Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Silivri Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Silivri civarında görülmesi gereken 1 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Silivri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
Öğretmenevi
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İstanbul

1 mekandan 1 tanesi gösteriliyor

Silivri Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Önemli ticaret yollarının üzerinde bulunan Silivri'nin doğal bir limana sahip olması da her dönemde önemli kılmıştır Silivri'yi. Antik çağlarda Selymbria, Selybria ve Silivria isimleriyle anılan Silivri, Traklar, Megaralılar, Persler, Spartalılar, Makedonlar, Romalılar, Bizanslılar, Hunlar ve Osmanlılara yurtluk etmiştir.

Kurtuluş savaşında Yunanlılar ve İtalyanlar tarafından işgal edilen Silivri, savaş sonunda Yunanlılarla yapılan mübadele antlaşmasıyla göçmenlerin yurdu olmuştur artık.

Silivri Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Silivri için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Silivri için gezilecek ücretsiz yerler : Silivri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Silivri konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Silivri için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Silivri için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Silivri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Silivri konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Silivri için gezilecek yerler nelerdir?
Silivri için gezilecek yerler : Silivri Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Silivri konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.