Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Söğüt Otelleri

Söğüt için {{ (filteredHotels).length}} / 36 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Söğüt Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ege ve Akdeniz suların birleşme noktasında olan Marmaris Söğüt Köyü, iki bölgenin de çeşitliliğini kapsamaktadır.

Marmaris Söğüt'e Marmaris'ten İçmeler ve Bayır üzerinden 45 kilometrelik bir yolla ya da Hisarönü ve Selimiye üzerinden gidilebilir. Bayır üzerinden giden yol ormanlar arasından, Selimiye üzerinden giden kısa yol ise sahil ve koylardan geçer. Yolun birinden gitmek, diğerinden dönmek çok zevkli olur.

Söğüt Bozburun Yarımadası'nın Sömbeki Körfezi'nde tenha bir köydür. Çok güzel manzaralı iki mahallesinden biri Şirinyer, diğeri Cumhuriyet'tir. Cumhuriyet mahallesi Saranda olarak da bilinir. Her iki mahallede de birkaç mütevazı Marmaris Söğüt oteli, birkaç lokanta turistlere hizmet verir. Marmaris Söğüt Köyü lokantalarında her zaman balık bulunur.

Söğüt otellerinde konaklamanın en güzel yanı da, harika restoranlarında hazırlanan eşsiz balıklarının tadı. Akdeniz ve Ege'nin balık çeşitliliğini bünyesinde toplayan Marmaris Söğüt'te dilerseniz restorana gidip siparişinizi verin, dilerseniz kendi balığınızı tutun...

Marmaris Söğüt otelleri arasında en çok rastlayabileceğiniz tür, pansiyonlardır. Yaklaşık 8 ila 20 odalı Marmaris Söğüt otellerinde, gözünüze çarpacak ilk şey mütevazı bir dekor ve hizmet. Hele bir de konakladığınız Söğüt otelinin terası varsa demeyin keyfinize, burada akşam yemeğinin keyfine doyamayacaksınız...

Bozburun'dan Hisarönü Körfezi'ne doğru dönüşe geçenlerin karşısına, harika koylar arasından bu kez de Söğüt Köyü çıkıyor...

Söğüt Köyü, ilçe merkezi Marmaris'in yaklaşık 60 kilometre güney batısında, Bozburun Yarımadası'nın en uzak ucunda yer almaktadır. Köyün 1 kilometre güney batısında ise, Thyssanos antik kenti kalıntılarına rastlanıyor...

Marmaris Söğüt Köyü, henüz birçok kişinin adını bile bilmediği bir tatil yöresi. Ancak Söğüt Köyü'nün adını ve ününü duyanlar buraya geldiler ve bir daha vazgeçmeleri mümkün olmadı. Bu talep de beraberinde Söğüt otellerinin açılmasını getirdi.

Marmaris Söğüt otellerinin, yeni yeni açılması sayesinde de henüz Söğüt 2018 otel fiyatlarında çok bir artış gözlenmiyor. Daha çok pansiyon tarzında tesislerle misafirlerini ağırlayan Söğüt halkının asıl geçim kaynağını ise, badem, keçiboynuzu, kekik, adaçayı, bal, incir gibi tarım ürünleri oluşturuyor.

Marmaris Söğüt 2018 otel fiyatları 40 - 50 TL'den başlıyor. Ancak yaz aylarında fiyatların biraz daha artış gösterdiğini söylemek mümkün. Marmaris Söğüt 2018 otel rezervasyonunuzu yaptırmadan önce, tesislerin açık olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz.

Söğüt Hakkında

Muğla'nın en büyük köyüdür Söğüt Köyü. Manzara açısından muhteşem görsel güzellik sağlayan bu koya gelirken manzarayı izlemeye başlıyorsunuz.

Bozburun Yarımadası'nın uç ve biraz da sapa noktasında yer alıyor. Bu nedenle turizm trafiğinden etkilenmemiş bakir bir koy. Buna rağmen denizden biraz içerde kalan köy çarşısı canlılık gösteriyor. Burada Taşlıca, Bozukkale, Serçe Limanı, Asardibi, Kızılkayalar gibi mevkiler ve Yunanistan'ın Sömbeki (Simmi) adasının silueti de görüş açısında bulunuyor.

Eğer Marmaris'ten sonra yolunuz buraya düşerse daha dingin, daha huzurlu günler geçireceğiniz kesin. Kalabalıktan uzakta günbatımını izleyebilir, daha doğal ve sessiz bu koyda sakin bir tatil geçirebilirsiniz.

Köyün içme suyu, 41 kuyu olmasına rağmen adına Kırk Kuyular denilen yerden sağlanıyor.

Türkiye'nin en korunaklı doğal limanlarından biri olan Serçe Limanı arkasında bulunan plaj ve tekneler turistlere Rodos Adası silueti karşısında tertemiz sularda yüzme keyfini yaşatıyor. Deniz ürünleri açısından çok zengin olan Marmaris Söğüt koyunda mağaralar, sinarit, fangri, sokkan, melanur, istina, takoz, mantık, eşkina, trança, akya, lâhos ve kabuklu deniz ürünü karavida en çok yakalananlar arasında yer alıyor.

Marmaris Söğüt Köyü, kitle turizminin ulaşamadığı koylardan biri. Bu köyün erkekleri, arabaların hala pek sık geçmediği, turist otobüslerinin ise hiç uğramadığı yolların kenarındaki kahvelerinde çaylarını yudumlarlar. Çevredeki birçok tarihi ören yerini bölgenin yerlileriyle beraber gezebilirsiniz, size gönüllü olarak rehberlik yapacaklardır. Bu şekilde yürümekle aşınmış yollara hiç girmeden, sadece size ait patikalardan bölgenin zengin tarihi geçmişiyle tanışabilirsiniz. Bu ören yerleriyle ilgili kaynaklar çok kısıtlı olduğu için hayal gücünüze sık sık başvurmak zorunda kalacaksınız.

Bölgede restoranların neredeyse hepsinde menünün demirbaşıdır ahtapot ve kalamar, sadece menülerin değil Bodrum ve Marmaris'in sularının da. Ahtapot avı için en uygun zaman eylül ve ekim aylarıdır, ahtapot en az 2 kg çekmelidir. Yakalanan ahtapotun daha sonra başına gelenler belki pek hoş görünmez hayvan severlere ama bu işlem ahtapotun tadını mükemmelleştirir. Sonrasında tekrar tavaya atılacak olsa da ahtapotun büyük bir itinayla pişirilmesi gerekir, her aşçının meslek sırrıdır bu iş.

Açık denizde yaşayan kalamar, kasımla şubat arasında yumurtlamak üzere bölgeye gelir. Kalamarların çok küçükken avlanmamaları gerekir, boyları en azından 20 cm olmalıdır tavaya girmeden önce. Tipik kalamar halkaları pişirilme kolaylığı açısından hazırlanır, en azından bir tam gün boyunca marine edilir ve unlanarak kızartılır, ama işin erbabı olanlar ızgarasını veya tavasını tercih ederler. Marmaris Söğüt Köyü'nde en leziz kalamar ve ahtapotu bulacağınız yerler Yakamoz ve Aşkın Balık Restoranları'dır, bizden söylemesi...

Söğüt otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Hoş anılarla ayrıldık

Pansiyon standartlarının çok üstünde, yıldızlı otellere hocalık yapacak kadar lezzetli yemekleri olan, denizde kaldığımız süreyi azaltacak kadar güzel balkon manzarasına sahip. Çok tatlı bir ailenin işlettiği bu güzel pansiyondan hoş anılarla ayrıldık. Tekrar görüşmek üzere. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saranda Beach Pansiyon
Saranda Beach Pansiyon

-

İçtenlikle tavsiye ederim

Pansiyonun muhteşem konumuna bir de Gamze, Naim ve annelerinin samimiyeti ve misafirperverliği eklenince alın size harika bir tatil. Kahvaltısının zenginliğinin yanında istediğinizde her türlü akşam yemeğini de bulabileceğiniz ideal bir pansiyon. İçtenlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Sessizlik ve huzur

8 gece konakladığımız Çağla Apart 2 ay önce açılmış bir aile işletmesi. Odaların konforu, temizliği, havuzu, çevresinin sessizliği mükemmel. İşletmeci aile sıcak ve içten yaklaşımı ile istediğimiz her an ulaşabileceğimiz uzaklıktalar. Denizin berraklığı ve sıcaklığı, nemsiz havası çocuklarımız ile çok rahat bir tatil yapmamızı sağladı. Güneşin batışının seyri ise enfes. Seneye tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saranda Beach Pansiyon
Saranda Beach Pansiyon

-

Kesinlikle tavsiye edilir

Eşimle beni evimizde gibi, müşterisi değil de ailenin bir ferdi gibi hissettiren sevgili Gamze, Naim ve annelerine çok teşekkürler. Süper kahvaltı, kibar, cana yakın, sıcacık ev sahipleri, deniz manzaralı odası, denize oldukça yakın konumu, dilediğinizde size özel hazırlanan anne elinden çıkan oldukça lezzetli yemekleri ile kesinlikle tavsiye edilir. Misafirperverliğiniz için teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle. Çevremdekilere şimdiden tavsiye etmeye başladım bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saranda Beach Pansiyon
Saranda Beach Pansiyon

-

Göz doyuran köy kahvaltıları

Herkesin tatil anlayışı ve beklentileri farklı olsa da, aradığınız lüks değil de samimiyetse burası doğru yer. Biz kaldığımız üç gün boyunca çok güzel ağırlandık. Gözümüzü de bizi de doyuran köy kahvaltılarını çok sevdik. Acıktığımızda bize tarhana çorbası yapabilen, üstelik tencereyi de yanımıza bırakan, tatilde anne köftesi yiyebildiğimiz bir başka işletmeyle karşılaşmadık son zamanlarda. Gamze, Naim ve sevgili annesine buradan da teşekkürler. Hep böyle kalın. Umarım yine geliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Kahvaltısı tamamen kendi bahçelerinden

