Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Artvin Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Artvin Merkez Otelleri

Artvin Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 8 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Artvin Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Artvin'in çevresinde yapılan kazılarda milattan önce 3500-2200 yıllarına ait yerleşim izlerine rastlanmasıyla bölgenin tarihinin çok eskilere dayandığı ileri sürülmektedir.
Artvin, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer almakta olup Gürcistan'la da sınır komşusudur. Artvin, doğuda Ardahan, güneyde Erzurum ve batıda Rize ile komşudur. Artvin ve çevresinin tarih öncesi devirleri; Cilalı Taş, Bakır, Tunç ve Demir devrinin sırası ile yaşandığı bulunan eşyalarla da kanıtlanmıştır. Milattan önce 10.000 ve 8.000'li yıllarından kalma Cilalı Taş Devri'ne ait insan izleri Artvin'de de bu çağlarda insanların yaşamış olduğu izlenimini vermektedir. Yusufeli ve Şavşat bölgelerinde yerel halkın bulduğu bakır baltaların milattan önce 3000-4000'li yıllarına ait olduğu düşünülmektedir. Aynı yörede bulunan tunç baltaların ise milattan önce 3000-2000 yıllarına ait oldukları bilinmektedir.

Artvin gerek tarihi gerekse de doğası ile yıl içinde binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller de yıl boyunca açık olup hizmet vermektedir. Artvin Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve konukevleri listelenmektedir.

Artvin Merkez otelleri, şehir merkezinde bulunduğu için kamu binalarına, bankalara, restoranlara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olduğu gibi ve kolay ulaşım imkanlarına da sahiptir. Artvin Merkez otelleri, iş için veya turistlik kültür turu gezileri için gelenlerin de oldukça rahat edebileceği bir noktada yer almaktadır.

Artvin Merkez otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Artvin Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Artvin Merkez otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Artvin Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve otellerin tüm özellikleri bu tek tek sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Artvin Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Artvin Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bir Ortaçağ kenti olan Artvin, tarihi Batum - Kars yolu üzerinde yer almakta olup Osmanlı dönemindeki adı Livane, yerel ağızda ise Artavani olarak da bilinmektedir.
Artvin, Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer almaktadır. Artvin aynı zamanda Gürcistan ile de sınır komşusu olan bir şehirdir. Karadeniz'in bütün güzelliklerini bünyesinde toplamış olan Artvin yıl içerisinde gerek iş için gerek turizm gerekse de Gürcistan'a geçişlerde sürekli olarak ziyaret edilen bir şehirdir.

Artvin Merkez'de şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok tesis hizmet vermektedir. Bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olup kamu binalarına, bankalara ve alışveriş noktalarına yakın noktalarda yer almaktadır. Artvin Merkez'de tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan otel türleri ise; butik oteller, apart oteller, konukevi, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı otellerden oluşmaktadır.

Artvin Merkez otel fiyatları ise yıl içerisinde değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik en çok yaz aylarında ve tatil haftalarında kendini göstermektedir. Özellikle yaz sezonunda Artvin Merkez otel fiyatları belli bir miktar artmaktadır. Ayrıca kış aylarına denk gelen sömestr tatilinde ve bayram tatillerinde Artvin Merkez otel fiyatları belli bir oranda yükselmektedir.

Artvin Merkez otel fiyatları, tesislerin bulunduğu konuma, misafirlerinin rahatı ve huzuru için tesis genelinde ve konaklama yapılan odalarında sunduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca Artvin Merkez otel fiyatları, tesislerin bulunduğu konuma ve ulaşıma göre de değişmektedir.

