Paşalimanı Otelleri

Paşalimani mevki, sınırları içerisinde iki adet muhteşem güzellikteki koya ev sahipliği yapmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Paşalimanı Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Kendi evin gibi"

"Doğa ile iç içe"

8.7

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 44 87

Paşalimanı Otelleri ve Paşalimanı Otel Fiyatları

Paşalimani mevki, sınırları içerisinde iki adet muhteşem güzellikteki koya ev sahipliği yapmaktadır.

Paşalimanı, İzmir'in turizm cenneti olarak bilinen Çeşme'ye bağlı bir mevkidir. Paşalimanı, Çeşme Merkez'e yaklaşık 10 kilometre ve Ilıca'ya da yaklaşık 5 kilometre mesafede yer almaktadır.

Paşalimanı hem Çeşme'ye hem Alaçatı'ya hem de Ilıcaya yakın olmasından dolayı gelen ziyaretçiler tarafından konaklamada sıkça tercih edilmektedir. Paşalimanı, Çeşme ve Alaçatı gibi çok fazla hareketli ve gürültülü olmadığı için sakin bir tatil isteyenlerin ve eğlence merkezlerine de yakın olmak isteyenlerin uğrak noktasıdır.

Paşalimanı mevkide konaklama yapılabilecek pek çok otel yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. Paşalımanı otelleri arasında tatil otelleri, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı oteller ile apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yer almaktadır.

Paşalimanı otelleri içerisinde yer alan farklı kategorilerdeki oteller yaz sezonunda en yoğun dönemlerini yaşamaktadır. Özellikle de tatilin de başladığı haziran, temmuz, ağustos aylarında neredeyse hiç boş odaları olmamaktadır. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında ve bahar aylarında da Paşalimanı otellerine yoğun bir ilgi olmaktadır.

Paşalimanı otelleri mevkinin en güzel iki koyuna yakın ve yürüme mesafesinde olmasıyla da tercih edilmektedir. İster yaz sezonu olsun ister kış sezonu Paşalimanı otelleri içerisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Paşalımanı otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Paşalimanı sayfası üzerinden incelenebilmekte hatta rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ege'nin ve İzmir'in göz bebeği olan Çeşme'nin iki muhteşem güzellikteki koyunun bunduğu mevkidir Paşalimanı.

İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı olan Paşalimanı mevki yerli ve yabancı turistlerin sıkça konaklama yapmak için tercih ettikleri bir lokasyondur. Mevkide iki muhteşem güzellikteki koyda burada bulunan otelleri tercih etmeyi arttıran etmenlerden biridir.

Paşalimanı otel fiyatları tüm yıl boyunca değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik sezonlar arasındaki yoğunluğa göre de değişmektedir. Paşalimanı otel fiyatları yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında, kış sezonuna ve bahar sezonuna oranla daha yüksek olmaktadır. Yaz sezonunda artan Paşalimanı otel fiyatları en yoğun dönemini mayıs ayı itibariyle yaz ayarında ve son olarak eylül ayında yaşamaktır. Paşalimanı otel fiyatları, yoğunluğa ve talebe bağlı olarak dini bayramlar ile resmi tatil günlerinde de değişiklik göstermektedir.

Paşalimanı otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer konu ise otelin yer aldığı kategoridir. Tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yıl boyunca birbirlerinden farklı konaklama fiyatı sunmaktadır. Ayrıca bu otellerin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler de Paşalimanı otel fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.

Mevkide yer alan her otel olmasada birçok otel misafirlerine erken rezervasyon avantajı ile fiyatlarında belli bir miktar indirim uygulamaktadır. Bu da Paşalimanı otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer etmendir.

İster yaz tatilinde ister diğer zamanlarda Paşalimanı mevkide yer alan otellere erken rezervasyon yaptırmak hem ekonomik olması hem de olumsuz bir durumla karşılaşılmaması açısından önemlidir. Çeşme Paşalimanı mevkide yer alan oteller ve Paşalimanı otel fiyatları Neredekal.com Paşalimanı sayfası üzerinden incelenebilmekte ve hatta rezervasyon dahi yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Paşalimanı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Paşalimanı Otel
Paşalimanı Otel

-

Kendi evin gibi

Süper bir otel. Her şeyiyle on numara. Kendi evin gibi. Herkese tavsiye ederim. :):):)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşalimanı Otel
Paşalimanı Otel

-

Doğa ile iç içe

Doğa ile iççice, harika manzaraya sahip, işletme sahipleri aile çok iyiydi. Yataklarının sert, wifi erişiminin çok zarifti. Merkeze uzak. Araçsız burada zor olur kalınmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paşalimanı Otel
Paşalimanı Otel

-

benmelek tarafından...

Otel yeni açılmış her yer pırıl pırıl, huzur dolu. Balkonu terası güzel. Yabancılık çekmiyorsunuz. Çok sakin bir mevkide. Hele sahibi Murat Bey tam bir İstanbul beyefendisi, çok esprili ve iyi niyetli. Bizi evimizde hissettirdi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)