Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Siteler Otelleri

Siteler için {{ (filteredHotels).length}} / 64 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Siteler Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Marmaris Siteler, hava alanına 90 kilometre, harika plajlara ise yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta bulunuyor.
Siteler, Marmaris merkeze alternatif olabilecek en yakın belde. Çünkü konum olarak yakın bulunduğu kadar tarz olarak da benzerlikler gösteriyor.

Marmaris'in diğer tatil beldelerinde, oteller daha çok ön plana çıkmışken, burada Siteler otelleri ve halkın yaşadığı evler bir arada bulunuyor. Dolayısıyla siz de tatilinizi yaparken, kendinizi tatile gelmiş bir yabancı gibi değil de, Marmaris Siteler'in yerlisi gibi hissediyorsunuz.

Marmaris Siteler otelleri genellikle lüks ve 4 - 5 yıldızlı otellerden oluşuyor. Daha çok ana bina üzerine birkaç kat olarak inşa edilen Marmaris Siteler otelleri size ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Büyük havuzlar, konforlu bir tatil, hamamlar, spa merkezleri, çocuk parkları ve daha birçok şey...

Aynı zamanda Marmaris Siteler otellerinin, sundukları bir başka şey de var ki, ister istemez hangi tesiste kalırsanız bu hakka sahip oluyorsunuz. O da Marmaris merkeze yakın bir şekilde konaklamak. Bu sayede yakın alışveriş merkezlerinden ve çarşılarından kolaylıkla yararlanabiliyorsunuz.

Marmaris Siteler'de konaklamanın bir başka güzel yanı da, Armutalan gibi eşsiz bir sahile sadece 2,5 kilometre uzaklıkta bulunması...

Marmaris merkezden İçmeler'e doğru yol alırken bir modern tatil beldesinin içinden geçersiniz, işte orası Marmaris Siteler...
Marmaris Siteler'i daha çok tercih edenler, Marmaris'ten vazgeçmeyen tatilciler. Çünkü hem merkeze oldukça yakın. En uzak Marmaris oteli bile sadece 3 - 4 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Bu da, denize kıyısı olan bu tatil beldesinde yaşamayı cazip hale getiriyor. Tatil beldesi diyoruz ama hemen belirtelim ki, burası aslında Marmaris'e bağlı bir mahalle, tıpkı Gümbet'in Bodrum'un mahallesi olduğu gibi...

Marmaris Siteler'de daha çok lüks oteller bulunuyor. Bir ana bina üzerinde çok katlı yapılardan oluşan bu tesislerin fiyatları, yaz aylarında artış gösterirken, kış aylarında çok daha uygun 2018 fiyatlarına konaklayabilirsiniz.

Marmaris Siteler 2018 otel fiyatları daha çok her şey dâhil sistemle karşımıza çıkıyor. Yüzlerce odası bulunan otellerde, büyük havuzlar, geniş odalar, hamamlar ve birçok ücretsiz servisten yararlanabiliyorsunuz. Buna 90 kilometrelik Dalaman Havaalanı'ndan transfer de dâhil...

Ancak unutmayacağınız bir şey daha söyleyelim, Marmaris siteler, Armutalan gibi harika bir sahile de sadece 2,5 kilometrelik uzaklıkta yer alıyor. Şehir merkezine ise, konakladığınız tesise göre değişir ama ortalama 2 kilometre mesafede bulunuyor. Marmaris Siteler'in denizine de girilebiliyor. Kısaca, her şey dâhil sistemli bir otelde konaklıyorsanız bile dışarıda bir hayat olduğunu unutmayın, bizden söylemesi...

Siteler Hakkında
Marmaris, batıdan Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyden Muğla, doğudan Balan Dağı, Karadağ ve Günlük tepeleri ile, güneyden denizle çevrilmiştir.

Körfezin önünde kıyıya ince bir dille bağlı olan Adaköy, onun önünde Bedir Adası, Keçi Adası ve Güvercin Adası bulunur.

Siteler, Marmaris'in İçmeler'e doğru uzanan yolunda yer alır. Yaklaşık 4 kilometre boyunca uzanan bu bölüm aynı zamanda bir yerleşkedir. Denize kıyısı olan kısımda birçok yıldızlı büyük oteller bulunur. Aralarında tasarımı ile ödül almış oteller de mevcut...

