Şanlıurfa Merkez Pansiyonları

En iyi 31 pansiyon, en uygun fiyatlar

Şanlıurfa Merkez Pansiyon Fiyatları

Şanlıurfa; Göbekli Tepe'siyle, Balıklı Gölü'yle yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor. Ekonomik bir konaklama içinse Şanlıurfa Merkez pansiyonları en çok tercih edilen otel kategorisi.

Şanlıurfa sınırları içerisinde hem dini turizm açısından önemli hem de tarihi dokuya sahip birçok esere ev sahipliği yapmaktadır. Sınırları içerisinde bulunan bu tarihi ve turistlik bölgeye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok tesis bulunmaktadır. Bu tesis türleri arasında sahip olduğu ekonomik fiyatlar ile en çok tercih edilen kategorilerden biri de Şanlıurfa Merkez pansiyonlarıdır.

Otel Urhay Şanlıurfa Merkez

Şanlıurfa Merkez - Pansiyon - 2 Misafir Yorumu

Otel Urhay, Şanlıurfa merkezde yer almaktadır. Şanlıurfa GAP Havalimanı'na 34 km mesafededir. Tesis dileyen konuklarına ek ücret karşılığında havalimanı transfer hizmeti sunmaktadır. Otel Urhay, eski Urfa evlerinin birleştirilip restorasyon çalışmaları yapılması ile 1985 yılında hizmete açılmıştır. Geleneksel avlusuyla 17. yüzyıl mimarisini yansıtmaktadır. İsmini Şanlıurfa'nın eski isimlerinden biri olan Urhai isminden almıştır. Urhai ismi Şanlıurfa'ya Süryaniler tarafından verilen bir isimdir. Urhai, sulak yerde bulunan ve bolluk anlamlarına gelmektedir. Otel Urhay'ın odalarında, televizyon, uydu yayını, klima, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi ve özel banyo bulunmaktadır. Tesisin misafirlerine sunmakta olduğu olanaklar ise 24 saat resepsiyon, oda servisi, kuru temizleme, ütü...

Geleneksel mimariyi modern hizmet anlayışı ile harmanlayan Şanlıurfa Merkez'de pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Şanlıurfa Merkez otel fiyatları da bu alternatiflere yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Şanlıurfa Merkez pansiyonları şehir merkezinde yer almasından ve uygun konaklama fiyatları sunmasından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. Şanlıurfa Merkez pansiyonları kategorisinde yer alan tüm pansiyonlar bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada Şanlıurfa Merkez pansiyonları ve Şanlıurfa Merkez pansiyon fiyatları, fotoğrafları, konumları, özellikleri, özel fırsatları ve iletişim numaraları ile listelenmektedir.

Bu sayfada listelenen Şanlıurfa Merkez pansiyonları arasından zevkinize ve bütçenize en uygun pansiyonu seçerek iletişime geçebilir ve ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Şanlıurfa Merkez pansiyonları en yoğun dönemini tatilin de başladığı yaz aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple sizler de haziran, temmuz ve ağustos aylarında Şanlıurfa Merkez pansiyonları kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Şanlıurfa Merkez otelleri, pek çok tarihi ve kültürel yapıya, geleneksel çarşılara yakın olması sebebiyle, konaklama açısından oldukça tercih ediliyor. Şanlıurfa Merkez otel fiyatları da bu duruma göre şekilleniyor.

Şanlıurfa Merkez otelleri arasında pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Bu durum Şanlıurfa Merkez otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Özellikle otantik bir şekilde dekore edilmiş olan oteller, diğerlerine nazaran biraz daha yüksek fiyatlı oluyor. Bununla birlikte oda-kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon şeklinde alınan hizmetler de Şanlıurfa Merkez otel fiyatlarının değişmesine yol açıyor.

Şanlıurfa Merkez otel fiyatları her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Çok pahalı otellerden çok daha ekonomik otellere kadar birçok seçenek bulabilirsiniz Şanlıurfa Merkez otelleri arasında. Genel olarak baktığımızda, Şanlıurfa Merkez otel fiyatlarının 30 TL ile 175 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de bütçenize uygun bir Şanlıurfa Merkez otelini seçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Şanlıurfa Merkez otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.