Kilitbahir Otelleri

Kalesi, Çanakkale ve Kurtuluş Savaşları'ndan kalan tarihi mirası ve muhteşem boğazı ile ünlü küçük bir sahil köyü olan Kilitbahir sizi bekliyor...Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kilitbahir Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Manzara harika"

"Sıcak ve temiz bir ortam"

10

Misafir yorumu

5 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 50 17

"Yatak ismini koydukları bir cisim"

8.9

Misafir yorumu

7 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Mini dolaplar çalışmıyor"

"Yeni ve temiz bir otel"

8.0

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kilitbahir Otelleri ve Kilitbahir Otel Fiyatları

Kalesi, Çanakkale ve Kurtuluş Savaşları'ndan kalan tarihi mirası ve muhteşem boğazı ile ünlü küçük bir sahil köyü olan Kilitbahir sizi bekliyor...

Kilitbahir, Çanakkale'ye bağlı Eceabat ilçesinin bir köyüdür. Kilit-ül-bahr yani denizin kilidi anlamına gelen yer Çanakkale Boğazı'nın en dar noktasında, dik bir yamaç üzerine kurulu olup, Gelibolu Yarımadası'nın da kilit noktalarından biridir.

Çanakkale Merkez'inin sahilinden de görülen Kilitbahir, Gelibolu Yarımadası'nın en güzel konumlarından birinde yer almaktadır. Çanakkale'ye yıl içerisinde gerek şehirlik ziyareti olsun gerekse de tatil ve tarihi yerleri keşfetmek için olsun yerli ve yabancı birçok turist Kilitbahir tarafına da geçmekte ve orada konaklama yapmaktadır. Kilitbahir'de konaklama yapılacak birbirinden farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir.

Kilitbahir'e Trakya'dan karayolu ile ulaşılabilindiği gibi Çanakkale'den deniz yoluyla arabalı feribotlarla da ulaşılabilinmektedir. Kilitbahir otelleri ise genellikle bu iskeleye yakın ve merkezi konumda yer almaktadır. Ayrıca Kilitbahir otelleri iskeleye yakın olduğu kadar kaleye, marketlere, plaja ve çay bahçelerine de yürüme mesafesindedir.

Her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz konumda yer alan Kilitbahir otelleri konaklamak için oldukça idealdir. Kilitbahir otelleri listesini bu sayfanın üzerinde yer alan listede ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kilit-ül-bahr yani denizin kilidi anlamını taşıyan Kilitbahir, Gelibolu Yarımadası'nda yer almaktadır.

Kilitbahir, Çanakkale ilinin Gelibolu Yarımadası'nda Eceabat ilçesinin bir köyüdür. Kilit-ül-bahr denizin kilidi anlamını taşıyan köyde, Osmanlı döneminde Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan yonca biçiminde büyük bir tarihi kalesi bulunmaktadır. Bu kale yapımından bu yana hala sapasağlam durmaktadır ve Çanakkale sahilinden de görülmektedir.

Kilitbahir'e Trakya üzerinden Gelibolu Yarımadası'na inilerek ulaşılabildiği gibi Çanakkale merkezden kalkan arabalı Kilitbahir feribotları ile de ulaşılabilir.

Kilitbahir tarihi kadar Kurtuluş Savaşı'ndaki rolü ile de ön planda olan bir yerdir. Düşmanla sert çatışmaların yaşandığı, Kilitbahir mevki şehitlik ve Çanakkale zaferlerinde de önemli bir yere sahiptir.

Kilitbahir yaz kış ziyaret edilen bir köy olsa da en çok yaz aylarında ziyaret edilmektedir. Ziyarete gelenler içerisinde konaklama yapmak isteyenlerin kalabileceği butik oteller ve küçük oteller misafirlerine hizmet vermektedir.

Kilitbahir otel fiyatları yaz aylarında, kış ayları ve bahar aylarında oranla belli bir miktar artmaktadır. Bu artışta hem yaz tatilinin başlaması hem de bölgeye olan yoğun ilgi etkili olmaktadır.

Kilitbahir otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan otelin bulunduğu kategori de etkilidir. Büyük otellerin fiyatları biraz daha fazla iken küçük otellerin, butik otellerin ve pansiyonların fiyatları biraz daha düşük olmaktadır. Kilitbahir otel fiyatları belirlenirken otelin bulunduğu kategori kadar otelin, konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de etkili olmaktadır.

Kilitbahir otel fiyatları ve otelleri yazının üst kısmında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden otellerin özellikleri, fotoğrafları, fiyatları ve iletişim bilgilerine ulaşmak mümkündür.