Marmaris Siteler her ne kadar şehir merkezine çok yakın olsa da kendine has bir barlar caddesi de vardır. Marmaris'in diğer tatil beldelerinde de olduğu gibi, burada da İngiliz turistlere rastlamak mümkündür. Barlar sokağında daha çok Irısh publar ve kafeler göze çarpar. Arabalara kapalı olan bu yol, düşük dozda bir eğlence anlayışı için ideal bir yerdir.

Dalaman Havaalanı 90 kilometre uzaklıkta yer alır. Yaklaşık 2 saatlik bir araba yolculuğundan sonra, bu modern tatil beldesine ulaşabilirsiniz. Rodos ise sadece 45 dakika uzaklıktadır.

Yaz aylarında, son anda verilen tatil kararı için Marmaris'te yer bulamayanların ilk tercihi Marmaris Siteler olmaktadır. Siz siz olun gerek Marmaris gerekse Siteler için rezervasyonunuzu erkenden yaptırın.

Siteler otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 11 95
Emre Hotel
Emre Hotel
Cumhuriyet Bulvarı, No:60
Marmaris / Muğla
Türkiye
Personeli on numara

-

Konsept olarak çok beğendim. Personel kalitesi ve güler yüzü beni çok memnun etti. Herkes çok sıcakkanlı ve yardımseverdi. Ortam çok nezihti. Ayrıca en ufak sorunda bile yardımcı olmaları çok hoş. Herkes oldukça disiplinli. Bana kalırsa bu bölgedeki en azından personel açısından en iyi otel. Tavsiye ederim ve emekleriniz için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 95
Emre Hotel
Emre Hotel
Cumhuriyet Bulvarı, No:60
Marmaris / Muğla
Türkiye
Eskisine göre daha iyi

-

Tertemiz bir otel. Odalarda da ortak kullanım alanlarında da hijyene son derece önem veriliyor. Bu konuda personel oldukça titiz. Şehir merkezine yakın olması da konum açısından avantaj sağlıyor. Ben birkaç sene önce bu otele gelmiştim ve o zaman hiç memnun kalmamıştım. Sanırım eleştirileri dikkate alıp değişime gitmişler ve bu sefer çok memnun ayrıldım. Yine de birkaç eksiklik var ama o da zamanla giderilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 95
Emre Hotel
Emre Hotel
Cumhuriyet Bulvarı, No:60
Marmaris / Muğla
Türkiye
Suları şifalı

-

Personelin güler yüzü ve üstün hizmet kalitesi çok hoşuma gitti. En çok da otelin rahat, sessiz, sakin ve huzurlu olması hoşuma gitti. Yemeklerin lezzeti de çeşitliliği de iyiydi. Bu otelin termal suları benim için gerçekten çok iyi ve sağlığımı çok iyi geliyor. Odamın temizliği ve rahatlığı çok iyiydi. Her zaman memnun kalıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 11 95
Emre Hotel
Emre Hotel
Cumhuriyet Bulvarı, No:60
Marmaris / Muğla
Türkiye
Ücretsiz spa

-

Otelin başta odaları olmak üzere kesinlikle yenilenmeye ihtiyacı var. Odamda birkaç eksik vardı ve biraz da eskiydi. Eksiklikleri söylememe rağmen müdahale etmekte geciktiler. Biraz daha hızlı olunmasını isterdim. Kahvaltı konusunda lezzet daha iyi olabilirdi. Kısa süreli konaklamalar için uygun fiyatlı bir otel. Spa imkânının ücretsiz olması da güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 95
Emre Hotel
Emre Hotel
Cumhuriyet Bulvarı, No:60
Marmaris / Muğla
Türkiye
Güzel bir termal tatil

-

Hizmet kalitesinden çok memnun kaldık. Personeller etrafımızda pervane oldular ve her konuda çok yardımcı davrandılar. Yemeklerdeki çeşitlilik ve bu çeşitlerin de lezzetli olması çok iyiydi. Odadaki düzen, temizlik ve konfor gayet iyiydi. Odadaki eşyalar gayet kaliteliydi. Ailecek güzel bir termal otel tatili yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 95
Emre Hotel
Emre Hotel
Cumhuriyet Bulvarı, No:60
Marmaris / Muğla
Türkiye
Havuzları ayırmak gereksiz