8 - 9 - 10 Ağustos tarihlerinde İrene'de tatilimizi geçirdik. İnternetteki yorumlara güvenerek geldik ve ne kadar doğru karar verdiğimizi anladık. Öncelikle inanılmaz her yer tertemiz kendi evinizde gibi rahatsınız. Odalar kocaman, tertemiz, Wi-Fi var. Kahvaltısı tamamen kendi bahçelerinden ve organik her şey çok lezzetli. Pansiyon sahibi Pınar Hanım ve Ferit Bey ve iki kızları çok iyi insanlar. Sizlerle müşteri gibi asla değil kırk yıllık dostlarıymış gibi ilgileniyorlar. Bölge çok sakin ve sessiz kafa dinlemek için paha biçilemez. Yalnız bizim gibi Marmaris, İçmeler, Turunç yolundan sakın gitmeyin. Bizi kendi evimiz gibi rahat ettiren hep güler yüz ve hoş sohbetleri ile yardımcı olan Pınar Hanım, Ferit Bey ve kızlarına çok teşekkür ederiz. Tatil konusunda çok titiz biri olarak söylüyorum kesinlikle kalınacak ender yerlerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suite Butik Otel
Derin Mavi Suite Butik Otel

-

Odaların ferahlığı

İki senedir takip ettiğim ve sonunda konaklama fırsatı bulduğum cennetten köşe olup, evimiz bellediğimiz Derin Mavi Süit Butik Otel. Üçgül teyzenin daha ilk girdiğiniz anda kucaklayışı, Niyazi'nin samimiyeti, gülen yüzleri ve bizlerden esirgemedikleri hoş sohbetleri ve tabi ki sabahları yürüyüş arkadaşımız olup bizi gezdiren Hera ile :) tatilimizin en güzel anlarını yaşadık. Odaların ferahlığı ve temizliği, özellikle balkonlarının büyüklüğü görülmesi gereken türden. Üçgül teyzem reçellerinden bahsetmiyorum bile. :) Sabah kahvaltılarının doyumsuz tadı, dalından kopartılıp önünüze gelen domatesin ve biberlerin kokusu, benim için özellikle incir ağacı ve incirlerin tadı. :) Gün batımı ve mükemmel manzarası halen aklımızda. Kesinlikle gidip görmeli ve tatmalısın. Soğüt'teki evimiz ve en tatlı dostumuz Hera, her şey için teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Kafa dinlemek için en ideal

Kafa dinlemek için en ideal ve doğal güzelliklere sahip bir yer. Özellikle Zorbay Bey, Meryem ve Çağla'ya çok teşekkürler. Temizlik muhteşem, gördüğüm en temiz otellerden biri. Çocuklarımla 9 gece kaldığım Çağla Apart Söğüt'te çok rahat ettim. Herkese tavsiye ederim. Seneye tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Yılın her mevsimi gelinecek yer

Bu yıl ikinci gelişimiz. Çok ilgili bir yönetim mevcut. Aile kendisi işletiyor. Temizlik mükemmel, ilgi harika, her yiyecek bahçeden ve denizden. Yediğimiz akşam yemeğini hiçbir yerde yiyemezsiniz. Aşçı otel sahibi Ferit Bey'in eli çok lezzetli. Kısaca 1 - 2 seneye kalmaz bu aile otele ilave yapmak zorunda kalır. Yılın her mevsimi gelinecek mekan. Oda manzarasını anlatmak yetmez. Görmek gerekir. Gelin bir kez sonra hep geleceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Sanki kendi evimize gelmişiz gibi

Bu sene ikinci gelişimiz. Daha kapıdan içeri girerken sanki kendi evinize gelmişsiniz hissine kapılıyorsunuz. Her şeyden önce son derece temiz. Acayip iyi işletmecileri var. Kahvaltıyı konuşmak bile hakaret olur. Bu akşam yediğimiz balık ve kalamar ve mezeler masa hazırlığı tartışmasız çok ama çok iyi. Her şey bahçeden doğal. Pınar Hanım ve Ferit Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Sakin bir tatil ve huzurlu bir yer

2 gece kaldığım bu güzel mekan ve güzel insanlardan çok memnun kaldım. Emin olun evinizi aratmıyorlar. Meryem Hanım'ın misafirperverliği, Zorbay Bey'in samimi, sıcakkanlı yaklaşımı. İkramları. Hele havuz keyfi. Pişman olmazsınız. Sakin bir tatil ve huzurlu bir yer arıyorsanız hiç düşünmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suite Butik Otel
Derin Mavi Suite Butik Otel

