Artvin Merkez Otelleri

Artvin'in çevresinde yapılan kazılarda milattan önce 3500-2200 yıllarına ait yerleşim izlerine rastlanmasıyla bölgenin tarihinin çok eskilere dayandığı ileri sürülmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Artvin Merkez Otelleri

Toplam 7 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Artvin Merkez Otelleri ve Artvin Merkez Otel Fiyatları

Artvin'in çevresinde yapılan kazılarda milattan önce 3500-2200 yıllarına ait yerleşim izlerine rastlanmasıyla bölgenin tarihinin çok eskilere dayandığı ileri sürülmektedir.

Artvin, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer almakta olup Gürcistan'la da sınır komşusudur. Artvin, doğuda Ardahan, güneyde Erzurum ve batıda Rize ile komşudur. Artvin ve çevresinin tarih öncesi devirleri; Cilalı Taş, Bakır, Tunç ve Demir devrinin sırası ile yaşandığı bulunan eşyalarla da kanıtlanmıştır. Milattan önce 10.000 ve 8.000'li yıllarından kalma Cilalı Taş Devri'ne ait insan izleri Artvin'de de bu çağlarda insanların yaşamış olduğu izlenimini vermektedir. Yusufeli ve Şavşat bölgelerinde yerel halkın bulduğu bakır baltaların milattan önce 3000-4000'li yıllarına ait olduğu düşünülmektedir. Aynı yörede bulunan tunç baltaların ise milattan önce 3000-2000 yıllarına ait oldukları bilinmektedir.

Artvin gerek tarihi gerekse de doğası ile yıl içinde binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller de yıl boyunca açık olup hizmet vermektedir. Artvin Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve konukevleri listelenmektedir.

Artvin Merkez otelleri, şehir merkezinde bulunduğu için kamu binalarına, bankalara, restoranlara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olduğu gibi ve kolay ulaşım imkanlarına da sahiptir. Artvin Merkez otelleri, iş için veya turistlik kültür turu gezileri için gelenlerin de oldukça rahat edebileceği bir noktada yer almaktadır.

Artvin Merkez otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Artvin Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Artvin Merkez otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Artvin Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve otellerin tüm özellikleri bu tek tek sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Artvin Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Artvin Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bir Ortaçağ kenti olan Artvin, tarihi Batum - Kars yolu üzerinde yer almakta olup Osmanlı dönemindeki adı Livane, yerel ağızda ise Artavani olarak da bilinmektedir.

Artvin, Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer almaktadır. Artvin aynı zamanda Gürcistan ile de sınır komşusu olan bir şehirdir. Karadeniz'in bütün güzelliklerini bünyesinde toplamış olan Artvin yıl içerisinde gerek iş için gerek turizm gerekse de Gürcistan'a geçişlerde sürekli olarak ziyaret edilen bir şehirdir.

Artvin Merkez'de şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok tesis hizmet vermektedir. Bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olup kamu binalarına, bankalara ve alışveriş noktalarına yakın noktalarda yer almaktadır. Artvin Merkez'de tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan otel türleri ise; butik oteller, apart oteller, konukevi, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı otellerden oluşmaktadır.

Artvin Merkez otel fiyatları ise yıl içerisinde değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik en çok yaz aylarında ve tatil haftalarında kendini göstermektedir. Özellikle yaz sezonunda Artvin Merkez otel fiyatları belli bir miktar artmaktadır. Ayrıca kış aylarına denk gelen sömestr tatilinde ve bayram tatillerinde Artvin Merkez otel fiyatları belli bir oranda yükselmektedir.

Artvin Merkez otel fiyatları, tesislerin bulunduğu konuma, misafirlerinin rahatı ve huzuru için tesis genelinde ve konaklama yapılan odalarında sunduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca Artvin Merkez otel fiyatları, tesislerin bulunduğu konuma ve ulaşıma göre de değişmektedir.

Artvin Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumu ve ayrıntılı özellikleri ile tek tek listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise mesaj atabilir ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman aralıklarına da tesis müsaitliğine göre ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Artvin Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel

-

Güler yüzlü karşılama

Karadeniz turumuzun son durağı olan Artvin'de konaklamak için en iyi seçim olan koru oteli tercih ettik. Otel çalışanları ve işletmecisi bizi güler yüz ile karşıladılar. Akşam yemeği ve kahvaltı çok güzeldi. Otelin normal ve çatı katı odaları biraz küçük olsa da suit odası muhteşemdi. Keyifli ve huzurlu bir tatil için seçilebilecek bu otelde, güzel anılar arasında yer alacak günler geçirebilirsiniz...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel

-

Huzurlu bir gece

İyi niyetli ve güler yüzlü personelleriyle muhteşem doğanın içinde kalmak istiyorsanız bence çok düşünmeyin... Muhteşem hizmet, muhteşem odalar. :) 3. kattaki balkonsuz odalar muhteşem. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Artvin Koru Otel
Artvin Koru Otel

-

Huzur bulduğum yer

Harika bir butik otel. Sessiz sakin huzur veriyor. Bahçesi ve manzarası muhteşem. Çok temiz, mis yataklar. Hepsi frenç.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son Yorumlananlar