Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Söğüt Otelleri

Söğüt için {{ (filteredHotels).length}} / 32 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Söğüt Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ege ve Akdeniz suların birleşme noktasında olan Marmaris Söğüt Köyü, iki bölgenin de çeşitliliğini kapsamaktadır.

Marmaris Söğüt'e Marmaris'ten İçmeler ve Bayır üzerinden 45 kilometrelik bir yolla ya da Hisarönü ve Selimiye üzerinden gidilebilir. Bayır üzerinden giden yol ormanlar arasından, Selimiye üzerinden giden kısa yol ise sahil ve koylardan geçer. Yolun birinden gitmek, diğerinden dönmek çok zevkli olur.

Söğüt Bozburun Yarımadası'nın Sömbeki Körfezi'nde tenha bir köydür. Çok güzel manzaralı iki mahallesinden biri Şirinyer, diğeri Cumhuriyet'tir. Cumhuriyet mahallesi Saranda olarak da bilinir. Her iki mahallede de birkaç mütevazı Marmaris Söğüt oteli, birkaç lokanta turistlere hizmet verir. Marmaris Söğüt Köyü lokantalarında her zaman balık bulunur.

Söğüt otellerinde konaklamanın en güzel yanı da, harika restoranlarında hazırlanan eşsiz balıklarının tadı. Akdeniz ve Ege'nin balık çeşitliliğini bünyesinde toplayan Marmaris Söğüt'te dilerseniz restorana gidip siparişinizi verin, dilerseniz kendi balığınızı tutun...

Marmaris Söğüt otelleri arasında en çok rastlayabileceğiniz tür, pansiyonlardır. Yaklaşık 8 ila 20 odalı Marmaris Söğüt otellerinde, gözünüze çarpacak ilk şey mütevazı bir dekor ve hizmet. Hele bir de konakladığınız Söğüt otelinin terası varsa demeyin keyfinize, burada akşam yemeğinin keyfine doyamayacaksınız...

Bozburun'dan Hisarönü Körfezi'ne doğru dönüşe geçenlerin karşısına, harika koylar arasından bu kez de Söğüt Köyü çıkıyor...

Söğüt Köyü, ilçe merkezi Marmaris'in yaklaşık 60 kilometre güney batısında, Bozburun Yarımadası'nın en uzak ucunda yer almaktadır. Köyün 1 kilometre güney batısında ise, Thyssanos antik kenti kalıntılarına rastlanıyor...

Marmaris Söğüt Köyü, henüz birçok kişinin adını bile bilmediği bir tatil yöresi. Ancak Söğüt Köyü'nün adını ve ününü duyanlar buraya geldiler ve bir daha vazgeçmeleri mümkün olmadı. Bu talep de beraberinde Söğüt otellerinin açılmasını getirdi.

Marmaris Söğüt otellerinin, yeni yeni açılması sayesinde de henüz Söğüt 2017 otel fiyatlarında çok bir artış gözlenmiyor. Daha çok pansiyon tarzında tesislerle misafirlerini ağırlayan Söğüt halkının asıl geçim kaynağını ise, badem, keçiboynuzu, kekik, adaçayı, bal, incir gibi tarım ürünleri oluşturuyor.

Marmaris Söğüt 2017 otel fiyatları 40 - 50 TL'den başlıyor. Ancak yaz aylarında fiyatların biraz daha artış gösterdiğini söylemek mümkün. Marmaris Söğüt 2017 otel rezervasyonunuzu yaptırmadan önce, tesislerin açık olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz.

Söğüt Hakkında

Muğla'nın en büyük köyüdür Söğüt Köyü. Manzara açısından muhteşem görsel güzellik sağlayan bu koya gelirken manzarayı izlemeye başlıyorsunuz.

Bozburun Yarımadası'nın uç ve biraz da sapa noktasında yer alıyor. Bu nedenle turizm trafiğinden etkilenmemiş bakir bir koy. Buna rağmen denizden biraz içerde kalan köy çarşısı canlılık gösteriyor. Burada Taşlıca, Bozukkale, Serçe Limanı, Asardibi, Kızılkayalar gibi mevkiler ve Yunanistan'ın Sömbeki (Simmi) adasının silueti de görüş açısında bulunuyor.

Eğer Marmaris'ten sonra yolunuz buraya düşerse daha dingin, daha huzurlu günler geçireceğiniz kesin. Kalabalıktan uzakta günbatımını izleyebilir, daha doğal ve sessiz bu koyda sakin bir tatil geçirebilirsiniz.

Köyün içme suyu, 41 kuyu olmasına rağmen adına Kırk Kuyular denilen yerden sağlanıyor.

Türkiye'nin en korunaklı doğal limanlarından biri olan Serçe Limanı arkasında bulunan plaj ve tekneler turistlere Rodos Adası silueti karşısında tertemiz sularda yüzme keyfini yaşatıyor. Deniz ürünleri açısından çok zengin olan Marmaris Söğüt koyunda mağaralar, sinarit, fangri, sokkan, melanur, istina, takoz, mantık, eşkina, trança, akya, lâhos ve kabuklu deniz ürünü karavida en çok yakalananlar arasında yer alıyor.

Marmaris Söğüt Köyü, kitle turizminin ulaşamadığı koylardan biri. Bu köyün erkekleri, arabaların hala pek sık geçmediği, turist otobüslerinin ise hiç uğramadığı yolların kenarındaki kahvelerinde çaylarını yudumlarlar. Çevredeki birçok tarihi ören yerini bölgenin yerlileriyle beraber gezebilirsiniz, size gönüllü olarak rehberlik yapacaklardır. Bu şekilde yürümekle aşınmış yollara hiç girmeden, sadece size ait patikalardan bölgenin zengin tarihi geçmişiyle tanışabilirsiniz. Bu ören yerleriyle ilgili kaynaklar çok kısıtlı olduğu için hayal gücünüze sık sık başvurmak zorunda kalacaksınız.