-

Artık değişmez adres olacak

Hayatımdaki en güzel tatilimdi. Her şeyden önce Niyazi kardeşimin ve annesi Üçgül teyzenin samimiyeti, nezaketi, güler yüzlü, tatlı sohbetleri, misafirleriyle ilgilenmeleri... Söyleyecek o kadar güzel şey var ki. Odalarımız tertemizdi. Balkondan manzara enfes. Sabah kahvaltısı muazzam, ev yapımı. Harika reçeller, börekler, poğaçalar, kendi bahçelerinin ürünü olan yeşillikler... Kaldığımız odanın konseptinden tutun da pansiyonun dekorasyonuna, kullanılan tabaklara kadar her şey ince düşünülmüş gerçekten. Deniz tertemiz özellikle sabah erken saatlerde mükemmel. Doğası harika, köy havası. Bir de Hera var tabi pansiyonun güzel kızı bir Golden. Size rehberlik bile yapıyor. Evimdeymişim gibi rahat ve huzurlu bir tatil yaptım. Niyazi kardeşime, Üçgül teyzeye, Esin ablaya çok teşekkür ediyorum. Eşim ve benim için burası artık değişmez adres olacak. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yüksel Pansiyon
Yüksel Pansiyon

-

Kahvaltı çok çok doyurucu

Söğüt sakin ve huzurlu bir yer. İnsanları da stresten uzak. Herkes hoş sohbet ve saygılı. Yüksel Pansiyon'da Ağustos 2018'de misafir olduk ve hala tatilimiz burada devam ediyor. :) Öncelikle kahvaltı çok çok doyurucu. Pansiyon oldukça temiz, rahat, konforlu. İşletme sahibi Yüksel Bey genç, müşteri memnuniyetini çok önde tutan ve evimizdeki gibi bir tatil geçirmenizi sağlayan, işletmeciden çok arkadaşımızın yazlığına gitmişiz gibi bir tatil geçirmemizi sağladığı için teşekkürler. Bu arada annesi çok güzel yemekler yapıyor. Mutlaka denenmeli. Bu arada pansiyonda yer bulabilirseniz şanslı kişilerdensiniz. Çünkü fiyat, kalite, hijyen açısından tercih edilen bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Derin Mavi Suite Butik Otel
Derin Mavi Suite Butik Otel

-

Ellerinize, emeklerinize sağlık

Bu yıl ilk defa gittiğimiz Derin Mavi memnuniyet derecesini zirveye çıkarttı. Anne oğulun keyif içinde işlettiği bu cici mekan aradığımız her şeyi bize verdi bundan sonra eşimle başka bir yere gidebilir miyiz bilmiyorum. Üçgül teyzenin hoş sohbeti Niyazi kardeşimin her şeyi eksiksiz yapmaya çalışması ve bunda başarılı olması… Anlatmakla bitmeyen bir sürü güzel şey. Domateslerin o güzel kokusunu ayrıca hiç unutmayacağız. Ellerinize, emeklerinize sağlık. Seneye yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Yemekler çok güzel

Aslında kötü diyeyim de kimse gelmesin, bizde rahat rahat yer bulalım :)) diye düşünmedim değil. Neyse yine de insafa gelmiş bulunuyorum. Mahrum etmeyeyim sizleri de. Mutlaka gidin ve bu güzel insanlarla tanışın. Mekan sakin, huzurlu. Özellikle aileler için şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca yemekler çok güzel. Feridun usta ve ailesine her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Aile işletmesi

Güleryüz samimiyet, temizlik, uygun fiyat, yemek lezzeti, manzara, havuz keyfi, koylarda turkuaz deniz keyfini yaşamak isteyenlerin tercih etmesi gereken pansiyon tam olarak burasıdır. Aile işletmesi olması nedeniyle çok sıcak bir ortam var. Oğlum Bartu ayrılırken çok ağladı. Yeniden gitme sözüyle ayrıldık. Ferudun abi, eşine ve kızlarına teşekkür ederiz. Bartu, Murat, Burcu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Harika yemekler

İlk odaya girdiğinizde sizi karşılayan temizlik ve ferahlık hissi oluyor. Her odanın deniz görüyor oluşu ve balkona sahip olması müthiş. Sabahları kalkıp, 1-2 saat balkonda kitap okuyup ruhunuzu dinlendirdikten sonra kahvaltıya inip tamamen doğal, ev yapımı ve bol ürünler ile midenizi mutlu ettikten sonra akşam tekrar Ferit Bey ve Pınar Hanım'ın ellerinden harika yemekler ve mezeler tadabilirsiniz. Yemekten sonra çay eşliğinde yapılan sohbetler de cabası. Her şey muhteşem olabilir mi derseniz gerçekten oluyormuş biz bunu gördük. Tekrar görüşmek umuduyla, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

İçten ve misafirperverler

O kadar temiz, düzenli, müthiş lezzetler tadabileceğiniz bir yer ki kelimeler yetersiz kalır. Ayrıca Pınar Hanım ve Ferit Bey içtenliğiniz, misafirperverliğiniz için çok teşekkürler. Hep böyle kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Huzur bulduğumuz bir yer

Her şey harika. Huzur bulduğumuz ve dinlendiğimizi hissettiğimiz bir yer burası. Temizliği ve tamamen doğal lezzetleriyle tam puan veriyoruz. Sakın değişmeyin, hep böyle kalın. Çünkü Söğüt'te biz hep size geleceğiz. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Odanın deniz manzarası harikaydı

Söğüt, Marmaris'in diğer bölgelerine nazaran daha sessiz sakin bir yer. Ancak Söğüt'e gelince konaklama için Deniz Yıldızı Pansiyon'dan daha iyisi bulunamaz. Biz 'Cennet' adlı odada kaldık, muhteşem deniz manzaralı odamızın balkonundan sarkan üzümleri koparıp koparıp yedik. Temizlik, güler yüz, ilgi, alaka muhteşemdi. Odalarda eşyalar komple yenilenmişti. Muhteşem balık ürünlerini havuz başında ve deniz manzarasıyla yemek harikaydı. Feridun abiye, eşine, kızlarına bizleri böyle güzel ağırladıkları için çok teşekkürler. Ayrıca dönüş günümüzde bize hediye ettikleri çam sakızı çoban armağanı hediyeler için de çok teşekkürler. Yeniden görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Nautilus Pansiyon
Söğüt Nautilus Pansiyon

-

Her odası birbirinden güzel

Neredekal.com sitesinden bularak gittiğimiz, ülkemizin cennet köşelerinden Söğüt Köyü'ndeki Nautilus Pansiyon'da, annem ve ben iki bayan üç gece konakladık. Nautilus yepyeni iki katlı bir binada dört odalı şirin mi şirin bir pansiyon. Her odası birbirinden güzel, tertemiz ve ferah, özenle ve zevkle döşenmiş. Akşamları balkonunuzdan yıldızları ve denizi seyretmek veya bahçedeki şezlonglara uzanıp denizin, yıldızların ve Söğüt'ün bunaltmayan güzel havasının tadını çıkarmak çok keyifli. Sabah uyandığınızda balkonunuzdan gördüğünüz o enfes deniz manzarasının cazibesine kapılıp pansiyonun hemen önünden kendinizi Söğüt'ün derin sularına bırakabilir ve balıklar eşliğinde yüzme keyfine doyabilir ve hatta doyamayabilirsiniz. :) Hemen ardından da enfes organik bir serpme kahvaltıya hazır olun. Tüm bunları misafirlerine gerçek bir samimiyetle sunan Nautilus Pansiyon'un işletmecileri Firdevs Hanım ve Elif Hanım'ın güler yüzlülükleri, hoş sohbetleri, kibar ve ince fikirli tutumlarıyla sizi müşteri gibi değil misafir gibi ağırlayacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Teşekkürlerimizle ve tekrar görüşmek dileğiyle sevgiler. :) Işıl&Fatoş

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Huzur ve sakinlik hakim

Aile ortamının sunulduğunu, huzur ve sakinliğin hakim olduğu, henüz açılalı bir kaç ay olmuş bir yuva. Her şey yeni, her şey çok güzel. İşletmecileri çok samimi ve candan. Zorbay, Meryem, Çağla ve Merve'ye misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Keleş Pansiyon
Söğüt Keleş Pansiyon

-

Tertemiz bir işletme

28-31 Temmuz tarihlerinde bu pansiyonda konakladık. Önce Marmaris'e biraz uzak diye düşündük. Sonra oradan çıkıp Marmaris'e gidince misafirperverliğiyle, mis gibi havasıyla, tertemiz odalarıyla, mükemmel tekne gezisi ve Ferdi Bey'in olağanüstü balıkları ile Marmaris'i çok katlar diye düşünüp geri dönmek istedik. :) Kesinlikle sakin, huzurlu, yorgunluk atmak üzere planlanan tatillerde tavsiyemdir. Yediğimiz çupra kadar barbunların tadı hala damağımızda, hele kalamar. 🤤 Önümüzdeki sene görüşmek üzere Keleş ailesi 👍🏻

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saranda Butik Otel
Saranda Butik Otel

-

Plajı çok iyi

Söğüt'ün sanırım en iyi yerlerinden biri ya da en iyisi. Temiz odalar, manzaralı kahvaltılar, gün batımı ve en önemlisi en iyi plaj. Ve tabiki Mustafa Bey'in enerjisi, güler yüzü, pozitifliği. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ederiz Ergin Bey. Her zaman bekleriz.

