search icon
Giriş
02 Ağustos Pts.
Çıkış
03 Ağustos Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kilitbahir Otelleri

Kilitbahir için 10 otel listelendi.

Hotel Caeli Eceabat

Otel
Plaj
Neredekal.com
5/5
Kilitbahir merkezine 13.1 km uzaklıkta
2.204 TL2.204 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:2.204 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
2204 TL
Otelz.com
Tatil.com
2243 TL
2204 TL'den başlayan fiyatlarla

Crowded House Hotel

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.1/5
Kilitbahir merkezine 4.2 km uzaklıkta
250 TL250 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
244 TL
Otelz.com
Odamax
250 TL
244 TL'den başlayan fiyatlarla

Aqua Boss Hotel

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4/5
(59 değerlendirme)
Kilitbahir merkezine 3.6 km uzaklıkta
399 TL399 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:399 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Boss 2 Hotel

Otel
Neredekal.com
3.8/5
(56 değerlendirme)
Kilitbahir merkezine 3.1 km uzaklıkta
699 TL699 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:699 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
263 TL
Otelz.com
Odamax
699 TL
263 TL'den başlayan fiyatlarla

Boss Hotel

Otel
Neredekal.com
5/5
Kilitbahir merkezine 4.2 km uzaklıkta
263 TL263 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:263 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
263 TL
Otelz.com
Setur
412 TL
263 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Ejder

Otel
Neredekal.com
3.9/5
(23 değerlendirme)
Kilitbahir merkezine 3.8 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Hotel Deniz Eceabat

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.2/5
Kilitbahir merkezine 3.9 km uzaklıkta
216 TL220 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:216 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
216 TL
Etstur
Otelz.com
220 TL
216 TL'den başlayan fiyatlarla

Eceabat Gezen Hotel

Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
4.3/5
Kilitbahir merkezine 3.3 km uzaklıkta
380 TL380 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:380 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Çanak Hotel

Otel
Neredekal.com
4.1/5
(158 değerlendirme)
Kilitbahir merkezine 2.8 km uzaklıkta
389 TL389 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:389 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
389 TL
Otelz.com
Tatil.com
403 TL
389 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel Temizay

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3/5
Kilitbahir merkezine 2.9 km uzaklıkta
280 TL317 TL
%13 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:280 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
280 TL
Otelz.com
Odamax
484 TL
280 TL'den başlayan fiyatlarla

Kilitbahir Otelleri

Kilitbahir Otelleri

Çanakkale'nin Eceabat ilçesinde yer alan Kilitbahir; Avrupa Yakası boyunca uzanıyor ve Gelibolu Yarımadası'nın güneyinde, boğazın en dar kısmında yer alıyor. Tarihin ünlü kahramanlarından olan köy, stratejik konumu ve tarihi görevinden ötürü tarihsever gezginlerin en çok rağbet gösterdiği bölgeler arasında bulunuyor. Denizin kilidi anlamına gelen ismini ise İstanbul kuşatması sırasında, Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan kalesinden alıyor. Bu şirin köyün İstanbul'u korumak için yaptırılmış kalesi kadar her köşesinden ayrı bir haz alabilirsiniz. Mimarisi üç yapraklı yonca şeklinde olan kahraman kalesinin etrafına müthiş bir ahenkle yer alan tüm güzellikleri, yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Kilitbahir butik otel işletmeleri, adını ve barındırdığı güzellikleri duyanlarda büyük merak uyandıran tarihi köyün misafirlerini büyük bir içtenlikle ağırlıyor. Çanakkale Boğazı'nın en önemli geçiş noktalarından birisi olan köy, feribotların boğazı geçmek için kullandıkları şirin limanı ile sosyal bir misyon üstleniyor. Milli parklara ulaşmak için kullanılan tek yol olan Kilitbahir'in, tüm sosyal hareketlerin tam ortasında korumayı başardığı sakinliğinin içinde aradığınız huzuru bulabilirsiniz. Köy merkezinde, liman ve plajlara yak��n konumda yer alan Kilitbahir otelleri ve Kilitbahir pansiyonları arasından konaklama zevkinize hitap eden seçimi yapabilirsiniz. Kendi evinizin konforuna erişebilirsiniz. Birbirini büyük bir bağlılıkla kucaklayan otelleri, denizi, doğal ve kültürel güzelliklerinin büyüsüyle harika günler geçirebilirsiniz.

Kilitbahir Otel Fiyatları

Kilitbahir Otel Fiyatları

Tarihi miraslarının yanı sıra muhteşem tabiatı ve deniziyle de ön planda olan Kilitbahir, modern olanaklara erişim konusunda da kolaylık sunuyor. Sunduğu konfor ve kusursuz hizmeti ile rahatınız için tüm ayrıntıları düşünen otelinizde, eksiksiz bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Ailenizi aratmayacak samimiyetin, doğal köy ürünlerinden hazırlanan nefis menülerin adresi köy otelleri, sahip olduğu uygun fiyat politikası ile de yüzünüzü gülümsetiyor. Birbirinden farklı özellikler ve olanaklar eşliğinde hizmet sunan oteller, aileniz ve kalabalık arkadaş grupların��zla da çekinmeden uzun tatil programları planlamanıza olanak sağlıyor. Kilitbahir otel fiyatları üzerinde etki eden bazı ayrıntılar oluyor. Bu etkileri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Otelin konumu,
 • Kıyıya ve merkezi noktalara yakınlığı,
 • Konaklama konsepti,
 • Yemek hizmeti ve öğün sayısı,
 • Ücret haricinde kalan ek hizmetler.