Bölgede restoranların neredeyse hepsinde menünün demirbaşıdır ahtapot ve kalamar, sadece menülerin değil Bodrum ve Marmaris'in sularının da. Ahtapot avı için en uygun zaman eylül ve ekim aylarıdır, ahtapot en az 2 kg çekmelidir. Yakalanan ahtapotun daha sonra başına gelenler belki pek hoş görünmez hayvan severlere ama bu işlem ahtapotun tadını mükemmelleştirir. Sonrasında tekrar tavaya atılacak olsa da ahtapotun büyük bir itinayla pişirilmesi gerekir, her aşçının meslek sırrıdır bu iş.

Açık denizde yaşayan kalamar, kasımla şubat arasında yumurtlamak üzere bölgeye gelir. Kalamarların çok küçükken avlanmamaları gerekir, boyları en azından 20 cm olmalıdır tavaya girmeden önce. Tipik kalamar halkaları pişirilme kolaylığı açısından hazırlanır, en azından bir tam gün boyunca marine edilir ve unlanarak kızartılır, ama işin erbabı olanlar ızgarasını veya tavasını tercih ederler. Marmaris Söğüt Köyü'nde en leziz kalamar ve ahtapotu bulacağınız yerler Yakamoz ve Aşkın Balık Restoranları'dır, bizden söylemesi...

Söğüt otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Şirin Söğüt Pansiyon
Şirin Söğüt Pansiyon

-

Hizmet kalitesi

Söğüt Şirin Pansiyon'da 4 günlük harika bir tatil geçirdik. Bilal Bey'e, eşi Güler Hanım'a, Birgül teyzeye, Hasan amcaya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bizi evimizdeymiş gibi hissettirdiler. Hizmet kalitesi, temizliği, kahvaltısı, konumu, odaların manzarası, denizi ve tabii ki de samimiyetleri ve yardımseverlikleriyle tek kelimeyle muhteşemdi. Bundan sonraki tatillerimizde hiç düşünmeden gidebileceğimiz, herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz şirin bir mekan. Tekrar hepsine çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Suna House
Söğüt Suna House

-

Tertemiz bir yer

Misafirperverliği için Suna Hanım'a, güzel yemekleri için Sezgin Bey'e çok teşekkür ederiz. Huzurlu, tertemiz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Yasemin Pansiyon
Söğüt Yasemin Pansiyon

-

Rahat, konforlu ve doğa ile iç içe

Rahat, konforlu ve doğa ile iç içe dinlenebileceğiniz mükemmel bir tesis. Sahibinin ve çalışanların güler yüzü ve samimi yaklaşımı bizim için her şeyden güzeldi. Yemek ve deniz ürünleri çok lezzetli. Fırsat buldukça kaçacağımız ilk yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Pansiyon
Lotus Pansiyon

-

Köy kahvaltısı muhteşemdi

Son derece doğal yiyecekler. Yediğiniz ekmekten sebzesine kadar kendi ürünleri. Köy kahvaltısı muhteşemdi. Yiyeceklerin sunumu çok zevkliydi. Üst düzey otellerde göremediğiniz yemek lezzeti, sunumu, ilgi ve alaka vardı. Hem bulunduğu muhiti hem de çevresindeki yerleri gezip tecrübe etmiş biri olarak, iyi ki burada kalmışım dediğim bir yer. Ayrıca odalar temiz ve güzel, manzara muhteşemdi. Şadiye Hanım'ın gözlemelerini, büyük ve kurumsal yerlerde çalışarak tecrübe sahibi olmuş olan Cihan Bey'in yemeklerini kaçırmayın. Fiyat ve performans mükemmel. Teşekkürler Lotus Pansiyon ailesi. Çok güzel bir tatildi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Volkan Bey ve Berrin Hanım. Biz de sizi misafir etmekten, sizin gibi güler yüzlü, etrafına neşe saçan insanlarla tanışmaktan memnuniyet duyduk. Sizlere kapımız her zaman sonuna kadar açık. Yeniden görüşmek dileğiyle. :):)

19 Temmuz 2017, Çarsamba 12:34
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Umduğunun ötesinde

Nerede mi kal? Aklın varsa burada kal. İkinci yaz Derin Mavi Suit Butik Otel'de… Henüz tam olarak keşfedilmemiş saklı cennet Söğüt'te bütün yorgunluklarınızın, kırgınlıklarınızın-kızgınlıklarınızın samimiyete olan özleminizin şifalandığı, huzurun-güvenin sizi sardığı güzel insanlar merkezi Derin Mavi Suit Butik Otel… Niyazi Bilgiç o kadar net resimlendirmiş ki tüm mekanı, ilk defa bulduğu umduğunun ötesinde güzel çıkmış şaşkın insanlar vardı. ;) Ve aslında eğer yolunuzun oraya düşmesi 'nasip olmuşsa' şükredin! Üçgül teyzemi tanıyın. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Söğüt Pansiyon
Şirin Söğüt Pansiyon

-

Güler yüz, tertemiz ortam

Şirin Söğüt Pansiyon, ismi ile bu kadar uyumlu olabilir. Bilal ve Güler harika bir yer oluşturmuşlar. Sanki bir yakınınızın evinde misafir gibisiniz. Güler yüz, tertemiz ortam ve bahçeden toplanan ürünlerle sunulan kahvaltı. Odanızdan enfes deniz ve ada manzarası, güneş batışı izlemek nefisti. Biz ayrılmak istemedik ama tatil süresi dolmuştu ne yazık ki.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Söğüt Pansiyon
Şirin Söğüt Pansiyon

-

Kahvaltı oldukça doyurucu

Bilal Bey ve eşi çok tatlı ve misafirperver insanlar. Söğüt'e yolunuz düşerse hiç düşünmeden kalabilirsiniz. Odalar temiz, kahvaltı oldukça doyurucu ve lezzetli. Manzara harika! *Yazabileceğim tek olumsuz yan fiyatı. :) Gecesi 2 kişi 300 TL, Söğüt için biraz fazla geldi bize açıkçası. Ama dediğim gibi her şey süper!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon Söğüt
Yakamoz Pansiyon Söğüt

