Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Süleymaniye Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Süleymaniye Otelleri - Otel Fiyatları

Süleymaniye için {{ (filteredHotels).length}} / 9 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Süleymaniye Otelleri - Otel Fiyatları

Süleymaniye Otelleri

İmparatorlukların başkenti İstanbul, turistleri şehrin antik merkezine, tarihi yarımadaya davet ediyor. Binlerce yıllık tarihi yapıların bulunduğu tarihi yarımada, turistlerin İstanbul'da en çok ilgi gösterdiği yerlerin başında geliyor. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği yarımadada Osmanlı'dan, Bizans'tan ve hatta Roma İmparatorluğu'ndan kalan yüzlerce yıllık yapıların arasında tarihi bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Şehrin merkezindeki bu meşhur mekanları rahatça gezebilecek merkezi bir konumda konaklamak isteyen turistlerin en çok tercih ettikleri mekanlar ise Süleymaniye otelleri.

Tarihi yarımadada Fatih'in en köklü ve güzel semtlerinden birinde yer alan Süleymaniye otelleri, Haliç'e yakın konumlarıyla eşsiz manzaralara sahip olmasıyla da biliniyor. İsmini, Osmanlı İmparatorluğu'na en uzun süre hükmetmiş Kanuni Sultan Süleyman'ın kendi adına yaptırdığı camiden alan semtte turistler konaklama için en çok Süleymaniye otellerini tercih ediyorlar. Şehrin yüzlerce yıllık simgelerinin yakınında konaklamak istiyorsanız Süleymaniye otelleri en uygun seçeneklerden oluyor.

Süleymaniye Gezilecek Yerler

Süleymaniye Gezilecek Yerler

Süleymaniye otellerinde konaklarken tarihin en büyük imparatorluklarının kalıntılarını yakından görebiliyorsunuz. Süleymaniye otellerinin bulunduğu tarihi yarımada, hem Bizans'a hem de Osmanlı'ya başkentlik yapmış bir merkez. Siz de Süleymaniye otellerinde kalırken asırlara meydan okuyan bu eşsiz yapıları mutlaka yakından görmelisiniz:


  • Ayasofya Cami Müzesi
  • Topkapı Sarayı Müzesi
  • Sultan Ahmet Camii ve Meydanı
  • Yerebatan Sarnıcı
  • Süleymaniye Cami

İstanbul'un merkezi olan tarihi yarımadada tarihte bir yolculuğa çıkmak isteyen turistler için Süleymaniye konaklama anlamında cazip seçenekler sunuyor. İstanbul tatilinizde, tarihi yerlere rahatça ulaşabileceğiniz merkezi bir yerde kalmak istiyorsanız Süleymaniye otelleri en uygun seçenek olarak öne çıkıyor. Ayasofya'ya, Topkapı Sarayı'na, Sultan Ahmet Meydanı'na, Eminönü'ne, Haliç'e ve şehrin merkezindeki daha birçok tarihi yere yakın mesafede bulunan Süleymaniye konaklama çeşitleriyle dikkat çekiyor. Mimar Sinan tarafından inşa edilmiş görkemli Süleymaniye Cami'nin yanı başındaki bu semtte tarihle iç içe bir konaklama için en iyi Süleymaniye otellerini tercih edebilirsiniz.

Süleymaniye konaklamada özellikle yabancı turistlerin çok ilgisini çekiyor. Şehrin tarihi dokusunda mütevazı bir tatil vadeden Süleymaniye otelleri, İstanbul'da hesaplı tatil arayanların dikkatinden kaçmıyor. Fatih'te hesaplı bir konaklama arıyorsanız sizlere Süleymaniye otelleri en uygun tatil fırsatlarından birini sunuyor. Süleymaniye otel fiyatları kampanyalara göre değişebiliyor ve yılın her zamanı farklı kampanyalar bulabilirsiniz. İstanbul'da şehrin yüzlerce yıllık tarihi eserleri arasında konaklamak istiyorsanız Süleymaniye otelleri en uygun fiyatlarla ekonomik bir tatil sağlıyor.

Süleymaniye Otel Fiyatları

Süleymaniye Otelleri

İstanbul'da görmeye değer yerlerin ortasında, boğaza ve Haliç'e yakın bir tatil yapmak isteyenler Süleymaniye otel fiyatlarını merak ediyor. Tarihi yarımadada konaklamak istiyorsanız Süleymaniye otel fiyatlarını gayet cazip bulabilirsiniz. Şehrin en turistik, en kalabalık yerlerinden birinde, rahat rahat istediğiniz yere gidebileceğiniz merkezi bir konumda konaklamak istiyorsanız, Süleymaniye otel fiyatları bütçenizi yormuyor. İstanbul gibi pahalı bir şehrin merkezinde konaklamaya harcayacağınız para gözünüzü korkutuyor olabilir. Ancak Süleymaniye otel fiyatları özellikle kampanya zamanlarında ekonomik bir tatilin kapısını aralayabiliyorsunuz.

Süleymaniye konaklama seçenekleriyle bu turistik bölgenin tarihi dokusunda uygun fiyatlı bir tatil fırsatı sunuyor. Semtteki en hesaplı konaklama alternatiflerden biri de Süleymaniye butik otelleri. Gününü şehrin tarihi mekanları arasında dolaşarak geçirmeyi sevenler için Süleymaniye butik otelleri yeterli imkanı sunuyor. Otelinden asgari konforu bekleyen, uygun fiyatı lüksün önüne koyan gezginler Süleymaniye butik otellerinde aradıklarını buluyor. Tarihi yarımadanın asırlara meydan okuyan yapılarının, adeta yaşayan bir tarihin içinde seyahatinizi geçirmek istiyorsanız Süleymaniye butik otellerini tercih edebilirsiniz.

Peki en iyi Süleymaniye otelleri nereden bulunur? Tarihi Yarımada'da hesaplı bir seyahat planı yapmak istiyorsanız en iyi Süleymaniye otellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Süleymaniye otelleri dışında semtin diğer hesaplı konaklama alternatiflerini de incelemek isterseniz Süleymaniye Apart Otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Süleymaniye Otelleri - Otel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Süleymaniye için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Süleymaniye otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Süleymaniye otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şehzadebaşı, Yenikapı, Unkapanı, Topkapı, Sultanahmet, Sirkeci, Laleli, Kıztaşı, Kumkapı, Fındıkzade, Fatih Aksaray, Edirnekapı, Çemberlitaş, Balat semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.