Giriş
29.05.22
Çıkış
30.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Sirkeci Butik Otelleri:

Sirkeci için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.6/5 Mükemmel
Sirkeci merkezine 550 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.013 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
2.9/5 Ortalama
(6 değerlendirme)
Sirkeci merkezine 5.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otelz.com
627 TL
En uygun fiyat
550 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
550 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.2/5 Mükemmel
(11 değerlendirme)
Sirkeci merkezine 2.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.100 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Sirkeci merkezine 4.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
890 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.3/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Sirkeci merkezine 6.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
Odamax
1.144 TL
En uygun fiyat
850 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
850 TL
Henüz Puanlanmamış
Sirkeci merkezine 6.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.350 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Sirkeci merkezine 8.6 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.140 TL
4.6/5 Mükemmel
Sirkeci merkezine 340 m uzaklıkta
Otelz.com
%71 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
2.179 TL
4.5/5 Mükemmel
(47 değerlendirme)
Sirkeci merkezine 450 m uzaklıkta
Otelz.com
%66 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
2.113 TL
5/5 Mükemmel
Sirkeci merkezine 480 m uzaklıkta
Otelz.com
%36 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
3.248 TL

Sirkeci Butik Otelleri

İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci, şehrin gezilip görülecek yerler bakımından en zengin semti. Sirkeci butik otelleri yoğunlukta olan, yerli ve yabancı turistlerin ziyaretine açık Sirkeci'nin kendisine has özgün bir atmosferi var. Bu atmosfere dahil olabilmek adına Sirkeci butik otelleri en uygun seçeneklerle faaliyet gösterdiğinden, birkaç gününüzü bu güzel semti gezmeye ayırabilirsiniz.

Sirkeci'de ve çevresinde birçok önemli tarihi yapı da bulunuyor. Özellikle Sirkeci butik otellerine de yakın olan ve muhakkak görmeniz gereken Sirkeci Garı, semtin simgelemiş noktaları arasında yer alıyor. Sirkeci butik otelleri konumunda bulunan bu tarihi yer, II.Abdülhamid döneminde inşa edilmiş bir bina olarak karşımıza çıkıyor. Sirkeci butik otelleri ve pansiyonları konaklamalarınız esnasında uğramadan geçmemeniz gereken bu gar, İstanbul'un Avrupa'ya erişimdeki kilit noktalarından da birisi.

Aynı zamanda İstanbul'daki iki ana istasyondan biri olan Sirkeci Garı, lokantasıyla da bir hayli meşhur. Sirkeci butik otellerinin genellikle çevresinde konumlandığı Sirkeci Garı'ndaki bu lokanta; yazar, gazeteciler ve basın mensuplarının buluşma noktası oluyor. Sirkeci butik otel fiyatları araştırmanızı yapıp, sitemizde var olan en uygun Sirkeci butik otelleri listesinden seçim gerçekleştirerek bu bölge için kendinize birkaç günlük zaman oluşturabilirsiniz.

Sirkeci butik otellerinde yapacağınız konaklamalar esnasında da bölgedeki diğer tarihi noktaları, iş hanları, camiler, türbeler ve Osmanlı zamanından kalma diğer yapıları inceleme imkanı bulacaksınız. Sirkeci butik otelleri hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamını okumalısınız.

Sirkeci butik otelleri en uygun seçenekler doğrultusunda da turistik amaçlı yapacağınız tatilde, kendinizi bu semtin büyüsüne kaptırma olanağınız çok fazla oluyor. Bu yüzden Sirkeci butik otelleri fiyatları araştırmalarınızı çok daha çabuk yapıp, bölgedeki en uygun otellerde konaklama imkanını yakalayın.

Sirkeci Butik Otel Fiyatları

Sirkeci Butik Otelleri

Sirkeci butik otel fiyatları, mevsime göre değişim gösterebiliyor. Aslında Sirkeci her mevsim ayrı güzellikler oluşturabilen bir kent. Ancak yine de yaz aylarında çok daha farklı Sirkeci butik otel fiyatlarından yararlanma olanağı bulabilirsiniz.

Sirkeci butik otelleri en uygun konsept ve hizmet seçeneklerine de sahip. Özellikle ailelere yönelik Sirkeci butik otellerinin yanı sıra balayı konseptinde ya da tek başına geçireceğiniz bir tatile yönelik tercihlerde de bulunabilirsiniz. Sirkeci butik otel fiyatları için de birkaç ay öncesinden rezervasyon gerçekleştirme olanağınız olursa, bölgedeki geziniz çok daha uygun bir hal alıyor.

Sirkeci, rotanızı Sultanahmet'e de çevirebileceğiniz bir konuma sahip. Bu yüzden Sirkeci butik otel seçiminde semtin merkezinde yer alan tesislerin olmasına özen göstermelisiniz. Tarihi açıdan Sirkeci butik otelleri de mimari dokularını semtin atmosferine ayak uydurabilecek şekilde tasarlanıyor. Sirkeci butik otelleri konaklamaları; oda + kahvaltı, oda, tam pansiyon ve balayı konsept seçenekleri dahilinde çeşitlenebiliyor. Bu biraz da sizin bütçeniz ve ödeyeceğiniz Sirkeci butik otel fiyatları doğrultusunda da şekil alıyor.

Sirkeci Gezilecek Yerler

Sirkeci Gezilecek Yerler

Sirkeci butik otelleri çevresinde gezip görebileceğiniz birçok tarihi bölge bulunuyor. Sirkeci butik otel fiyatları dahilinde seçeceğiniz Sirkeci butik otellerindeki konaklamalarınız boyunca şu noktaları muhakkak gezip görmelisiniz:


  • Hayyam Pasajı
  • İstanbul Demiryolu Müzesi
  • Büyük Postane
  • Aya Terapon Rum Kilisesi
  • Sirkeci Garı

Sirkeci butik otelleri konaklamalarınız boyunca saymış olduğumuz tüm bu bölgeleri muhakkak ziyaret etmenizi öneririz. Bu sayede muazzam bir gezi planı oluşturmakla birlikte, bu tarihi şehri keşfetme fırsatı da yakalamış oluyorsunuz.

Sirkeci butik otelleri tercihleri ve daha birçok önemli seçeneğe dair detaylı bilgiler için de Sirkeci Günlük Kiralık Evler yazımızı araştırmanızı öneririz. Hepiniz için güzel bir tatil dileriz!

Sirkeci Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sirkeci bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Sirkeci bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Sirkeci Butik Otelleri - Uygun Sirkeci Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Sirkeci Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Sirkeci Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Sirkeci Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Sirkeci Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.