Şimdiden güzel ve keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kilitbahir otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kilitbahir Apart Butik Otel
Kilitbahir Apart Butik Otel

-

Yatak ismini koydukları bir cisim

30 Nisan 2017 tarihinde bir gece konakladığımız Kilitbahir Apart Butik Otel'de bir daha kesinlikle ve kesinlikle kalmam. İnternette araştırmalarımız sırasında bulduğumuz, 3 (üç) aile olarak gittiğimiz apart beklentilerimizin tam tersi çıktı. Kültür gezisinde bulunmamız nedeniyle pansiyona geç gireceğimizi ve odamızda bir sıkıntı olup olmadığını sorduk, aldığımız cevap bir sıkıntı olmadığı yönündeydi. Akşam 23 civarı tesise girdik ve ilk şoku yaşadık. Bize telefonda belirtmiş oldukları fiyat iki kişilik fiyatmış, oysa biz rezervasyon anında çocukların olduğunu da ifade etmiş ve ona göre fiyat almıştık. Ama öyle değilmiş. Özgür Bey diye biri karşıladı, odaya çocuklar için ek yatak koyduklarını ve yatak başı 40 TL alacaklarını söyledi. Gece yarısı olduğu için yapacak bir şeyimiz olmadığı için kabul ettik. Ek yatak diye koydukları şey yaklaşık 5-6 cm genişliğinde ve her dönmenizde bütün demirleri hissedeceğiniz, yatak ismini koydukları bir cisimdi. Diğer odada kalan arkadaşların durumu daha da vahimdi. Çünkü yatak diye söyledikleri şey hepimizin bildiği çekyattı. Yani yatak parası yerine çarşaf parası verilmiş oldu. Diğer arkadaşımızın odasında tuvalet yoktu. Ortak tuvaleti kullanmaya yönlendirdiler. Özgür Bey'e şikayetlerimizi dile getirdik ama resmen işinize gelirse diye davrandı. Gerek fiyat gerekse yatak durumunu söyledik ama çözüm bulamadık. Odada su olmaması nedeniyle su rica ettik, bir sürahi getirdi, diğer oda için de isteyince de beklediğimiz şekilde terslendik. Neyse deyip odalara çekildik. Sabah oflaya poflaya hepimiz yataklarımızdan bir taraflarımızı tutarak kalktık. Kahvaltımızı yapalım, gezimize devam edelim dedik. Ya Allah aşkına kahve soruyoruz yok dediler, çocuklar omlet tarzı bir şeyler yerler diye sorduk, yok dediler. İşletme sahibini sorduk, İstanbul'da dediler. Yani kısaca burnumuzdan geldi. Toplam 10 kişiydik. Ama hiçbirimiz memnun kalmadık. İnsan kendine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapmamalı ve misafirlerini de bu yönde ağırlamalı diye düşünüyorsanız kesinlikle burası için düşünmeyin. Burada bir daha kalır mıyım, asla. Tavsiye eder miyim, asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Manzara harika

Manzara harika, sıcak ortam, sıcak insanlar. Kilitbahir'de kalacaksanız kesinlikle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Sıcak ve temiz bir ortam

Manzarası, yaşayanları, aile ortamında tatil keyfinin ayrıcalığını yaşayabileceğiniz, sıcak ve temiz bir ortam, her şey için çok teşekkürler Fikret abi, Figen abla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilitbahir Apart Butik Otel
Kilitbahir Apart Butik Otel

-

Kilitbahir Apart Butik Otel

Bugün itibariyle 4 günlük Kilitbahir Apart Butik Otel tatilimizi bitirdik. Çok ama çok beğenerek geçirdik zamanımızı. Hem Kilitbahir, hem Gelibolu, hem Çanakkale buram buram tarih kokan bu atmosferde masmavi denizin (özellikle Kabatepe plajı ) de tadını çıkarmak ve ayrıca her gün esen tatlı rüzgar ile güneşin bunaltma özelliğinin ortadan kalktığını hissetmek, sahilde balık ekmek yemek ve otelin harika konforu ve Özgür Bey'in mükemmel özverisi ve efendiliği eklenince unutamayacağınız bir tatil yaşadık. Tekrar tekrar gitmeyi düşündüğüm bir yer olarak hafızamda yer edecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Harika bir mekan

Harika bir mekan. Çok güzel bir aile işletiyor. 5 yıldır koşa koşa gidiyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Doğa ve tarihle iç içe