Artvin Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumu ve ayrıntılı özellikleri ile tek tek listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman aralıklarına da tesis müsaitliğine göre ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Artvin Merkez Hakkında
Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Artvin'in merkezi, yeşilin bin bir tonunu gözler seriyor…
Ülkemizin Doğu Karadeniz Bölümü'nde, Türkiye'nin Gürcistan'la olan sınırında bulunan Artvin'in şehir merkezi, dağlık bir alanda, Çoruh Vadisi'nin sol yamacında, meyilli bir arazide kurulmuş. Borçka'ya kadar olan kesimde Çoruh Vadisi'ni izleyen Artvin Merkez, Borçka'dan sonra Doğu Karadeniz kıyı dağlarını Cankurtaran Geçidi ile Karadeniz kıyısındaki Hopa ilçesine bağlıyor.

Bir Ortaçağ kenti olan Artvin Merkez, tarihte Batum-Kars yolu üzerinde bulunan ve Osmanlı dönemindeki ismi Livane, yerel ağızda ise Artavani olarak biliniyormuş. 1944 yılında yapılan kazı çalışmalarında, Artvin Merkez'in çevresinde M.Ö. 3500-2200 yıllarına tarihlenen Erken Trans-Kafkasya Kültürü ile ilişkilerinden Kura Araxes yerleşim izlerine rastlanmış.

1877-78 Osmanlı-Rus Savaşı sonrasında Rus Çarlığı'na terk edilen Artvin Merkez, 27 Şubat 1921'de ülkemiz topraklarına katılmış. 4 Ocak 1936 tarihinde ise yeni kurulan Çoruh şehri, 17 Şubat 1956 tarihinde Artvin'in merkezi yapılmış.

Artvin Merkez'in iklimi tüm yıl boyunca bol yağışlı geçiyor. Her mevsim bol yağış alan Artvin Merkez'de kışlar ılık oluyor. Çoruh Nehri sayesinde daha az yağışlı ve kışları pek sert geçmeyen ılıman bir iklim hüküm sürüyor Artvin Merkez'de.

Artvin Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
29
9
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Aileyle gidilebilecek bir otel çünkü her odada yatak odası ve oturma odası var. Ayrıca bir de mutfağı var burada daha uzun konaklayanlar için gerekli. Otelin manzarası inanılmaz. Akşam yemeği güzel, kahvaltı daha da iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Artvin gezisinde mutlaka tercih edilmesi gereken bir otel. Otel Kafkasor bölgesinde ağustos ayında burada boğa güreşlerini izleyebilirsiniz. Kahvaltı güzeldi. Çalışanlar yardımsever ve kibarlar. Doğa tatili için güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
2
0 (850) 600 55 68
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel
Yeni Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:12
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Otel çok kirli idi. WC'nin duvarında duş başlığı ile banyo geçiştirilmiş ve sanki aylardır temizlenmemiş gibiydi. Yerde halı, vs. yoktu. Tavan basık ve oda havasızdı. Kahvaltı yetersizdi. Asla tavsiye etmem. Alınan ücreti zerre kadar hak etmiyor. Çok pahalı idi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Artvin şehir merkezine yarım saatlik bir sürüş mesafesinde. Otel genel olarak güzel, yardımsever personel ve yönetim sade ve temiz odalar ve güzel bir retorantı var. Biz suit odada konakladık genel olarak beklentileri karşılayan ama fazla da bir olanağı olmayan bir tesis. Genel olarak aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Artvinin ve beklentilerimizin üstünde bir otel. Nefes kesen bir manzaranın ortasında konumlanmış Koliva Otel. Kullanışlı ve bakımlı odaları var. Güzel bir doğa yürüyüşünden sonra otelin zengin ve lezzetli kahvaltısının tadını çıkartıyorsunuz. Herkese teşekkür ederiz. Bir sonraki sefer daha uzun konaklayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 59 03
Artvin Apart Otel
Artvin Apart Otel
Seyitler Köyü Aydoğan Mah. Seyitler Sok. A Blok No:4/1
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Mekan oldukça temiz ve sakin. Odaların bir kısmı cadde diğer kısmı şehir manzaralı. Şehre bakan odalarda özellikle gece harika manzara var. Çalışanlar ilgili ve disiplinli. Yalnız odaların banyosunda sigara içen müşteriler için uyarı levhası olmalı. Koku diğer banyolara geçebiliyor. Otel Deriner Barajı'na yakın. Odalarda mutfak var. Tekstil ürünleri oldukça temiz. Butik bir konaklama alanı. Tavsiye ederim. Aile için özellikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
2
0 (850) 600 55 68
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel
Yeni Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:12
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Çok kötü bir otel, banyo duşakabin yıkılıyor, balkon kapısı kilitlenmiyor, TV çalışmıyor, yastıklar rahatsız, bütün bunlara rağmen fiyat çok fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Harika bir yer, kesinlikle herkese tavsiye ederim. Hiç tereddüt etmeden doğada sakinlik ve huzur dolu bir tatili ev ortamında yaşamak isteyen herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Etrafı gezmek için konakladığımız Koliva otelin baş döndüren bir konumu ve manzarası var. Artvinden otele ulaşmak 40 dakika sürdü. Biraz uzun bir sürüş olsa da etrafı gezmek için güzel bir tesis. Güzel bir restorantı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
2
0 (850) 600 68 42
Villa Art Otel
Villa Art Otel
Kafkas Yolu Üzeri Katrevan Mevkisi Merkez
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Artvin soğuğunda odalarda ısıtıcısı yok. Servis, ilgi, alaka sıfır. Temizlik zaten söz konusu değil, çok kötü. Bir daha uğramayacağım bir yer ve kesinlikle mükemmellik bir şey göremedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
9
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Ailecekyaptığımız Artvin tatili için harika bir seçim olan Koliva Otel'de konakladık. Ferah ve temiz odaları. Lezzetli ve zengin kahvlatısıyla mükemmel bir tesis. Özellikle personeller güleryüzlü ve yardımsever. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
2
0 (850) 600 55 68
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel
Yeni Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:12
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