3 Ağustos 2018, Cuma 14:31
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Apart çok güzel, mekan temiz

Apart sahibi Zorbay Bey, Meryem Hanım, kızları Çağla ve Merve herkese çok teşekkürler içten ve samimiyetlerinden dolayı. Apart çok güzel, mekan temiz. Hiç bir eksiği bulunmamaktadır. Kafa dinlemek için sesiz, sakin ve çok temiz bir yer .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Kahvaltı, yemekler muazzam lezzetli

Pınar Hanım ve Ferit Bey sayenizde tatilimize çok güzel bir başlangıç yaptık, bu içten deneyimi bize yaşattığınız için öncelikle teşekkür ederim. Burası doğa ile iç içe bir pansiyon, ilk girdiğinizde bahçesinin huzuru sizi içine çekiyor, huzuru hissediyorsunuz. Odaların ve ortak alanların dekorasyonu sade, basit ve bir o kadar zevkli. Kendi evim için de ilhamlar aldım. :) Odaların balkonundan geceleri söğüt manzarası ile yıldızları izleyebilirsiniz. Kahvaltı, yemekler muazzam lezzetli, en az 2 tarif almadan gitmezsiniz :) Yine görüşmek dileğiyle... Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

En önemli şey içtenlik

Temizlik misafirperverlik ve en önemlisi içtenlik. Tatile gidip evimizde gibi hissettirdiğiniz için teşekkür ederiz. Eğer yolunuz düşerse ve kalacak samimi bir yer ararsanız burası tam size göre. Emin olun pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Sakın değişmeyen, hep böyle kalın

Marmaris'e ilk gelişimizde; İrene sayesinde fazla yüksekten başladık çıtaya ulaşmak zor olacak:) Temizliğinden dekorasyona, güler yüzden samimiyete, konumundan doğal ürünlerine kadar her şeyiyle İrene huzur oldu bize ailemize ve arkadaş grubumuza... Sakın değişmeyin, hep böyle kalın! Çok çok sevgiler....

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptanın Yeri Pansiyon Restaurant
Kaptanın Yeri Pansiyon Restaurant

-

Huzurun adresi

Sakinliğin ve huzurun adresi Söğüt'te Kaptanın Yeri kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan. Gülümser Hanım, Sabit Bey ve tatlı kızları Öykü ve oranın belkemiği Oktay Bey bizi evimizde hissettirdi. Kahvaltıları da son derece lezzetli. Odalar tertemiz. Manzarası harika. Seneye yine ayni yerdeyiz....

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Canla başla uğraşıyorlar

Tatil planına geç kaldığımız için internette nerede tatil yapalım derken karşımıza Çağla Apart Söğüt çıktı, inceledik önce çok hızlı bulduk inşallah iyi olur derken bir gittik hayalimizden çok daha güzel, nezih ve en iyisi de apart sahipleri inanın kendi evinizdeymiş gibi tatil yapmanız için canla başla uğraşıyorlar. Herkesin gitmesini görmesini tavsiye ederim. Tekrar orayı yapanların ve bizi evimizde hissettiren sahiplerini cani gönülden takdir ve tebrik ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Burası tam size göre

Temizlik misafirperverlik ve en önemlisi içtenlik. Tatile gidip evimizde gibi hissettirdiğiniz için teşekkür ederiz. Eğer yolunuz düşerse ve kalacak samimi bir yer ararsanız burası tam size göre. Emin olun pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Lezzetler damak çatlatıyor

Pınar Hanım ve Ferit Bey olağanüstü ev sahipleri, kendilerine bir kez daha teşekkür ederim. Evin konumu odaların temizliği kusursuz. Pınar Hanım'ın kahvaltıları her şey dahil gibiydi, tek fark lezzetler damak çatlatıyor. Söğüt'te akşam yemeği için yer aramanıza gerek yok, İrene'de uygun fiyata çok güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sonuçta Ferit Bey yemek kitabı olan bir aşçı. Seneye görüşmek üzere İrene

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Suna House
Söğüt Suna House

-

Söğüt'te tek adres

Suna Hanım, Sezgin Bey ve yardımcıları Güliz Hanım'a çok teşekkürler işletme değil misafirhane çok temiz ve çok ilgililer... Söğüt'e yolumuz düşerse kalacağımız tek adres....

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Odaların temizliği bizi mutlu etti

Tamamen tesadüf eseri geldiğimiz bu güzel ve şirin apart villa unutulmayacak bir anıya imza attı. Gerek sahibi olan ailenin cana yakınlığı gerekse odaların hijyenik temizliği bizi çok mutlu etti. Şirin bahçesindeki havuza ise apayrı bir güzellikti, tüm içtenliğimle orada kalabilirsiniz diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Temiz, sakin bir apart

Marmaris'e yolumuz düştüğünde konakladığımız oldukça temiz, sakin ve tam anlamıyla bir aile mekanı vasfı ile niteleyeceğim hoş bir apart. İşletme aile tarafından yönetiliyor ve oldukça güler yüzlü hizmet sunuluyor. Kız arkadaşlarım ile gitmiş ve güvenlik konusunda da kendimi hiçbir konuda rahatsız hissetmemiştim. Yolunuz Marmaris'e düşerse sizin de uğramanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bella House
Bella House

