Giriş
05.06.22
Çıkış
06.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Şifne Otelleri:

Şifne için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Şifne Mah merkezine 3.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.500 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Şifne Mah merkezine 4.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.250 TL
Henüz Puanlanmamış
Şifne Mah merkezine 4.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.250 TL
Villa
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Şifne Mah merkezine 3.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
400 TL
Pansiyon
Butik Otel
5/5 Mükemmel
(43 değerlendirme)
Şifne Mah merkezine 3.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
495 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(40 değerlendirme)
Şifne Mah merkezine 3.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
800 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(22 değerlendirme)
Şifne Mah merkezine 4.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.000 TL
Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
Şifne Mah merkezine 4.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
500 TL
Otel
En İyi Tatil Otelleri
Henüz Puanlanmamış
Şifne Mah merkezine 4.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
850 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Şifne Mah merkezine 5.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
1.800 TL

Şifne Otelleri

Şifne Otelleri

Şirin bir tatil beldesi olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Şifne, İzmir ilinin Çeşme ilçesinde bağlı bulunuyor. Sakin bir koya kurulu olan belde, özellikle son dönemlerde ülkenin en uğrak noktalarından biri oluyor. Gürültüden uzak sakin bir tatil fırsatı sunan Şifne, temiz plajları ve masmavi deniziyle beğenileri topluyor. Siz de tüm yıl boyunca sessiz, dingin ve huzurlu bir tatilin hayalini kurduysanız eğer Şifne tam size göre. Her yıl yerli ve yabancı binlerce turiste tatilin kapılarını aralayan tatil beldesinde siz de unutulmayacak bir tatil yapabilir, deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarabilirsiniz. Şifalı kaynak sularına da ev sahipliği yapan Şifne'de kaplıca turizmi yapabilir, suların iyileştirici gücünden faydalanabilirsiniz. Salaş balık lokantalarıyla ve şifalı sularıyla tatillerin bir numaralı adresi olan Şifne, tüm doğa güzelliklerini misafirlerine cömertçe sunmayı ihmal etmiyor. Siz de tatil tercihinizi Şifne'den yana kullanabilirsiniz. Tatil rotanızı Şifne'ye çevirdiğiniz takdirde karşınıza kaliteli ve konforlu konaklama tesisleri çıkıyor. Pek çok alternatifi bünyesinde barındıran Şifne otelleri çeşitli özellikleri misafirlerle buluşturuyor. 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere, butik otellerden termal otellere varana kadar çok sayıda alternatife ev sahipliği yapan tatil beldesinde siz de zevkleriniz, gereksinimleriniz ve bütçeniz doğrultusunda bir tercih yapabilirsiniz. Kalite standartlarının üstünde hizmet veren oteller sizler için özenle hazırlanıyor. Tüm cazip olanaklarıyla Şifne, siz değerli misafirlerini bekliyor.

Şifne Konaklama

Şifne Konaklama

Masmavi deniziyle, yemyeşil bitki örtüsüyle misafirlerden tam not almayı başaran Şifne, her dönem misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Özellikle yaz aylarında tatilcilerin akınına uğrayan belde, doğal güzelliklerini ve çeşitli imkanlarını misafirlerine sunuyor. Dingin ve huzurlu tatili mümkün kılan Şifne’de, siz de unutulmayacak bir tatile hazır olabilirsiniz. Tüm yıl boyunca gözlerden uzak ve doğayla başbaşa bir tatilin hayalini kurduysanız Şifne tam size göre nitelikler taşıyor. Şifne'de isterseniz uzun uzadıya tatil planları yapabilir ya da beldeye bir hafta sonu kaçamağı düzenleyebilirsiniz. Şehir karmaşasından ve yoğunluğundan uzak bir tatil fırsatı veren beldede iş veya ev stresinizi üzerinizden atabilirsiniz.Şifne'ye geldiğinizde karşınıza konaklama tesisleri çıkıyor. Şifne konaklama açısından pek çok alternatifi bünyesinde barındırıyor. Eğer lüks bir tatil istiyorsanız sayısız imkanlara ev sahipliği yapan 4 ve 5 yıldızlı otelleri tercih edebilirsiniz. Şifne, kaynak termal sularıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Termal sular, doğal mineral açısından zengin olmasıyla ün kazanıyor. Solunum sıkıntılarından cilt problemlerine, fizik tedaviden kadın hastalıklarına varana kadar çok sayıda hastalığın tedavisinde iyileştirici güce sahip olan termal suları bünyesinde barındıran Şifne termal otelleri bu hizmeti misafirlerine veriyor. Siz de çeşitli rahatsızlıklarınıza deva bulmak istiyorsanız Şifne'deki termal otelleri tercih edebilir, otellerin sayısız imkanlarından da yararlanabilirsiniz.Eğer ekonomik bir tatil istiyorsanız Şifne butik otel uygun nitelikler taşıyor. Aynı zamanda butik otellerde aile veya arkadaş çevrenizle birlikte kalabalık konaklama yapabilir, tatilinizin tadını sevdiklerinizle birlikte çıkarabilirsiniz. Butik otellerde gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz donanımlar ve materyaller de bulunuyor. Size ise konforlu bir konaklama kalıyor.

