı insanlarıyla huzurun ve rahatlığın birleştigi yer diyebilirim... Denizi ve gece alemleri cok güzel, ailemle gönül rahatlığıyla kalabileceğim bir mekan... Teşekkür ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Puan verdi
  Odanın donanımı eksik

  seval gürpınar - 20 Temmuz 2008, Pazar 14:06

  Arkadaşın yazdığına katılıyorum. Ben de memnun kalmadım. Odanın donanımı eksik, duş başlıkları bozuk, lavabo akıtıyor, buzdolabı bir kamyon gibi çalışıyor, yataklar rahatsız vs. Gitmeyim derim ben de...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Puan verdi
  Yazılan olumlu yorumlara katılmıyorum

  meltem ateş - 20 Temmuz 2008, Pazar 14:01

  Yazılan olumlu yorumlara katılmıyorum. Biz bu ay gittik, sadece 2 gün tahammül edebildik. Odada doğru dürüst çalışan bir şey bulmak oldukça zor. Rezil bir yer açıkcası. Paranızı oraya giderek heba etmeyin derim. Sahipleri de öyle güler yüzlü falan değil, oldukça kabalar. Gitmek istediğimizde paramızın geri kalanını iade etmediler, bizi orayı beğenmemekle suçladılar. Sanki beğenmek zorundaymışız gibi. Müşteriye saygı tarihte kalmış anlaşılan.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Çok ilgililer

  ismail gur - 5 Temmuz 2008, Cumartesi 13:57

  Yeni geldik. Çok ilgiliydiler, çok teşekkür ederiz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Özür

  HülyaAVARKAN - 1 Temmuz 2008, Salı 13:16

  Kusura bakmayın 3 kez kaldık aralıklarla diyecektim. Sevgiyle kalın.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Puan verdi
  Yeri merkezi, odaları temiz, yataklar pırıl pırıl

  HülyaAVARKAN - 1 Temmuz 2008, Salı 13:05

  Şarköy çok güzel bir yer. Kimse kimseye bakmıyor ve rahatsız etmiyor. Zaten Sedef Pansiyon Apart'ta Şarköy'ün en güzel pansiyonu. Sedef Pansiyon Apart'ta 3 yıl kaldık aralıklarla. O zaman sadece pansiyondu. Evimizdeki rahatlığı orada bulduk inanın. Kısmet olursa bu ay gideceğiz ailemle beraber. Rezervasyonumuzu yaptırdık. Yeri çok merkezi. Tertemiz odalar, pırıl pırıl yataklar... Bence mükemmel. Bilhassa Müberra Hanım ve eşi sıcacık karşılıyorlar. Bilmediğim yerde kalacağıma bildiğim ve güvendiğim Sedef Pansiyon Apart'ta kalmayı yeğlerim. Sevgilerimle...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Ailecek kalınabilecek yerler

  HÜSEYİN SANCAKLI - 22 Haziran 2008, Pazar 01:30

  Geçen sene gittik ve ailece çok memnun kaldık, bir ailenin gidip kalabileceği ender yerlerden bir tanesi. Çok memnun oldum ve gece yarısı gidip yer sorduğumda çekinmeden yardımcı oldular. Güler yüzlü ve mutlu ayrıldım. Şarköy'e gidip hemen bir yer bakmayın, ilk önce Sedef Pansiyon Apart'a gidin, şehir merkezindeki 2 tane otel bozması yere para yatıracağınıza gidipSedef Pansiyon Apart'ta kalın.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Puan verdi
  Gittiğinizde ayrılmak istemeyeceksiniz

  Gamze Altuğ - 11 Mayıs 2008, Pazar 18:15

  Merhaba, ben her yaz Sedef Pansiyon Apart'a gidiyorum. Çok memnunum. Oda balkonları denize bakıyor. Çeşitli aktiviteler yapılıyor. Sedef Pansiyon Apart'ta ne ararsanız var. Ayrıca temizliği ve çalışan kişi kalitesi mükemmel. Yorumumu okuyan herkese gidip görmesini en içten dileklerim ile isterim.Gittiğiniz zaman ayrılmayı istemeyeceğinizdem şüphem yok.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Videosu

  Tesis Özellikleri

  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • TV Odası
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Barbekü
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Buzdolabı
  • Çalışma Masası
  • Eşya Dolabı
  • Havlu
  • Ocak
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 31 Ekim 2015
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtopark Var
  • İnternetİnternet Yok

  Sedef Pansiyon Apart Hakkında Daha Fazlası

  Sedef Pansiyon Apart, seyahatinize kendi aracınızla çıktığınızda kullanabilmeniz için otopark hizmeti vermektedir. Denize girmek isterseniz plajdan faydalanabilirsiniz. Plajın ücretli olma ihtimalini göz önünde bulundurup tesisten bilgi alabilirsiniz.

  Sedef Pansiyon Apart dahilinde balkonlu odalar mevcut. Tesis, televizyonlu odalara sahiptir.

  Yazının devamı  

  Benzer Oteller

  Haritada göster

  Sahil Boyu İnönü Caddesi No:57

  Bölgede Son Yorumlananlar

  Son İncelenenler