02 Haziran'da grubumuzla fiks menü 35 liradan gittik. Menü çok yetersizdi. En azından karnımızı ekmekle doyuralım dedik, onu da vermediler. İçkiler çok pahalı, mezeler de hem tadımlık hem de fahiş fiyattandı. Hizmet çok kötüydü, sanırım çalışanlar ücret alamıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
29
10
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Merhabalar. Pazar günü ailemle beraber Koliva Otel'e kahvaltıya gittik. Konumu ve iç dizayn olarak mükemmel. Doğu Karadeniz'de böyle bir güzel mekanın olmadığını düşünüyorum. Kendinizi orada çok özel hissedebilirsiniz. Lakin serpme kahvaltı istediğimizde 2 dilim beyaz peynir, hazır reçel, 1 tane domates ve salatalık, oldukça az bir kuymak, 2 dilim helva , 1 tabak zeytin ve 2 tane yumurta görünce devamı geliyor diye düşündük. İsteğimiz üzerine patates kızartması (hazır). O kadar güzel bir ortamdan kalkmak istemedik. Ama aç bir şekilde masadan kalktık. Ve sonra hesabı istediğimizde 2 kişilik kahvaltıya 50 TL ödedik. Ben buradan şunu söylemek istiyorum. Lütfen Kafkasör Yaylası'nda hazır reçel, hazır tereyağı, vs. yemek istemiyorum. Önemli ikinci husus lütfen daha becerikli garson ve lütfen diyorum. Bir daha Koliva Otel'e gittiğimde oradan mutlu dönmek istiyorum... Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Bulmakta biraz zorlanmama rağmen (güzergah tabelaları az) ulaşınca zorluğa değdiğini anladım. Her şey mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
8
0 (850) 602 30 65
Koliva Otel
Koliva Otel
Çamlık Mah. Ziyaret Sok. Kafkasör (Mezra)
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Sadece mükemmel manzarası için bile konaklayabileceğiniz temiz, bakımlı, konuksever bir tesis. Etrafta gezilip görülecek birçok doğal güzellik var. Buraları görmenizi şiddetle tavsiye ederim. Bütün çalışanlara teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 26 43
Ezmoce Köy Evi
Ezmoce Köy Evi
Cumhuriyet Mah. Eski Kavak Yolu Üzeri Asma Köprü Karşısı
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Tek kelimeyle muhteşem bir yer. Çok beğendim. Herkese mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 55 68
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel
Yeni Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:12
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Karadeniz turumuzun son durağı olan Artvin'de konaklamak için en iyi seçim olan koru oteli tercih ettik. Otel çalışanları ve işletmecisi bizi güler yüz ile karşıladılar. Akşam yemeği ve kahvaltı çok güzeldi. Otelin normal ve çatı katı odaları biraz küçük olsa da suit odası muhteşemdi. Keyifli ve huzurlu bir tatil için seçilebilecek bu otelde, güzel anılar arasında yer alacak günler geçirebilirsiniz...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 26 43
Ezmoce Köy Evi
Ezmoce Köy Evi
Cumhuriyet Mah. Eski Kavak Yolu Üzeri Asma Köprü Karşısı
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Süper bir yer, 10 numara. Mis gibi, çok beğendim. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 41 18
Sadıkoğlu Otel
Sadıkoğlu Otel
Cumhuriyet Caddesi No:8
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Artvin'deki eviniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 68 42
Villa Art Otel
Villa Art Otel
Kafkas Yolu Üzeri Katrevan Mevkisi Merkez
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Çok beğendim. Bence Artvin'de kalınacak tek yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
4
0 (850) 600 55 68
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel
Yeni Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:12
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Temiz fakat üst kattaki odada çatı akıyordu. Isıtma çalışmıyordu, bu nedenle sabah hasta uyandım. Üst kat da tüm gece mutfaktan gelen kızartma kokuyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 41 18
Sadıkoğlu Otel
Sadıkoğlu Otel
Cumhuriyet Caddesi No:8
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Mükemmel bir yer. Artvin her zaman harika doğası ve temiz havasıyla huzur veriyor. Kartpostal fotoğraf kareleri var mükemmel bir yer....