-

Huzur içinde bir tatil geçirdik

2018 yılında Temmuz ayında 19 gün iki aile konakladık. Ev ve eşyaları yeni. İhtiyaç duyabileceğiniz her eşya mevcut. Konumu denize yürüyerek 2 dakika mesafede. Sahipleri Meltem Hanım ve Dursun Bey gerçekten çok iyi insanlar. Evde 2 adet klimalı oda, güzel geniş bir salon, mutfak ve güzel bir bahçe bulunuyor. Çok keyifli, rahat ve huzur içinde bir tatil geçirdik. Kesinlikle tavsiye ederim. Tabi sakin bir tatil planlıyorsanız. Reyhan Atik

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Gerçekten de çok güzel bir yerdi

Marmaris'e gelip Söğüt'e gelmemek ve burada kalmamak cidden en büyük hata olurdu sanırım. Gerçekten de çok güzel bir yerdi. Hem rahatça konaklayabildik hem de çok güvenliydi. Havuzun, denizin ve gökyüzünün bize ait olması insanı rahatlatıyor. Apartın çevresinin güvenli oluşu çocukların hareket alanı için mükemmeldi. Ayrıca ilk geldiğimiz andan itibaren aparttan çıkışa kadar ailenin sıcak ve samimi davranışları bize tekrardan gelmemiz için en büyük ve en güzel bahaneyi de sunuyor aslında. Bayramda ve bir dahaki yaz döneminde de sizlerle görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon Söğüt
Yakamoz Pansiyon Söğüt

-

Memnun kalmadık

İşletme çok ve odalar çok kötü. Mutfakta pişen kızartma kokuları odanın içinde. Gece yarılarına kadar süren mutfak seslerinden uyumak mümkün değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Evinizdeki rahatlığa sahip

Harika bir yer. Sahili, gecesi, gündüzü tam bir aile yeri. Sağolsunlar sahiplerinin ilgisi insana evindeki rahatlığı sunuyor. Kesinlikle gidilmesi, kalınması gereken yerlerin başında geliyor. Havuzunun olması ve sürekli girme imkanı sağlamaları nedeniyle çocuklarınızla hiç sıkılmadan bir tatil geçirebiliyorsunuz. Biz 3 gece kaldık, dönüş için yola çıktıktan sonra aile bireylerinin yoğun ısrarı ile bir gece daha kalmaya karar verdik. Ailemle tatil yapmak, dinlenmek, havuz keyfi yapmak, bakir olan sahilinde denize girmek çok keyifliydi. Kısmet olursa önümüzdeki yıl da ziyaret etmeyi planlıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Güler yüzlü bir aile

Güler yüzlü bir aile ve muhteşem doğa. Anlatılmaz yaşanır bir doğa ve Feridun abi ve ailesinin ilgisi, mükemmel mezeler, içten karşılama, evinden rahat ortam. Söylenecek çok şey var ama görmeden ölme bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

İlgi ve alaka mükemmel

Tek kelime ile yaşanılası bir yer. Feridun abi ve ailesine çok teşekkürler. İlgi ve alaka mükemmel, hizmet süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

1 numaramız oldu

Öncelikle söylemek istediğim 1 günlük Söğüt tatilimizin inanılmaz keyifli ve huzurlu geçmesi için harika bir ortam oluşturan ve sıcacık yaklaşımlarıyla bizleri hayran bırakan Pınar Hanım ve Ferit kaptana ve sevgili kızlarına teşekkürler. 7 günde 5 ayrı lokasyonda İrene Pansiyon 1 numaramız oldu. Bundan sonra da mutlaka gideceğimiz ve ısrarla önereceğimiz bir yer. İrene Pansiyon (Ev) 10 üzerinden 10 aldılar. Konaklama, sohbet ve muhteşem kahvaltı ve bize özel tekne gezisi…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrene Pansiyon
İrene Pansiyon

-

Çok güzel

Şu 1 güncük konaklamamızda bile huzur dolu bu yerden, bu güzel aileden ayrılmak zor geldi. İşte öyle bir şey...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çağla Apart Söğüt
Çağla Apart Söğüt

-

Seneye sizinleyiz

Sessiz, sakin bir tatil yapmak isteyenler kesinlikle doğru adrestesiniz. Çok temiz. Sahipleri sizleri evinizde olduğunuzdan daha rahat ettirecek mükemmel insanlar. Yıllar sonra çok güzel samimi bir ortamda mükemmel bir tatil yaptık. Çok teşekkürler. Ayrıca ben eğleneceğim derseniz her yere kısa sürede gider ama sakin ortamda tatilinize devam edersiniz. Tekrar çok teşekkür ederiz. Seneye sizinleyiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bella House
Bella House