-

Çok temiz bir tesisti. Personellerinin güler yüzünden ve nazikliğinden çok memnun kaldım. Ayrıca gösterdikleri hizmet ve servis kalitesi son derece iyiydi. Konum olarak çok güzel bir yerde bulunuyordu. Termal havuzun kadın ve erkekler için ayrı olması bazıları için iyi bir özellik olabiliyor ama bana bu durum gereksiz geldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 11 95
Emre Hotel
Emre Hotel
Cumhuriyet Bulvarı, No:60
Marmaris / Muğla
Türkiye
Odamız çok güzeldi

-

Otele geldiğimizde erken olmamasına ve resepsiyonda yeterli personel bulunmasına rağmen bizi beklettiler. Daha hoş bir karşılama umardım. Ancak b unun dışında personellerden ve verilen hizmetten memnun kaldım. Bunun dışında odamız gerçekten çok güzeldi ve çok temizdi. Yemekler güzeldi, lezzetliydi ve çeşit de iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 11 95
Emre Hotel
Emre Hotel
Cumhuriyet Bulvarı, No:60
Marmaris / Muğla
Türkiye
En iyi termal otellerden

-

Türkiye'de birçok yerde termal otelde konakladım ancak gittiklerim arasında en iyilerden birisi burasıydı. Termal havuzu olsun, kapalı havuzu olsun, hamamı olsun bütün termal imkânları çok güzeldi. Odalar çok konforlu ve rahattı. Spa çalışanları başta olmak üzere çalışanlar çok saygılı ve naziklerdi. Bir tek restoran personellerinden çok memnun kalmadım ama yemekler güzeldi. :) Sadece çeşit arttırılabilir diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 41 48
Sesin Hotel
Sesin Hotel
209 Sok. No.3
Marmaris / Muğla
Türkiye
Fiyatına göre memnun edici

-

Çok başarılı bir her şey dahil konsepti var. Konum olarak merkezin dibinde değil ama yürüyerek ulaşılabilecek bir uzaklıkta. Denize sıfır olmasa da oldukça yakın. Yemekleri şahane değildi ama yenilemeyecek gibi hiç değildi. Odalarını çok beğendim. Bana kalırsa fiyatına göre verdiği hizmet güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 41 48
Sesin Hotel
Sesin Hotel
209 Sok. No.3
Marmaris / Muğla
Türkiye
Birçok otelden güzel

-

Bana kalırsa Marmaris'teki birçok otelden çok daha güzel. Çok büyük ve güzel bir havuzu var. Hizmet kalitesi çok iyi. Personelleri çok saygılı ve her konuda çok yardımcılar. Çok uzun süre konakladım burada ve çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Her için teşekkürler. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 41 48
Sesin Hotel
Sesin Hotel
209 Sok. No.3
Marmaris / Muğla
Türkiye
Şezlong sıkıntısı

-

Çok güzel bir tatildi. Personel misafirperver, ilgili, yardımcı ve çok samimiydi. Odalar çok rahat, ferah ve temizdi. Temizliğe çok önem veriyorlardı, her gün düzenli temizlik yapılıyordu. Tüm öğünler çok çeşitliydi ve yemeklerin de lezzeti çok iyiydi. Bir tek plajdaki şezlong sıkıntısından biraz şikayetçiydim. Bunun dışında her açıdan keyifli bir tatil oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 41 48
Sesin Hotel
Sesin Hotel
209 Sok. No.3
Marmaris / Muğla
Türkiye
Turlar çok güzeldi

-

1 haftalık güzel bir tatildi. Ufak bir sorunumuz oldu girişte ve hemen hallettiler. Çok profesyonellerdi. Otelde temizlik yeterli seviyedeydi. Çalışanların hepsinden çok memnun kaldım, çok ilgililerdi. Havuz biraz küçüktü ve kloru çok fazlaydı, o yüzden çok rahatsız oldum. Oteldeki aktiviteler çok güzeldi, yapılan turlar çok eğlenceliydi. Kesinlikle katılmanızı tavsiye ederim. Yemekler güzeldi, memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 41 48
Sesin Hotel
Sesin Hotel
209 Sok. No.3
Marmaris / Muğla
Türkiye
Muhteşem balayımız