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 41 18
Sadıkoğlu Otel
Sadıkoğlu Otel
Cumhuriyet Caddesi No:8
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Otel çok iyi. Personel çok iyi ayrıca hizmet süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 26 43
Ezmoce Köy Evi
Ezmoce Köy Evi
Cumhuriyet Mah. Eski Kavak Yolu Üzeri Asma Köprü Karşısı
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Herkesin görmesi, gitmesi gereken bir yer. Doğal Karadeniz'in 10 numaralı yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 68 42
Villa Art Otel
Villa Art Otel
Kafkas Yolu Üzeri Katrevan Mevkisi Merkez
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Gidip kalınacak ve pişman olmayacağınız bir yer. Yemekler ise harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 68 42
Villa Art Otel
Villa Art Otel
Kafkas Yolu Üzeri Katrevan Mevkisi Merkez
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Manzara muhteşem, hizmet çok iyi. Burası benim vazgeçilmezim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 55 68
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel
Yeni Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:12
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

İyi niyetli ve güler yüzlü personelleriyle muhteşem doğanın içinde kalmak istiyorsanız bence çok düşünmeyin... Muhteşem hizmet, muhteşem odalar. :) 3. kattaki balkonsuz odalar muhteşem. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 55 68
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel
Yeni Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:12
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Harika bir butik otel. Sessiz sakin huzur veriyor. Bahçesi ve manzarası muhteşem. Çok temiz, mis yataklar. Hepsi frenç.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
29
10
0 (850) 600 68 42
Villa Art Otel
Villa Art Otel
Kafkas Yolu Üzeri Katrevan Mevkisi Merkez
Artvin Merkez / Artvin
Türkiye

-

Burası Artvin'de kalınabilecek en güzel otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)