-

Muhteşem bir hizmet

Muhteşem bir deniz, muhteşem bir hizmet ve işletme sahibi Sayın Duran Bey'in muhteşem misafirperverliği. 10 yıldır bu nedenle buradan ayrılamıyorum. Maalesef ülkede bu kadar doğal ve organik hiçbir yer kalmadı. Bu arada yediğimiz özellikle yerli kalamar, ahtapot ve lagosların lezzetinin tarifi imkansız. Teşekkürler Yakamoz Pansiyon Söğüt.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Samimiyet burada, lezzet reçellerde

Mavinin huzurunu iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir yer Derin Mavi Suit. Bir Egeli olarak tatile ihtiyaç duymasam da kafa dinlemek, huzur bulmak, kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz tek adres Niyazi Bey'in odalara kattığı o eşsiz kombinasyonları marine temaları güzel ayrıntıları odalardan çıkmama isteğini doğuruyor. Sabah güneş doğumunda balkondan denizin eşsizliğini, akşam batarken o günbatımının verdiği huzur hiçbir şey değişilmeyecek kadar mükemmel. Sabah bahçeden toplanmış harika organik sebzelerle eşsiz bir kahvaltı, Üçgül teyzemin harika reçelleri ile doyma hissi yaşanmıyor. :) hijyen kalite ve güler yüzün samimiyetin aile sıcaklığını arıyorsanız yolunuz mutlaka Derin Mavi'ye düşmeli, pişmanlık duymaz ve burada kalmak istersiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Bahçede deniz manzarası ve kahvaltı

Eğer bir mavi tutkunuz varsa benim gibi gidilesi bir yer. Bunun yanında huzur, doğallık, güler yüz, samimi bir tatil ortamı istiyorsanız, organik bahçe ve deniz manzarası eşliğinde güzel bir kahvaltıyı da eklersek kesinlikle ve kesinlikle gidilesi bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gizem Asya Apart
Gizem Asya Apart

-

Çözümler hemen üretiliyor

10-24 Haziran arası Gizem Asya Apart Otel'de kaldık. Sakin, sessiz bir tatil istiyorsanız keyif alınacak bir yer, söğüt. Söğüt apart temiz, yeni ve iyi seçilmiş eşyalarıyla, yepyeni mutfağı ve banyosuyla pek çok apart ve pansiyondan konforlu. İhtiyacınız olan her şeyi ya odada buluyorsunuz ya da yardımcı arkadaşa söylediğinizde anında işletme sahibiyle bağlantıya geçilip sorun gideriliyor. 2 haftalık süre boyunca birkaç gün tek sıkıntımız sivrisinekler oldu, teli olmayan banyoya hemen tel taktırıldı. Sineklerden kurtulduk. Yedek yatakla birlikte 4 kişinin rahatlıkla kalabileceği büyüklükte odaları var. Mobilyaları temiz. Kendi evimizin konforunu yaşattı bize Söğüt Apart. 3 güne bir temizlik yapıldı. Havlu, tuvalet kağıdı, havlu kağıt buluyorsunuz odada. Lavabo kenarında bulaşık süngeri, bulaşık deterjanı da vardı, genelde olmaz. Gönlü bol işletme sahiplerinin olması mutluluk verici. Söğüt'te büyük bir market olmadığı için, arabayla yine çıkmak istemezseniz, gelirken Bozburun'dan market ihtiyaçlarınızı alıp gelmenizde fayda var, Söğütte market küçük. İşletmelerde iyiniyetli, saygılı bir hizmet var, restaurantlar işlerinde başarılı. Sadece denize Söğüt'te girecekseniz, deniz girişi biraz iri çakıllı, sahilde çok fazla işgaliye var, güneşlenecek sahil bırakılmamış neredeyse. Deniz ayakkabınız mutlaka olsun. Denize girilebilecek yerler sınırlı ama temiz. Çiftlikkoy'da yemek yediğinizde şezlonglardan para almıyor, bu da güzel bir detay. Yolumuz Söğüt'e yine düşerse başka bir yer aramaya gerek yok. Adresimiz Söğüt Apart. :) Bu güzel ailenin uzun yıllar bu işi sürdürmesini diliyorum, şehrin karmaşasından kaçmak isteyen bizlere güzel bir soluklanma ortamı yaratmışlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Söğüt Pansiyon
Şirin Söğüt Pansiyon

-

Tarladaki yiyeceklerden hazırlanan eşsiz kahvaltı

Pansiyonu işleten sevgili Bilal ve Güler kendimizi pansiyonda değil evimizdeymiş gibi hissettirdiler. Yeni yapılmış her detayı düşünülmüş odalar beyaz ve mavi ağırlıklı çok ferah döşenmiş. Yatağınızdan bile muhteşem manzarayı görebiliyorsunuz. İlgileri güler yüzleri ve ustaca hazırlanmış kahvaltıdan zaten bahsetmişler daha önce kalanlar ama sevgili Bilal'in annesi Birgül ablanın ve babası Hasan abinin tarlada yetiştirdiği domateslerle, kendi bahçelerinde yetişen zeytinlerle kahvaltı gerçekten bir şölen. Evin önünden yeşilliklerle başlayan ve denizle birleşen manzara dağlarla tabloya dönüşüyor. Özel iskelesinden şezlong ve şemsiyelerden ücretsiz yararlanıp akvaryum gibi denize atlayıp doğası, insanları, denizi de mi mükemmel olur diye düşünmeden edemiyor insan ... Güneşi Simi adasından batırıp akşam yemeğine hazırlanma zamanı gelince Bodrum / Gümüşlük ya da Cunda veya Bozcaada keyifçilerindenseniz kıyıda lezzetli balık restoranlarındaki taze balıklarla aynı zevki alacağınız garantili fiyatlar da gayet makul ... Otel tatilinden başka tatil bilmeyen bir aile olarak kendimizce maceraya atılarak pansiyonda kaldık ama sanırım çok şanslı insanlarız ki ilk tecrübemizde Şirin Söğüt Pansiyon'a rastladık.. Çok da keşfedilsin istemiyorum : ) ama mutlaka yolunuzu o tarafa düşürüp önce Söğüt mahallesini sonra da Şirin Söğüt Pansiyon'u keşfedip o güzel insanlarla mutlaka tanışın ki bizim gibi şanslı insanlardan olun ... Her şey için tekrar teşekkürler ...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Harika bir manzaraya sahip