-

Balayı tatilimiz için tercih ettiğimiz bir otel ve gayet memnun kaldık. Her konuda beklentimizi karşılayan bir oteldi. Türk gecesi çok eğlenceliydi. Yemekler çok güzeldi. Otel genel olarak odalarıyla, ortak alanlarıyla çok temizdi. Bu fiyata bu kadar yüksek kalite hizmet vermeleri çok iyi. Her şey için teşekkür ederiz. Seneye yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 85 89
Tropical Beach Hotel
Tropical Beach Hotel
Kenan Evren Bulvarı No:49
Marmaris / Muğla
Türkiye
Çömlekte kazandibini deneyin

-

Çalışanlardan çok memnun kaldım. Hem çok iyiler hem de çok ilgililer. Her şeye yardımcı olmaya çalışıyorlar. Kahvaltıdan pek memnun kalmadım. Daha zengin olabilirdi. Çorbaları çok beğendim. Tatlı olarak çömlekte yapılan kazandibini mutlaka deneyin. Otel konum olarak çok güzel bir yerde bulunuyor. Otelin geneli çok temiz. Müzik olmamasını eleştirenler olmuş ama bu durumdan biz memnun kaldık. Sadece yemek sırasında hafif bir müzik olsa fena olmazmış. Havluları her gün değiştirmelerini isterdim. Otelde hamam var ama her şey dahil konseptine rağmen ücretli. Hoş değildi. Plajı ve denizi çok güzel. Odamızla ilgili bir sıkıntı yaşasak da güzel bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 85 89
Tropical Beach Hotel
Tropical Beach Hotel
Kenan Evren Bulvarı No:49
Marmaris / Muğla
Türkiye
Çay saati güzeldi

-

Çok memnun ayrıldığımız bir tesis oldu. Yalnız gençlere göre pek bir şey yok, daha çok orta yaşa önerebileceğim bir tesis. Saat 11 gibi her yer kapanıyor. Çay saati güzel ama keşke kurabiyeler daha taze olsaydı. Bir de havluları her gün değiştirmemeleri hoş olmadı. Bunun dışında personeller olsun, otelin temizliği olsun genel her şeyden memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 85 89
Tropical Beach Hotel
Tropical Beach Hotel
Kenan Evren Bulvarı No:49
Marmaris / Muğla
Türkiye
Bir sürü avantajı var

-

Fiyatına göre performansını çok başarılı buldum. Denize sıfır olması çok güzeldi. Ayrıca bunun yanında barlar sokağına ve merkeze çok yakındı. Ayrıca ulaşım için önünden sürekli kalkan dolmuşları kullanabilirsiniz. Kısacası her yere yakın ve ulaşım kolay. Bir tek alkolleri pek beğenmedim ama bu kadar uygun fiyata normal bana kalırsa. Yemekte çeşit de lezzet de çok bol. Çalışanlar her zaman güler yüzlü ve daima ilgililer. Odalar gayet güzel ve de geniş. Temizlik konusunda personel çok dikkatli. Odaların manzarası harika ve ortam olarak çok sakin bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 85 89
Tropical Beach Hotel
Tropical Beach Hotel
Kenan Evren Bulvarı No:49
Marmaris / Muğla
Türkiye
Kötü yorum haksızlık olur

-

Gerçekten çok iyi bir otel. Bana kalırsa bu otel için kötü bir şey demek haksızlık olur. Gerçekten çok iyi bir hizmet kalitesi var. Personeller çok çalışkan ve her konuda da yardımcılar. Yemeklerin lezzeti harika ve her şey çok taze. Temizlik konusunda da çok dikkatli bir otel. Kesinlikle yeniden gitmeyi düşünürüm. Çok memnun ayrıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 85 89
Tropical Beach Hotel
Tropical Beach Hotel
Kenan Evren Bulvarı No:49
Marmaris / Muğla
Türkiye
Pideyi mutlaka deneyin

-

Personel çok iyi ve de çok güler yüzlü. Yemekler çok lezzetli ama çeşit az. Ancak yine de her öğün farklı yiyecekler çıkarmaları güzeldi. Yemeklerde özellikle pideler enfes, mutlaka deneyin. Akşamları bir canlı müzik olsa fena olmazmış. Odaya ilk geldiğimizdeki rutubet kokusu biraz rahatsız ediciydi. Klimaya bakım yapılmalı, biraz eski gibi. Genel olarak bunlar dışında bir sorun yoktu. Otel genel olarak tertemizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 75 32
Elegance Hotels International Marmaris
Elegance Hotels International Marmaris
Siteler Mahallesi, 209 Sokak No:4
Marmaris / Muğla
Türkiye
Gelecek yıllarda buradayız

-

Otelin çok güzel bir konumu vardı. Plaja inanılmaz derecede yakındı. Otel çalışanları çok kibar ve yardımseverdi. Otelin genel olarak yemekleri çok güzeldi ama kahvaltısı üst düzeydi. Otelin sakin ve rahatlatıcı bir ortamı vardı. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Çok güzel bir tatil geçirdik. Gelecek yıllarda tekrar geleceğimize eminiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 75 32
Elegance Hotels International Marmaris
Elegance Hotels International Marmaris
Siteler Mahallesi, 209 Sokak No:4
Marmaris / Muğla
Türkiye
Muazzam manzara

-

Genel olarak tatil için Antalya bölgesini tercih ederim ancak bu sene tercihimi Marmaris'ten yana kullandım. Uzun araştırmalar sonucu bu otelde kalmaya karar verdim. Özellikle çocuklarım tarafından bu otel çok sevildi. Otel çalışanları çok kibar ve profesyonel insanlardı. Yemekler güzeldi. Otel genel olarak temiz ve bakımlıydı. Otelin konumu çok güzeldi ve muazzam bir manzaraya sahipti. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 75 32
Elegance Hotels International Marmaris
Elegance Hotels International Marmaris
Siteler Mahallesi, 209 Sokak No:4
Marmaris / Muğla
Türkiye
Marmaris'e gelecekseniz ilk tercihiniz olmalı

-

Ailemle birlikte bir hafta bu otelde konakladık. Otel ile alakalı her şeye bayıldık. Yemekler çok lezzetliydi. Otelin konumu çok güzeldi. Taksi ve minibüsle çok rahat bir şekilde şehir merkezine ulaşabiliyordunuz. Sahil çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları samimi ve çalışkan insanlardı. Marmaris'te tatil yapmak isteyen herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 75 32
Elegance Hotels International Marmaris
Elegance Hotels International Marmaris
Siteler Mahallesi, 209 Sokak No:4
Marmaris / Muğla
Türkiye
Herkese öneririm

-

Bu otele ikinci kez geliyoruz. İlk gelişimizdeki gibi bu seferde çok memnun kaldık ve keyifli bir tatil geçirdik. Otelin konumu çok güzeldi. Hem sahile hem de şehir merkezine çok yakındı. Yemekler çok güzeldi. Otel genel olarak çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları kibar, arkadaş canlısı ve yardımseverdi. Animasyon takımı her gece yaptıkları farklı şovlar ile bizleri eğlendirdiler. Otelin yetişkinler için olan havuzu çok güzel ve rahatlatıcıydı. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 75 32
Elegance Hotels International Marmaris
Elegance Hotels International Marmaris
Siteler Mahallesi, 209 Sokak No:4
Marmaris / Muğla
Türkiye
Güzel bir oteldi

-

Otel çok güzeldi. Otel hemen plajın yakındaydı ve Marmaris içerisinde gitmek istediğimiz her yere yürüme mesafesindeydi. Yemekler çok lezzetliydi ancak ana restoranda kırmızı et yoktu. Animasyon ekibi zaman zaman sıkıcı olabiliyordu. Otel özellikle genç çiftler için çok uygundu. Odalar çok geniş ve temizdi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 75 32
Elegance Hotels International Marmaris
Elegance Hotels International Marmaris
Siteler Mahallesi, 209 Sokak No:4
Marmaris / Muğla
Türkiye
Düşmeyen hizmet kalitesi

-

Bizim gittiğimiz zamanlarda otel çok kalabalıktı. Genel olarak güzel ve bakımlı bir oteldi. Kalabalığa rağmen hizmet kalitesinde ve temizlikte bir sıkıntı olmuyordu. Odalar temizdi ve güzel dekore edilmişti. Yemekler güzeldi. Otel çalışanları kibar ve güler yüzlü insanlardı. Keyifli bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Genel olarak beğendik

-

Otel konum olarak çok iyi bir yerdeydi. Ancak denizi çok güzel değildi. Yemek seçeneği çok fazlaydı ve tüm seçenekler çok lezzetliydi. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Odalar her gün temizleniyordu ve mini bar yenileniyordu. Otel çalışanları güler yüzlü ve arkadaş canlısıydı. Animasyon ekibi işini çok iyi yapıyordu. Genel olarak beğendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Herkese tavsiye ederim

-

Ailecek 10 gün bu otelde konakladık. İnanılmaz derece güzel ve keyifli bir tatil geçirdik. Bu otele tekrar geleceğimize eminim ve herkese tavsiye ederim. Otelin konumu çok iyiydi. Yemekler çok güzeldi. Otel çalışanları özellikle animasyon ekibi işini çok iyi yapan kaliteli bir ekipti. Otel yönetimine ve çalışanlarına bu tatili çok keyifli hale getirdikleri için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Kusursuz hizmet

-

Ailemle birlikte bu otelde konakladım. Otelde geçirdiğimiz her saniyeden inanılmaz keyif aldık. Bunun en büyük sebebi ise otelde gördüğümüz kusursuz hizmetti. Otel çalışanlarının sonsuz ilgisine ve alakasına teşekkür ediyorum. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Hem sabah hem de akşam yaptıkları şovlar ile bizleri mest ettiler. Bu güzel tatil için herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Gelecek yıllarda geleceğiz

-

Öncelikle şunu söylemem lazım bu otel beş yıldızdan çok daha fazlasını hak ediyordu. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit boldu. Otelin dekorasyonu çok iyiydi. Özellikle aileler için çok uygun bir oteldi. Biz gelecek yıllarda tekrar geleceğiz. Size de öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Keyifli bir hafta

-

İnanılmaz derecede keyifli bir hafta geçirdik. Animasyon takımı çok iyiydi. Özellikle gece şovları çok hoşumuza gitti. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Her gün oda temizliği yapılıyordu ve çarşaflar ile havlular değiştiriliyordu. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Otelin büyük ve temiz bir havuzu vardı. Havuz etrafında şezlong sıkıntısı yaşamıyordunuz. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Animasyon takımı çok iyiydi

-

Otelin konumunu ve yemeklerini çok beğendik. Otel merkeze çok yakındı. Yürüyerek 15 dakikada istediğiniz yere ulaşabiliyordunuz. Otel personeli güler yüzlü ve profesyoneldi. Animasyon takımı yaptıkları şovlar ile tatilimizin keyfini ikiye katladı. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Kendine özgü bir havası vardı

-

Otelin çok güzel ve kendine özgü bir havası vardı. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Genel olarak temiz ve bakımlı bir oteldi. Otel çalışanları çok kibar, saygılı ve işini iyi yapan insanlardı. Özellikle animasyon takımı çok iyiydi. Hepsine tatilimizi çok keyifli hale getirdikleri için teşekkür ediyoruz. Seneye tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Çok güzel bir oteldi

-

Eşimle birlikte çok güzel bir tatilin ardından bu yorumu yazma ihtiyacı hissettim. Otel çalışanlarının muhteşem ilgisine çok teşekkür etmek istiyorum. Güler yüzleri ve samimi davranışlarıyla birlikte verdikleri hizmet bizi mest etti. Yemekler çok lezzetli ve çeşit açısından yeterliydi. Havuzlar çok güzel ve bakımlıydı. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 12
Green Nature Diamond
Green Nature Diamond
Cumhuriyet Bulv. No:9
Marmaris / Muğla
Türkiye
Temiz ve bakımlı bir oteldi

-

3 arkadaş geldiğimiz bu otelde çok güzel vakit geçirdik. Öncelikle otel çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür etmek istiyorum. Sayelerinde çok daha keyifli ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Otel genel olarak çok temiz ve bakımlıydı. Yemekler çok lezzetliydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
Bahçe tasarımı çok güzeldi

-

Otel inanılmaz derece bakımlı ve güzel bir oteldi. Özellikle bahçesinin tasarımı ve doğası çok güzeldi. Denize çok yakın bir otel değildi ancak otelin diğer özellikleri burayı tercih etmemizi sağlıyordu. Çok uygun bir fiyata çok güzel bir tatil yaptık. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Havuzlar çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları kibar ve yardımseverdi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
Güzel bir oteldi

-

Genel olarak çok beğendiğimiz, güzel bir oteldi. Otelin yemekleri çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otelin konumu çok iyiydi. Hem merkeze hem de plaja çok yakın bir konumdaydı. Verdiğimiz paraya göre aldığımız hizmet çok iyiydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
Kaliteli ve bakımlı bir oteldi

-

Kaliteli ve bakımlı bir oteldi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Odalar çok donanımlıydı. Havuzlar çok temiz ve bakımlıydı. Havuz etrafında şezlong sıkıntısı çekmiyordunuz. Otelin bahçesi çok güzeldi. Otel çalışanları çok kibar ve anlayışlıydı. Güler yüzlü ve samimi davranışlarını profesyonellikle birleştirince ortaya mükemmel bir hizmet çıkmıştı. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
İnanılmaz derecede güzel bir oteldi

-

İnanılmaz derecede güzel olan bir oteldi. Otele girdiğimiz an çok güzel karşılandık. Otel çalışanlarının gösterdikleri sonsuz ilgi ve alaka için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sayelerinde çok keyifli ve güzel bir tatil geçirdik. Bu bölgenin en güzel oteli burasıydı. Yemekler çok lezzetliydi ve barda yapılan kokteyller çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
Her gelişimizde yeniliklerle karşılaşıyoruz

-

Bu otele üçüncü kez geliyoruz. Her gelişimizde olumlu anlamda bir değişiklikle karşılaşıyoruz. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Her gün oda temizliği yeniden yapılıyordu. Yemekler çok güzeldi ve çeşitliydi. Otel personeli çok ilgili ve alakalıydı. Otel denize çok yakındı. Havuzu çok temiz ve bakımlıydı. Seneye tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
Konumu çok güzeldi

-

Otelin çok güzel bir konumu vardı. Otel merkeze 5 dakikalık ve sahile 10 dakikalık yürüme mesafesindeydi. Otel yönetimi ve personeli arkadaş canlısı ve yardımsever insanlardı. Odalar çok temizdi ve her gün çarşaflar ve havlular yenileniyordu. Otelin 2 tane havuzu vardı ve her ikisi de çok temizdi. Yemekler genel olarak çok güzeldi ve özellikle kahvaltılar çok güzeldi ve çeşit açısından yeterliydi. Wifinin düzgün çalışmaması dışında herhangi bir sorun yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
Mükemmel

-

Hotel mükemmel bir oteldi. Otel çalışanları arkadaş canlısı ve samimi insanlardı. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Kokteyller çok güzeldi. Odalar çok temiz ve genişti. Otelin spası, hamamını ve masajını denemelisiniz. Havuzu çok temiz ve bakımlıydı. Kesinlikle bu otelde konaklamalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
Her yıl kendini geliştiriyor

-

Bu otele bayılıyorum. Her yıl kendini geliştiren bir oteldi. Odalar çok temiz ve konforluydu. Yemekler çok lezzetliydi ve içecekler çok kaliteliydi. Otel çalışanları güler yüzlü ve iyi niyetli insanlardı. Verdikleri güzel hizmet için hepsine çok teşekkür ederim. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 71 75
Flamingo Hotel
Flamingo Hotel
Kenan Evren Bulvarı. No:45
Marmaris / Muğla
Türkiye
Balayı için çok uygun

-

Balayı için bu oteli tercih ettik. Otele sabahın erken saatlerinde gelmemize rağmen çok güzel bir şekilde karşılandık. Odamız çok temiz ve bakımlıydı. Yemekler ortalama seviyedeydi ve çeşit açısından iyiydi. Genel olarak otel çalışanları iyi niyetli ve samimi insanlardı. Otelin gece eğlencesi yoktu ancak eğlence mekânlarına yakın olması bu durumu çok büyük bir sorun haline getirmiyordu. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 07
Golden Rock Beach
Golden Rock Beach
Cumhuriyet Cad. 32. Sok. No:41
Marmaris / Muğla
Türkiye
Tekrar geleceğim

-

10 günlük güzel bir tatildi. Otele girdiğimiz andan çıktığımız ana kadar çok güzel ağırlandık. Özellikle animasyon ekibi çok iyiydi. Otel çok temizdi ve odalar genişti. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşitliydi. Otel çalışanları çok kibar ve iyi niyetliydiler. Zaman zaman misafirlerin gösterdiği aşırı reaksiyonlara karşı bile saygılı tutumlarından ödün vermediler. Seneye tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 07
Golden Rock Beach
Golden Rock Beach
Cumhuriyet Cad. 32. Sok. No:41
Marmaris / Muğla
Türkiye
Mükemmel animasyon ekibi

-

İki haftalık güzel bir tatilin ardından bugün eve döndüm. Otel odaları çok temizdi. Yemekler çok lezzetli ve çeşit açısından yeterliydi. Otel çalışanları çok kibar ve yardımseverdi. Animasyon ekibi tek kelime ile mükemmeldi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Kesinlikle tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 07
Golden Rock Beach
Golden Rock Beach
Cumhuriyet Cad. 32. Sok. No:41
Marmaris / Muğla
Türkiye
Tavsiye ederim

-

1 hafta boyunca bu otelde konakladık. Animasyon takım çok iyiydi. Otel odaları çok temizdi. Otel çalışanlarına verdikleri güzel hizmet için çok teşekkür ederim. Her gün farklı farklı yemekler yedik. Seneye kesinlikle tekrar geleceğiz. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 07
Golden Rock Beach
Golden Rock Beach
Cumhuriyet Cad. 32. Sok. No:41
Marmaris / Muğla
Türkiye
Hareketli ve enerjik animasyon ekibi

-

Otelin en iyi tarafı animasyon ekibiydi. Çok hareketli ve enerjik bir ekipti. Havuz kenarında yaptıkları şovlar ile bizi çok eğlendirdiler. Yemekler çok güzeldi ve çeşit açısından yeterliydi. Genel olarak otel personeli güler yüzlü ve iyi niyetliydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı, özellikle deniz manzaralı odayı öneririm. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 07
Golden Rock Beach
Golden Rock Beach
Cumhuriyet Cad. 32. Sok. No:41
Marmaris / Muğla
Türkiye
Çocuklu aileler için öneririm

-

Küçük kızımla birlikte geldik. Otelden çok memnun kaldık. Oteli özellikle çocuklu aileler için öneriyorum. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları çok ilgili ve alakalıydı. Genel olarak otelden çok memnun kaldık. Animasyon ekibi çok ilgiliydi. Otel çalışanları çok samimi ve içten insanlardı. Çok güzel hizmet verdiler. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 07
Golden Rock Beach
Golden Rock Beach
Cumhuriyet Cad. 32. Sok. No:41
Marmaris / Muğla
Türkiye
Çok güzel hizmet

-

Tatil için arkadaşlarımla birlikte bu oteli seçtik. Çok enerjik ve sıcak bir oteldi. Genel olarak verilen hizmeti ve oteli çok beğendik. Otel çok güzel ve bakımlıydı. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Mobilyalar yeniydi. Animasyon ekibi çok iyiydi. Otelin yemekleri idare ederdi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 07
Golden Rock Beach
Golden Rock Beach
Cumhuriyet Cad. 32. Sok. No:41
Marmaris / Muğla
Türkiye
Herkese teşekkürler

-

Ailecek ilk tatilimizi bu otelde geçirdik. Biraz endişelerimiz vardı ancak genel olarak memnun kaldığımız bir tatil oldu. Otel çalışanları güler yüzlü ve samimiydiler. Gösterdikleri sonsuz ilgi ve alaka için hepsine teşekkür ederim. Otel animasyonu gayet başarılıydı. Yemekler çok lezzetli ve çeşit açısından yeterliydi. Tekrar geleceğiz. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (216) 542 70 82
Emre Beach Hotel
Emre Beach Hotel
Cumhuriyet Blv. No:27
Marmaris / Muğla
Türkiye
Yemekler konusunda geliştirilmeli

-

Otelden genel anlamda memnun kaldık. Personeller güler yüzlü ve ilgililerdi. Otelin konumunu sevdik, otelin önündeki yoldan yürüyerek merkeze gidebiliyorsunuz ve otel denize sıfır. Denizi sevdik ama biraz yosunlu. Otel yemekler konusunda kendini geliştirmeli diye düşünüyoruz. Otel personellerinin tavsiyesi üzere bir gün tekne turuna çıktık ve çok beğendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)