Gümbet Water Sports

  • Muğla / Bodrum / Gümbet
  • Ayaz Cd 17-29 Gümbet Mh. Bodrum / Türkiye

Gümbet Water Sports

Bodrum'un en güzel gece hayatını yaşayabileceğiniz ve eşsiz plajlara gidebileceğiniz Gümbet'te yer alan Gümbet Water Sports, pek çok su sporu alternatifi ile karşımıza çıkıyor. Parasailingten flyboarda kadar çok geniş imkanlara sahip olan Gümbet Water Sports, Bodrum tatilinizin tadını farklı bir açıdan çıkarmanıza olanak sağlıyor.

Gümbet, Bodrum merkeze yakınlığı ve konaklama konusunda sahip olduğu geniş seçenekleri ile ön plana çıkan bir yer. Bodrum Havalimanı ile Gümbet arası ise özel aracınız ile 39 dakikalık bir sürüş mesafesi.

Her yıl yerli ve yabancı birçok turist ağırlayan Gümbet'e yolunuz düşerse Gümbet Water Sports'a uğramadan dönmeyin deriz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Resimlerime kavuşmak istiyorum
10

-

Mükemmel eğlenceli ama lütfen fotoğrafları doğru sekelde müşteriye sunun. Verilen cd'de başkalarının resimleri var. Mümkünse adresime mail yoluyla resimlerim benimle iletişime geçilip yollansın lütfen. İyi çalışmalar.

2
Tek kelime ile harika
10

-

Çalışanlar olsun, aktiviteler olsun mükemmel. Paranızı en eğlenceli şekilde harcamanın yollarından biri. Burada resmen deliler gibi eğleniyorsunuz. Eğlencenin tek adresi diyebilirim, öneri sunacak olursam flyfish ve ringoyu öneririm...