Paşalimanı Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Paşalimanı Otel Fiyatları

Paşalimani mevki, sınırları içerisinde iki adet muhteşem güzellikteki koya ev sahipliği yapmaktadır.

Paşalimanı, İzmir'in turizm cenneti olarak bilinen Çeşme'ye bağlı bir mevkidir. Paşalimanı, Çeşme Merkez'e yaklaşık 10 kilometre ve Ilıca'ya da yaklaşık 5 kilometre mesafede yer almaktadır.

Paşalimanı hem Çeşme'ye hem Alaçatı'ya hem de Ilıcaya yakın olmasından dolayı gelen ziyaretçiler tarafından konaklamada sıkça tercih edilmektedir. Paşalimanı, Çeşme ve Alaçatı gibi çok fazla hareketli ve gürültülü olmadığı için sakin bir tatil isteyenlerin ve eğlence merkezlerine de yakın olmak isteyenlerin uğrak noktasıdır.

Paşalimanı mevkide konaklama yapılabilecek pek çok otel yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. Paşalımanı otelleri arasında tatil otelleri, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı oteller ile apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yer almaktadır.

Paşalimanı otelleri içerisinde yer alan farklı kategorilerdeki oteller yaz sezonunda en yoğun dönemlerini yaşamaktadır. Özellikle de tatilin de başladığı haziran, temmuz, ağustos aylarında neredeyse hiç boş odaları olmamaktadır. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında ve bahar aylarında da Paşalimanı otellerine yoğun bir ilgi olmaktadır.

Paşalimanı otelleri mevkinin en güzel iki koyuna yakın ve yürüme mesafesinde olmasıyla da tercih edilmektedir. İster yaz sezonu olsun ister kış sezonu Paşalimanı otelleri içerisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Paşalımanı otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Paşalimanı sayfası üzerinden incelenebilmekte hatta rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.