Artvin Merkez Otelleri

En iyi 8 otel, en uygun fiyatlar

Artvin Merkez Otel Fiyatları

Artvin'in çevresinde yapılan kazılarda milattan önce 3500-2200 yıllarına ait yerleşim izlerine rastlanmasıyla bölgenin tarihinin çok eskilere dayandığı ileri sürülmektedir.

Artvin, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer almakta olup Gürcistan'la da sınır komşusudur. Artvin, doğuda Ardahan, güneyde Erzurum ve batıda Rize ile komşudur. Artvin ve çevresinin tarih öncesi devirleri; Cilalı Taş, Bakır, Tunç ve Demir devrinin sırası ile yaşandığı bulunan eşyalarla da kanıtlanmıştır. Milattan önce 10.000 ve 8.000'li yıllarından kalma Cilalı Taş Devri'ne ait insan izleri Artvin'de de bu çağlarda insanların yaşamış olduğu izlenimini vermektedir. Yusufeli ve Şavşat bölgelerinde yerel halkın bulduğu bakır baltaların milattan önce 3000-4000'li yıllarına ..
Daha Fazla Oku »

En İyi 2 Artvin Merkez Oteli

Koliva Otel Artvin Merkez

Otel - Artvin Merkez - 10 Misafir Yorumu

Artvin'in neresine giderseniz sizi farklı bir kültür, farklı bir tarih karşılar. Artvin'in doğal güzelliği kente gelen konuklara her yerde kendisini cömertçe sunar. Yeşilin bu kadar farklı tonunun bir araya gelişini başka hiçbir yerde göremezsiniz. Bu yeşile, kırmızıdan maviye kadar, hemen her renkten bitki florası eşlik eder.

Kentin doğal dekoru haline gelen ladinleri, çamları, yeşil alanlarda yayılan, otlayan hayvanları hiç saymıyoruz bile. Otelimizin resimlerine göz attığınızda, yeşilin tam ortasında olması ve
... Artvin'in neresine giderseniz sizi farklı bir kültür, farklı bir tarih karşılar. Artvin'in doğal güzelliği kente gelen konuklara her yerde kendisini cömertçe sunar. Yeşilin bu kadar farklı tonunun bir araya gelişini başka hiçbir yerde göremezsiniz. Bu yeşile, kırmızıdan maviye kadar, hemen her renkten bitki florası eşlik eder.

Kentin doğal dekoru haline gelen ladinleri, çamları, yeşil alanlarda yayılan, otlayan hayvanları hiç saymıyoruz bile. Otelimizin resimlerine göz attığınızda, yeşilin tam ortasında olması ve bölgenin arazi yapısı sebebiyle zengin oksijen kokusunu alır gibi olacaksınız.

Hele bir de konaklama tarihiniz Kafkasör şenliklerine denk geliyorsa, Boğa güreşlerinden, halk oyunlarına, kara kucak güreş müsabakalarından festival ve eğlencelere uzanan bir hareketlilik içerisinde günlerin nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız.

Otelimiz tüm bu güzelliklerin merkezinde 7 villa ile son derece şirin bir Karadeniz köyünün sıcaklığında, Artvin halkının misafirperverliği ile yoğrulmuş sunum ve hizmetleriyle sizleri bekliyor

Daha Fazla Bilgi»

Artvin Koru Otel Artvin Merkez

Otel - Artvin Merkez - 7 Misafir Yorumu

Artvin'in gözde oteli olan Artvin Koru Otel, yeni sahibine merhaba dedi. Artvin Koru Otel yeni sahipleriyle birlikte, siz değerli konuklarına daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

Toplam 3 adet oda tipine sahip olup, tek kişilik, suit ve çift kişilik odalar olarak birbirinden ayrılmaktadır. Otelde konaklarken yemyeşil doğanın içerisinde uykuya dalacak, restoranında leziz yemeklerin tadına bakacaksınız.

Otelde konaklamanızın yanında, aynı zamanda özel günlerinizi organize edebilir, sevdiklerinizle unutulmaz
... Artvin'in gözde oteli olan Artvin Koru Otel, yeni sahibine merhaba dedi. Artvin Koru Otel yeni sahipleriyle birlikte, siz değerli konuklarına daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

Toplam 3 adet oda tipine sahip olup, tek kişilik, suit ve çift kişilik odalar olarak birbirinden ayrılmaktadır. Otelde konaklarken yemyeşil doğanın içerisinde uykuya dalacak, restoranında leziz yemeklerin tadına bakacaksınız.

Otelde konaklamanızın yanında, aynı zamanda özel günlerinizi organize edebilir, sevdiklerinizle unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

Artvin Merkez Otel Yorumları

8

Koliva Otel

Hayati Akmanlar - 22 Şubat 2016, Pazartesi 01:09

Her zorluğa değer

Bulmakta biraz zorlanmama rağmen (güzergah tabelaları az) ulaşınca zorluğa değdiğini anladım. Her şey mükemmel.

10

Artvin Koru Otel

esin ağan - 30 Temmuz 2013, Salı 00:47

Huzur bulduğum yer

Harika bir butik otel. Sessiz sakin huzur veriyor. Bahçesi ve manzarası muhteşem. Çok temiz, mis yataklar. Hepsi frenç.