Kabatepe Otelleri

Tertemiz kumsalı, serin suları, tarihi ve doğal zenginlikleri ile Kabatepe, huzur dolu bir tatilin ideal adreslerinden biri…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kabatepe Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Cennet gibi bir yer"

"Az ve öz yemek servis ediyorlar"

7.0

Misafir yorumu

19 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 53 91

Kabatepe Otelleri ve Kabatepe Otel Fiyatları

Tertemiz kumsalı, serin suları, tarihi ve doğal zenginlikleri ile Kabatepe, huzur dolu bir tatilin ideal adreslerinden biri…

Çanakkale'ye 20 km, Eceabat'a 10 km mesafede bulunuyor Kabatepe. Çanakkale Merkez'den rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir huzur cenneti olan Kabatepe, Gökçeada'ya ulaşımın da kilit noktası olma özelliği taşıyor.

Güzel ve huzur dolu bir tatil için ideal bir adres olan Kabatepe, Ege'nin serin sularına ve yemyeşil bir doğaya ev sahipliği yapıyor. Tatiliniz boyunca keyfinizden hiçbir şekilde ödün vermeyeceğiniz bir belde olan Kabatepe, birçok konaklama alternatifi barındırıyor bünyesinde. Kabatepe otelleri arasından dilerseniz rahat bir tesis, dilerseniz de doğayla iç içe olan bir kamping ya da karavan tercih edebilirsiniz.

Misafirlerini güvenli ve huzurlu bir ortamda ağırlayan Kabatepe otelleri, büyük şehirlerin kalabalığından, gürültüsünden uzaklaşmak ve biraz dinlenmek isteyenler tarafından tercih ediliyor daha çok. Saros Körfezi'nin o harika kumsalına sere serpe uzanmak, yakıcı güneşin etkilerinden kurtulmak için o buz gibi suya kendini bırakmak ve kısa bir süre de olsa doğal güzelliklerin içinde yaşamak için Kabatepe otelleri biçilmiş kaftan.

Tüm bu güzellikleri yaşamak için ise öyle çok büyük bütçelere de ihtiyacınız yok üstelik. Zira Kabatepe otel fiyatları oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Evet, yaz aylarında Kabatepe otel fiyatlarında biraz artış gözlemlenebiliyor, ancak her gelir düzeyine hitap edebiliyor Kabatepe otel fiyatları. Daha çok oda fiyatı bazında ücretlendirilen Kabatepe otel fiyatlarına kahvaltı ve akşam yemeği de dahil oluyor. Genel olarak 2017 Kabatepe otel fiyatlarının ortalama 195 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Kabatepe otellerinde konakladığınız süre boyunca; Bigalı Kalesi'ni, Kilitbahir Kalesi'ni ve Seddülbahir Kalesi'ni görmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ege Denizi'nin güneybatı sahilinde, sessiz ve sakin bir tatil için Kabatepe'yi tercih edebilir ve Kabatepe otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kabatepe otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Kabatepe otellerini ve Kabatepe otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kabatepe otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Hotel Kum
Hotel Kum

-

Kesinlikle tavsiye etmiyorum

Kesinlikle memnun kalmadım, ilk gittiğimiz gece bizi temizlenmemiş pis bir odaya verdiler, çamur içindeydi yerler, havlular simsiyahtı. Ben demesem başka oda verin diye kendilerinin bana başka oda önereceği yoktu. Akşam yemeğe indiğimizde daha da berbat bir durumla karşılaştım. Yemeğin içinden beyaz saç çıktı, uzun mutfak görevlisini çağırdığımda “'yemekten kıl çıktı, lütfen bunu bildirir misiniz mutfağa?”' dediğimde ne var ki çok normal böyle şeyler dedi. Ya sizce bu normal olabilir mi titizlikle demek ki yemekler yapılmıyor, hijyenik yönden hiçbir önlem alınmıyor ve çalışan garsonlar çok kabaydı. Bir daha asla gitmem ve Almanya'dan gelecek olan çok eş dostlarımız vardı. Çanakkale'yi ziyaret etmek için herkese de bunu söylüyorum, sakın sakın Kum Otel'e gitmeyin diye.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)