Şifne Otel Fiyatları

Şifne Otel Fiyatları

Doğayla bütünleşebileceğiniz ve masmavi denizle güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz Şifne'ye ister kara yoluyla isterseniz de hava yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hava yolunu tercih etmek isterseniz öncelikle Şifne'ye en yakın konumda yer alan Adnan Menderes Havalimanı'nı kullanmanız, buradan beldeye araçla geçmeniz gerekiyor. Kara yolunu tercih ettiğinizde ise keyifli bir seyahat sizleri bekliyor. Tatil rotanızı Şifne'ye çevirdiğinizde karşınıza konaklama tesisleri çıkıyor. Pek çok alternatifi bünyesinde barındıran otellerden birini zevkleriniz ve bütçeniz doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Bu bağlamda Şifne otel fiyatları da bazı etmenler çerçevesinde değişiklik gösterebiliyor. Fiyat aralığını belirleyen etmenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Eğer ekonomik bir konaklama yapmak istiyorsanız butik otelleri tercih edebilirsiniz. Butik otellerde aynı zamanda sevdiklerinizle birlikte kalabalık konaklama yapabilirsiniz.
  • Otellerin donanımı da fiyatta önemli rol oynuyor. 4 ve 5 yıldızlı oteller lüks donanıma sahip olduğundan farklı fiyatlar sunabiliyor. Bunun yanı sıra termal özelliği bulunan oteller farklı fiyatlara sahip oluyor. Bünyesinde SPA, masaj ve hamam imkanlarını bulunduran oteller misafirlerine farklı fiyat aralığı sunuyor.
  • Otellerin konumlandıkları alan fiyatta öne çıkıyor. Cazibe merkezlerine ve denize yakın konumda bulunan oteller fiyat farklılığı gösterebiliyor.
  • Hem otellerin ekonomik fırsatlarından yararlanmak hem de dönem öncesinden tatil planlamanızı yapmak istiyorsanız otellerin erken rezervasyon avantajlarına göz gezdirebilir, dönem içerisinde oluşabilecek sorunları önleyebilirsiniz.

Şifne Gezilecek Yerler

Şifne Gezilecek Yerler

Doğa harikalarını ve termal çamur mucizesini bünyesinde barındıran Şifne'de gezebileceğiniz tarihi bir mekan bulunmuyor. Dolayısıyla konaklamanız için uygun Şifne otelleri tercihine göz gezdirebilir, konaklarken gün içerisinde Şifne'ye yakın konumda bulunan tarihi noktalara gezi düzenleyebilirsiniz.Şifne'nin yakın çevresinde gezebileceğiniz yerler ve yapabileceğiniz aktiviteler şu şekilde sıralanabilir:

  • Osmanlı Dönemi'nden kalma ve inşa tarihi 1508 yılına dayanan Çeşme Kalesi'ne gidebilirsiniz. Dikdörtgen bir yapıya sahip olan kale, 6 kuleden ve 3 hendekten oluşuyor. Kale, Osmanlı'nın mimari dokusundan izler taşıyor.
  • Müze severlerin ilgi odağı olan Çeşme Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Müze, Çeşme Kalesi'nin içerisinde yer alıyor. Müzede; 126 etnografik, 320 arkeolojik ve 31 tane sikke olmak üzere çok sayıda eser sergileniyor.
  • Osmanlı padişahlarından Kanuni Sultan Süleyman'ın emriyle yaptırılan Kervansaray'a gidebilirsiniz. Kervansaray günümüzde alışveriş ve eğlence merkezlerine ev sahipliği yapıyor.

Siz de Şifne'de masmavi denizle yemyeşil bitki örtüsünün tadını çıkarabilir, yakın çevresinde yer alan tarihi mekanları gezebilirsiniz. Ev konforunda, kaliteli hizmet veren otelleriyle Şifne, siz değerli misafirlerini bekliyor.

Şifne Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şifne bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Şifne bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Şifne Otelleri - En Uygun Şifne Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Şifne Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Şifne Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Şifne Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Şifne Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.