Otele ulaşım = İnanılmaz yeşil ve mavi renkler arasında muhteşem bir yol. Otel konumu = Harika bir manzara ile sizi karşılıyor. Otel odaları = Odaya girdiğinizde inanılamayacak şekilde yüksek yatırımlı oteller gibi dizayn edilmiş bir sahne sizi karşılayacak. Otel sahibi = Niyazi Bey ailesi ile birlikte oteli işletmektedir. Annesi ve babası inanılmaz güler yüzlü ve mutlu insanlar. (Üçgül teyze Esat amca öpüyorum sizleri) Deniz = Temiz, dalmaya uygun ve en eğlenceli kısmı balık tutması çok eğlenceli. Yemek = İster otelde yemeğinizi yiyebilirsiniz (istediğiniz yemeği yapıyorlar bakla, karnıyarık vb.) isterseniz denizle iç içe iskele üzerinde mum ışığında yemeğinizi yiyebiliyorsunuz. Fiyat = Gayet uygun ve muhteşem bir sabah kahvaltısı veriyorlar. Bahçe = İsterseniz otelin bahçesinden domates, biber vb. toplayarak yiyebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Suna House
Söğüt Suna House

-

Kahvaltısı güzel, yemekleri şahane

Şu an oteldeyiz, 3. günümüz. Öncelikle ev sahiplerimiz harika insanlar. Suna Hanım ve eşi Sezgin Bey çok ilgililer. Kahvaltısı güzel, yemekleri şahane. Sezgin Bey yemek konusunda tam bir usta. Dışarda yemenize gerek yok yani. Deniz yürüyüş mesafesinde ve harika. Çok sakin ve temiz. Otel de resimde gördüğünüz gibi çok şirin. Temizlikte süper. Sessiz sakin huzur dolu bir tatil. Daha ne olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Damak çatlatan bir lezzet

Müthiş mezeler, taze deniz balıkları, karides tavası, kalamar, midyesi ve harika ahtapot Feridun ustanın yetenekli elleri ile birleşince damak çatlatan bir lezzet şölenine dönüşüyor. Aile pansiyonlarının temizliği, eşsiz manzarası, doğal bol çeşitli kahvaltısı ve özenli hizmet anlayışları sebebi ile biz ailecek son 3 yazımızda tercih ediyoruz ve şiddetle tavsiye ediyoruz. Güler yüz samimiyet, temizlik ve lezzet arıyorsanız doğru adres burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yüksel Pansiyon
Yüksel Pansiyon

-

Her gün taze balık

Öncelikle belirtmek isterim Söğüt doğası konumu ve organik kahvaltısıyla müthiş bir yer. Yüksel Pansiyon'un genç işletmecisi ve aynı zamanda çalışanı misafirlere karsı aşırı kibar sevecen ve her konuda yardımcı olmak için çabalayan birisi. Daha önce konaklayan arkadaşımızın tavsiyesi ile geçirdik. Odalar temiz, Yüksel Bey de samimi olunca tatilinizin kötü geçmesi zor. Denizi tuzlu ve serin. Aşırı temiz denizi var burası dingin ve sakin bir tatil geçirmek isteyen kişilere tavsiye edebilirim. Genelde deniz ürünü servis ediyor Yüksel Bey siz balık istiyorsunuz ve taze balık gün içerisinde balıkçıdan geliyor taze bir şekilde biz yemek oda ve Yüksel Bey'den çok memnun kaldık. Samimiyetle tavsiye edebilirim. Yine görüşmek dileğiyle inşallah...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Gönlümüze taht kurdu

Tek kelimeyle ifade ettiğimde huzur diyorum... Söğüt; doğasıyla, manzarasıyla, insanlarıyla rüyalarımı süsleyen bir yer. Eşimle kısa bir süre konakladığımız ve unutamadığımız Derin Mavi Otel bu güzelliğin içinde mükemmel bir mekan. Sevgili Niyazi, içtenliği ve samimiyetiyle gönlümüze taht kurdu. Annesi Üçgül Hanım'ın içtenliği ve nefis reçellerinin tadı hala damağımızda... Bahçelerinden dalından kopardığımız domatesin, biberin lezzeti bir başkaydı. 10 dk patika bir yoldan yürüyerek, sahile Söğüt'ün harika denizine ulaştığımızda Derin Mavi'ye ait iskelede günün keyfini çıkardık. Mekanlarına gösterdikleri özenle, samimiyetleriyle 2. evimiz oldu. İyi ki varsınız sizleri tanımaktan çok mutlu olduk. Niyazi en kısa zaman da oradayız. Sevgiyle kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Keleş Pansiyon
Söğüt Keleş Pansiyon

-

Pansiyon sahipleri oldukça yardımcı

Haziran ayının ortalarında Ramazan döneminde Söğüt Köyü'nün en şirin pansiyonunda konakladık. Yaşadığım en sakin, en huzurlu tatil diyebilirim. Bir kere konum itibariyle Marmaris'ten bir saat kadar uzaklıkta olduğu için şehrin kalabalığı gürültüsü patırtısı yok. Çiçekler içinde küçük küçük pansiyonları var, sadece öyle büyük otel vs yok. Doğayla iç içe sakin bir tatil isteyenler için ideal, bundan sıkılacak insanlar için tavsiye etmiyorum. Denizi çok güzel ama kum değil taşlık, bu yüzden deniz ayakkabısı olmalı yanınızda. Yakın güzel koylar var, ben en çok Çiftlik Koyu'nu beğendim. Kızkumu Turunç Bayır'daki tarihi çınar gezilip görülebilir. Biz günübirlik gittik gördük sevdik. Pansiyon olarak Keleş Pansiyon yorumlarını okumuştum ama insan emin olamıyor tabi acaba kim yazdı bu yorumları diye düşünmüştüm ama gidip görünce yazılanların doğru olduğunu ortamın gerçekten aile ortamı gibi sıcacık olduğunu gördüm. Balkonu kocaman teras kat mı desek? :) Hep orada oturduk biz. Girer girmez begonviller içinde bir pansiyon üstünüzde üzüm sarmaşıkları dolu dolu görseli harika bir manzara karşılayacak sizi günün her saati sıcak çayınız hazır, yanına keçi boynuzu unundan yapılmış bir kek ikram olarak gelmişti çok beğenip tarifini almıştım :) Ferdi Bey, Feridun Bey her konuda yardımcımız oldu, ulaşım açısından aracımız olmadığı için bizi bırakıp aldılar örneğin. Ferdi Bey ile sadece pansiyona ait tekneyle inanılmaz koylara gittik. Maldivler görünümlü abartmıyorum. Pansiyonda fazla kişi olmadığı için eşim ile bizim için özel çıkılmış gibi oldu harikaydı en beğendim anlar sanırım ordaydı. Bunun dışında akşamları yemek olarak biz başka hiç bir yere gitmedik hep pansiyonda yedik kalamarı çok çok beğendim İstanbul'da yediklerimiz maalesef alakası yok hem de porsiyon olarak 2-3 katıydı İstanbul'dakine kıyasla. Aklıma gelenler şimdilik bu kadar teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Güler yüz ve keyif

Söğüt söz konusu olunca gideceğim tek adres; her şeyin yolunda gideceğinden emin olarak kalabilirsiniz. Temizlik, güler yüz ve keyif garantili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Temiz odalar, samimiyet, ilgi

Çok güzel bir manzara, mükemmel kahvaltı, mükemmel deniz, çok temiz odalar, samimiyet ve ilgi. Bir tatilde bunlardan başka ne istersiniz ki. İşte bunların hepsini ve daha fazlasını istiyorsanız Derin Mavi Suit'i şiddetle tavsiye ediyorum. İki çocuğum ve eşimle 3. kez tekrar gideceğiz. Kahvaltı yaparken bahçeden domates, maydonoz, biber vs. Kopartabilmek büyük bir ayrıcalıktı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Söğüt Pansiyon
Şirin Söğüt Pansiyon

-

Enfes kahvaltı

İlk başta işletme sahibi Bilal Bey ve eşine teşekkürü bir borç biliriz. Harika ilgi ve alakaları için. Tesise gelince; harika bir yer. Marmaris Söğüt'e gelince; kalınmadan kesinlikle ayrılmamalı. Mavi ve yeşilin tadını çıkarmalısınız. Enfes kahvaltı direkt bahçeden önünüze geliyor. Taze taze, bir kuş sütü eksikti. Her şey için tekrardan çok çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptanın Yeri Pansiyon Restaurant
Kaptanın Yeri Pansiyon Restaurant

-

Odaların temizliği, yemeklerin lezzeti

Personelin ilgisi, odalarının temizliği, yemekleri ve kahvaltısı ile son derece memnun kaldığımız bir mekan. Tertemiz bir deniz ve sakin bir tatil isteyenler için kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uçan Pansiyon
Uçan Pansiyon

-

Muhteşem bir köy kahvaltısı

Muhteşem bir güzellik. Muhteşem bir köy kahvaltısı. Güler yüzlü bir aile işletmesi. Yaşanacak bir cennet ve insanın ömrünü ömür katan şirin bir köy. Her şey çok güzeldi .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Ada Pansiyon
Söğüt Ada Pansiyon

-

Evcil hayvan da kabul ediyorlar

İlk kez gittiğim Söğüt'te Söğüt Ada Pansiyon'u bulduğumuz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Doyumsuz manzarası, her köşesindeki yaratıcılık ve zevk örneği olan objeleri, rengarenk begonvil ve çiçeklerle süslü bahçesi, harika kahvaltısı, geniş, aydınlık, temiz odaları ve en önemlisi Nurdan Hanım ile Firdevs Hanım'ın sıcacık davranışlarının yanı sıra misafirperverlikleri bizi Söğüt Ada Pansiyon'a hayran etti. Ayrıca evcil hayvanları da pansiyonlarına kabul ediyorlar. Biz ilk fırsatta yeniden gitmeyi planlıyoruz. Sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Ada Pansiyon
Söğüt Ada Pansiyon

-

Her köşesine özenilmiş

Doyum olmaz manzarası, her köşesindeki, sahibi Nurdan Hanım'ın eseri, zevkli objeler, temiz güzel odaları, çiçekler içindeki bahçesi, bahçelerinden toplanmış tazecik domates, biber ve el yapımı çeşit çeşit reçellerle hazırlanmış harika kahvaltısı, sessiz sakin ortamı ve en önemlisi sıcak, doğal, samimi davranışlı sahipleri Nurdan ve Firdevs hanımlar bizi Ada Pansiyon'a hayran etti. Ayrıca hayvan severseniz kedi veya köpeğinizi ile pansiyonda konaklamanıza izin veriliyor. Biz en kısa zamanda yeniden gitmeyi planlıyoruz. Sizlere de tavsiye ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Suna House
Söğüt Suna House

-

Kahvaltı, yemek, hızlı servis

3 günlük kısacık bir tatilde bu kadar huzur, bu kadar güzel kahvaltı, yemek, hızlı servis, manzara, temiz oda, güler yüz, deniz, yıldız, bulduğum nadir mekanlardan diyebilirim. Israrla tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Temizliğin, güzelliğin, rahatın

14 gün tadına, güzelliğine doyamadığımız Marmaris Söğüt köyü ve koyunda tatil imkanı sağlayan Söğüt köyü Derin Mavi Suit Butik Otel'in sahip ve çalışanları gerçek temizliğin, güzelliğin, rahatın, konforun, sessizliğin, huzurun ve eşsiz manzaranın, güvenin adresi. Kendi evinizdeymiş gibi çiçeklerle bezeli sebze bahçesiyle, havasıyla mükemmel bir aile işletmesi. Kendilerine buradan çok ama çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yemekler, işte onlar insanı cezbediyor. Zoraki değil, canınız ne çekiyorsa o pişiyor, ocaktan sofraya sıcacık ve taptaze.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Kahvaltısı muhteşemdi

