Süleymaniye Otelleri

Osmanlı'da İstanbul'un bilim ve ticaret merkezlerinden olan bölge, günümüzde tarihi esere ev sahipliği yapıyor. Tarihle iç içe olmak isteyenler ise konaklamada Süleymaniye otelleri kategorisini tercih ediyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Süleymaniye Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Süleymaniye Otelleri ve Süleymaniye Otel Fiyatları

Osmanlı'da İstanbul'un bilim ve ticaret merkezlerinden olan bölge, günümüzde tarihi esere ev sahipliği yapıyor. Tarihle iç içe olmak isteyenler ise konaklamada Süleymaniye otelleri kategorisini tercih ediyor.

Süleymaniye, kültürlerin kavşak noktası olan İstanbul'un tarihi ilçesi Fatih'te yer alan, Süleymaniye Camii ve Külliyesi'nin çevresinde, İstanbul'un üçüncü tepesinde, adını külliyeden alan mahalledir. Osmanlı döneminde İstanbul'un önemli bilim ve ticaret merkezlerinden biri olan mahalle, günümüzde de sınırları içerisinde yer alan birçok tarihi dokuya sahip eserle önemli bir kültür ve turizm mekanları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Süleymaniye ev sahipliği yaptığı bu kadar çok tarihi değer ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Bu ilgi ile İstanbul'a gelen gezginler konaklamada da Süleymaniye otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir.

Süleymaniye otelleri ve Süleymaniye otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları, iletişim bilgileri ve özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Süleymaniye otelleri ve Süleymaniye otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Hatta bu sayfada yer alan listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Süleymaniye oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Süleymaniye otelleri merkezi konumu ve tarihi dokuya olan yakınlığı ile tüm yıl gelen turistler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşmaktadır. Bu sebeple sizler de ileri tarihli bir konaklama dahilinde Süleymaniye otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birine erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik Süleymaniye otel fiyatlarından yararlanabilir hem de dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz odada konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Süleymaniye otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Hayriye Hanım Konağı
Hayriye Hanım Konağı

-

Hotele bayıldım

Hotele bayıldım, gerek odalarıyla, gerek terası ve kahvaltı salonu ile tam anlamıyla harikulade bir mekan.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)