Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Oda Özellikleri Galerisi
Oda Özellikleri (1)
Genel Görünüm Galerisi
Genel Görünüm (1)
2 Fotoğraf
Oda Özellikleri Galerisi 1
Genel Görünüm Galerisi 2
Giriş
07 Haziran Çar.
Çıkış
08 Haziran Per.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Odamax
4.769 TL
En uygun fiyat: Otelz.com
4.423 TL
Otelz.com
4.423 TL
Diğer Oda Fiyatlarını Gör
Garanti BBVA Shop Fly

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Eskiçeşme Mah. Davulcu Ali Sok. No:2 Bodrum/Muğla
Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Giriş
07 Haziran Çar.
Çıkış
08 Haziran Per.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Kocadon Hotel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Otel Hakkında

En güzel Muğla Bodrum otellerinden Kocadon Hotel’i hiç duymadıysanız bir kez konakladıktan sonra bir daha unutamayacaksınız. Çünkü Kocadon Hotel, Bodrum’un en eski ve köklü tarihi yapılarından birinin dönüştürülmesiyle ortaya çıkmış bir otel. Ayrıca Kocadon Hotel’de her odanın kendine özgü bir ismi var. Mandalina, Zeytin, İncir, Gelincik, Derin Mavi, Kaktüs, Sünger, Orman, Begonvil, Eski Ev Kocadon Hotel’deki özel odaların özel isimleri. Kocadon Hotel sadece bir konaklama merkezi olarak kullanılmıyor ayrıca burada tarihi eserler de sergileniyor. Böyle bir misyona da sahip olması Kocadon Hotel’e nostaljik bir hava katıyor. Odalar taşıdıkları isimlere uygun şekilde dizayn edilmiş ve bu da misafirler için etkileyici bir atmosfer yaratabiliyor. Kalmak istediğiniz isimdeki oda müsaitse o odayı tercih edebiliyorsunuz fakat odanın dolu olması durumunda kalabileceğiniz uygun odayı Kocadon Hotel kendisi belirlemek durumunda kalıyor. Birbirinden güzel odalar ve dekorasyon her odada farklı bir şekilde sizi karşılıyor olacak. Zaten hangi odayı tercih ederseniz edin diğer bir odada aklınızın kalması muhtemel olacaktır. Kocadon Hotel’de bir kez konakladıktan sonra diğer odaların atmosferinde konaklamak üzere burayı tekrardan tercih edeceğinize büyük olasılık veriyoruz. Kocadon Hotel ulaşım açısından da şehir merkezine yakın olmasıyla avantajlı bir konaklama tercihi. Kocadon Hotel’de konakladığınız süre boyunca Bodrum’da birçok yeri gezebilirsiniz. Bodrum hem plajları hem de köklü tarihi ile görülebilecek geniş bir alana sahip. Pedasa, Termera gibi 27 Antik Kente ev sahipliği yapan Bodrum’da tarihi bir gezi rotası belirleyebilirsiniz. Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi, Zeki Müren Sanat Müzesi, Halikarnas Mozolesi, Bodrum Antik Tiyatrosu, Bodrum Deniz Müzesi, Myndos Kapısı, Bardakçı Koyu, Milta Bodrum Marina, Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.
Otel Bilgileri

Konum

Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Kocadon Hotel
Odamax
4.769 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Kocadon Hotel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Kocadon Hotel için 1 gecelik ortalama fiyat 4423.00 TL - 4769.00 TL aralığındadır.
Kocadon Hotel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Kocadon Hotel odalarında Banyo/Wc, Saç Kurutma Makinesi, Sıcak Su, Kasa, Klima bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Kocadon Hotel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Kocadon Hotel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Kocadon Hotel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kocadon Hotel için popüler tesis özellikleri; Bahçe, Resepsiyon, Sigara İçme Alanı olmasıdır.