Ev sahiplerimizin samimi ve içten davranışları sayesinde güzel bir tatil geçirdik. Tesisin son derece temiz ve güvenli olması, çocuklar ile seyahat planlayanlar için kesinlikle doğru bir seçim. Kahvaltısı muhteşemdi. Ev sahibimizin her gün sürprizlerle dolu bir kahvaltı sunması bizi çok memnun etti. Bahçeden toplanan doğal ürünlerle yaptığımız kahvaltılara doyamadık. Sahilde yine tesise ait olan Yalı Başı Yasemin Restoran'da balık çorbası ve lezzetli deniz ürünleri muhteşemdi. Tekrar tekrar gelip kalmak isteyeceğiniz bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Söğüt Pansiyon
Şirin Söğüt Pansiyon

-

Enfes kahvaltı ve ilgi

Çok güzel, dinlendirici, harika bir bayram tatili oldu. Bilal Bey ve eşine çok teşekkürler... Enfes kahvaltı için de, ilgi alaka için de teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Deniz ve manzara ile huzur

Sakinlik, huzur ve güler yüzlü bir aile işletmesi, sakin tatil yapmak isteyenler için işletmenin can damarları ikizler Gaye ve Gamze bu küçük işletmeyi sevimli kılmaya yetiyor... Deniz ve manzarayı sevenler bu tesiste mutlu ve huzurlu tatil yapmayı hakederler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Ada Pansiyon
Söğüt Ada Pansiyon

-

Misafirperver bir ağırlama

Sıcacık bir aile ortamı, manzara, deniz kahvaltı süper. Misafirperver bir ağırlama ile çevreci bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Suna House
Söğüt Suna House

-

Odalar geniş

Otel harika, çalışanları Güliz ve işletme sahibi Suna Hanım ve eşi Sezgin Bey hem çok ilgili hem güler yüzlü ve samimi. Söğüt'ün denizi zaten muhteşem ancak havuz sevenler (eşim gibi) için de havuzu olması çok iyi bir alternatif ki Söğüt'te havuzlu otel ya da pansiyonun pek de olmadığını öğrendik. Odalar geniş, ferah ve tertemizdi. Odanızın kapısından çıktığınızda havuz hemen önünüzde ve rengarenk begonviller, zeytin ağaçları çok güzel bir görüntü yaratıyor. Ayrıca otelin terası da Sögüt'ün enfes manzarasını izlemenize imkan tanıyor. Zaten en sevdiğim öğün olan kahvaltıyı Söğüt Suna House'da yapmak ayrı bir keyifti. Manzaradan mı yoksa her şeyin taze olmasından mı insanın yedikçe yiyesi geliyor. Suna Hanım'ın reçelleriyse bir harika, özellikle limon reçeline bayıldık. Hiçbir 5 yıldızlı otelde böylesine kahvaltı yapamazsınız ve aynı zamanda böylesine içten bir muhabbet de bulmanız zordur. Otelde kaldığımız süre boyunca bize her konuda çok yardımcı oldular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Huzurun tek adresi

İyi yürekli, güzel insanların işlettiği, mavinin tüm tonlarını doyasıya yaşayabileceğiniz, huzurun tek adresi. Sizleri, güzel pansiyonunuzu ve içtenliğinizi çok özlüyoruz. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon Söğüt
Yakamoz Pansiyon Söğüt

-

Kahvaltılıkların tazeliği

Bu zamana kadar gittiğimiz oteller arasında kesinlikle en sıcak, en içten işletme. Duran abinin hoş sohbeti, güler yüzü bizi adeta evimizde gibi hissettirdi. Tüm gelenleri müşteri değil de misafirleri olarak görmeleri, her konuda seve seve yardımcı olmaları, otelin mükemmel görüntüsü, odaların tertemiz ve rahat olması, kahvaltılıkların tazeliği bize ne kadar doğru bir karar vermişiz dememizi sağladı. Marmaris Söğüt'e geldiğimizde artık başka bir yerde kalmayı aklımızın ucundan bile geçirmeyeceğimiz kesin. Her şey için teşekkürler bilader. ☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptanın Yeri Pansiyon Restaurant
Kaptanın Yeri Pansiyon Restaurant

-

Yemeklerin kalitesi

Uygun fiyatlı, huzurlu ve hem yemekleri ile hem de çalışanları ile gerçekten kaliteli bir mekan. Marmaris'in en huzurlu kıyılarından Söğüt'te, her yönüyle keyifli bir pansiyon. Dahası müthiş bir restoran. Odaları tertemiz ve oldukça zevkli döşenmiş, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri takdire şayan kalitede ve lezzette hazırlanıyor. Hizmet kalitesi ve tatilimiz boyunca kalpten gösterdikleri samimi dostluktan dolayı kaptana ve tüm ekibine çok teşekkür ederiz. Civarda birkaç tane daha otel mevcut fakat yemeklerin kalitesi, odaların temizliği ve otel personelinin güven veren tutumundan dolayı Kaptanın Yeri Restaurant, Söğüt'te tek tercih edilecek yer ki nitekim civarda yatları ile konaklayan turistlerin çoğu burayı tercih ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Odalar-manzara

Yalnızca iki gün kalabildiğimiz Derin Suit Mavi Butik Otel'imizden ziyadesiyle etkilendik ve en kısa zamanda tekrar dönmek üzere çok mutlu bir şekilde ayrıldık. Otel hakkında, sevimli ailemiz hakkında, odalar-manzara, vs. hakkında şimdiye kadar çok güzel şeyler söylenmiş; eksiği yok fazlası var, hem de çok. Farklı bir noktaya değinmek istersek; ''Turizm Fakültesi'' mezunu, ailesini bir anlamda bu işe teşvik eden Niyazi kardeşimiz ayrıca bahsedilmeyi fazlasıyla hak ediyor. Anadolu'nun ve Akdenizliliğin getirdiği sıcakkanlılığı ve misafirperverliği kusursuz hizmetle birleştirerek herkesin hayranlığını kazanıyor. Yıllardır turizmin içinde bir otelci olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki; Niyazi ve ailesi, bu işletme, bu anlayış Türkiye turizminin medarı iftiharıdır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Güler yüz ve ilgi