Destanların ve kahramanların memleketi Kilitbahir, ılık ikliminin sunduğu avantaj ile tüm yıl aralıksız olarak ziyaretçilerini ağırlıyor. Bahar aylarıyla beraber köye akın eden yerli ve yabancı turistlerce açılışı yapılan yoğun tempo, fiyatların değişiklik göstermesine neden oluyor. Buna karşılık, dönem dönem uygulanan erken rezervasyon kampanyaları ise uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor. Yerinizi önden ayırtarak cazip fiyatlarla Kilitbahir tatili olanağına erişebilirsiniz.

Kilitbahir Konaklama

Kilitbahir Konaklama

Kilitbahir, Çanakkale Boğazı'nın nefes denen önemli kilit noktaları arasında yer alarak ayrıcalıklı bölgeler arasına dahil oluyor. Geçiş noktası olarak kullanılan limanı ve toprakları ise bu ayrıcalığı perçinleyen diğer nedenler olarak karşımıza çıkıyor. Çanakkale'ye deniz yolu ile, ilçesi olan Eceabat'a ise kara yolu ile kolaylıkla ulaşımın sağlandığı köy, merkezi bir görev üstleniyor. Tüm ayrıcalıklı özellikleri ve sağladığı olanaklar ile Kilitbahir konaklama anlamında harika bir merkeze dönüşüyor. Tarihseverlerin keşif için, şehrin gürültüsünden bunalanların huzur için, doğa tutkunlarının milli parklar için akın ettiği köy ihtiyaç duyabileceğiniz tüm modern olanaklara sahip bulunuyor. Kara savaşlarında hastane olarak kullanılan köyde, köy otelleri dahil yalnızca 300 hane bulunuyor. Hepsi birbiri ile tanışan köklü yerlilerin yaşadığı, nüfusu ve iklimi dengeli olan köy, gelen misafirlerini hala tarihinin duygusallığı ve samimiyeti ile kucaklıyor. Kusursuzluğu ilke edinen, büyük bir sorumluluk duygusuyla hizmet sunan köy otelleri, sahil kıyılarında ve iç kesimlerde, uygun konumlarda yer alıyor. Kilitbahir otellerinin muhteşem manzarası, ailenizi aratmayacak samimiyeti, titiz hizmeti ve doğal köy ürünlerinden hazırlanan nefis menüleriyle mest olabilirsiniz. Uygun ücretlere konaklama anlamında da birbirinden farklı konaklama konsepti ile hizmet sunan Kilitbahir ucuz otel seçenekleriile bu şirin köyde dilediğiniz kadar kalabilmenizi sağlıyor. Tamamı çocuklar ve aileler için uygun olan otellerin bazıları engelliler için uygun mimariye sahip bulunuyor. Bazı otel işletmelerine ise evcil hayvanlarınızın girişine izin veriliyor. Otel işletmelerinde sunulan olanaklar ise tesisler arasında farklılık gösterebiliyor. Bu olanakları özel plaj, otopark, restoran, bar, kütüphane şeklinde belirtebiliriz.

Kilitbahir Gezilecek Yerler

Kilitbahir Gezilecek Yerler

Kilitbahir Köyü'ne adım atar atmaz herkesin koşarak gittiği ilk yer Kilitbahir Kalesi oluyor. Köye adını veren koca dev, tarihinde yaptığı koruma görevini hala yapıyor gibi büyük bir ihtişamla ziyaretçilerini selamlıyor. Fatih Sultan Mehmet'in, İstanbul'un Çanakkale Boğazı'ndan korunması gerektiğini düşünerek yaptırdığı kalenin yanında, kardeşi Çimenlik Kalesi yer alıyor. Boğazın sularının hemen yanında duran iki kardeş kalede, o günlerin destanlarının derin izlerini görebilirsiniz. Eski isimleriyle Kilidü'l-bahr ve Sultaniye olan ünlü kaleleri ziyaretin ardından rotanızı Kilitbahir'in sakin plajlarına çevirebilirsiniz. Denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkaracağınız köyde tatlı geziler ve piknikler yapabilir ve engin doğasının içinde hiç olmadığınız kadar mutlu olabilirsiniz. Çevre ve tarihe karışmak isterseniz sizler için derlediğimiz bazı gezilecek yerlere göz atabilirsiniz;

 • Seyit Onbaşı'nın 275 kiloluk topu kaldırdığı Mecidiye Tabyası,
 • Çanakkale Deniz Zaferi'nde bataryaların saklandığı Yıldız Tabyası,
 • Seyit Onbaşı Heykeli,
 • Savaş malzemelerinin sergilendiği Köy Müzesi,
 • Topra��ından şehit kemikleri çıkan Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı,
 • Huzurlu deniz keyfinin adreslerinden Kabatepe Orman Kampı.

