Şifne Otelleri

Gerence rüzgarının üzerinden eksik olmadığı Şifne Çeşme'nin en sakin koylarından biri.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Şifne Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Şifne Otelleri ve Şifne Otel Fiyatları

Gerence rüzgarının üzerinden eksik olmadığı Şifne Çeşme'nin en sakin koylarından biri.

İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı Şifne sakin bir koyda kurulu sevimli bir tatil beldesidir. Çeşme ve Alaçatı gibi son yılların en popüler ve kalabalık tatil yerlerine çok yakın olmasına rağmen Şifne, kendi halinde, sakin, gürültü ve kalabalıktan uzak bir yerdir.

Ilıca'ya oldukça yakın olan Çeşme Şifne'ye Ilıca üzerinden ulaşım sağlanıyor. Güzel plajları ve tertemiz denizi ile tatilcilerin uğrak yerlerinden biri olan Şifne bir yandan da kaplıcaları ile ünlüdür. Şifalı sularının pek çok rahatsızlığa olumlu etkisi olduğu bilinen Şifne'de kaplıca turizmi gelişmiştir.

İzmir Şifne'deki oteller ve konaklama tesisleri daha çok termal tesislerdir. Şifne'deki termal tesislerin bir kısmı özel işletme bir kısmı ise belediyeye ait işletmelerdir. Yılın tümünde hizmete açık olan bu termal otel ve tesisler son yıllarda yabancı turistlere de yoğun şekilde hizmet vermektedir.

Çamur banyoları, termal havuzlar, bakım ve gençleşme kürlerinin yapıldığı Şifne otellerinde her yıl binlerce yerli ve yabancı turist konaklıyor.

Termal otellerin yanı sıra Çeşme Şifne'de konaklayabileceğiniz pansiyon tipi tesisler mevcut. Lüks ve 5 yıldızlı konaklama için pek alternatif olmayan beldede genellikle daha küçük ve aile tipi işletmeler var. 4 ve 5 yıldızlı lüks konaklama için Çeşme, Alaçatı ve Ilıca'daki oteller tercih ediliyor.

Çevresindeki tatil beldelerinde daha önce turizmin başladığı bir yer olan Çeşme Şifne'deki otel ve pansiyonlar yaz aylarında diğer aylara göre daha dolu oluyor.

Çeşme'ye yakın; fakat daha sessiz, sakin, kalabalıktan uzak bir tatil yapmak istiyorsanız Şifne otelleri sizleri bekliyor...

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın