Günlüklü Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Günlüklü Otel Fiyatları

Tam bir doğa harikası olan Günlüklü, ailenizle rahat ve huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz pek çok konaklama alternatifine ev sahipliği yapıyor…

Fethiye-Muğla karayolu üzerinde bulunan Günlüklü, Fethiye Merkez'e yaklaşık 18 km mesafede yer alıyor. İsmini, yalnızca Kaliforniya ve Fethiye'de yetişen bir ağaç türü olan 'égünlüké''den alan bu güzide tatil beldesi, Günlük ağaçları ile çevrili birçok kamp ve piknik alanlarına da ev sahipliği yapıyor.

Günlüklü'de eşine az rastlanan doğal güzellikte bir koy da bulunuyor; Günlüklü Koyu. Tam bir tabiat harikası olan Günlüklü Koyu, Fethiye ve Göcek'in tam ortasında bulunuyor ve 500 metrelik kıyı şeridiyle büyüleyici bir güzelliğe sahip.

Günlüklü'de birçok otel, pansiyon ve kamp alanı hizmet veriyor bu arada. Doğayla iç içe bir tatil için tercih edilen Günlüklü otellerinde konakladığınız süre boyunca, çevre gezilerine çıkabilir, yeni yerler keşfedebilir ve farklı koylarda denizin keyfine varabilirsiniz.

Günlüklü otellerinin neredeyse hepsi şirin ve serin ormanlık alanlar içerisinde hizmet veriyorlar. Birçoğunun kendilerine ait özel plaj alanları bulunuyor. Bazı Günlüklü otellerinde, çay ve kahve içebileceğiniz sevimli çardaklar da var.

Siz de bu yaz tatilinizi ailenizle birlikte rahat ve huzurlu geçirmek istiyorsanız eğer Günlüklü'yü tercih edebilir ve Günlüklü otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Günlüklü otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Günlüklü Otel Fiyatları

Fethiye'nin şirin bir tatil beldesi olan Günlüklü'de, her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün…

Fethiye Merkez'e yaklaşık 18 km mesafede yer alan Günlüklü, ismini sadece Kaliforniya ve Fethiye'de yetişen bir ağaç türü olan ‘égünlüké''den alıyor. Fethiye ve Muğla karayolu üzerinde bulunan Günlüklü, Günlük ağaçları ile çevrili pek çok kamp ve piknik alanına ev sahipliği yapan şirin bir tatil beldesi.

Günlüklü Koyu ise bu güzide beldede yer alan bir doğa harikası. Benzersiz ve büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Günlüklü Koyu, Fethiye ve Göcek'in ortak hazinelerinden biri. 500 metrelik bir sahil uzantısına sahip olan Günlüklü Koyu'nda yüzmek, hayatınız boyunca edineceğiniz farklı deneyimlerden biri olacak hiç şüphesiz.

Yaz tatilini sessiz, sakin ve huzurlu bir ortamda geçirmek isteyenler tarafından tercih edilen Günlüklü otelleri, bu anlamda bir hayli misafir ağırlıyor. Günlüklü otel fiyatları ise her gelir düzeyine hitap edebiliyor ve ekonomik bir yaz tatili için de tercih ediliyor Günlüklü.

Günlüklü otel fiyatları, yaz aylarında biraz artışa geçiyor elbette. Zaten Günlüklü'de yer alan otellerin birçoğu kış aylarında hizmet vermiyorlar. Günlüklü otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar ise otelin misafirlerine sunduğu olanaklar ve hizmet kalitesi. Otelin denize olan yakınlığı da Günlüklü otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genelde kişi başı olarak ücretlendiriliyor Günlük otel fiyatları. Genel olarak 2019 Günlüklü otel fiyatlarının ortalama 90 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, sessiz, sakin ve huzurlu bir yaz tatili için Günlüklü'yü tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Günlüklü otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Günlüklü otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Günlüklü otellerini ve Günlüklü otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

En İyi 1 Günlüklü Oteli

The Bay Beach Club Günlüklü

Butik Otel - Günlüklü - 10 Misafir Yorumu

The Bay Beach Club, Fethiye'nin doğa ile iç içe bölgesi Günlüklü'de konuklarına kapılarını açmaktadır. Günlüklü Körfezi'ndeki tesis, sığla ağacı ormanları ile çevrili huzurlu ve sessiz bir alanda konumlanmıştır. Deniz kenarında yer alan tesisin sahilde özel plaj alanı olup ayrıca sadece konaklama yapan misafirlerin kullanımına ait açık yüzme havuzu da vardır. Misafirler tesisin saunasında rahatlayabilirler.

The Bay Beach Club'ın yeşil bahçesinde sunulan konaklama birimleri, konforlu odalar, villalar ve bungalovlardan oluşmaktadır. Tüm konaklama birimlerinde klima standart olarak
... The Bay Beach Club, Fethiye'nin doğa ile iç içe bölgesi Günlüklü'de konuklarına kapılarını açmaktadır. Günlüklü Körfezi'ndeki tesis, sığla ağacı ormanları ile çevrili huzurlu ve sessiz bir alanda konumlanmıştır. Deniz kenarında yer alan tesisin sahilde özel plaj alanı olup ayrıca sadece konaklama yapan misafirlerin kullanımına ait açık yüzme havuzu da vardır. Misafirler tesisin saunasında rahatlayabilirler.

The Bay Beach Club'ın yeşil bahçesinde sunulan konaklama birimleri, konforlu odalar, villalar ve bungalovlardan oluşmaktadır. Tüm konaklama birimlerinde klima standart olarak sunulmaktadır. Konaklama birimlerinin hepsinde balkon veya teras vardır. Odalara; deniz, bahçe ya da havuz manzarası hakimdir.

Otelin yemek mekanları arasında, Türk ve dünya mutfağı ile yöresel ürünlerden oluşan lezzetli yemekler sunan alakart ve açık büfe restoran hizmet vermektedir. Konuklar, deniz manzaralı terasta yemeklerin tadını çıkarabilir.

The Bay Beach Club, Fethiye'nin hareketli ve popüler merkezine 17 km, Göcek'e 10 km uzaklıktadır. Dalaman Havalimanı, tesise 40 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»