Derin Mavi Suit Butik Otel'de sabah uyandığınızda sizi karşılayan manzaraya aşık olabilirsiniz. Güler yüz ve ilgi de cabası. Biz Söğüt'ü çok sevdik, Niyazi ve ailesini de. Herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Misafirperverlikten öte tavırları

3 günlük mini tatil için gittiğimiz ve tesadüfen seçtiğimiz Söğüt'te Derin Mavi Suit Butik Otel bizi harika ağırladı. Niyazi ve Üçgül teyzenin misafirperverlikten öte tavırları ve güne onların güler yüzüyle başlamak İstanbul stresinden hızlıca kurtulmamızı sağladı. Kahvaltıda bahçeden getirdikleri tazecik sebzeler, kendi yaptıkları zeytinler ve köy yumurtaları ile ayrı bir keyif aldık. Odalar ise şu ana kadar kaldığımız diğer odalardan oldukça büyüktü, zevkle ve mavi temasıyla döşenmişti. Hele önü Simi Adası'na kadar uzanan apaçık terasta değmeyin keyfinize. :) Biz panoramik fotoğraf çekmeye doyamadık açıkçası. 3 günde o kadar alışmıştık ki, ayrılık bile zor oldu ve bir daha mutlaka geleceğimize dair söz verdik. Herkese şiddetle tavsiye edeceğim bir yer. Gidiniz, görünüz, rahat ediniz efenim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Organik kahvaltı

Marmaris Söğüt için ilk deneyimimiz olmasına rağmen o kadar memnun kaldık ki gittiğinize asla pişman olmazsınız. Bir kere organik kahvaltı kültürü buradan çıkmıştır diye düşünüyorum, tarladan kopan mis gibi domatesten tutun, yemyeşil biberler, yeşillikler Üçgül Teyzenin elinden efsane kahvaltıya dönüşüyor. Karpuzun kabuğundan bile reçel vardı soframızda, gerisini siz düşünün. Odaların güzelliğine, dekorasyonun nezihliğine gelirsek o gördüğünüz fotoğraflar sizi aldatmasın, aksine gördüğünüzün daha yeşiline, daha mavisine hazırlayın kendinizi. Biz ailecek çok keyifli günler geçirdik, seneye, ondan sonraki seneye ve daha nicelerine yine gelmek ümidiyle sevgili Niyazi ve sevgili Üçgül teyze. Allah kalbinizin güzelliğini yaşatsın hep size.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uçan Pansiyon
Uçan Pansiyon

-

Her şey doğaldı

Öncelikle sıcacık bir aile ortamı içine giriyorsunuz. Sizi öyle karşılıyorlar ki, sanki siz de o ailenin içinden birisiniz. Biz kahvaltı yaparken ne istediysek kendimiz topladık. Her şey doğaldı. Doğayı yaşadık. Çok şirin bir köy. İnşallah tekrar görüşmek üzere. Herkes rahatlıkla gidip kalabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ahu Hanım güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizi rahat ettirebildiysek ne mutlu bize. İnanın burada kaldığınız bir kaç gün içinde kendinize o kadar alıştırdınız ki şimdiden özledik. Sevgiler

16 Haziran 2017, Cuma 23:31
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Huzur, deniz, samimiyet

Benim gibi huzur, deniz, samimiyet arıyorsanız ve beş yıldızlı samimiyetsizliklere katlanamıyorsanız doğanın içinde çok şirin bir butik otel burası. Tertemiz, çok özenli. Sahibi Niyazi Bilgiç genç ama donanımlı bir işletmeci, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş, çok özenli ve samimi bir ev yapmış bizlere. Ev diyorum çünkü Üçgül teyzem (sen hep böyle içten gül, ömrün uzun olsun), babası ve Niyazi kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyorlar. Niyazi sakın değişme olur mu? Kafa dinlemeye birebir bir yer Söğüt ve Derin Mavi Suit Butik Otel. Otelin bütün odaları deniz manzaralı, birçok yerde resimleri var. Instagram'da baktıysanız hani profesyonel çekim bunlar vardır, oynamışlardır diye düşünmeyin (ben gelene kadar öyle düşünmüştüm de). Gerçekten de göründüğü gibi. Odalar geniş ve konforlu. Dediğim gibi hepsini Instagram hesabından inceleyebilirsiniz. Ben Instagram'dan Söğüt'ü ararken keşfettim, daha sonra da buradaki yorumları okudum ve çok beğenip gittim çünkü. Bu şirin butik otelin denize yürüme mesafesi patika yoldan salına salına yürüseniz maksimum 5 dakika. Sahilde kendilerine ait şezlonglarının olduğu bir alan var (şemsiye, şezlong ücretsiz). Bu alanda da sizi samimi, çalışkan, bir dediğinizi iki etmeyen güler yüzlü insanlar karşılayacak. Sinan Bey ve diğer çalışanlar gerçekten de çok ilgili ve samimiydiler, çok teşekkür ediyorum bir kez daha kendilerine. Başka ne diyebilirim ki bilemedim. A'dan Z'ye her şeyi çok beğendim. Teşekkürler Niyazi, Üçgül teyzecim. Lütfen değişmeyin, şehir hayatının tüm olumsuzluklarına, samimiyetsizliklerine karşı size ihtiyacımız var. Böyle keyifli bir kaçış noktası olması gerçekten önemli benim için. Teşekkürler bir kez daha, sizi özleyeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Organik kahvaltısı