-

Dünya tatlısı insanlar

01.07.2018 tarihinden itibaren 19 gün kaldık. Çok güzel bir tatildi. Evin konumu denize kenarı olup evin eşyaları ve ev yenidir. Ev sahipleri her şeyde çok ilgili ve yardımcı oldular. Dünya tatlısı insanlar. Her şeyden çok memnun olduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saranda Butik Otel
Saranda Butik Otel

-

Evimizde kalmış gibiyiz

Doğayla iç içe muhteşem manzaralı, temiz, özenli, güler yüzlü ev sahibi ve personeline, muhteşem kahvaltısına, ev yapımı acuka ve reçellerine bayıldım. Evimizde kalmış gibiyiz. Teşekkür ederiz. Anlatmakla olmaz, yaşamanız gerekir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ediyoruz Kıymet Hanım. Her zaman bekliyoruz, sevgiler. 💐

18 Temmuz 2018, Çarsamba 23:14
Saranda Beach Pansiyon
Saranda Beach Pansiyon

-

İyi niyetli insanlar

Gamze ve Naim uzun zamandır böyle iyi niyetli tatlı insanlarla karşılaşmamıştım ne kadar teşekkür etsem az kalır 2 çocuğum ve eşimle kaldık çok temiz kahvaltısı çok leziz tamamen organik. Güler yüzlü misafirperver insanlar şiddetle tavsiye ederim herkese yolunuz düşerse mutlaka uğrayın pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ebru Hanım, sizin gibi değerli insanları ağırlamak bizim için onur vericiydi. Keşke dedik kardeşimle, daha çok hizmet edebilseydik. Geldiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz ayrıca çok teşekkür ederim. Sizin gibi iyi insanları tekrardan ağırlamak isteriz. Umarım en kısa zamanda ve daha iyi şartlarda görüşmek dileğiyle sağlıklı ve huzurlu kalın.

20 Temmuz 2018, Cuma 16:12
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant
Deniz Yıldızı Pansiyon Restaurant

-

Fiyat ve ortam yerinde

Mekan; manzarasıyla, konumuyla, temizliğiyle 10 numara bir yerde... Söğüt başlı başına bir cennet parçası yer zaten... Ancak işletme tam anlamıyla bir aile işletmesi. Ailecek gittiğimiz işletmede Feridun abi, eşi Serpil abla, kızçeleri Gamze, Gaye çok güler yüzlü ve samimi insanlar. Yemeklere söyleyecek söz bulamadım. Feridun abinin speciallerinden Girne cipsi mükemmel, ahtapotu dehşet ötesi taze balıkları ve mükemmel mezeleri doğası... Anlayacağınız fiyat olarak da ortam olarak da memnun kaldığım bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söğüt Keleş Pansiyon
Söğüt Keleş Pansiyon

-

Amacınız kafa dinlemekse buraya

Nasıl bir Tatil İstiyorsun bilemem. Ama tatilinin amacı huzur, kafa dinlemek lezzetli yemek ise Keleş Pansiyon tam aradığın yer. Bir aile işletmesi sıcak bir ortak ilk günden kendini evinde gibi hissedebilirsiniz. Pansiyonun sahibi Feridun Bey maşallah pire gibi bir dakika boş durmaz, ama yaptığı her şey sizin rahatınız için, eşi Pakize Hanım Allah neşesini bozmasın çok matrak aynı zamanda mutfağın görünmeyen yüzü, Ferdi Bey yeri gelir şef aşçı, yeri gelir şef garson, yeri gelir tavlada rakibin, sohbeti muhabbeti harika bir insan. Keleş Pansiyon'da odalar temiz, yemekler çok güzel ama su ürünlerini özellikle tatmanızı tavsiye ederim. Feridun Bey ile mutlaka tekne turuna çıkın. O harika ötesi koyları görmeden gelmeyin. Pansiyonun plajı size tahsis edilmiş gibi Bodrum'da, Antalya'da veya TV'de gördüğünüz kalabalıkları unutun. Siz, deniz, güneş ve doğa duyduğunuz sadece denizin dalgaları. Deniz sahili çakıl taşlık yanınızda deniz ayakkabısı alırsanız zorluk çekmezsiniz. Aksiyon ararsan 20 30 km göze alacaksın demektir. Anlatılacak çok şey var. Dahasını bence siz yaşayarak görün. Eğer giderseniz size Kral'ın selamı var deyin. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saranda Butik Otel
Saranda Butik Otel

-

Organik leziz reçeller

Harika ortam, manzara nefis, yönetim ve idare tek kelimeyle mükemmel, özellikle sabah kahvaltıda Derya Hanım'ın ekmeği organik reçel ve özenle hazırlanan süper unutulmaz tatildi. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ederiz. Sizi ve eşinizi her zaman bekliyoruz, sevgiler. 💐

18 Temmuz 2018, Çarsamba 12:33