Kadırga Otelleri

Kadırga eski evlerin daracık sokaklarda karşılıklı olarak sıralandığı bir semttir. Bu semtte yer alan Kadırga otelleri de eski İstanbul'un ruhunu yaşamak isteyenlerin konaklamada tercihi olmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Kadırga Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kadırga Otelleri ve Kadırga Otel Fiyatları

Kadırga eski evlerin daracık sokaklarda karşılıklı olarak sıralandığı bir semttir. Bu semtte yer alan Kadırga otelleri de eski İstanbul'un ruhunu yaşamak isteyenlerin konaklamada tercihi olmaktadır.

Kadırga, kozmopolit kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan tarihi Fatih ilçesinin bir semtidir. Kadırga, konum itibariyle özellikle İstanbul'u keşfe gelen gezginlerin konaklamada tercih ettiği bir lokasyondur. Bu tercihte Tarihi Yarımada'ya, İstanbul'un gezilip görülmesi gereken tarihi mekanlarına ve kolay ulaşım ağına sahiptir.

Kadırga otelleri kategorisinde modern dekorasyonlu ferah konaklama birimlerine sahip kent otelleri ve butik oteller gibi birçok tesis listelenmektedir. Kadırga otelleri tatilcilere ve gezginlere hitap ettiği kadar iş amacıyla gelenlere de hitap etmektedir. İş dışında İstanbul'u keşfetmek, tarihi dokuyu görmek ve gece hayatına katılmak isteyenler için de tercih edilmektedir.

Yaz aylarında hem havanın gezmeye elverişli olması hem de tatilin başlaması ile gezginler soluğu İstanbul sokaklarında almaktadır. Kadırga otelleri listesinde her zevke göre bir tesis yer almaktadır. Küçük otel, büyük otel butik otel… Bu tesisler yıl içerisinde en yoğun ve kalabalık dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Bu sebeple daha önceden belli olan bir program dahilinde Kadırga otelleri için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Erken rezervasyon yaptırarak dilediğiniz zaman aralıklarında konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kadırga otel fiyatları da yoğun sezon olan yaz mevsiminde kış ve bahar aylarına göre belli oranda artmaktadır. Bu artışı ekarte etmeniz için tavsiyemiz yine erken rezervasyon yaptırmanızdır. Böylece erken rezervasyon kampanyalarının indirimli fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın