Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Sirkeci Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Sirkeci Butik Otelleri

Sirkeci için {{ (filteredHotels).length}} / 110 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Sirkeci Butik Otelleri

Sirkeci Butik Otelleri

İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci, şehrin gezilip görülecek yerler bakımından en zengin semti. Sirkeci butik otelleri yoğunlukta olan, yerli ve yabancı turistlerin ziyaretine açık Sirkeci'nin kendisine has özgün bir atmosferi var. Bu atmosfere dahil olabilmek adına Sirkeci butik otelleri en uygun seçeneklerle faaliyet gösterdiğinden, birkaç gününüzü bu güzel semti gezmeye ayırabilirsiniz.

Sirkeci'de ve çevresinde birçok önemli tarihi yapı da bulunuyor. Özellikle Sirkeci butik otellerine de yakın olan ve muhakkak görmeniz gereken Sirkeci Garı, semtin simgelemiş noktaları arasında yer alıyor. Sirkeci butik otelleri konumunda bulunan bu tarihi yer, II.Abdülhamid döneminde inşa edilmiş bir bina olarak karşımıza çıkıyor. Sirkeci butik otelleri ve pansiyonları konaklamalarınız esnasında uğramadan geçmemeniz gereken bu gar, İstanbul'un Avrupa'ya erişimdeki kilit noktalarından da birisi.

Aynı zamanda İstanbul'daki iki ana istasyondan biri olan Sirkeci Garı, lokantasıyla da bir hayli meşhur. Sirkeci butik otellerinin genellikle çevresinde konumlandığı Sirkeci Garı'ndaki bu lokanta; yazar, gazeteciler ve basın mensuplarının buluşma noktası oluyor. Sirkeci butik otel fiyatları araştırmanızı yapıp, sitemizde var olan en uygun Sirkeci butik otelleri listesinden seçim gerçekleştirerek bu bölge için kendinize birkaç günlük zaman oluşturabilirsiniz.

Sirkeci butik otellerinde yapacağınız konaklamalar esnasında da bölgedeki diğer tarihi noktaları, iş hanları, camiler, türbeler ve Osmanlı zamanından kalma diğer yapıları inceleme imkanı bulacaksınız. Sirkeci butik otelleri hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamını okumalısınız.

Sirkeci butik otelleri en uygun seçenekler doğrultusunda da turistik amaçlı yapacağınız tatilde, kendinizi bu semtin büyüsüne kaptırma olanağınız çok fazla oluyor. Bu yüzden Sirkeci butik otelleri fiyatları araştırmalarınızı çok daha çabuk yapıp, bölgedeki en uygun otellerde konaklama imkanını yakalayın.

Sirkeci Butik Otel Fiyatları

Sirkeci Butik Otelleri

Sirkeci butik otel fiyatları, mevsime göre değişim gösterebiliyor. Aslında Sirkeci her mevsim ayrı güzellikler oluşturabilen bir kent. Ancak yine de yaz aylarında çok daha farklı Sirkeci butik otel fiyatlarından yararlanma olanağı bulabilirsiniz.

Sirkeci butik otelleri en uygun konsept ve hizmet seçeneklerine de sahip. Özellikle ailelere yönelik Sirkeci butik otellerinin yanı sıra balayı konseptinde ya da tek başına geçireceğiniz bir tatile yönelik tercihlerde de bulunabilirsiniz. Sirkeci butik otel fiyatları için de birkaç ay öncesinden rezervasyon gerçekleştirme olanağınız olursa, bölgedeki geziniz çok daha uygun bir hal alıyor.

Sirkeci, rotanızı Sultanahmet'e de çevirebileceğiniz bir konuma sahip. Bu yüzden Sirkeci butik otel seçiminde semtin merkezinde yer alan tesislerin olmasına özen göstermelisiniz. Tarihi açıdan Sirkeci butik otelleri de mimari dokularını semtin atmosferine ayak uydurabilecek şekilde tasarlanıyor. Sirkeci butik otelleri konaklamaları; oda + kahvaltı, oda, tam pansiyon ve balayı konsept seçenekleri dahilinde çeşitlenebiliyor. Bu biraz da sizin bütçeniz ve ödeyeceğiniz Sirkeci butik otel fiyatları doğrultusunda da şekil alıyor.

Sirkeci Gezilecek Yerler

Sirkeci Gezilecek Yerler

Sirkeci butik otelleri çevresinde gezip görebileceğiniz birçok tarihi bölge bulunuyor. Sirkeci butik otel fiyatları dahilinde seçeceğiniz Sirkeci butik otellerindeki konaklamalarınız boyunca şu noktaları muhakkak gezip görmelisiniz:


  • Hayyam Pasajı
  • İstanbul Demiryolu Müzesi
  • Büyük Postane
  • Aya Terapon Rum Kilisesi
  • Sirkeci Garı

Sirkeci butik otelleri konaklamalarınız boyunca saymış olduğumuz tüm bu bölgeleri muhakkak ziyaret etmenizi öneririz. Bu sayede muazzam bir gezi planı oluşturmakla birlikte, bu tarihi şehri keşfetme fırsatı da yakalamış oluyorsunuz.

Sirkeci butik otelleri tercihleri ve daha birçok önemli seçeneğe dair detaylı bilgiler için de Sirkeci Günlük Kiralık Evler yazımızı araştırmanızı öneririz. Hepiniz için güzel bir tatil dileriz!

Sirkeci Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Sirkeci için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Sirkeci otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Sirkeci otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şehzadebaşı, Yenikapı, Unkapanı, Topkapı, Sultanahmet, Sirkeci, Laleli, Kıztaşı, Kumkapı, Fındıkzade, Fatih Aksaray, Edirnekapı, Çemberlitaş, Balat semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.