Doğa ve tarihle iç içe, samimiyetin kol gezdiği bir mekan. Muhteşem boğaz manzarasında kendi evinizde kalıyor gibisiniz. Benden söylemesi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Sakin ve huzurlu bir tatil

Sakin ve huzurlu bir tatil istiyorsanız Tepe Ev Pansiyon, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Bağcı Hotel
Villa Bağcı Hotel

-

Mini dolaplar çalışmıyor

Otele döndüğünüz zaman odanızı hiçbir zaman temizlenmiş bulamazsınız; odalardaki mini dolaplar çalışmıyor. Duş alacaksanız bir sıcak, bir soğuk akan su ile de şoklanmaya hazır olun. :) Küçük, sakin bir mekan evet, ama tadınızın kaçma riskini göze alarak gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Bağcı Hotel
Villa Bağcı Hotel

-

Yeni ve temiz bir otel

Tanımadığımız bir bölgede ilk atışta doğru yeri tutturduğumuz için mutlu olduk. Çanakkale turunu bir güne sıkıştırmak istemeyenler için Eceabat'ta yeni ve temiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Bağcı Hotel
Villa Bağcı Hotel

-

Temiz bir otel

Ajda Pekkan plaklarını dinleyerek leziz bir kahvaltı için teşekkürler. Çok iyi, temiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Bağcı Hotel
Villa Bağcı Hotel

-

Tadı damağımızda kaldı

Otelde check-in yapan biri bunu okuduysa sorup burada paylaşsa keşke. Tadı damağımızda kaldı. :(( (Hindistan cevizi gibi kokuyordu.)Otelin annesinin dereotlu poğaçası mükemmel, tarifini almayı unutmuşuz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilitbahir Apart Butik Otel
Kilitbahir Apart Butik Otel

-

Süper bir tatildi

Harika bir manzara, şirin bir ortam, sessiz, sakin, huzurlu, duygu yüklü, manevi bir haz... Tek kelime iel süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilitbahir Apart Butik Otel
Kilitbahir Apart Butik Otel

-

Tarih, doğa, deniz ve harika bir tesis

İstanbul'a yakın olması sebebiyle tercih ettiğimiz Çanakkale'nin Kilitbahir köyündeki bu sevimli otelde ailece kısa ama oldukça keyifli bir tatil geçirdik. Bir yanda Kilitbahir'in o tarih kokan havası bir yanda doğal güzellikleri ve de masmavi deniz.. Buna bir de konakladığımız Kilitbahir Apart Butik Otel'in konforlu ve sıcak havası eklenince bu kısa tatil hepimize çok iyi geldi. En kısa sürede tekrar gelmek hepimizin dileği...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilitbahir Apart Butik Otel
Kilitbahir Apart Butik Otel

-

Süper bir tatildi

Harika bir otel... Süper keyifli bir tatil geçirdik. Özellikle, sakin, samimi, sıcak bir ortamda, hafta sonları İstanbul'dan kaçışlar için ideal bir tatil... Temiz hava, bol oksijen. Kendinizi apayrı bir dünyada hissediyorsunuz... Hızlı Özgür ve güzel eşinin terasta sundukları harika kahvaltısına bayılacaksınız... Özellikle eşim uyurken, sabah saatlerinde, sahile inip temiz havada yürüyüş yapmıştım. Çok keyifliydi... Yine gideceğiz kafaya koydum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilitbahir Apart Butik Otel
Kilitbahir Apart Butik Otel

-

Şimdi orada olmak vardı

Şehitlik turu için gittiğimiz Kilitbahir Apart Butik Otel'i tesadüfen bulmuştuk. Otele girince iyi bir seçim yaptığımızı anladık. Tertemiz ve özenli odalar, rahat yataklar, sabah nefis bir kahvaltı, ilgili, güler yüzlü hizmet ve huzur... Terastaki manzaraya doyamadık. Yazın yine orada olacağız, bu defa Çanakkale'nin güzel denizinden faydalanmak için...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilitbahir Apart Butik Otel
Kilitbahir Apart Butik Otel

-

Çok güzel bir hafta sonu tatiliydi

Ben ve arkadaşlarım sizde konakladığımız hafta sonlarında çok güzel vakit geçirdik ve dinlendik. Kendimizi evimizin konforunda hissettik. Özgür ve eşinin ilgisi ve samimiyeti için de ayrıca teşekkür ederiz. Umarız ileriki sezonda da aynı yüksek kalitede hizmetinize devam eder ve çok iyi misafirlere hizmet verirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)