Kilitbahir'e yarım saat mesafede olan ilçe merkezi Eceabat'a ayrıca vakit ayırabilir; sunduğu güzellikler ile farklı tatil deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Kilitbahir Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kilitbahir otelleri ulaşım imkanları nedir?
Yıl boyunca birçok turist tarafından ziyaret edilen Kilitbahıra gelen turistlerin bölgede konaklama yapabilecekleri her türden tesis ile konuklarına hizmet veriyor.Örneğin; tatil konaklamasında evinin rahatını arayanlar, kalabalık gruplar ya da aileler ilk olarak Kilitbahır otelleri Kilitbahır butik ve apart otelleri tercih ediyor. Doğa ile daha çok iç içe olmak isteyenler Kilitbahır butik otelleri ile Kilitbahır doğa manzaralı otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih ediyor. Kilitbahır otelleri en ucuz olsun isteyenler ise hosteller ve pansiyonlar arasından bir karar veriyor. Kilitbahır otelleri ulaşım imkanları ise sıklıkla araştırılıyor. Kilitbahıra ulaşım genellikle karayolu ile sağlanıyor. Dolayısıyla Kilitbahır otellerine ulaşım da yine karayolu yolculukları ile yapılıyor. Şehirler arası yolculuklar otobüsle yapılırken havayolunu tercih eden taticiler Çanakkale havalimanına iniş yapıyor. Buradan Kilitbahır otellerine transfr ise servsi araçları ve ya özel araç kiralama hizmeti alarak sağlanıyor. Kilitbahır Çanakkale merkez arası mesafeise 3 kilometre olarak belirtiliyor.
Kilitbahir otelleri çevresinde gezilebilecek yerler nerelerdir?
Çanakkale'nin Eceabat ilçesi bağlı bir köy Kilitbahir. Çanakkalenin en dar bölgesinde yer alan bu köyde gezilip görülmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Öncelikle kilitbahir otelleri çevresinde görülmesi gereken yerler arasında Kilitbahir kalesi yer alıyor. Burası 1452'de Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul kuşatması sırasında Bizans ordusuna yardım edilmesini önleyebilmek için yaptırdığı kale olması sebebiyle büyük önem taşıyor. Bunun dışında Rumeli Hamidiye Tabyası, Rumeli Mecidiye Tabyası, Namazgah Tabyası ve Yıldız Tabyası mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Denize girmek isteyenler için ise Zargana plajı Kilitbahir otellerine yakın gidilecek yerlerarasında .En çok tercih edilen konaklama seçenekleri ise genellikle Kilitbahir butik otelleri oluyor. Bu otellerin büyük bir çoğunluğunda sabahları güzel bir kahvaltıyı fiyatlarına dahil ediyor. En büyük özellikleri ise Kilitbahir gezilecek yerler bölgesine yakın olması. Dileyen konuklar ek ücret karşılığında kültür turları da düzenliyor.
Manzaralı Kilitbahir otelleri hangileridir?
Manzaralı Kilitbahir otellerinin farklı konumlarda hizmet verebildiği ve birbirinden farklı hizmet kalitelerine sahip olabildiğinden daha önce bahsetmiştik. Örneğin deniz manzaralı kilitbahir otelleri konuklara plajda özel bir alan sunarken, bazı tesislerde ise hem özel plaj alanı hem de kendilerine ait bir açık yüzme havuzu bulunabiliyor. İşte bu tesisler genellikle manzaraları ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Manzaralı kilitbahir butik otelleri bünyesinde en güzel manzaralara bazı odalarda, restoranda ve tesislerin çeşitli ortak alanlarında şahit olunabiliyor. Manzaralı bir konumda hizmet veren oteller Kilitbahir merkezlnin yanı sıra pek çok mevkiinde hizmet vermeye devam ediyor. deniz ve doğa manzaralı kiltbahir otelleri ve fiyatları için www.neredekal.com adresinden uygun seçenekleri karşılaştırabilirsiniz.
Kilitbahir otelleri fiyatları ne kadardır?
Kilitbahır otelleri fiyatları konsept, hizmet kalitesi ve konum gibi değişkenlere bağlı olarak şekilleniyor. Her otelin olanakları farklı olduğu için dolayısıyla Kilitbahır otelleri fiyat ortalaması için verilebilecek tek bir fiyat listesi bulunmuyor. Tatilcilerin bütçelerine en uygun tesis için otel özellikleri hakkında detaylı bilgi almaları gerekiyor. Örneğin Kilitbahır otelleri 5 yıldızlı tesisler ile apart ya da pansiyon hizmeti sunan tesislerin fiyatları aynı olamıyor. Ayrıca tüm bunlara ek olarak sezon yoğunluğu da otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer etmen oluyor. Çoğunlukla sonbahar ve kış aylarında spa salonlu ve kapalı havuzlu tesislere olan ilginin artması ile kilitbahır otellerin fiyat aralığı da artış gösteriyor.