Ev sahiplerinin misafirperverliği, güler yüzlülüğü, samimi ve içtenliği çok güzel. Üçgül teyzenin çok organik kahvaltısını yemenizi tavsiye ederim. Çok memnun kaldık. Mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Kahvaltı tam bir lezzet şöleni

İsmi, Derin Mavi Suit Pansiyon & Apart olabilir ama bana göre mavi bir rüya evi. :) Denizi içine alırcasına konumlandırılmış odalar, adımını atsan denizdesin hissi veren teras, bir rüya duygusu uyandırıyor içinizde. Bahçe katına inip, alabildiğine yeşilin içine serpiştirilmiş gökkuşağının tüm renklerini görünce neşeli şarkılar söylemek geliyor içinizden. Kahvaltı tam bir lezzet şöleni. Domates çok kırmızı, roka çok yeşil ve deniz çok mavi burada. Pansiyon sahipleri sevgili Niyazi ve annesi Üçgül teyzeyi tanıyınca siz de kocaman gülümsüyorsunuz bu kocaman gülümseyen insanlara. O zaman tekrar anlıyorsunuz güzel insanlar oldukları yeri de güzelleştiriyor. İyi ki gitmişiz ve tekrar gideceğiz. Çok teşekkür ederiz sevgili Niyazi ve Üçgül teyze.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Huzur, manzara, ilgi

Harikalar diyarı gibi renk cümbüşü, huzur, manzara, ilgi, bir insanın tatil için isteyebileceği her türlü özen mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Lezzetli kahvaltısı

Görüp görebileceğiniz en sıcakkanlı işletmecilerden biri olan Niyazi ve annesinin mekanıdır. Burada müşteri değil ahbapsınızdır. Bakir kalabilmiş nadir yerlerden olan Muğla'nın Söğüt köyünün yemyeşil doğası, berrak denizi ve lezzetli kahvaltısı; temiz ve oraya geldiğinizde gerçekten farklı olduğunu hissettiğiniz bir yer. Mutlaka daha sonra da gideceksiniz. Biz şans eseri bulduk ama iyi ki de bulmuşuz, bir daha görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Suna House
Söğüt Suna House

-

Odalar geniş

Otelin bulunduğu Söğüt, küçük bir kıyı köyü. Dolayısı ile sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil için en uygun yer. İşletmenin sahibi Suna Hanım bizi güler yüzle, sanki evine gelen bir misafir gibi karşıladı. Kaldığımız süre boyunca da hep aynı şekilde ağırlandık. Belki de bu yüzdendir ki, kendimizi hep uzun zamandır görmediğimiz dostlarımızı ziyarete gelmişiz gibi hissettik. Odalar geniş, temiz ve havuzun iki kenarına 3'er tane olacak şekilde sıralanmış. Anlayacağınız kalabalık bir yer de değil. Doğal güzelliği fotoğraflarda gördüğünüz gibi diyeceğim ama fazlası var. Işığın açısına göre manzara değişiyor. Serpme kahvaltı, Suna Hanım'ın kendi elleriyle yaptığı doğal reçellerle tatlanıyor. Hepsini çok sevdim ama karadut ve limonu ayrıca denemenizi tavsiye ederim. Akşam yemeği için de yine restoran mevcut. Sezgin Bey'in (Suna Hanım'ın eşi) yaptığı mükemmel yemeklerle ve mezelerle güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon Söğüt
Yakamoz Pansiyon Söğüt

-

Adı gibi parlıyor

Adı gibi parlıyor. Huzur, doğayla bütünleşmiş yerlere gitmenizin birinci nedeni ise doğru yerdesiniz. Üzerine özgün Türk misafirperverliğinin seçkin örneğini görmek de çift katlı ekmek kadayıfı gibi lezzetli. Odamız düzenli ve tertemizdi, tatilde bile erken kalkmamızı sağlayan şahane kahvaltıdan söz etmeden geçmeyeceğim tabii ki. Konumu itibarıyla koyun tam ortasında olması, iskele üzerinde muhteşem gün batımını son demine kadar yudumlamanızı sağlıyor. Yanında rakı, balık ve envaı çeşit mezeler tabii ki. Duran Bey (işletme sahibi) ve personeli hem kibar hem profesyonel. Tekrar geleceğiz. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suit Butik Otel
Derin Mavi Suit Butik Otel

-

Kahvaltı ayrı bir lezzet

Niyazi ve annesi bizi hem Söğütlü yaptı, hem de ömür boyu sürecek gerçek dostlarımız oldu. Pansiyonlarında konaklamanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu ancak gidip kendi gözlerinizle gördüğünüzde anlayabilirsiniz. Hele annesinin elleriyle yaptığı kahvaltı ayrı bir lezzet. Söğüt'e rastgele gittik ama süper bir yer. Zaten diğer yerlerden farklı olduğunu görecekseniz Derin Mavi Süit Pansiyon & Apart'ın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon Söğüt
Yakamoz Pansiyon Söğüt

-

Özgün Türk misafirperverliği

Bir konaklama tesisinden daha ne beklenir ki? Özgün Türk misafirperverliğinden bir örnek ver deseler = Yakamoz Pansiyon Söğüt. Duran Bey gerçekten müthiş bir iş başarmış. Evimde gibi rahat ve en yakın arkadaşlarımdan birinde ağırlanıyormuşçasına mutluluk verici. Lokantanın konumu itibarıyla tabiatın ve manzaranın güzelliğinin, günbatımının, gün doğumunun, yemekleri kadar lezzetli olduğunu söylemeden geçmek de haksızlık olur. Teşekkürler Yakamoz Pansiyon Söğüt.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Denizkızı Pansiyon & Restaurant
Denizkızı Pansiyon & Restaurant

-

Odalar tertemiz

Tek kelime ile 10 numara yer. Izgara ahtapotun daha iyisini bu coğrafyada bulamazsınız. İşletme denize 5 metre. Her şey elinizin altında, deniz süper. Odalar tertemiz. Salata malzemesi kendi bahçesinden. Araba sesi, uğultu, büyük otellerin keşmekeşi/kalabalığı yok. Bundan iyisi Şam'da kayısı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)